úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Náměšť n.Oslavou - Entrylist

Startovní listina

Skupina  N
do 1400 cm3

  18  Milan Liška jun.      Toyota Yaris                 Klub Fox Racing
  19  Petr Záruba           Š Felicia                    Horácký autoklub v AČR

od 1401 do 2000 cm3

  20  Milan Boháč           Renault  Clio                Milan Boháč
  21  Tomáš Hank            Renault Clio                 ÚAMK RACING

nad 2000 cm3

  15  Oskar Beneš           Ford Escort Cosworth         BP Visco Team
  30  David Losman          Subaru Impreza VRX           CARDO RACING
  31  Jiří Voves            Subaru Impreza VRX           JV Autosport
  32  Jan Vávra             Ford Escort Cosworth         ÚAMK RACING
  35  Marek Vejražka        Ford Escort Cosworth         Marek Vejražka
  36  Pavel Kestler         Proton Perth                 Klub Fox Racing v AČR
  37  Milan Liška           Proton Perth                 Klub Fox Racing
  38  Ivo Klestil           Subaru Impreza VRX           OBC Rally Team Vsetín


Skupina A
do 1400cm3

 40  Milan Kašpárek         Š Felicia Kit Car            AMK ECCE HOMO
 41  Miroslav Jakeš         Š Felicia Kit Car            CARDO RACING
 43  Jan Trnka              Š Felicia Kit Car            Resl Racing
 46  Zdeněk Vitha           Š Felicia                    ČSAO Praha a.s.
 48  Hosnedl                Škoda
 50  Vladimír Šnajdr        Suzuki Swift GTI 16 V        Vladimír Šnajdr

od 1401 do 2000 cm3

 52  Jan Franěk             Ford Escort RS 2000          ASK Náměšť n. O.
 55  Jaromír Malý           Ford Escort Maxi Kit         BP Visco Team

nad 2000 cm3

  34  Václav Šlajchrt sen.  Ford Escort RS Cosworth      Václav Šlajchrt
  56  Václav Janík          BMW M3 3,2                   BMW ENSELA CZ
  58  Eduard Patera         Subaru Impreza               ÚAMK RACING
  59  Vladimír Liška        BMW M3                       Klub Fox Racing v AČR
  62  Bohdan Novotný        Subaru Impreza               Bohdan Novotný
  64  Ivo Krampota          BMW M3                       BMW Krampota

Skupina Super Production

 14  Dan Michl              Peugeot 306                  Tomáš Kusý
 90  Petr Vojáček           Opel Astra OPC               CARDO RACING
 91  Martin Jerman          Opel Astra OPC               CARDO RACING
 92  Lukáš Vojáček          Ford Escort RS 2000          CARDO RACING
 93  Gábina Jermanová       Opel Astra Gsi               CARDO RACING
 94  Petr Benedikt          Opel Astra                   ÚAMK Praha
 95  Martin Rybníček        Ford Escort RS 2000          ASK Náměšť n.O.
 99  Tomáš Kusý             Peugeot 306                  Tomáš Kusý


Skupina M
do 1400 cm3

141  Martin Nikorjak        Škoda 130 LR                 Martin Nikorjak

od 1401 do 1600 cm3

115  Martina Straková       Felicia Pick-UP              Jaster Sport klub
116  Pavel Chlum            Felicia Pick-UP              Karel Patočka
117  Ladislav Machalík      Felicia Pick-UP              Autosport Pegas
118  Georgi Popov           Felicia Pick-UP              Georgi Popov
119  Ladislav Udržal        Felicia Pick-UP              Georgi Popov
123  Karel Patočka          Felicia Pick-UP              Karel Patočka
124  Vladimír Myslivec      Felicia Pick-UP              Miloslav Myslivec

od 1601 do 2000 cm3

 122  Martin Novotný        Opel Speedster               Martin Novotný
 125  Marek Rybníček        VW Golf 4                    ASK Náměšť n.O.
 128  Dr. Libor Tupa        Ford Puma                    Bohumil Pfeifer
 129  Petr Švestka          Ford Puma                    Bohumil Pfeifer

nad 2000 cm3

    5  David Komárek        Mitsubishi EVO 550           Komvet Racing Team
    6  JUDR. Tomáš Vavřinec Lancia Integrale             MOTORSPORT VAVŘINEC
  11  MVDr. Josef Komárek   Mitsubishi EVO 550           Komvet Racing Tea
133  Jan Vonka              Porsche                      Jan Vonka
134  Hynek Charous          Renault Clio V 6             Bohumil Pfeifer
135  Aleš Neterda           Lancia Delta                 Horácký Autoklub v AČR

Skupina E2

do 1600 cm3

  77  Jakub Svoboda         VAN-DIEMEN                   SENSUS RACING

od 1601 do  2000 cm3

     3  Milan Svoboda       Reynard 032                  JSC racing
     7  Miroslav Fajkus     DALLARA/F393                 Miroslav Fajkus Racing

nad 2000 cm3

   4 Dušan Nevěřil          Lola - Zytec                 Czech National Team


Skupina C

   1  Ing. Otakar Krámský   Osella-BMW K-04              BMW KRÁMSKÝ TEAM
   2  Miloš Beneš           Lucchini                     GMS Racing Team


Historické automobily
kategorie 1

201  Jaroslav Straka        BMW 3.0 CSL                  Jaster Sport klub
202  Zdeněk Konečný         BMW 2002 TI                  Conetol s.r.o.
203  Stanislav Raška        Š 1000 MB                    Václav Štěrba
204  Vladimír Konicar       BMW 2002 TI                  SK Industrietechnik
207  Michal Sum jun.        BMW 2002                     SAS Zlín
208  Václav Štěrba /so/     Fiat 127                     Václav Štěrba
        Radovan Táborský /neFiat 127                     Václav Štěrba
211  Ing. Jaroslav MikulenkaBMW 2002 TI                  Alfa Klub Olomouc
212  Milan Galáž            BMW 2002                     Milan Galáš
215  Jiří Svoboda           Š 110 L                      Milan Galáš
220  Josef Štěrba           Fiat ABARTH                  Josef Štěrba
224  Pavel Kolář            Š 110                        Autosport Pegas s.r.o.

kategorie 2

251  Petr Rokyta            MTX 203 Spider               Conetol s.r.o.

kategorie 3

281  Aleš Mlejnek           MTX 1-04 KIN                 Aleš Mlejnek
282  Jan Kelar              BMW MTX 2-03                 CARDO RACING                K2!!
283  Marek Hamrle           F-Easter MTX 1-03            SK Industrietechnik
285  Zdeněk Hnilička        MTX 1-03                     AK Tišnov v AČR
286  Jaroslav Prášek        Chevron B-42                 Jaroslav Prášek
287  Petr Tykal             F-Easter MTX 1-03            SK Industrietechnik
288  Edita Prášková         Spider Škoda                 Jaroslav Prášek             K2!!
290  Marek Zdražil          MTX 1-06                     AK Tišnov v AČR
291  Kamila Stará           F-Škoda MTX 1-05             SK Industrietechnik
294  Ondřej Mikov           MTX 1-03                     Ondřej Mikov
295  Pavel Prášek           Chevron B-98                 Jaroslav Prášek
296  Adam Klus              FE Avia AE - 2               Adam Klus




Literatura, odkazy, zdroje

AUTOSPORT KLUB NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU V AČR

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 4.5.2004
Přečteno: 4168 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist