úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Pořadí ME 2002

Neoficiální průběžné pořadí ve skupinách



Kategorie I (skupina A+N+SP+GT - produkční vozy)
  1. Roland Wanek / D                BMW M3 Coupé                     20       20 
  1. Robert Šenkýř / CZ              BMW M3                           20       20 
  3. Vladimír Liška / CZ             BMW M3                           15       15 
  3. Peter Jureňa / SK               Ford Escort RS Cosw.             15       15 
  5. Roberto Di Giuseppe / I         Lancia Delta Integrale           12       12 
  5. Piergiorgio Bedini / I          Ford Escort 2000 Tur             12       12 
  7. Jan Vonka / CZ                  Porsche 911 GT 3 R               10       10 
  7. Jean-Luc Fritsch / F            Peugeot 306 Kit Car              10       10 
  7. Jiří Voves / CZ                 Subaru Impreza WRX               10       10 
  7. Niko Pulič / CR                 BMW 320                          10       10 
 11. Peter Obrist / I                BMW M3                            8        8 
 11. Boris Durlen / HR               Ford Escort                       8        8 
 13. Erich Weber / A                 VW Golf GTI                     7,5      7,5 
 14. Jean-Marc Charvin / F           Mitsubishi Lancer ev              6        6 
 14. Eduard Patera / CZ              Ford Escort RS                    6        6 
 14. Michaela Votavová / CZ          Ford Escort RS 2000               6        6 
 17. Vusurovič Milutin / YU          Honda R                           5        5 
 18. Radek Nešpor / CZ               Ford Escort Maxi KC               4        4 
 18. Dubravko Čikor / HR             BMW M3                            4        4 
 20. Walter Struckmann / D           Kissling Cpel GS116V              3        3 
 20. Rainer Krug / D                 BMW 3251                          3        3 
 22. Lázsló Hernádi / H              BMW M3                            2        2 
 22. Wilfried Lind / A               Honda Integra                     2        2 
 24. Kurt Ritzberger / A             Peugeot 306 GTI                   1        1 
 24. Maciej Ptak / PL                Honda Integra R                   1        1 
 24. Werner Windsteig / A            Citroen Saxo VTS                  1        1 
 24. Harald Janecek / A              Opel AsVa GSI t6V                 1        1 
 24. Hermann jr. Waldy / A           Renault Clio C57-16V              1        1 
 24. Michael Platzer / A             Honda Civic                       1        1 
 24. Andy Schögler / A               Opel Astra GSI                    1        1 
 24. Klaus Schrammel / A             Suzuki Swift                      1        1 
 24. Jan Weimar / D                  Ford Escort RS Cosw.              1        1 
 24. Bernhard Gassler / A            Peugeot 306 S16 Base              1        1 
 24. Lukševič Moreno / CR            Renault Megane Coupé              1        1 
 24. Andreas Stibal / A              Opel Astra GSI                    1        1 
 24. Dano Čikor / HR                 BMW M3                            1        1 
 24. Lui Manfred Liebig / A          Renault Megane Coupé              1        1 
 24. Dieter Holzer / A               VW Golf 16 V                      1        1 
 24. Rene Martinek / A               Renault Megane Coupé              1        1 
 24. Alfred Fischer / A              Opel Astra GSI 16 V               1        1 
 24. Hans Brei / A                   Opel Astra GSI t6V                1        1 
Kategorie II (skupina CN - sportovní prototypy)
  1. Franz Tschager / I              Osella PA 20 S                   20       20 
  2. Giulio Regosa / I               Osella PA 20 S                   15       15 
  3. Renzo Napione / I               Osella PA 20 S                   12       12 
  4. Otakar Krámský / CZ             Osella BMW K-02                  10       10 
  5. Fausto Bormolini / I            Osella PA 20 S                    8        8 
  6. Martin Krisam jr. / D           Osella PA 20 P                    6        6 
  7. Martin Krisam sen. / D          Osella PA 20 S                    4        4 
  8. Erich Öppinger / D              Osella PA 16                      3        3 
  9. Vladimír ml. Doubek / CZ        Osella PA 20 S                    2        2 


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 02.05.2002
Přečteno: 312 x
Stránka aktualizována: 22.04.2021

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2017


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist