úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Náměšť n.Oslavou - výsledky NE

Nedělní závod 9.5.


1.   2  Miloš Beneš                  Lucchini                     1:07,76 0:57,88 0:56,59 1:54,47  C
2.   4  Dušan Nevěřil                Lola - Zytec                 1:09,75 0:57,63 0:57,58 1:55,21  E2 nad 2000
3.   3  Milan Svoboda                Reynard 032                  1:08,60 1:00,23 0:57,03 1:57,26  E2 do 2000
4.   7  Miroslav Fajkus              DALLARA/F393                 1:11,08 1:00,47 0:59,39 1:59,86  E2 do 2000
5.   5  David Komárek                Mitsubishi EVO 550           1:08,42 1:00,95 0:59,29 2:00,24  M  nad 2000
6.   11 Josef Komárek, MVDr.         Mitsubishi EVO 550           1:09,35 1:03,71 1:00,72 2:04,43  M  nad 2000
7.  252 Petr Vondrák                 MTX 201                      1:13,84 1:03,59 1:03,16 2:06,75  HA H14
8.   6  Tomáš Vavřinec, JUDR.        Lancia Integrale             1:08,34 1:04,66 1:02,46 2:07,12  M  nad 2000
9.  125 Marek Rybníček               VW Golf 4                    1:13,47 1:04,64 1:03,22 2:07,86  M  do 2000
10.  55 Jaromír Malý                 Ford Escort Maxi Kit         1:12,64 1:06,06 1:02,86 2:08,92  A  do 2000
11. 251 Petr Rokyta                  MTX 203 Spider               1:14,02 1:05,18 1:03,99 2:09,17  HA H14
12.  57 Jan Vonka                    Porsche                      1:11,62 1:06,35 1:03,71 2:10,06  M  nad 2000
13. 288 Edita Prášková               Spider Škoda                 1:18,29 1:07,06 1:03,99 2:11,05  HA H14
14.  59 Vladimír Liška               BMW M3                       1:14,00 1:07,60 1:05,34 2:12,94  A  nad 2000
15.  14 Dan Michl                    Peugeot 306                  1:13,87 1:06,89 1:07,12 2:14,01  SP
16.  58 Eduard Patera                Subaru Impreza               1:12,24 1:08,96 1:06,23 2:15,19  A  nad 2000
17.  15 Oskar Beneš                  Ford Escort Cosworth         1:11,74 1:08,77 1:06,92 2:15,69  N  nad 2000
18.  90 Petr Vojáček                 Opel Astra OPC               1:15,05 1:07,69 1:08,27 2:15,96  SP
19.  37 Milan Liška                  Proton Perth                 1:13,97 1:08,91 1:07,07 2:15,98  N  nad 2000
20.  99 Tomáš Kusý                   Peugeot 306                  1:14,43 1:08,97 1:07,79 2:16,76  SP
21. 281 Aleš Mlejnek                 MTX 1-04 KIN                 1:16,49 1:09,20 1:07,61 2:16,81  HA H19
22.  30 David Losman                 Subaru Impreza VRX           1:13,96 1:09,85 1:07,51 2:17,36  N  nad 2000
23.  31 Jiří Voves                   Subaru Impreza VRX           1:13,93 1:10,24 1:08,11 2:18,35  N  nad 2000
24.  32 Jan Vávra                    Ford Escort Cosworth         1:13,18 1:10,30 1:08,23 2:18,53  N  nad 2000
25.  35 Marek Vejražka               Ford Escort Cosworth         1:14,45 1:10,07 1:08,55 2:18,62  N  nad 2000
26.  51 Kuba Zdeněk                  Ford Fucus                   1:17,43 1:11,44 1:07,98 2:19,42  A  do 2000
27.  95 Martin Rybníček              Ford Escort RS 2000          1:15,92 1:10,07 1:10,17 2:20,24  SP
28.  56 Václav Janík                 BMW M3 3,2                   1:14,17 1:12,58 1:08,61 2:21,19  A  nad 2000
29.  40 Milan Kašpárek               Š Felicia Kit Car            1:14,73 1:12,90 1:09,19 2:22,09  A  do 1400
30.  91 Martin Jerman                Opel Astra OPC               1:23,10 1:11,72 1:10,37 2:22,09  SP
31.  34 Václav Šlajchrt sen.         Ford Escort RS Cosworth      1:20,13 1:12,48 1:10,34 2:22,82  N  nad 2000
32.  50 Vladimír Šnajdr              Suzuki Swift GTI 16 V        1:15,86 1:12,84 1:10,78 2:23,62  A  do 1400
33. 202 Zdeněk Konečný               BMW 2002 TI                  1:20,35 1:12,27 1:12,34 2:24,61  HA H7
34.  41 Miroslav Jakeš               Š Felicia Kit Car            1:17,72 1:14,26 1:11,00 2:25,26  A  do 1400
35.  20 Milan Boháč                  Renault  Clio                1:18,67 1:14,22 1:12,51 2:26,73  N  do 2000
36. 283 Marek Hamrle                 F-Easter MTX 1-03            1:23,91 1:13,45 1:13,73 2:27,18  HA H19
37.  52 Jan Franěk                   Ford Escort RS 2000          1:24,06 1:15,28 1:12,13 2:27,41  A  do 2000
38. 116 Pavel Chlum                  Felicia Pick-UP              1:19,22 1:14,94 1:13,27 2:28,21  M  do 1600
39.  92 Lukáš Vojáček                Ford Escort RS 2000          1:30,02 1:15,38 1:13,25 2:28,63  SP
40. 287 Petr Tykal                   F-Easter MTX 1-03            1:23,27 1:12,93 1:15,79 2:28,72  HA H19
41.  43 Jan Trnka                    Š Felicia Kit Car            1:20,63 1:16,25 1:12,60 2:28,85  A  do 1400
42. 118 Georgi Popov                 Felicia Pick-UP              1:19,02 1:15,24 1:14,11 2:29,35  M  do 1600
43. 117 Ladislav Machalík            Felicia Pick-UP              1:21,79 1:15,36 1:14,72 2:30,08  M  do 1600
44. 115 Martina Straková             Felicia Pick-UP              1:19,24 1:15,90 1:14,52 2:30,42  M  do 1600
45. 141 Martin Nikorjak              Škoda 130 LR                 1:26,35 1:16,88 1:14,00 2:30,88  M  do 1400
46. 207 Michal Sum jun.              BMW 2002                     1:27,21 1:15,58 1:15,34 2:30,92  HA H7
47. 285 Zdeněk Hnilička              MTX 1-03                     1:26,81 1:17,24 1:16,51 2:33,75  HA H19
48. 224 Pavel Kolář                  Š 110                        1:25,05 1:18,05 1:16,53 2:34,58  HA H5
49.  93 Gábina Jermanová             Opel Astra Gsi               1:23,04 1:18,19 1:16,69 2:34,88  SP
50.  38 Ivo Klestil                  Subaru Impreza VRX           1:20,52 1:25,85 1:14,68 2:35,20  N  nad 2000
51. 124 Vladimír Myslivec            Felicia Pick-UP              1:21,80 1:28,39 1:14,46 2:36,26  M  do 1600
52. 119 Ladislav Udržal              Felicia Pick-UP              1:24,37 1:19,79 1:17,14 2:36,93  M  do 1600
53. 204 Vladimír Konicar             BMW 2002 TI                  1:26,45 1:19,46 1:18,36 2:37,82  HA H7
54.  19 Petr Záruba                  Honda Civic                  1:26,73 1:19,16 1:19,35 2:38,51  N  do 2000
55. 294 Ondřej Mikov                 MTX 1-03                     1:33,98 1:21,85 1:18,03 2:39,88  HA H19
56. 291 Kamila Stará                 F-Škoda MTX 1-05             1:28,14 1:23,18 1:21,21 2:44,39  HA H18
57. 221 Radovan Táborský             Fiat 127                     1:38,04 1:28,66 1:27,33 2:55,99  HA H5
58. 203 Stanislav Raška              Š 1000 MB                    1:36,92 1:32,15 1:30,83 3:02,98  HA H1
59. 220 Josef Štěrba                 Fiat ABARTH                  1:41,29 1:35,74 1:36,29 3:12,03  HA H1
     62 Bohdan Novotný               Subaru Impreza               1:21,55   DNF     DNS            A  nad 2000
    123 Karel Patočka                Felicia Pick-UP              1:18,54   DNS     DNS            M  do 1600






Literatura, odkazy, zdroje

neoficiální listina

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 9.5.2004
Přečteno: 2982 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist