úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg - výsledky

Výsledky závodu současných a historických vozů

 1.  1  WALDY Hermann           A REYNARD 94 D   /  F 3000         E2+3000  02:04,616  02:02,398   04:07,014
 2.  7  KRAJCI Jaroslav        SK LOLA Zytec F 3000                EBC-3,0  02:05,010  02:04,438   04:09,448
 3.  19 REGOSA Giulio           I OSELLA PA 20 S                   CN-3000  02:08,438  02:07,185   04:15,623
 4.  18 BORMOLINI Fausto        I OSELLA PA 20 S                   CN-3000  02:09,689  02:08,976   04:18,665
 5.  17 MAGLIONA Omar           I OSELLA PA 20 S                   CN-3000  02:10,172  02:09,333   04:19,505
 6.  23 DeBIASI Andrea          I OSELLA Honda PA 21 S             CN-2000  02:09,357  02:13,139   04:22,496
 7.  15 KRAMSKY Otakar         CZ OSELLA  BMW K - 04               CN-3000  02:12,170  02:12,185   04:24,355
 8.  12 SVOBODA Milan          CZ Reynard 32                       EBC-2,0  02:13,362  02:12,761   04:26,123
 9.  34 PLASA Georg             D BMW 320 V 8 Judd                 E1+3000  02:14,318  02:12,205   04:26,523
10.  16 D`ALPAOS Fausto         I OSELLA PA 20 S                   CN +2,0  02:14,849  02:11,730   04:26,579
11.  9  STANKOVIC Vladimir     SLODALLARA 398                      EBC-2,0  02:14,288  02:12,395   04:26,683
12.  3  FORSTER Walter          D PRC RT 24                        EBC-3,0  02:15,302  02:15,264   04:30,566
13.  21 DOUBEK Vladimir        CZ OSELLA PA 20 S                   CN-3000  02:17,541  02:16,364   04:33,905
14.  39 LABER Hans-Peter        A FORD Gabat Cosworth              H+2000   02:17,012  02:17,155   04:34,167
15.  36 PAILER Felix            A LANCIA Delta Integrale           H+2000   02:19,275  02:17,148   04:36,423
16.  6  DE PELLEGRINI Ivano     I LOLA F 3000                      EBC-3,0  02:19,881  02:18,076   04:37,957
17.  50 EDLINGER Erich          A BMW  318 iS                      H-2000   02:20,434  02:18,639   04:39,073
18.  24 BEDINI Piergiorgio     MC OSELLA   PA 21 S                 CN-2000  02:21,124  02:18,200   04:39,324
19.  42 HÖLLER Dieter           A FORD Gabat Escort C.RS           H+2000   02:22,952  02:19,572   04:42,524
20.  37 NOWAK Fanz              A LANCIA Delta Integrale           H+2000   02:23,878  02:20,552   04:44,430
21.  40 ZINK Ernst              A FORD Gabat WRC                   H+2000   02:25,079  02:21,135   04:46,214
22.  31 BREBSOM Nicolas        LUXOSELLA PA 9                      CN -2,0  02:24,845  02:22,215   04:47,060
23.  99 PULIC Niko             HR BMW M 3                          A+3000   02:24,075  02:22,993   04:47,068
24. 101 SENKYR Robert          CZ BMW M 3                          A+3000   02:25,000  02:23,687   04:48,687
25.  33 PERHOFER Peter          A TIGA SC Tiga FZR 2000            CN -2,0  02:25,911  02:22,826   04:48,737
26. 106 LISKA Vladimir         CZ BMW M 3                          A-3000   02:29,812  02:29,793   04:59,605
27. 111 MALY Jaromir           CZ FORD Escort Maxi Kit Car         A-2000   02:34,307  02:25,522   04:59,829
28.  75 PISANO Egidio           I VW  Spiess Golf 16 V             H-1600   02:29,955  02:32,549   05:02,504
29. 129 WANEK Roland            D BMW M 3 Coupe                    N+3000   02:31,556  02:31,200   05:02,756
30.  98 KOGLER Gottfried        A Mitsubishi  Lancer Evo 6         A+3000   02:32,447  02:30,627   05:03,074
31. 165 HUBER Friedrich         A LOLA T-328 SV 1976                Rennwg  02:31,651  02:31,989   05:03,640  1. HA
32. 126 KRUG Rainer             D BMW M 3                          N+3000   02:32,287  02:31,984   05:04,271
33. 128 JURENA Peter           SK MITSUBISHI  Lancer Evo 7         N+3000   02:32,739  02:32,281   05:05,020
34.  14 CESTARO Gianni          I OSELLA PA 20 S                   CN +2,0  02:33,214  02:33,290   05:06,504
35. 115 PATERA Eduard          CZ FORD Escort Kit Car              A-2000   02:33,279  02:33,922   05:07,201
36. 100 KOIS Martin            SK FORD Escort Cosworth             A+3000   02:33,568  02:34,088   05:07,656
37. 131 BENES Oskar            CZ FORD Escort RS Cosworth          N+3000   02:33,508  02:34,513   05:08,021
38.  55 BLASL Hermann           A OPEL Kadett C                    H-2000   02:33,840  02:34,311   05:08,151
39. 116 SCHWEIGER Christian     A RENAULT Megane Coupe             A-2000   02:34,503  02:33,692   05:08,195
40. 104 KAVECZ Istvan           H BMW E 36 M3,2                    A+3000   02:35,686  02:35,769   05:11,455
41.  10 TARMANN Josef           A DALLARA F 3                      EBC-2,0  02:35,199  02:36,349   05:11,548
42. 130 WEIDINGER Jörg          D BMW M 3                          N+3000   02:36,126  02:35,528   05:11,654
43. 113 MARTINEK Rene           A RENAULT Clio RS                  A-2000   02:36,006  02:36,255   05:12,261
44. 105 Dr. KISS Elmer          H BMW E 36 M3,2                    N+3000   02:35,874  02:36,606   05:12,480
45.  60 HOFER Werner            A FORD  Escort Cosworth            H+2000   02:38,446  02:34,257   05:12,703
46.  47 KARL Werner             A VW Golf  17                      H+2000   02:36,844  02:36,031   05:12,875
47.  94 BRADARIC Robert        HR BMW 320                          SP-2000  02:36,967  02:36,462   05:13,429
48. 125 LOSMANN David          CZ SUBARU Imprezza WRX              N+3000   02:36,975  02:38,000   05:14,975
49. 117 MICHL Dan              CZ PEUGEOT  306                     SP-2000  02:37,652  02:37,647   05:15,299
50.  43 SCHLEGL Reinhard        A FORD Sierra Cosworth             H+2000   02:38,858  02:36,970   05:15,828
51.  82 PREHSL Peter            A SUZUKI  Swift                    H-1400   02:38,302  02:37,678   05:15,980
52.  69 MAIER Helmut            D VW Spiess Golf                   H-1600   02:49,449  02:27,600   05:17,049
53. 168 STOITZNER Alfred        A LOTUS 42 / F2 1967                Rennwg  02:39,313  02:37,748   05:17,061  2. HA
54. 114 HOLZER Dieter           A VW Golf III 16 V                 A-2000   02:38,436  02:38,733   05:17,169
55. 110 RITZBERGER Kurt         A PEUGEOT 306 GTI                  A-2000   02:39,507  02:38,219   05:17,726
56.  71 STRASSER Hubert         A TOYOTA Corolla GT                H-1600   02:37,639  02:40,230   05:17,869
57.  77 PACHER Georg            A STEYR PUCH Power Tech            E1-1400  02:39,294  02:38,829   05:18,123
58.  45 KÜBERL Christian        A BMW M 3                          H+2000   02:41,247  02:37,410   05:18,657
59.  93 GIOBBY Claudio          I BMW 320 E 46                     SP-2000  02:40,623  02:38,166   05:18,789
60. 119 FISCHER Alfred          A PEUGEOT 106 Kit Car              A-1600   02:40,273  02:38,586   05:18,859
61.  51 ENDRESS Michael         D AUDI  Coupe 80 C                 H-2000   02:40,750  02:38,438   05:19,188
62. 143 STRUCKMANN Walter       A HONDA  Type R                    N-2000   02:39,392  02:40,154   05:19,546
63.  88 VOJACEK Petr           CZ OPEL Astra OPC                   SP-2000  02:40,561  02:39,539   05:20,100
64.  85 FASERL Michael          A VW Polo                          H-1400   02:41,411  02:38,896   05:20,307
65. 127 VOVES Jiri             CZ SUBARU Imprezza                  N+3000   02:40,849  02:39,896   05:20,745
66.  95 CHARVIN Jean-Marc       F PEUGEOT  306 SP                  SP-2000  02:41,196  02:40,162   05:21,358
67. 174 MITTERER Michael        A MITU MAZDA RX 3 1974                H1    02:41,778  02:41,767   05:23,545  3. HA
68.  53 KROISLEITNER Vincenz    A FORD  Gabat Cosworth             H+2000   02:44,315  02:39,567   05:23,882
69.  65 FIAUSCH Heiko           A OPEL Kadett GSI 16 V             H-2000   02:41,308  02:43,253   05:24,561
70.  91 KUSY Tomas             CZ PEUGEOT  306                     SP-2000  02:41,826  02:42,922   05:24,748
71. 171 ORTAUF Roman            A FORD Escort RS 1976                 H2    02:43,770  02:43,385   05:27,155  4. HA
72. 109 LIEBIG LUI Manfred      A RENAULT Megane Coupe             A-2000   02:44,246  02:43,456   05:27,702
73. 142 DE FLORIAN Umberto      A RENAULT Clio Williams 2          N-2000   02:44,596  02:45,184   05:29,780
74.  89 JERMAN Martin          CZ OPEL Astra OPC                   SP-2000  02:45,894  02:45,224   05:31,118
75. 138 GASSLER Bernhard        A PEUGEOT 306 S16 Base             N-2000   02:46,730  02:44,735   05:31,465
76. 181 PAULI Walter           CH RENAULT ALPINE  A 110-1300 S 1971   G2    02:47,360  02:46,055   05:33,415  5. HA
77.  63 HOCHECKER Adi           A OPEL Kadett C Coupe              H-2000   02:48,558  02:45,357   05:33,915
78. 177 DOBLHOFER Hannes        A PORSCHE 911 Carrera RS 1975         H1    02:46,793  02:48,507   05:35,300  6. HA
79. 167 KULT Gottfried          A MERLYN FF 1600 1972               Rennwg  02:48,364  02:47,326   05:35,690  7. HA
80.  78 PUCHER Gerald           A SUZUKI  Swift GTI 16 V           H-1400   02:45,566  02:51,511   05:37,077
81. 118 RIGOLET Andre           A PEUGEOT 106 S 16                 A-1600   02:48,998  02:48,872   05:37,870
82. 122 KASPAREK Milan         CZ SKODA Felicia Kit Car            A-1400   02:49,368  02:48,747   05:38,115
83. 107 LOEBER Thorsten         D BMW 325 i                        A-3000   02:49,634  02:48,601   05:38,235
84.  61 GRATZER August          A LANCIA Beta Coupe                H-2000   02:48,523  02:49,841   05:38,364
85. 108 KNAUS Karl              A FORD  Puma                       A-2000   02:50,078  02:48,534   05:38,612
86. 121 JAKES Miroslav         CZ SKODA Felicia Kit Car            A-1400   02:50,847  02:49,500   05:40,347
87. 134 BREI Hans               A OPEL Astra GSI 16V               N-2000   02:49,585  02:51,031   05:40,616
88.  44 SKRABAL Stefan          A FORD Escorth Cosworth            H+2000   02:52,379  02:48,261   05:40,640
89. 170 NEUHAUSER Helmut        A VW Golf GTI Classic 1976            H2    02:50,633  02:50,175   05:40,808  8. HA
90. 139 HINTERBERGER Georg      A HONDA  Integra                   N-2000   02:52,132  02:49,015   05:41,147
91.  58 HAIDER Franz            A VW Golf 17                       H-2000   02:51,495  02:50,917   05:42,412
92.  56 JUD Werner              A VW Golf                          H-2000   02:52,561  02:50,078   05:42,639
93.  74 PANGHERI Manfred        A VW Golf GTI 17                   H-1600   02:51,009  02:53,293   05:44,302
94. 164 LINTSCHER Kurt          A PRS RH 02 1976                    Rennwg  02:55,700  02:53,715   05:49,415  9. HA
95. 151 SCHACHINGER Rupert      A SUZUKI Ignis                     N-1600   02:56,453  02:55,032   05:51,485
96. 144 KLEIN Marko             A SUZUKI Ignis                     N-1600   02:56,805  02:56,273   05:53,078
97. 145 HEUER Thomas            A SUZUKI Ignis                     N-1600   02:56,958  02:56,169   05:53,127
98. 146 HUBER Thomas            D SUZUKI Ignis                     N-1600   02:58,658  02:55,286   05:53,944
99. 137 KARY Franz              A OPEL Astra - OPC                 N-2000   02:58,169  02:57,120   05:55,289
100.169 RENNER Franz            A FORMULA FORD Van Diemen RF 77 197 Rennwg  03:00,200  02:55,147   05:55,347  10.HA
101.147 KLAMMER Mario           A SUZUKI Ignis                     N-1600   02:58,562  02:57,178   05:55,740
102.175 KURES Gerald            A FORD Escort RS 2000 1974            H1    02:58,197  02:58,185   05:56,382  11.HA
103.149 NUTZ Gerald             A SUZUKI Ignis                     N-1600   02:59,795  03:01,108   06:00,903
104.150 SALFELNER Anton         A SUZUKI Ignis                     N-1600   03:02,018  03:01,763   06:03,781
105. 87 JERMANOVA Gabina       CZ OPEL Astra GSI                   SP-2000  03:04,552  03:01,065   06:05,617
106.148 KOGLER Michael          A SUZUKI Ignis                     N-1600   03:04,635  03:01,472   06:06,107
107.178 ZELLBECK Karli          D FERRARI 308 GT Race 1974            H1    03:06,076  03:09,913   06:15,989  12.HA
108.184 PÖGL Dieter             A OPEL Kadett C 1975                  H1    03:11,020  03:08,207   06:19,227  13.HA
109.188 BOCK Friedrich          A FORD  Escorth 1300 GT 1971          G2    03:12,056  03:11,295   06:23,351  14.HA
110.186 ENZBERGER Erich         A FORD  Escorth 1300 GT 1971          G2    03:13,653  03:12,813   06:26,466  15.HA
111. 80 SCHÜTZL Gerhard         A OPEL Corsa                       H-1400   03:15,109  03:13,694   06:28,803
112.191 DE SANTI Stefano        I RENAULT Alpine A110 1969            G1    03:14,971  03:14,090   06:29,061  16.HA
113.187 FISCHER Gerd            A FORD  Escorth 1300 GT 1970          G2    03:18,692  03:17,172   06:35,864  17.HA
114.198 PACHTEU Jürgen          A STEYR PUCH 650 TR 1967              G1    03:18,646  03:18,481   06:37,127  18.HA
115.190 GAMBERUCCI Folco        I LANCIA Fulvia Rallye S 1969         G1    03:21,500  03:19,959   06:41,459  19.HA
116.194 ENZBERGER Rudolf        A STEYR PUCH 650 TR 1967              G1    03:21,983  03:19,619   06:41,602  20.HA
117.196 THEILER Max            CH SUNBEAM Tiger V 8 1967              G1    03:23,266  03:26,279   06:49,545  21.HA
118.160 MÜHLBACHER Friedrich    A SUZUKI Swift                     N-1400   03:26,701  03:23,452   06:50,153
119.199 KREMEL Günther          A STEYR PUCH 650 TR 1965              F     03:26,761  03:24,990   06:51,751  22.HA
120.153 HIERHACKER Johann       A SUZUKI Ignis                     N-1600   03:23,670  03:35,369   06:59,039

        DNF
    136 AUER Michael            A RENAULT Clio Williams            N-2000  ausgef/ret
    102 HERNADY Laszlo          H BMW M 3                          A+3000  not startet
     86 RYBNICEK Martin        CZ FORD  Escort RS 2000             SP-2000 not startet
     68 MARKO Andreas           A LEDINEGG  Golf GTI 16 V          H-1600  ausgef/ret
     73 ROIDER Franz            A FORD Fiesta                      H-1600  ausgef/ret
     64 GROSSAUER Jürgen        A SUZUKI  Baleno                   H-2000  ausgef/ret
     4  NEVERIL Dusan          CZ LOLA Zytec 96 / 50               EBC-3,0 not startet
     83 KURZ Walter             A SIMCA 1000 Rallye II             H-1400   02:46,213 ausgef/ret
     62 EDER Erich              A VW Golf GTI 16 V                 H-2000   02:36,216 ausgef/ret
     72 HOLZMANN Thomas         A ALFA ROMEO 145 16 V              H-1600   02:45,347 not startet
     54 PROBST Franz            A VW Golf GTI 16 V                 H-2000   02:37,970 ausgef/ret
     41 GABAT Günther           A FORD Gabat Turbo                 H+2000   02:21,017 ausgef/ret
     38 HÄHNEL Helmut           A LANCIA Delta Integrale           H+2000   02:35,435 not startet
     20 NAPIONE Renzo           I OSELLA PA 20 S                   CN-3000  02:14,969 not startet
     5  VIARINO Gerard          F LOLA T 96 / 50                   EBC-3,0  02:18,130 ausgef/ret
     32 SILBERBERGER Stefan     A PRC C 3                          CN -2,0  02:21,491 ausgef/ret
     26 ÖPPINGER Erich          D OSELLA PA 16                     CN +2,0  02:16,622 ausgef/ret
    192 COLLISI Stephan         D BEHNKE Kondor 1969                  G1   not startet
    163 PONGRATZ Bernhard       A MACO Toyota  F 3 1978             Rennwg ausgef/ret
    183 THEURETSBACHER Leo      A BMW 2002 TI 1971                    G2    03:00,311 not startet
    176 MARTINELLI Walter       A ALFA ROMEO GTV 1973                 H1    02:54,799 not startet


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 26.4.2004
Přečteno: 3323 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist