úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Jarní cena Brna - výsledky D2

Tréninkové časy a výsledky závodů


1. TRÉNINK
  1.  7 FRT - AMK Skalica                       
        Miroslav   HORNAK                  SK    /SK  Formula Renault        9                         2:08.564  151.293          
  2. 36 KAP Motorsport                          
        Philipp    WURGLITS                A     /A   Formula Junior        12                         2:10.824  148.680     2.260
  3. 53 Advance Racing                
        Alexandr   IMPERATORI              CH    /CH  Arcobaleno Typ Sport  10                         2:10.921  148.569     2.357
  4. 41 Neuhauser Racing Team                   
        Manuel     TAXACHER                A     /A   Formula Junior        11                         2:11.140  148.321     2.576
  5. 44 TK - Motosport GbR            
        Fillip     CHRISTOPH               A     /A   BMW Formel            11                         2:11.763  147.620     3.199
  6. 43 TK - Motosport GbR                      
        Sven       RUDIG                   A     /A   Formula Junior        11                         2:12.341  146.975     3.777
  7. 34 Advance Racing                          
        Andre      HUNKELER                CH    /CH  Arcobaleno Typ Sport   9                         2:12.758  146.514     4.194
  8. 38 Biland Racing                           
        Rolf       BILAND                  CH    /CH  Arcobaleno Typ Sport   8                         2:13.306  145.911     4.742
  9. 42 Neuhauser Racing Team                   
        Mario      OBERHAUSER              A     /A   Formula Junior         4                         2:14.624  144.483     6.060
 10.  9 Cardo Racing                  
        Klauz      TANZMANN                D     /D   Reynard 893            5                         2:18.126  140.820     9.562
 11. 48 Michael Kueffer                         
        Michael    KUEFFER                 CH    /CH  Arcobaleno Typ Sport   7                         2:18.728  140.209    10.164
 12. 47 Jo Zeller Racing                        
        Mario      KLOSSNER                CH    /CH  Arcobaleno Typ Sport  11                         2:19.019  139.915    10.455
 13. 33 Advance Racing                          
        Alian      PEYER                   CH    /CH  Arcobaleno Typ Sport   7                         2:22.013  136.965    13.449
 14. 83 Glogar Lubomir                
        Lubomir    GLOGAR                  CZ    /CZ  Eufra F3               6                         2:22.764  136.245    14.200

NEKVALIFIKOVANI.  NO QUALIFIED.  
 15. 49 Rennsport Roessler                      
        Ralf       GLATZEL                 CH    /CH  Formula Junior         2                         2:41.338  120.560    32.774


CASOVY LIMIT.  LAP-TIME LIMIT.  :    2:47.133


2. TRÉNINK
  1.  7 FRT - AMK Skalica                       
        Miroslav   HORNAK                        /SK  Formula Renault       10                         2:08.452  151.425          
  2. 41 Neuhauser Racing Team                   
        Manuel     TAXACHER                      /A   Formula Junior        12                         2:11.180  148.276     2.728
  3. 36 KAP Motorsport                          
        Philipp    WURGLITS                      /A   Formula Junior        13                         2:11.202  148.251     2.750
  4. 44 TK - Motosport GbR            
        Fillip     CHRISTOPH                     /A   BMW Formel            12                         2:12.010  147.344     3.558
  5. 53 Advance Racing                
        Alexandr   IMPERATORI                    /CH  Arcobaleno Typ Sport  12                         2:12.515  146.782     4.063
  6. 38 Biland Racing                           
        Rolf       BILAND                        /CH  Arcobaleno Typ Sport   7                         2:13.826  145.344     5.374
  7. 43 TK - Motosport GbR                      
        Sven       RUDIG                         /A   Formula Junior        10                         2:13.980  145.177     5.528
  8. 34 Advance Racing                          
        Andre      HUNKELER                      /CH  Arcobaleno Typ Sport  12                         2:14.447  144.673     5.995
  9.  9 Cardo Racing                  
        Klauz      TANZMANN                      /D   Reynard 893            6                         2:16.042  142.977     7.590
 10. 47 Jo Zeller Racing                        
        Mario      KLOSSNER                      /CH  Arcobaleno Typ Sport  12                         2:16.068  142.950     7.616
 11. 48 Michael Kueffer                         
        Michael    KUEFFER                       /CH  Arcobaleno Typ Sport  10                         2:19.817  139.117    11.365
 12. 49 Rennsport Roessler                      
        Ralf       GLATZEL                       /CH  Formula Junior         9                         2:21.506  137.456    13.054
 13. 33 Advance Racing                          
        Alian      PEYER                         /CH  Arcobaleno Typ Sport   5                         2:23.149  135.879    14.697
 14. 42 Neuhauser Racing Team                   
        Mario      OBERHAUSER                    /A   Formula Junior         5                         2:24.174  134.912    15.722

NESTARTOVALI.  NO START.  
 15. 83 Glogar Lubomir                
        Lubomir    GLOGAR                        /CZ  Eufra F3               0                                                     


CASOVY LIMIT.  LAP-TIME LIMIT.  :    2:46.988


1. ZÁVOD
  1.  7 FRT - AMK Skalica                       
        Miroslav   HORNAK                  /SK  Formula Renault       10    24:03.133  134.782            2:08.306   3 151.597    
  2. 36 KAP Motorsport                          
        Philipp    WURGLITS                /A   Formula Junior        10    24:10.646  134.084     7.513  2:11.951   4 147.409    
  3. 41 Neuhauser Racing Team                   
        Manuel     TAXACHER                /A   Formula Junior        10    24:12.318  133.930     9.185  2:13.712   9 145.468    
  4. 44 TK - Motosport GbR            
        Fillip     CHRISTOPH               /A   BMW Formel            10    24:13.401  133.830    10.268  2:13.695  10 145.486    
  5. 43 TK - Motosport GbR                      
        Sven       RUDIG                   /A   Formula Junior        10    24:13.831  133.790    10.698  2:14.023  10 145.130    
  6. 34 Advance Racing                          
        Andre      HUNKELER                /CH  Arcobaleno Typ Sport  10    24:15.381  133.648    12.248  2:14.487   6 144.630    
  7. 49 Rennsport Roessler                      
        Ralf       GLATZEL                 /CH  Formula Junior        10    24:28.123  132.488    24.990  2:15.863   9 143.165    
  8.  9 Cardo Racing                  
        Klauz      TANZMANN                /D   Reynard 893           10    24:34.986  131.872    31.853  2:15.101   6 143.972    
  9. 42 Neuhauser Racing Team                   
        Mario      OBERHAUSER              /A   Formula Junior        10    24:37.114  131.682    33.981  2:18.384   4 140.557    
 10. 47 Jo Zeller Racing                        
        Mario      KLOSSNER                /CH  Arcobaleno Typ Sport   9    22:02.760  132.343  -  1 LAP  2:16.147   4 142.866    

NEKLASIFIKOVANI.  NO CLASSIFIED.  
 11. 33 Advance Racing                          
        Alian      PEYER                   /CH  Arcobaleno Typ Sport   8    19:54.870  130.229  -  2 LAPS 2:19.994   3 138.940 
 12. 48 Michael Kueffer                         
        Michael    KUEFFER                 /CH  Arcobaleno Typ Sport   7    17:24.155  130.398  -  3 LAPS 2:20.596   2 138.345 
 13. 53 Advance Racing                
        Alexandr   IMPERATORI              /CH  Arcobaleno Typ Sport   4     8:54.032  145.691  -  6 LAPS 2:11.458   3 147.962 
 14. 38 Biland Racing                           
        Rolf       BILAND                  /CH  Arcobaleno Typ Sport   4     9:00.785  143.871  -  6 LAPS 2:12.903   3 146.353 

NESTARTOVALI.  NO START.  
 15. 83 Glogar Lubomir                
        Lubomir    GLOGAR                  /CZ  Eufra F3               0                                                     

    NEJLEPSI CAS:               StC:       V KOLE:     RYCHLOST:
       BEST TIME:     2:08.306   NR:   7   IN LAP:   3    SPEED: 151.597


2. ZÁVOD
  1.  7 FRT - AMK Skalica                       
        Miroslav   HORNAK                  /SK  Formula Renault       10    23:53.414  135.696            2:10.061   3 149.551    
  2. 41 Neuhauser Racing Team                   
        Manuel     TAXACHER                /A   Formula Junior        10    23:59.332  135.138     5.918  2:12.911   3 146.345    
  3. 53 Advance Racing                
        Alexandr   IMPERATORI              /CH  Arcobaleno Typ Sport  10    24:00.201  135.057     6.787  2:13.178   4 146.051    
  4. 36 KAP Motorsport                          
        Philipp    WURGLITS                /A   Formula Junior        10    24:01.539  134.931     8.125  2:13.698   5 145.483    
  5. 38 Biland Racing                           
        Rolf       BILAND                  /CH  Arcobaleno Typ Sport  10    24:05.448  134.566    12.034  2:13.314   3 145.902    
  6. 43 TK - Motosport GbR                      
        Sven       RUDIG                   /A   Formula Junior        10    24:08.103  134.320    14.689  2:15.969   4 143.053    
  7. 34 Advance Racing                          
        Andre      HUNKELER                /CH  Arcobaleno Typ Sport  10    24:09.669  134.175    16.255  2:15.991   3 143.030    
  8. 44 TK - Motosport GbR            
        Fillip     CHRISTOPH               /A   BMW Formel            10    24:09.949  134.149    16.535  2:14.390   5 144.734    
  9.  9 Cardo Racing                  
        Klauz      TANZMANN                /D   Reynard 893           10    24:10.719  134.077    17.305  2:16.225   5 142.784    
 10. 47 Jo Zeller Racing                        
        Mario      KLOSSNER                /CH  Arcobaleno Typ Sport  10    24:12.475  133.915    19.061  2:16.807   5 142.177    
 11. 42 Neuhauser Racing Team                   
        Mario      OBERHAUSER              /A   Formula Junior        10    24:21.012  133.133    27.598  2:17.593   5 141.365    
 12. 48 Michael Kueffer                         
        Michael    KUEFFER                 /CH  Arcobaleno Typ Sport  10    24:21.419  133.096    28.005  2:17.863   3 141.088    

NEKLASIFIKOVANI.  NO CLASSIFIED.  
 13. 49 Rennsport Roessler                      
        Ralf       GLATZEL                 /CH  Formula Junior         4     9:37.122  134.813  -  6 LAPS 2:20.799   2 138.146 

NESTARTOVALI.  NO START.  
 14. 33 Advance Racing                          
        Alian      PEYER                   /CH  Arcobaleno Typ Sport   0                                                     


    NEJLEPSI CAS:               StC:       V KOLE:     RYCHLOST:
       BEST TIME:     2:10.061   NR:   7   IN LAP:   3    SPEED: 149.551













Literatura, odkazy, zdroje

www.automotodrombrno.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Okruhy  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 3.5.2004
Přečteno: 3754 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist