úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg - Entry List

Předběžná startovní listina

 1  WALDY Hermann         A  derselbe                     Reynard 94 D   /  F 3000          D+E2
 2  SZASZ Laszlo          H  Szasz Motorsport             Reynard Zytec Nippon 2001         D+E2
 3  FORSTER Walter        D  derselbe                     PRC RT 24                         D+E2
 4  NEVERIL Dusan         CZ Krecmer Racing               Lola T96/50 Zytec                 D+E2
 5  VIARINO Gerard        F  derselbe                     Lola T96/50                       D+E2
 6  DE PELLEGRINI Ivano   I  derselbe                     Lola B99                          D+E2
 7  KRAJCI Jaroslav       SK derselbe                     Lola T96/50 Zytec                 D+E2
 9  STANKOVIC Vladimir   SLO AK Formula Racing            Dallara 398                       D+E2
 10 DARMANN Josef         A  PSV Wien                     Dallara F 3                       D+E2
 11 ZMESKAL Milos         CZ derselbe                     Dallara 398                       D+E2
 12 SVOBODA Milan         CZ JSC Racing                   Reynard 32                        D+E2
 13 SEMLBAUER Patrik      CZ Czech National Team          Opel Lotus 2000                   D+E2
 15 KRAMSKY Otakar        CZ Czech National Team          Osella  BMW K-04                    CN
 16 D`ALPAOS Fausto       I  derselbe                     Osella PA20S                     CN+C3
 17 MAGLIONA Omar         I  Scuderia Villorba Corse SRL  Osella PA20S                        CN
 18 BORMOLINI Fausto      I  derselbe                     Osella PA20S                        CN
 19 REGOSA Giulio         I  derselbe                     Osella PA20S                        CN
 20 NAPIONE Renzo         I  derselbe                     Osella PA20S                        CN
 21 DOUBEK Vladimir       CZ Czech National Team          Osella PA20S                        CN
 22 FAGGIOLI Simone       I  derselbe                     Osella PA21S Honda                  CN
 23 DeBIASI Andrea        I  Scuderia Villorba Corse SRL  Osella PA21S Honda                  CN
 24 BEDINI Piergiorgio    MC Scuderia Villorba Corse SRL  Osella PA21S Honda                  CN
 25 ZAUNER Johann         A  Martin Krisam Rennsport      Osella PA21P Honda                  CN
 26 ÖPPINGER Erich        D  Scuderia München             Osella PA16                      CN+C3
 27 BREBSOM Nicolas      LUX derselbe                     Osella PA20S                     CN+C3
 28 STENGER Herbert       D  MSC Rhön                     Equipe Stenger CN                CN+C3
 29 LEIKEIM Harald        D  derselbe                     Osella PA20S                     CN+C3
 30 BORMOLINI Luigi       I  derselbe                     Osella PA9                       CN+C3
 31 BREBSOM Nicolas      LUX derselbe                     Osella PA9                       CN+C3
 32 SILBERBERGER Stefan   A  MSC Wildschönau              PRC C 3                          CN+C3
 33 PERHOFER Peter        A  derselbe                     Tiga SC Tiga FZR 2000            CN+C3
 34 PLASA Georg           D  MSC a. Tegernsee             BMW 320 V 8 Judd                  H+E1
 35 IANIELLO Bruno        CH Ecuri Basilisk Pfeffingen    Lancia Delta S 4                  H+E1
 36 PAILER Felix          A  Pailix Motorsport            Lancia Delta Integrale            H+E1
 37 NOWAK Fanz            A  derselbe                     Lancia Delta Integrale            H+E1
 38 HÄHNEL Helmut         A  derselbe                     Lancia Delta Integrale            H+E1
 39 LABER Hans-Peter      A  derselbe                     Ford Gabat Cosworth               H+E1
 40 ZINK Enst             A  derselbe                     Ford Gabat Wrc                    H+E1
 41 GABAT Günther         A  MSC - Rottenegg              Ford Gabat Turbo                  H+E1
 42 HÖLLER Dieter         A  derselbe                     Ford Gabat Escort C.Rs            H+E1
 43 SCHLEGL Reinhard      A  derselbe                     Ford Sierra Cosworth              H+E1
 44 SKRABAL Stefan        A  derselbe                     Ford Escorth Cosworth             H+E1
 45 KÜBERL Christian      A  derselbe                     BMW M 3                           H+E1
 46 KUNZE Anton           A  derselbe                     Renault Clio V 6                  H+E1
 47 KARL Werner           A  ZKW Rallyeteam               Vw Golf  17                       H+E1
 48 DEINBACHER Peter      A  WRC Steyrling                Ford Sierra Cosworth Rs           H+E1
 50 EDLINGER Erich        A  derselbe                     BMW  318 Is                       H+E1
 51 ENDRESS Michael       D  MSC - Rottenegg              Audi  Coupe 80 C                  H+E1
 52 BAUER Sascha          A  ZKW Rallyeteam               Opel Kadett C                     H+E1
 53 KROISLEITNER Vincenz  A  derselbe                     Ford  Gabat Cosworth              H+E1
 54 PROBST Franz          A  derselbe                     Vw Golf Gti 16 V                  H+E1
 55 BLASL Hermann         A  derselbe                     Opel Kadett C                     H+E1
 56 JUD Werner            A  derselbe                     Vw Golf                           H+E1
 57 LANDL Gerhard         A  derselbe                     BMW  318 Is                       H+E1
 58 HAIDER Franz          A  derselbe                     Vw Golf 17                        H+E1
 59 RACK Peter            A  derselbe                     Opel Korsa                        H+E1
 60 HOFER Werner          A  derselbe                     Ford  Escort Cosworth             H+E1
 61 GRATZER August        A  derselbe                     Lancia Beta Coupe                 H+E1
 62 EDER Erich            A  derselbe                     Vw Golf Gti 16 V                  H+E1
 63 HOCHECKER Adi         A  Historic Racing Team AustriA Opel Kadett C Coupe               H+E1
 64 GROSSAUER Jürgen      A  derselbe                     Suzuki  Baleno                    H+E1
 65 FIAUSCH Heiko         A  derselbe                     Opel Kadett Gsi 16 V              H+E1
 66 RIEGLER Leo           A  derselbe                     Ford  Sierra Cosworth             H+E1
 67 KRAMMER Joe           A  derselbe                     Alfa Romeo 33 16V Evo             H+E1
 68 MARKO Andreas         A  derselbe                     Ledinegg  Golf Gti 16 V           H+E1
 69 MAIER Helmut          D  MSC - Rottenegg              Vw Spiess Golf                    H+E1
 70 NÖMAYR Erich          A  derselbe                     Opel Kadett C Coupe               H+E1
 71 STRASSER Hubert       A  derselbe                     Toyota Corolla Gt                 H+E1
 72 HOLZMANN Thomas       A  derselbe                     Alfa Romeo 145 16 V               H+E1
 73 RAIDER Franz          A  derselbe                     Ford Fiesta                       H+E1
 74 PANGHERI Manfred      A  MSC - Wildschönau            Vw Golf Gti 17                    H+E1
 75 PISANO Egidio         I  derselbe                     Vw  Spiess Golf 16 V              H+E1
 76 ROSNER Christian      A  Polizeimotorsport Wien       Suzuki  Swift Gti                 H+E1
 77 PACHER Georg          A  ECO Master Power Tech Team   Steyr Puch Power Tech             H+E1
 78 PUCHER Gerald         A  derselbe                     Suzuki  Swift Gti 16 V            H+E1
 79 WERNLE Adi            A  derselbe                     Daihatsu Charade Gtti             H+E1
 80 SCHÜTZL Gerhard       A  Historic Racing Team Austria Opel Corsa                        H+E1
 81 HANDSTANGER Oliver    A  derselbe                     Suzuki  Swift                     H+E1
 82 PREHSL Peter          A  Dark Dog Racing Austria      Suzuki  Swift                     H+E1
 83 KURZ Walter           A  derselbe                     Simca 1000 Rallye Ii              H+E1
 84 UNGER Robert          A  derselbe                     Suzuki  Swift Gti                 H+E1
 85 FASERL Michael        A  derselbe                     Vw Polo                           H+E1
 86 RYBNICEK Martin       CZ Czech National Team          Ford  Escort Rs 2000                SP
 87 JERMANOVA Gabina      CZ Cardo Racing                 Opel Astra Gsi                      SP
 88 VOJACEK Petr          CZ Czech National Team          Opel Astra Opc                      SP
 89 JERMAN Martin         CZ Cardo Racing                 Opel Astra Opc                      SP
 90 VOJACEK Lukas         CZ Cardo Racing                 Ford  Escort Rs 2000                SP
 91 KUSY Tomas            CZ derselbe                     Peugeot  306                        SP
 92 NN                       BMW Team Kramsky             BMW 320                             SP
 93 GIOBBY Claudio        I  derselbe                     BMW 320 E 46                        SP
 94 N.N.                     BMW Team Kramsky             BMW 320                             SP
 95 CHARVIN Jean-Marc     F  derselbe                     Peugeot  306 Sp                     SP
 96 BICCIATO Rudi         I  derselbe                     Mitsubishi  Lancer                   A
 97 PATERA Ed             CZ VAMK Racing                  Subaru Imprezza 555                  A
 98 KOGLER Gottfried      A  Dark Dog Racing Austria      Mitsubishi  Lancer Evo 6             A
 99 N.N.                     BMW Kramksy Team             BMW M 3                              A
100 KOIS Martin           SK FORD Auto KOIS               Ford Escort Cosworth                 A
101 SENKYR Robert         CZ Czech National Team          BMW M 3                              A
102 HERNADY Laszlo        H  Fönix Motorsport             BMW M 3                              A
103 N.N.                     BMW Kramksy Team             BMW M 3                              A
104 KAVECZ Istvan         H  derselbe                     BMW E 36 M3,2                        A
105 Dr. KISS Elmer        H  derselbe                     BMW E 36 M3,2                        A
106 LISKA Vladimir        CZ Club Fox Racing              BMW M 3                              A
107 LOEBER Thorsten       D  DSK Motorsport               BMW 325 I                            A
108 KNAUS Karl            A  derselbe                     Ford  Puma                           A
109 LIEBIG LUI Manfred    A  PSV Wien                     Renault Megane Coupe                 A
110 RITZBERGER Kurt       A  MSC - Rottenegg              Peugeot 306 Gti                      A
111 MALY Jaromir          CZ BP Visco Team                Ford Escort Maxi Kit Car             A
112 FISCHER Martin        A  derselbe                     Opel Astra Gsi 16 V                  A
113 MARTINEK Rene         A  MSC - Rottenegg              Renault Clio Rs                      A
114 HOLZER Dieter         A  derselbe                     Vw Golf Iii 16 V                     A
115 PATERA Eduard         CZ VAMK Racing                  Ford Escort Kit Car                  A
116 SCHWEIGER Christian   A  derselbe                     Renault Megane Coupe                 A
118 RIGOLET Andre         A  MSC - Rottenegg              Peugeot 106 S 16                     A
119 FISCHER Alfred        A  derselbe                     Peugeot 106 Kit Car                  A
121 JAKES Miroslav        CZ Cardo Racing                    Felicia Kit Car                   A
122 KASPAREK Milan        CZ AMK ECCE Homo Team           Skoda Felicia Kit Car                A
125 LOSMANN David         CZ Cardo Racing                 Subaru Imprezza Wrx                  N
126 KRUG Rainer           D  DSK Karlsdorf                BMW M 3                              N
127 VOVES Jiri            CZ JV Autosport                 Subaru Imprezza                      N
128 JURENA Peter          SK Matador Pneu Sport           Mitsubishi  Lancer Evo 7             N
129 WANEK Roland          D  MSC - Ruhrblitz              BMW M 3 Coupe                        N
130 WEIDINGER Jörg        D  Motorsportclub Lauf          BMW M 3                              N
131 BENES Oskar           CZ BP Visco Team                Ford Escort Rs Cosworth              N
134 BREI Hans             A  MSRR Neulengbach             Opel Astra Gsi 16V                   N
135 JAHAKIEVSKI Blaze     MK Makpetrol-Honda-Skopje       Honda  Civic Type R                  N
136 AUER Michael          A  derselbe                     Renault Clio Williams                N
137 KARY Franz            A  MSRR Neulengbach             Opel Astra - Opc                     N
138 GASSLER Bernhard      A  MSC-Rottenegg                Peugeot 306 S16 Base                 N
139 HINTERBERGER Georg    A  Dark Dog Racing Austria      Honda  Integra                       N
140 PRATL Jürgen          A  derselbe                     Renault Clio Williams                N
141 JANECEK Harald        A  derselbe                     Opel Astra Gsi 16V                   N
142 DE FLORIAN Umberto    I  derselbe                     Renault Clio Williams 2              N
143 STRUCKMANN Walter     D  derselbe                     Honda  Type R                        N
145 HEUER Thomas          A  Dark Dog Racing Austria      Suzuki Ignis                         N
146 HUBER Thomas          D  Dark Dog Racing Austria      Suzuki Ignis                         N
147 KLAMMER Mario         A  Dark Dog Racing Austria      Suzuki Ignis                         N
148 KOGLER Michael        A  Dark Dog Racing Austria      Suzuki Ignis                         N
149 NUTZ Gerald           A  Dark Dog Racing Austria      Suzuki Ignis                         N
150 SALFELNER Anton       A  Dark Dog Racing Austria      Suzuki Ignis                         N
151 SCHACHINGER Rupert    A  Dark Dog Racing Austria      Suzuki Ignis                         N
152 KUNZ Norbert          A  Dark Dog Racing Austria      Suzuki Ignis                         N
153 HIERHACKER Johann     A  Dark Dog Racing Austria      Suzuki Ignis                         N
154 WINDSTEIG Werner      A  derselbe                     Citroen  Saxo Vts                    N
160 MÜHLBACHER Friedrich  A  derselbe                     Suzuki Swift                         N
163 PONGRATZ Bernhard     A  MSC - Bruck/Mur              Maco Toyota  F 3            1978    HA
164 LINTSCHER Kurt        A  derselbe                     Prs Rh 02                   1976    HA
165 HUBER Friedrich       A  derselbe                     Lola T-328 Sv               1976    HA
166 KOMORNIK Walter       A  derselbe                     Mc Namara Sebring Fv Mk1    1970    HA
167 KULT Gottfried        A  derselbe                     Merlyn Ff 1600              1972    HA
168 STOITZNER Alfred      A  derselbe                     Lotus 42 / F2               1967    HA
169 RENNER Franz          A  derselbe                     Formula Ford Van Diemen Rf 71976    HA
170 NEUHAUSER Helmut      A  derselbe                     Vw Golf Gti Classic         1976    HA
171 ORTAUF Roman          A  derselbe                     Ford Escort Rs              1976    HA
172 PERTOZZI Lino         I  derselbe                     Ford Escort Tc              1976    HA
174 MITTERER Michael      A  derselbe                     Mitu Mazda Rx 3             1974    HA
175 KURES Gerald          A  derselbe                     Ford Escort Rs 2000         1974    HA
176 MARTINELLI Walter     A  derselbe                     Alfa Romeo Gtv              1973    HA
177 DOBLHOFER Hannes      A  HISTORIC Racing Team Austria Porsche 911 Carrera Rs      1975    HA
178 ZELLBECK Karli        D  derselbe                     Ferrari 308 Gt Race         1974    HA
180 LAMPELMEIER Max       A  derselbe                     Ford Escort I Bda           1973    HA
181 PAULI Walter          CH SWISS Historic Racing Team   Renault Alpine  A 110-1300 S1971    HA
182 KÖNIG Hans-Anton      D  MSC - Fränk Schweiz          Audi 50 Gls                 1975    HA
183 THEURETSBACHER Leo    A  derselbe                     BMW 2002 Ti                 1971    HA
184 PÖGL Dieter           A  derselbe                     Opel Kadett C               1975    HA
186 ENZBERGER Erich       A  HISTORIC Racing Team Austria Ford  Escorth 1300 Gt       1971    HA
187 FISCHER Gerd          A  HISTORIC Racing Team Austria Ford  Escorth 1300 Gt       1970    HA
188 BOCK Friedrich        A  HISTORIC Racing Team Austria Ford  Escorth 1300 Gt       1971    HA
190 GAMBERUCCI Folco      I  derselbe                     Lancia Fulvia Rallye S      1969    HA
192 COLLISI Stephan       D  derselbe                     Behnke Kondor               1969    HA
194 ENZBERGER Rudolf      A  HISTORIC Racing Team Austria Steyr Puch 650 Tr           1967    HA
196 THEILER Max           CH SWISS Historic Racing Team   Sunbeam Tiger V 8           1967    HA
197 SCHILLE Kurt          A  derselbe                     Ford Lotos Cortina          1965    HA
198 PACHTEU Jürgen        A  derselbe                     Steyr Puch 650 Tr           1967    HA
199 KREMEL Günther        A  HISTORIC Racing Team Austria Steyr Puch 650 Tr           1965    HA
200 TAUBLÄNDER Heinrich   A  HISTORIC Racing Team Austria Steyr Puch 500 Dh           1961    HA







Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 19.4.2004
Přečteno: 5085 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist