úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo 2024

Entrylist / Seznam přihlášených (Neoficiální)


   1   Christian MERLI / ITA                Christian Merli                              Osella FA30 Judd LRM                           E2-SS  - 3.0
   2   FAUSTINI Robin/CHE                   Ecurie 13 Etoiles                            Norma M 20 FC Turbo                            E2-SS  - 3.0
   3   Joël VOLLUZ / CHE                    Ecurie 13 Etoiles                            Osella FA 30                                   E2-SS  - 3.0
   4   Alexander HIN / DEU                  Alexander Hin                                Osella FA 30                                   E2-SS  - 3.0
   5   JUHAS Martin/SVK                     mrm motorsport                               Lola B 03/51                                   E2-SS  - 3.0
   6   NECKAŘ Libor/CZE                     AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Tatuus Master Evo                              E2-SS  - 2.0
   7   WALDY Hermann/AUT                    Msc Rottenegg                                Tatuus Formula Masters S2000                   E2-SS  - 2.0
   8   FERSTL Christian/AUT                 MSC ROTTENEGG                                Tatuus Formula Masters S2000                   E2-SS  - 2.0
   9   FERSTL Sigrid/AUT                    MSC ROTTENEGG                                Tatuus Formula Masters S2000                   E2-SS  - 2.0
  10   KOPEČEK Jiří/CZE                     AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Opel Lotus                                     E2-SS  - 2.0
  11   OSLADIL Jan/CZE                      OSLADIL Jan                                  Tatuus Renault                                 E2-SS  - 2.0
  12   BERGER Tomáš/CZE                     BERGER Tomáš                                 Van Diemen RF99K                               E2-SS  - 1.4
  13   NOVÁK Marek/CZE                      NOVÁK Marek                                  Gloria C8F                                     E2-SS  - 1.4
  14   HLAVINKA Josef/CZE                   AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Gloria C8F                                     E2-SS  - 1.4
  15   JANÍK Václav/CZE                     ORLEN I Janík Motorsport                     Norma M 20 FC                                   E2-SC - 3.0
  16   ŠPALEK Jiří/CZE                      KOMVET RACING                                Norma M 20 F Evo                                E2-SC - 3.0
  17   VÍTEK Petr/CZE                       CLIMART RACING TEAM                          Osella PA 30                                    E2-SC - 3.0
  18   TRNKA Petr/CZE                       ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM                 Norma M 20 FC                                   E2-SC - 3.0
  19   Kevin PETIT / FRA                    Kevin Petit                                  Revolt 3P0 Décopeint                            E2-SC - 3.0
  20   Joseba IRAOLA LANZAGORTA/ ESP        Euskadi Automobilismo Enak Kluba             KlubaNova NP01                                  E2-SC - 3.0
  21   Fausto BORMOLINI / ITA               Fausto Bormolini                             Nova Proto 01                                   E2-SC - 3.0
  22   Geoffrey SCHATZ / FRA                Geoffrey Schatz                              Nova Proto NP01                                 E2-SC - 3.0
  23   Corentin STARCK / BEL                Jantar Team S.R.O                            Nova Proto Np01-2                               E2-SC - 3.0
  24   HLAVINKA Josef/CZE                   AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Ligier JS 49 Honda                              E2-SC - 2.0
  25   DĚDEK David/CZE                      ORLEN I Janík Motorsport                     Norma M 20 FC                                   E2-SC - 2.0
  26   STANKOVIČ Vladimir/SVN               AVTO MOTO DRUŠTVO ZVEZDA                     Osella PA21 JrB                                 E2-SC - 2.0
  27   BRKIĆ Uroš/SRB                       ASU GALAX                                    Norma M 20 F Evo                                E2-SC - 2.0
  28   BODENMUELLER Michael/DEU             BODENMUELLER Michael                         Norma M 20 FC                                   E2-SC - 2.0
  29   CHUDOBA Zdeněk/CZE                   AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Norma F 20                                      E2-SC - 2.0
  30   PETER Amann/AUT                      AMANN Peter                                  Osella PA 30                                    E2-SC - 2.0
  31   SVOBODA Jiří/CZE                     ORLEN I Janík Motorsport                     Norma M 20 FC                                   E2-SC - 2.0
  32   MACHOVÁ Tereza/CZE                   MOTORSPORT LANŠKROUN CZECH RACING            Norma F 20                                      E2-SC - 2.0
  33   STUDENÝ Lukáš/CZE                    ACCR Alcore motorsport                       Ligier JS 51                                    E2-SC - 2.0
  34   SUROWKA Jaroslav/CZE                 SUROWKA Jaroslav                             Norma F 20                                      E2-SC - 2.0
  35   ALEXANDER Frank/AUT                  MSC Rottenegg                                PRC S5                                          E2-SC - 2.0
  36   LINORTNER Franz/AUT                  MSC Mühlbach am Hochkönig                    BMW M3                                              ?? - ??
  37   BERGER Karel/CZE                     BERGER Karel                                 Osella PA21 JrB                                 E2-SC - 1.4
  38   DLOUHÝ Petr/CZE                      MOTORSPORT LANŠKROUN CZECH RACING            Radical SR4                                     E2-SC - 1.4
  39   KRÁČMAR Zdeněk/CZE                   AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Demon Car CM 1000                               E2-SC - 1.4
  40   ŠIMEK Jakub/CZE                      ŠIMEK Jakub                                  Radical SR4                                     E2-SC - 1.4
  41   ŠÁLEK Jan/CZE                        ALCORE MOTORSPORT, z.s.                      Opel Lotus                                              E2H
  42   GOLIS Jan/CZE                        GOLIS Jan                                    Konig E2                                                E2H
  43   NOVÁK Tomáš/CZE                      NOVÁK Tomáš                                  Opel Lotus                                              E2H
  44   HROUDNÝ Stanislav/CZE                HROUDNÝ Stanislav                            MTX Faster                                              E2H
  45   BRATSCHI Ronnie/CZE                  AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Mitsubishi Lancer Evo VII                              PF1
  46   Domagoj PEREKOVIĆ / HRV              Domagoj Pereković                            Mitsubishi Lancer Evo IX                               PF1
  47   KALENDERI Liridon/XKX                KALENDERI Liridion                           Mitsubishi Lancer Evo IX                               PF1
  48   SCHAGERL Karl/AUT                    MSC Mühlbach am Hochkönig                    Volkswagen Golf                                        PF1
  49   KOMÁREK David/CZE                    Komvet racing-KRTZ motorsport                McLaren F1 Evo 2019                                    PF1
  50   Igor STEFANOVSKI / MKD               Igor Stefanovski                             Ferrari 488 Challenge Evo                              PF1
  51   Szymon PIĘKOŚ / POL                  Szymon Piękoś                                Mitsubishi Lancer Evo                                  PF1
  52   PROMOK Stefan/AUT                    MSC-Mühlbach                                 Mitsubishi Black Evo                                   PF1
  53   KRAMPOTA Ivo/CZE                     KRAMPOTA Ivo                                 BMW E36                                                PF1
  54   FILLOVÁ Kristýna/CZE                 Komvet racing-KRTZ motorsport                Mitsubishi Lancer Evo IX                               PF1
  55   Pavel KOTEK / CZE                    AMK Ecce Homo Sternberk                      BMW M3                                                 PF1
  56   GRŰNER František/CZE                 GRŰNER František                             BMW E30                                                PF1
  57   PAILER Felix/AUT                     PAILER Felix                                 Lancia Delta HF Integrale                              PF2
  58   Luca GAETANI / ITA                   Luca Gaetani                                 Porsche 911 GT3 R                                      PF2
  59   RYBNÍČEK Marek/CZE                   LIQUI MOLY RACING TEAM                       KTM GTX-Bow                                            PF2
  60   Karol KRUPA / POL                    Karol Krupa                                  Skoda Fabia CT                                         PF2
  61   Nicolas WERVER / FRA                 Nicolas Werver                               Porsche 997 GT3R                                       PF2
  62   JERMAN Martin/CZE                    LIQUI MOLY RACING TEAM                       Lamborghini Huracán GT3                                PF2
  63   KMÍNEK Zdeněk/CZE                    LIQUI MOLY RACING TEAM                       Lamborghini Gallardo GT3                               PF2
  64   MEIXNER Richard/CZE                  KV MOTOR TEAM s.r.o.                         Mitsubishi Lancer WRC                                  PF2
  65   Matevz CUDEN / SVN                   Matevz Cuden                                 Porsche GT3 991.2                                      PF2
  66   Kevin RAITH / AUT                    Kevin Raith                                  Porsche 992 GT3 Cup                                    PF2
  67   ROLL Michal/CZE                      ROLL Michal                                  Porsche 911                                            PF2
  68   SZABÓ Tamás/AUT                      TAMÁS Szabó                                  BMW M3                                                 PF2
  69   JINDRA Michal/CZE                    MOTORSPORT LANŠKROUN CZECH RACING            Porsche 997 GT3                                        PF3
  70   Antonino MIGLIUOLO / ITA             Antonino Migliuolo                           Mitsubishi Lancer Evo IX                               PF3
  71   Anže DOVJAK / SVN                    AMD Gorica                                   Hyundai i30 TCR                                        PF3
  72   SCHWEIGER Christian/AUT              SCHWEIGER Christian                          Hyundai i30N TCR                                       PF3
  73   STERNAD Diethard/AUT                 STERNAD Diethard                             Honda Civic Type-R                                     PF3
  74   ČAMBAL Mojmír/SVN                    RS-team                                      Hyundai i30N TCR                                       PF3
  75   KELLER Lukáš/CZE                     KELLER Lukáš                                 Mitsubishi Lance Evo IX                                PF3
  76   OŠMERA Jiří/CZE                      OŠMERA Jiří                                  Cupra TCR                                              PF3
  77   BEJDA Pavel/CZE                      gt2 motorsport s.r.o.                        Porsche Cayman S                                       PF3
  78   Milovan VESNIC / SRB                 Ask Vesnic                                   Audi RS3 LMS                                           PF3
  79   DUSHI Perparim/XKX                   DUSHI Perparim                               Opel Astra                                             PF3
  80   Valdet KACANDOLLI / KOS              Valdet Kacandolli                            Suzuki Swift Sport R-N5                                PF3
  81   WARMUTH Rene/AUT                     MSC Mühlbach am Hochkönig                    Seat Seat Leon Supercopa                               PF3
  82   BLASL Hermann/AUT                    HERMANN Blasl                                Opel Kadett Coupe                                      PF3
  83   MAYER Patrick/AUT                    ASV Bruck an der Leitha                      Volkswagen Golf                                        PF3
  84   FIAUSCH Heiko/AUT                    FIAUSCH Heiko                                Opel Astra GSi                                         PF3
  85   STEHLÍK Karel/CZE                    KV MOTOR TEAM s.r.o.                         Mitsubishi Lance Evo IX                                PF3
  86   MILETICH Andreas/AUT                 Automobilsportverein Bruck an der Leitha     Volkswagen Scirocco                                    PF3
  87   TAUTSCHER Michael/AUT                TAUTSCHER Michael                            Mitsubishi Lance Evo IX                                PF4
  88   MUSSBACHER Andreas/AUT               MUSSBACHER Andreas                           Mitsubishi Lancer Evo VII                              PF4
  89   JANUSCHKOWETZ Hans-jürgen/AUT        JANUSCHKOWETZ Hans-Jürgen                    Mitsubishi Lance Evo IX                                PF4
  90   Stéphane GARCIA / FRA                Stéphane Garcia                              Peugeot 308 Racing Cup                                 PF4
  91   Matija JURISIC / HRV                 Matija Jurisic                               Peugeot 308 TCR 1.6                                    PF4
  92   Gabriella PEDRONI / ITA              Gabriella Pedroni                            Mitsubishi Lancer Evo IX                               PF4
  93   KOLČAVA Radek/CZE                    KOLČAVA Radek                                Volkswagen Golf Gti                                    PF4
  94   HUTTER Gregor/AUT                    MSC Mühlbach                                 Alfa Romeo Alfasud                                     PF4
  95   VAVŘINEC Tomáš/CZE                   VAVŘINEC Tomáš                               Mitsubishi Lance Evo IX                                PF4
  96   MALÝ Jaromír/CZE                     KOMVET RACING                                Toyota GR Yaris Rally2                                 PF4
  97   VOJÁČEK Lukáš/CZE                    AUTO RACING TEAM PRAHA                       Škoda Octavia Cup                                      PF4
  98   DATZREITER Stefan/AUT                DATZREITER Stefan                            Volkswagen Polo                                        PF4
  99   KOZAR Yevhen/CZE                     KOZAR Yevhen                                 Renault Mégane Coupe                                   PF4
  100  RITZBERGER Kurt/AUT                  msc rottenegg                                Peugeot 306                                            PF4
  101  KROUPA Thomas/AUT                    ASV/Bruck                                    Volkswagen Golf                                        PF4
  102  DUBÓCZI Jaroslav/SVK                 Jantár Team s.r.o.                           Seat Leon Tdi Supercopa                                PF4
  103  Norbert NAGY / HUN                   Nnr Team Hungary KFT                         BMW E46 330Ci                                          PF5
  104  Lukas BICCIATO / ITA                 Lukas Bicciato                               Renault Clio IV                                        PF5
  105  ŠEBESTA Pavel/CZE                    ŠEBESTA Pavel                                Ford Focus ST                                          PF5
  106  Chris-Andre MAYER / AUT              Chris-Andre Mayer                            Honda Civic Type R EP3                                 PF5
  107  PLUHAŘ Jindřich/CZE                  AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Nissan Sunny                                           PF5
  108  HARRINGER Ricardo/AUT                HARRINGER Ricardo                            Peugeot 106                                            PF5
  109  Janusz GRZYB / POL                   Janusz Grzyb                                 Honda Integra Type R                                   PF5
  110  POPOVÁ Eliška/CZE                    POPOVÁ Eliška                                Suzuki Swift GTi                                       PF5
  111  MŰLLER Lukáš/CZE                     ACCR Alcore motorsport                       Škoda Octavia Cup                                      PF5
  112  Stephan OGRIS / AUT                  Stephan Ogris                                Alfa Romeo 147 JTD Cup                                 PF5
  113  Adam KRÁLÍK / CZE                    ACCR Rabbit Czech Racing                     Seat Leon                                              PF5
  114  PAIREDER Franz/AUT                   MSC Rottenegg                                Honda Civic Type-R                                     PF5
  115  MAIER Helmut/AUT                     MSC ROTTENEGG                                Volkswagen Golf                                        PF5
  116  ŠPILKA Michal/CZE                    AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Škoda 130 RS                                           PF5
  117  ŠRÁMEK Jakub/CZE                     ŠRÁMEK Jakub                                 Alfa Romeo 147                                         PF5
  118  KACVINSKY Peter/SVK                  Ambruz Racing                                Renault Clio 16V                                       PF5
  119  Alphonse KILCHENMANN / CHE           Alphonse Kilchenmann                         Suzuki Swift 1.6 VVT Sport 3P                          PF5
  120  MAYER Bernd/AUT                      MAYER Bernd                                  Honda Civic Type R                                     PF6
  121  SCHUTTING Wolfgang/AUT               SCHUTTING Wolfgang                           Renault Clio Williams                                  PF6
  122  BLAŽEK Roman/CZE                     BLAŽEK Roman                                 Mitsubishi Lance Evo IX                           E1-H +2.0
  123  HRUBÝ Milan/MKD                      MOTORSPORT LANŠKROUN CZECH RACING            Chevrolet Corsa                                   E1-H +2.0
  124  STEJSKAL Martin/CZE                  STEJSKAL Martin                              Škoda Fabia TDI                                   E1-H +2.0
  125  RŮŽIČKA Martin/CZE                   AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Škoda Fabia S2000                                 E1-H +2.0
  126  BOKŮVKA Martin/CZE                   BOKŮVKA Martin                               BMW E30                                           E1-H +2.0
  127  VYMĚTAL Lubomír/CZE                  VYMĚTAL Lubomír                              BMW M3 E46                                        E1-H +2.0
  128  ŠENOLD Jan/CZE                       ŠENOLD Jan                                   Škoda Octavia Cup                                 E1-H +2.0
  129  HUBR František/CZE                   HUBR František                               Subaru Impreza STI                                E1-H +2.0
  130  ČEPIČKA Darek/CZE                    ČEPIČKA Darek                                Mitsubishi Lancer Evo X                           E1-H +2.0
  131  HEJL Vladimír/CZE                    ALCORE MOTORSPORT, z.s.                      Škoda Octavia Cup                                E1-H - 2.0
  132  BOHÁČ Milan/CZE                      BOHÁČ Milan                                  Renault Clio Sport                               E1-H - 2.0
  133  KAŠÁK Michal/CZE                     Automotoklub Vrbno v AČR                     Opel Astra GSi                                   E1-H - 2.0
  134  GRYGAR Kamil/CZE                     GRYGAR Kamil                                 Renault Mégane Coupe                             E1-H - 2.0
  135  WINTER Jaroslav/CZE                  AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Honda Civic Type R                               E1-H - 2.0
  136  MACEK Vojtěch/CZE                    Automotoklub Vrbno v AČR                     Škoda 110 R                                      E1-H - 1.6
  137  HORT Martin/CZE                      HORT Martin                                  Peugeot 106                                      E1-H - 1.6
  138  TOMEČEK Lukáš/CZE                    TOMEČEK Lukáš                                Volkswagen Golf Gti Oettinger                    E1-H - 1.6
  139  NASTOUPIL Lukáš/CZE                  NASTOUPIL Lukáš                              Honda CRX                                        E1-H - 1.6
  140  ZOUFALÝ Karel/CZE                    AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Škoda Felicia Pick-Up Freestyle                  E1-H - 1.6
  141  DVOŘÁK Karel/CZE                     DVOŘÁK Karel                                 Citroën C2 VTS                                   E1-H - 1.6
  142  ŽÁK Josef/CZE                        AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               Škoda 120 S                                      E1-H - 1.6
  143  KŘÍSTEK Jindřich/CZE                 KŘÍSTEK Jindřich                             Honda Civic                                      E1-H - 1.6
  144  POPOV Georgi/CZE                     POPOV Georgi                                 Škoda Felicia Pick-Up Freestyle                  E1-H - 1.6
  145  HRADIL Vladimír/CZE                  HRADIL Vladimír                              Škoda 110 R Coupé                                E1-H - 1.4
  146  SVOBODA Roman/CZE                    SVOBODA Roman                                Škoda 100                                        E1-H - 1.4
  147  JEŽEK Radim/CZE                      JEŽEK Radim                                  Škoda Felicia                                    E1-H - 1.4
  148  VAVROCH Petr/CZE                     VAVROCH Petr                                 Volkswagen Polo Fox                              E1-H - 1.4
  149  JIRAS Pavel/CZE                      JIRAS Pavel                                  Škoda 120 LS                                     E1-H - 1.4
  150  DRONG Pavel/CZE                      DRONG Pavel                                  Suzuki Swift GTi                                 E1-H - 1.4
  151  MŰLLER Michal/CZE                    ALCORE MOTORSPORT, z.s.                      Škoda 130 RS                                     E1-H - 1.4
  152  PLEVA Martin/CZE                     Automotoklub Vrbno v AČR                     Škoda 100                                        E1-H - 1.4
  154  FILIPÍN Jiří/CZE                     FILIPÍN Jiří                                 Suzuki Swift GTi                                 E1-H - 1.4
  155  KOŘÍNKOVÁ Elisabeta/CZE              KOŘÍNKOVÁ Elisabeta                          Austin Cooper                                    E1-H - 1.4
       BAREŠ Leopold/CZE                    BAREŠ Leopold                                Peugeot 208                                       E1-H +2.0
  160  ZMEŠKAL Miloš/CZE                    ZMEŠKAL Miloš                                Ralt 032                                            HA - E5
  161  MAUHART Florian/AUT                  MAUHART Florian                              PRS FO 3                                            HA - E4
  162  GÄNSDORFER Aleš/CZE                  GÄNSDORFER Aleš                              MTX 1-10                                            HA - E5
  163  Jean Marc DEBEAUNE / FRA             Debeaune Jean Marc                           Van Diemen RF 82                                    HA - E3
  164  PRÁŠEK Jaroslav/CZE                  gt2 motorsport s.r.o.                        Chevron B42 F2                                      HA - E5
  165  Franz HILGER / DEU                   Franz Hilger                                 Chevron B38                                         HA - E3
  166  KOPEČEK Pavel/CZE                    AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK               MTX 1-02                                            HA - E3
  167  Petr TYKAL / CZE                     Petr Tykal                                   MTX 1-03                                            HA - E2
  168  KMEŤ František/SVK                   AUTOŠPORT KMEŤ                               MTX 1-03                                            HA - E2
  169  HEDA Jiří/CZE                        HEDA Jiří                                    Lola 598                                            HA - D9
  170  Piero LOTTINI / ITA                  Lottini Piero                                Osella PA9/90                                       HA - D8
  171  Mario MASSAGLIA / ITA                Mario Massaglia                              Osella PA9/90                                       HA - D8
  172  SONNLEITNER Reinhard/AUT             MSC Muehlbach am Hochkoenig                  Volkswagen Golf G60 Rally                           HA - D6
  173  NEUBAUER Marie Luise/AUT             Historic Racingteam Austria                  Lancia Delta HF Integrale                           HA - D6
  174  VIČAR Milan/CZE                      MOTORSPORT LANŠKROUN CZECH RACING            BMW M3                                              HA - D6
  175  STEJSKAL Milan/CZE                   MOTORSPORT LANŠKROUN CZECH RACING            BMW M3                                              HA - D6
  176  SEDLÁČEK Michal/CZE                  MOTORSPORT LANŠKROUN CZECH RACING            BMW M3                                              HA - D6
  177  Matjaž KOROŠEC / SVN                 AMTK                                         BMW 325i                                            HA - D6
  178  MIKEŠ Jaroslav/CZE                   ACCR Mikeš racing Czech Team                 BMW M3                                              HA - D6
  179  NEUBAUER Herbert/AUT                 Historic Racingteam Austria                  Lancia Delta HF Integrale                           HA - D6
  180  Stefano ROTELLO / ITA                Rotello Stefano                              Honda Civic 3 Door (Ef9)                            HA - D4
  181  VOJVODÍK Ivan/CZE                    VOJVODÍK Ivan                                Lada Samara 2108                                    HA - D4
  182  SCHÜTZ Victoria/AUT                  MSC Mühlbach am Hochkönig                    Volkswagen Golf Gti                                 HA - C4
  183  PRANTL Reinhold/AUT                  Historic Racing Team Austria HRTA            Porsche Carrera RS                                  HA - C3
  184  CZAPKA MARIAN/POL                    CZAPKA MARIAN                                Porsche 928                                         HA - C3
  185  GLINZNER Gerald/AUT                  GLINZNER Gerald                              Porsche 911                                         HA - C3
  186  Tomáš BENÍK / SVK                    MTB Racing Team                              Lancia Beta Coupé                                   HA - C2
  187  LERNPASS Philipp/AUT                 LERNPASS Philipp                             Ford Escort RS 2000                                 HA - C2
  188  ZÖCHLING Manfred/AUT                 ZÖCHLING Manfred                             Volkswagen Golf Gti                                 HA - C2
  189  Gabriel HADRÁVEK / CZE               Gabriel Hadrávek                             Lancia Beta Coupe 1800                              HA - C2
  190  Slavko OLETIČ / SVN                  Codelli Klub                                 Fiat 127L / 1050                                    HA - C1
  191  BROŽ Robert/CZE                      BROŽ Robert                                  Škoda 130 RS                                        HA - C1
  192  KOLÁŘ Petr/CZE                       KOLÁŘ Petr                                   Škoda Sport                                         HA - C1
  193  KOLÁŘ Pavel/CZE                      KOLÁŘ Pavel                                  Škoda 130 RS                                        HA - C1
  194  Lina VIDMAR / SVN                    Codelli Klub                                 Autobianchi A112 Abarth 70HP                       HA -  C1
  195  Brando MOTTI / ITA                   Brando Motti                                 Porsche Carrera RS                                  HA - B6
  196  KONEČNÝ Zdeněk/CZE                   KONEČNÝ Zdeněk                               BMW 2002 TI                                         HA - B5
  197  Patrick KNOLL / AUT                  Patrick Knoll                                Opel Kadett B Coupe F Rallye                        HA - B5
  198  ŠEDIVÝ Josef/CZE                     ŠEDIVÝ Josef                                 Chevron B21/23                                      HA - B9
  199  TRIMMEL Christian/AUT                TRIMMEL Christian                            Ford Escort RS 2000                                 HA - B5
  200  SYTAŘ Petr/CZE                       ACCR Mikeš racing Czech Team                 Škoda 130 RS                                        HA - B3
  201  STRNAD Petr/CZE                      STRNAD Petr                                  Škoda 130 RS                                        HA - B3
  202  FISCHER Gerhard/AUT                  FISCHER Gerhard                              Ford Escort 1300 GT                                 HA - B3
  203  NEUMANN Dominik/AUT                  MSC-Muehlbach                                Mini Cooper AP4                                     HA - B3
  204  URBANČIČ BOŠTJAN/SVN                 AMD SLOVENIJA AVTO                           Fiat 128 Rally                                      HA - B3
  205  Peter LEŠNJAK / SVN                  Codelli Klub                                 Fiat-Gianinni 128 NP                                HA - B2
  206  GIGLIOTTI Lucio/ITA                  GIGLIOTTI Lucio                              Fiat 128 Rally                                      HA - B2
  207  Georg PRUGGER / ITA                  Prugger Georg                                Alfa Romeo 6C 2300                                 HA - A10
  208  Harald MÖSSLER / AUT                 Historic Racing Team Austria Hrta            Daren MK3                                           HA - A9
  209  KARÁSEK David/CZE                    KARÁSEK David                                Aero Minor Le Mans                                  HA - A1
  210  JUD Hans/AUT                         JUD Hans                                     Austin Healey MK II                                 HA - A6
  211  Francesco AMANTE / ITA               Francesco Amante                             Jaguar E Type                                       HA - A6
  212  Vladimir KONICAR / CZE               Vladimír Konicar                             BMW 2002 TI                                         HA - A5
  213  Marcel BENÍK / SVK                   MTB Racing Team                              BMW 2002Ti                                          HA - A5
  214  KUBÍČEK Jiří/CZE                     KUBÍČEK Jiří                                 BMW 2002 TI                                         HA - A5
  215  Christian ZALESKI / POL              Christian Zaleski                            Porsche 912                                         HA - A4
  216  Angelo Claudio PONTIROLI / ITA       Pontiroli Angelo Claudio                     Alfa Romeo Giulietta TI                             HA - A3
  217  Andrej VIDMAR / SVN                  Codelli Klub                                 MG Midget                                           HA - A3
  218  PACHTEU Jürgen/AUT                   JÜRGEN Pachteu                               Steyr Puch 650 TR                                   HA - A1
  219  SEETHALER Alexander/AUT              HRTA                                         Steyr Puch 650 TR                                   HA - A1




Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 28.05.2024
Přečteno: 861 x
Stránka aktualizována: 09.06.2024

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2017


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist