úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg - výsledky

mistrovství Evropy

   1 NEUHAUSER Josef                  AUT  Aichleitner Motorsp.        Minardi F1 D190               E2+3.0  01:59,529   02:00,386   03:59,915
   2 TSCHAGER Franz                   ITA  Franz Tschager              Osella PA 20 S                CN-3.0  02:02,631   02:02.659   04:05,290
   3 SZASZ Laszlo                     HUN  Szasz Motorsport            Reynard 93D Zytec             E2-3.0  02:04,085   02:05,204   04:09,289
   4 REGOSA Guilio                    ITA  Guilio Regosa               Osella PA 20 S                CN-3.0  02:06.456   02:05,706   04:12,162
   5 NAPIONE Renzo                    ITA  Renzo Napione               Osella PA 20 S                CN-3.0  02:09,700   02:07,556   04:17,256
   6 KRÁMSKY Otakar                   CZ   Czech National Team         Osella BMW K-02               CN-3.0  02:08,885   02:09.348   04:18,233
   7 KRAJCI Jaroslav                  SK   Jaroslav Krajci             Lola T86/50                   E2-3.0  02:10,218   02:09,584   04:19,802
   8 BORMOLLINI Fausto                ITA  Fausto Bormollini           Osella PA 20 S                CN-3.0  02:11,946   02:11,111   04:23,057
   9 KRISAM Martin jun.               GER  Osella Germania             Osella PA 20 P                CN-3.0  02:12,676   02:11,282   04:23,958
  10 IANIELLO Bruno                   SUI  Ecurie Basilisk             Lancia Delta S4                H+2.0  02:14,775   02:13,881   04:28,656
  11 NEVERIL Dusan                    CZ   Dusan Neveril               Ralt RT 23                    E2-3.0  02:16,967   02:17,122   04:34,089
  12 UGHETTO Henri                    FRA  Henri Eghetto               Norma M11                     C3+2.0  02:18,436   02:19,622   04:38,058
  13 GABATH Giinther                  AUT  Giinther Gabath             Ford Escort Cosworth WRC       F+2.0  02:18,460   02:20,845   04:39,305
  14 KRISAM Martin sen.               GER  Osella Germania             Osella PA 20 S                CN-3.0  02:22,580   02:19,793   04:42,373
  15 PREGARTNER Herbert               AUT  HerbertPregartner           Porsche 911 GT2                F+2.0  02:21,545   02:21,560   04:43,105
  16 LABER Hans-Peter                 AUT  Hans-Peter Laber            Ford Escort Cosworth WRC       F+2.0  02:22,587   02:20,692   04:43,279
  17 CSPPINGER Erich                  GER  Scuderia Miinchen           Osella PA 16                  CN-3.0  02:15,473   02:32.661   04:48,134
  18 HÖLLER Dieter                    AUT  Dieter Höller               Ford Escort Cosworth WRC       F+2.0  02:24,837   02:24,649   04:49,486
  19 DOUBEK Vladimír                  CZ   Czech National Team         Osella PA 20 S                CN-3.0  02:26,061   02:27,641   04:53,702
  20 MARKO Andreas                    AUT  Andreas Marko               VW Golf GTI 16V                F-1.6  02:27,981   02:27,541   04:55,522
  21 PETTER Richard                   AUT  Richard Petter              BMW 2002                       H-2.0  02:28.413   02:28,206   04:56,619
  22 SENKYR Robert                    CZ   Czech National Team         BMW M3                         A+3.0  02:28,915   02:27,807   04:56,722
  23 TESSITORE                        AUT  PRC Rennsporttechnik        PRC Opel                      CN-2.0  02:30,278   02:28,973   04:59,251
  24 LISKA Vladimír                   CZ   Czech National Team         BMW M3                         A-3.0  02:29,662   02:30,389   05:00,051
  25 MAGLIONA Omar                    ITA  Omar Magliona               Osella PA 21 S                CN-2.0  02:28,894   02:31,395   05:00,289
  26 BREBSOM Nicolas                  LUX  Nicolas 8rebsom             Osella PA 20 S                CN-3.0  02:32,309   02:29,906   05:02,215
  27 BREITFUSS Hubert                 AUT  MIG                         PRC Opel                      CN-2.0  02:33,983   02:29,955   05:03,938
  28 DI GUISEPPE Roberto              ITA  Roberto di Guiseppe         Lancia Delta Integrale         A+3.0  02:32.584   02:32,820   05:05,404
  29 CASAMASSIMA Walter               ITA  Walter Casamassima          Osella PA 21 S                CN-2.0  02:33,013   02:32,479   05:05,492
  30 MUGHEDDU Massimo                 ITA  Massimo Mugheddu            Osella PA 21 S                CN-2.0  02:33,145   02:34,385   05:07,530
  31 WANEK Roland                     GER  MSC Ruhr-Blitz              BMW M3 Coupé                   N+3.0  02:33,673   02:34,184   05:07,857
  32 SCHROTTER Markus                 AUT  Markus Schrotter            PRC Opel                      CN-2.0  02:34,138   02:34,712   05:08,850
  33 EDER Erich                       AUT  Erich Eder                  Golf GTI 16 V                  F-2.0  02:36,288   02:32,601   05:08,889
  34 VONKA Jan                        CZ   Czech National Team         Porsche 911 GT 3 R            GT+3.0  02:36.876   02:32,781   05:09,657
  35 HALBARTSCHLAGER J.               AUT  MIC Scheibbs                VW Golf 17                     H-1.6  02:36,580   02:34,709   05:11,289
  36 MAMPRIN Graziano                 ITA  Graziano Mamprin            Osella PA 21 S                CN-2.0  02:36.349   02:35,324   05:11,673
  37 ZMESKAL Mlos                     CZ   Mlos Zmeskal                Ralt 32                       E2-2.0  02:35,278   02:37,337   05:12,615
  38 JURENA Peter                     SK   Matador RT                  Ford Escort RS Cosw.           N+3.0  02:36,272   02:36,666   05:12,938
  39 BEDINI Piergiorgio               MC   Piergiorgio Bedini          Ford Escort 2000 Tur           N+3.0  02:37,024   02:36,290   05:13,314
  40 FRITSCH Jean-Luc                 FRA  Jean-Luc Fritsch            Peugeot 306 Kit Car            A-2.0  02:37,103   02:36,297   05:13,400
  41 DORLEN Boris                     HR   AK Zagreb                   Ford Escort                    A+3.0  02:37,546   02:35,887   05:13,433
  42 VOVES Jiri                       CZ   Czech National Team         Subaru Impreza WRX             N+3.0  02:36,991   02:36,655   05:13,646
  43 PATERA Eduard                    CZ   Sunoco Racing Team          Ford Escort RS                 A-2.0  02:37,627   02:37,033   05:14,660
  44 NESPOR Radosiav                  CZ   Radoslav Nespor             Ford Escort Maxi KC            A-2.0  02:36,749   02:38,332   05:15,081
  45 HOLZMANN Thomas                  AUT  Thomas Holzmann             Alfa Romeo Alfasud S           F-1.6  02:38,493   02:36,951   05:15,444
  46 D' ISEP Lucio                    ITA  Lucio d.lsep                Osella PA 21 S                CN-2.0  02:39,552   02:36,814   05:16,366
  47 HAHNEL Helmut                    AUT  Helmut Háhnel               Lancia Delta Integrale         F+2.0  02:38,483   02:37,933   05:16,416
  48 RIEGER Robert                    AUT  Robert Rieger               VW Golf Turbo                  F+2.0  02:37,571   02:38,929   05:16,500
  49 KRUG Rainer                      GER  DSK Motorsport              BMW 3251                       A-3.0  02:38,573   02:38,080   05:16,653
  50 D'ALPAOS Fausto                  ITA  Fausto d'Alpaos             Osella PA 21 S                CN-2.0  02:40,267   02:36,482   05:16,749
  51 HERNADI Laszlo                   HUN  Fónix Motorsport            BMW M3                         A+3.0  02:38,522   02:38,309   05:16,831
  52 RITZBERGER Kurt                  AUT  Kurt Ritzberger             Peugeot 306 GTI                A-2.0  02:38,957   02:38,581   05:17,538
  53 OBRIST Peter                     ITA  Peter Obrist                BMW M3                         N-3.0  02:40,900   02:39,611   05:20,511
  54 CHARVIN Jean-Marc                FRA  Jean-Marc Charvin           Mitsubishi Lancer ev           N+3.0  02:41,241   02:39,892   05:21,133
  55 MORENO Luksetic                       Luksetic Moreno             Renault Megane Coupé           A-2.0  02:41,514   02:39,872   05:21,386
  56 FISCHER Alfred                   AUT  Alfred Fischer              Opel Astra GSI 16 V            A-2.0  02:42,132   02:39,362   05:21,494
  57 CIKOR Dubravko                   HR   BMW Team Kramsky            BMW M3                         N+3.0  02:39,222   02:42,289   05:21,511
  58 NEUHAUSER Helmut                 AUT  Helmut Neuhauser            VW Golf GTI 8V                 F-1.6  02:41,797   02:40,678   05:22,475
  59 ZAUNER Johann                    GER  Osalla Germania             Osella PA 21 S                CN-2.0  02:43,192   02:40,063   05:23,255
  60 WEIMAR Jan                       GER  Jan Weimar                  Ford Escort RS Cosw.           A+3.0  02:42,714   02:41,195   05:23,909
  61 MARTNEK René                     AUT  MSC Rottenegg               Renault Megane Coupé           A-2.0  02:42,628   02:41,827   05:24,455
  62 PULC Niko                        HR   BMW Team Kramsky            BMW 320                         SP    02:41,937   02:42,621   05:24,558
  63 PREHSL Peter                     AUT  MIC Scheibbs                Suzuki Swift Gti               F-1.4  02:44,027   02:41,629   05:25,656
  64 SCHLEGL Reinhard                 AU T Reinhard Sc5legl            Ford Sierra 4x4                H+2.0  02:42,386   02:43,472   05:25,858
  65 GOMS Alan                        ITA  Alan Gambcso                Osella PA 21 S                CN-2.0  02:43,367   02:43,191   05:26,558
  66 HOLZER Dieter                    AUT  Dieter Holzer               VW Golf 16 V                   A-2.0  02:44,330   02:42,697   05:27,027
  67 LIEBIG-LUI Manfred               AUT  PMS Wien                    Renault Megane Coupé           A-2.0  02:46,378   02:41,590   05:27,968
  68 MURADORE Rino                    ITA  Rino ~bturadcre             Ford Sierra Cosw.              H+2.0  02:43,931   02:44,066   05:27,997
  69 STRUCKVANN Walter                AUT  Walter Struckmann           Kissling Cpel GS116V           N-2.0  02:43,399   02:41,814   05:28,213
  70 CKOR Dano                        HR   BMW Team Kramsky            BMW M3                         A+3.0  02:47,247   02:43,038   05:30,285
  71 LIND Wilfried                    AUT  Remus Racing                Honda Integra                  N-2.0  02:46,874   02:46,537   05:33,411
  72 URSCHINGER Heimo                 AUT  Heimo Urschinger            VW Polo                        F-1.4  02:46,497   02:47,768   05:34,265
  73 STIBAL Andreas                   AUT  Andreas Stibal              Opel Astra GSI                 A-2.0  02:48,425   02:46,185   05:34,610
  74 WEBER Erich                      AUT  PRC Rennsporttechnik        VW Golf GTI                     SP    02:51,579   02:46,301   05:37,880
  75 PTAK Maciej                      POL  Maciej Ptak                 Honda Integra R                A-2.0  02:48,640   02:49,413   05:38,053
  76 GASSLER Bemhard                  AUT  MSC Rottenegg               Peugeot 306 S16 Base           N-2.0  02:50,756   02:49,030   05:39,786
  77 VOTAVOVA Michaela                CZ   ASK Namest                  Ford Escort RS 2000             SP    02:50,707   02:49,098   05:39,805
  78 KLETZENBAUER Markus AUT          AUT  Markus Kletzenbauer         Mazda 323 8G 4 WD              F+2.0  02:51,178   02:50,673   05:41,851
  79 BREI Hans                        AUT  Hans Brei                   Opel Astra GSI t6V             N-2.0  02:52,705   02:50,730   05:43,435
  80 GRATZER August                   AUT  August Gratzer              Lancia Beta Coupé              F-2.0  02:52,438   02:52,395   05:44,833
  81 SCHCSGLER Andy                   AUT  Andy Schčgler               Opel Astra GSI                 A-Z.0  02:53,513   02:52,950   05:46,463
  82 PlrTZER Michael                  AUT  Remus Racing                Honda Civic                    N-1.6  02:54,894   02:52,510   05:47,404
  83 WALDY Hermann jun.               AUT  Hermann Waldy jun.          Renault Clio C57-16V           N-2.0  02:54,300   02:54,225   05:48,525
  84 FASERL Michael                   AUT  Michael Fasert              VW Polo                        H-1.4  02:56,474   02:55,254   05:51,728
  85 MAIERHOFER Stefan                AUT  Stefan Maierhofer           Mazda 323 Turbo                H+2.0  02:56,779   02:55,411   05:52,190
  86 JANECEK Harald                   AUT  Harald Janecek              Opel AsVa GSI t6V              N-2.0  02:58,155   02:59,878   05:58,033
  87 WINDSTEG Wemer                   AUT  Wemer Windsteig             Citroen Saxo VTS               N-1.6  03:00,750   03:01,398   06:02,148
  88 WERNLE Adi                       AUT  Adi Wemle                   Daihatsu Charade               H-1.4  03:11,274   03:08,281   06:19,555
  89 KOKOLJ Richard                   AUT  Richard Kokolj              VW Golf II                     F-2.0  03:12,232   03:12,222   06:24,454
  90 MILUTN Vusurovic                 YU   Vusurovic Milutin           Honda R                         SP    03:30,939   02:56,093   06:27,032
  91 SCHRAMMEL Klaus                  AUT  Klaus Schrammel             Suzuki Swift                   N-1.4  03:13,108   03:14,020   06:27,128
     STANKOVIC Vladimír               SLO  AK Formula Racing           Lucchini P3-95                CN-3.0  02:22,793                          AB
     NCMAYR Erich                     AUT  Erich NOmayr                Opel Kadett C                  F-1.6  03:00,952                          AB
     HASSENFELDER Franz               AUT  Franz Hassenfelder          Ralt F3 RF 85                 E2-2.0  03:07,668                          AB
     WALDY Hermann                    AUT  Hennann Waldy               Reynard 94D                   E2-3.0  02:10,009                          AB
     WOCHOSKA Herbert                 AUT  Herbert Wochoska            Ford Fiesta                    F-1.6                                     AB
     BLASL Hermann                    AUT  Hermann Blasl               Opel Kadett t6V                F-2.0  02:40,207                          AB
     SCHWEIGER Christian              AUT  Christian Schweiger         Renault Megane Coupé           A-2.0                                     AB
     KOSCIUSZKO Jan                   PGL  Jan Kosciuszko              Mitsubishi Lancer              A+3.0                                     AB
     PANGHERI Manfred                 AUT  MIG WEST Racing Team        VW Golf                        H-1.6  02:48,147                          AB
     PACHER Gecrg                     AUT  MIG-WEST Motorsport         Puch 500                       F-TN   02:50,646                          AB
     DE FLORAN Umberto                ITA  Umberto de Fiorian          Renault Clio Wílliams          N-2.0  02:51,093                          AB
     PACKA Vtadimir                   SK   Way Industry                Lancia Delta Integrale         H+2.0  03:00,471                          AB


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 29.04.2002
Přečteno: 295 x
Stránka aktualizována: 22.04.2021

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2017


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist