úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Jarní cena Brna - výsledky D3

Tréninkové časy a výsledky závodů


1. TRÉNINK
  1.  2 Micanek Motorsport                      
        Jiri       MICANEK                 CZ    /CZ  Van Diemen            10                         2:15.391  143.664          
  2.  5 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Radek      MIFKA                   CZ    /CZ  FiKS 03                8                         2:15.593  143.450     0.202
  3.  3 ASK Formule Havirov                     
        Igor       LESINSKY                CZ    /CZ  VZ 91                  9                         2:16.341  142.663     0.950
  4. 25 Auto Schwarz                            
        Lubos      POLASEK                 CZ    /CZ  FS Delta II           10                         2:16.889  142.092     1.498
  5. 20 Ing. Ivo Palmi                          
        David      PALMI                   CZ    /CZ  Van Diemen             9                         2:17.227  141.742     1.836
  6.  7 EKS Karting Klub Beroun v ACR           
        Vaclav     KOUDELA                 CZ    /CZ  Tomis 99 - 01          4                         2:19.076  139.858     3.685
  7.  8 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Radek      KRAKOVIC                CZ    /CZ  FiKS 01                8                         2:19.624  139.309     4.233
  8. 10 Zemla Vaclav                            
        Vaclav     ZEMLA JUN.              CZ    /CZ  Skoda ASMS 02          5                         2:19.681  139.252     4.290
  9. 16 Micanek Motorsport                      
        Pavel      SUKOP                   CZ    /CZ  Van Diemen            10                         2:20.203  138.734     4.812
 10. 17 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Vera       VOSTRA                  CZ    /CZ  FiKS 03                6                         2:20.297  138.641     4.906
 11. 14 Ceskobudejovicky AMK                    
        Zdenek     CERNOHORSKY             CZ    /CZ  Wiltsch W90            9                         2:21.238  137.717     5.847
 12. 11 Antonin Sus                             
        Antonin    SUS                     CZ    /CZ  MTX 1 - 10 AS          8                         2:21.632  137.334     6.241
 13.  6 ASK Formule Havirov                     
        Lumir      FIRLA JUN.              CZ    /CZ  MTX 1 -07              7                         2:22.846  136.167     7.455
 14.  1 Chabr Tomas                             
        Tomas      CHABR                   CZ    /CZ  Tomis 99 - 03          4                         2:28.316  131.145    12.925

CASOVY LIMIT.  LAP-TIME LIMIT.  :    2:56.008


2. TRÉNINK
  1.  2 Micanek Motorsport                      
        Jiri       MICANEK                       /CZ  Van Diemen             7                         2:14.931  144.154          
  2. 20 Ing. Ivo Palmi                          
        David      PALMI                         /CZ  Van Diemen             8                         2:15.962  143.061     1.031
  3.  5 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Radek      MIFKA                         /CZ  FiKS 03                7                         2:15.993  143.028     1.062
  4.  3 ASK Formule Havirov                     
        Igor       LESINSKY                      /CZ  VZ 91                  8                         2:16.431  142.569     1.500
  5. 25 Auto Schwarz                            
        Lubos      POLASEK                       /CZ  FS Delta II           10                         2:17.224  141.745     2.293
  6. 16 Micanek Motorsport                      
        Pavel      SUKOP                         /CZ  Van Diemen            11                         2:18.974  139.960     4.043
  7. 17 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Vera       VOSTRA                        /CZ  FiKS 03                8                         2:19.607  139.326     4.676
  8. 14 Ceskobudejovicky AMK                    
        Zdenek     CERNOHORSKY                   /CZ  Wiltsch W90           10                         2:20.220  138.717     5.289
  9.  8 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Radek      KRAKOVIC                      /CZ  FiKS 01                9                         2:20.395  138.544     5.464
 10. 11 Antonin Sus                             
        Antonin    SUS                           /CZ  MTX 1 - 10 AS          9                         2:21.107  137.845     6.176
 11. 10 Zemla Vaclav                            
        Vaclav     ZEMLA JUN.                    /CZ  Skoda ASMS 02          7                         2:21.255  137.700     6.324
 12.  6 ASK Formule Havirov                     
        Lumir      FIRLA JUN.                    /CZ  MTX 1 -07              7                         2:22.499  136.498     7.568
 13.  1 Chabr Tomas                             
        Tomas      CHABR                         /CZ  Tomis 99 - 03          4                         2:26.567  132.710    11.636

NESTARTOVALI.  NO START.  
 14.  7 EKS Karting Klub Beroun v ACR           
        Vaclav     KOUDELA                       /CZ  Tomis 99 - 01          0                                                     

CASOVY LIMIT.  LAP-TIME LIMIT.  :    2:55.410



1. ZÁVOD
  1.  2 Micanek Motorsport                      
        Jiri       MICANEK                 /CZ  Van Diemen            10    24:45.888  130.904            2:13.902   3 145.261    
  2.  3 ASK Formule Havirov                     
        Igor       LESINSKY                /CZ  VZ 91                 10    24:46.709  130.832     0.821  2:14.311   9 144.819    
  3. 16 Micanek Motorsport                      
        Pavel      SUKOP                   /CZ  Van Diemen            10    25:12.052  128.639    26.164  2:18.842  10 140.093    
  4.  1 Chabr Tomas                             
        Tomas      CHABR                   /CZ  Tomis 99 - 03         10    25:14.057  128.469    28.169  2:19.130   2 139.803    
  5.  8 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Radek      KRAKOVIC                /CZ  FiKS 01               10    25:14.316  128.447    28.428  2:19.736   2 139.197    
  6. 10 Zemla Vaclav                            
        Vaclav     ZEMLA JUN.              /CZ  Skoda ASMS 02         10    25:16.298  128.279    30.410  2:19.652   7 139.280    
  7. 14 Ceskobudejovicky AMK                    
        Zdenek     CERNOHORSKY             /CZ  Wiltsch W90           10    25:17.053  128.215    31.165  2:19.017   7 139.917    
  8. 11 Antonin Sus                             
        Antonin    SUS                     /CZ  MTX 1 - 10 AS         10    25:17.473  128.179    31.585  2:19.328   7 139.604    
  9. 17 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Vera       VOSTRA                  /CZ  FiKS 03               10    25:17.677  128.162    31.789  2:19.322   8 139.610    
 10.  6 ASK Formule Havirov                     
        Lumir      FIRLA JUN.              /CZ  MTX 1 -07             10    25:28.548  127.251    42.660  2:21.219   7 137.735    

NEKLASIFIKOVANI.  NO CLASSIFIED.  
 11. 20 Ing. Ivo Palmi                          
        David      PALMI                   /CZ  Van Diemen             5    13:31.012  119.917  -  5 LAPS 2:14.352   2 144.775 
 12. 25 Auto Schwarz                            
        Lubos      POLASEK                 /CZ  FS Delta II            5    13:32.742  119.662  -  5 LAPS 2:17.546   3 141.413 
 13.  5 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Radek      MIFKA                   /CZ  FiKS 03                1     2:24.306  134.789  -  9 LAPS                    


    NEJLEPSI CAS:               StC:       V KOLE:     RYCHLOST:
       BEST TIME:     2:13.902   NR:   2   IN LAP:   3    SPEED: 145.261



2. ZÁVOD
  1.  2 Micanek Motorsport                      
        Jiri       MICANEK                 /CZ  Van Diemen            10    24:29.329  132.379            2:20.452  10 138.487    
  2. 20 Ing. Ivo Palmi                          
        David      PALMI                   /CZ  Van Diemen            10    24:29.935  132.325     0.606  2:20.503  10 138.437    
  3.  5 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Radek      MIFKA                   /CZ  FiKS 03               10    24:30.611  132.264     1.282  2:21.966   9 137.010    
  4.  3 ASK Formule Havirov                     
        Igor       LESINSKY                /CZ  VZ 91                 10    24:45.162  130.968    15.833  2:24.341   9 134.756    
  5. 14 Ceskobudejovicky AMK                    
        Zdenek     CERNOHORSKY             /CZ  Wiltsch W90           10    25:04.258  129.305    34.929  2:26.309   7 132.943    
  6. 11 Antonin Sus                             
        Antonin    SUS                     /CZ  MTX 1 - 10 AS         10    25:36.596  126.584  1:07.267  2:26.794  10 132.504    
  7. 10 Zemla Vaclav                            
        Vaclav     ZEMLA JUN.              /CZ  Skoda ASMS 02         10    25:36.679  126.577  1:07.350  2:27.409  10 131.951    
  8.  8 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Radek      KRAKOVIC                /CZ  FiKS 01               10    25:54.131  125.156  1:24.802  2:31.223   7 128.623    
  9.  6 ASK Formule Havirov                     
        Lumir      FIRLA JUN.              /CZ  MTX 1 -07             10    26:14.153  123.564  1:44.824  2:32.254   7 127.752    
 10. 16 Micanek Motorsport                      
        Pavel      SUKOP                   /CZ  Van Diemen            10    26:41.837  121.429  2:12.508  2:33.800   9 126.468    

NEKLASIFIKOVANI.  NO CLASSIFIED.  
 11. 25 Auto Schwarz                            
        Lubos      POLASEK                 /CZ  FS Delta II            8    19:56.257  130.078  -  2 LAPS 2:24.328   7 134.768 
 12. 17 Krenek Motorsport, s.r.o.               
        Vera       VOSTRA                  /CZ  FiKS 03                6    15:57.473  121.889  -  4 LAPS 2:32.365   6 127.659 
 13.  1 Chabr Tomas                             
        Tomas      CHABR                   /CZ  Tomis 99 - 03          1     2:45.226  117.723  -  9 LAPS                    


    NEJLEPSI CAS:               StC:       V KOLE:     RYCHLOST:
       BEST TIME:     2:20.452   NR:   2   IN LAP:  10    SPEED: 138.487




Literatura, odkazy, zdroje

www.automotodrombrno.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Okruhy  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 3.5.2004
Přečteno: 4383 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist