úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Brněnský drak - Výsledky 1. závod

Neoficiální výsledky

Výsledková listina závod 1 - Absolutní pořadí závodu - Neoficiální

Poř S.č.      Jezdec       Skup.  Třída       1.         2.         3.      Součet
1.  2  Milan Svoboda        E2  do 2000     1:04,58    1:05,68    1:04,58   3:14,84
2.  1  Otakar Krámský       CN              1:05,71    1:06,12    1:05,88   3:17,71
3.  6  Miloš Beneš          CN              1:06,41    1:06,67    1:06,48   3:19,56
4.  3  Miroslav Fajkus      CN              1:07,76    1:07,96    1:08,46   3:24,18
5.  8  Miloš Zmeškal        E2  do 2000     1:11,46    1:12,69    1:13,56   3:37,71
6.  62 David Palmi          NF              1:15,38    1:13,92    1:13,61   3:42,91
7.  5  Josef Komárek         M  nad 2000    1:14,80    1:14,72    1:14,65   3:44,17
8.  60 Patrik Hájek         NF              1:15,34    1:15,03    1:15,10   3:45,47
9.  82 David Kostruh        E2  do 2000     1:19,27    1:13,78    1:12,77   3:45,82
10. 13 Milan Kašpárek        M  do 2000     1:17,88    1:17,78    1:17,10   3:52,76
11. 47 Jaromír Malý          A  do 2000     1:17,72    1:17,80    1:17,93   3:53,45
12.242 Petr Rokyta          K2              1:18,99    1:18,68    1:18,58   3:56,25
13. 41 Václav Janík          A  nad 2000    1:18,76    1:18,54    1:19,37   3:56,67
14. 63 Jiří Hrbáč           NF              1:19,39    1:18,64    1:18,64   3:56,67
15. 44 Ivo Krampota          A  nad 2000    1:19,16    1:20,16    1:20,30   3:59,62
16. 40 Vladimír Liška        A  nad 2000    1:19,19    1:21,54    1:19,37   4:00,10
17. 87 Michal Novický       E2  do 1600     1:21,12    1:19,93    1:21,13   4:02,18
18. 23 Jiří Voves            N  nad 2000    1:22,10    1:21,60    1:21,90   4:05,60
19. 98 Milan Zahradníček    SP              1:22,29    1:22,01    1:22,36   4:06,66
20. 20 Richard Vodička       N  nad 2000    1:22,31    1:22,28    1:22,22   4:06,81
21. 91 Martin Jerman        SP              1:22,73    1:22,19    1:22,99   4:07,91
22. 92 Lukáš Vojáček        SP              1:23,54    1:22,70    1:23,17   4:09,41
23. 22 Miroslav Jakeš        N  nad 2000    1:23,55    1:24,02    1:22,74   4:10,31
24.100 David Losman         SP              1:23,94    1:23,24    1:23,38   4:10,56
25. 99 Tomáš Kusý           SP              1:23,62    1:23,36    1:23,93   4:10,91
26.201 Oskar Král           K1              1:23,82    1:23,68    1:24,19   4:11,69
27.202 Pavel Kolář          K1              1:24,70    1:24,53    1:25,00   4:14,23
28.125 Pavel Chlum           M  do 1600     1:26,45    1:24,64    1:24,45   4:15,54
29.123 Radim Ježek          M   do 1600     1:25,64    1:25,09    1:25,50   4:16,23
30. 94 Jiří Los st.         SP              1:26,39    1:26,33    1:25,43   4:18,15
31.101 Jakub Rejlek         SP              1:26,08    1:25,11    1:27,14   4:18,33
32. 93 Gabriela Jermanová   SP              1:25,99    1:26,98    1:26,00   4:18,97
33. 55 Tomáš Kašpárek        A  do 1400     1:27,38    1:26,62    1:25,20   4:19,20
34.203 Zdeněk Konečný       K1              1:26,72    1:26,76    1:26,80   4:20,28
35.207 Zdeněk Sekyrka       K1              1:27,27    1:26,60    1:27,83   4:21,70
36. 26 Filip Blahout         N  do 2000     1:28,93    1:28,53    1:29,11   4:26,57
37. 56 Jan Eliáš             A  do 1400     1:31,44    1:27,83    1:28,21   4:27,48
38.124 Láďa Machalík        M   do 1600     1:29,44    1:28,39    1:29,80   4:27,63
39.208 Milan Galáš          K1              1:34,64    1:29,50    1:29,07   4:33,21
40. 54 Karel Kusý            A  do 1400     1:32,29    1:33,13    1:32,73   4:38,15
41.136 Adam Kout             M  do 1400     1:34,13    1:34,18    1:36,63   4:44,94
42.226 Tomáš Drásta         K1              1:36,68    1:36,00    1:35,42   4:48,10
43.205 Stanislav Raška      K1              1:46,47    1:47,98    1:39,98   5:14,43
44.228 Michaela Indrová     K1              1:51,95    1:49,50    1:49,02   5:30,47
    61 Radek Krakovič       NF              1:19,40    1:19,50      DNS        -
    7  David Komárek         M  nad 2000    1:16,07    1:16,27      DNF        -
    43 Petr Líbal            A  nad 2000    2:02,97      DNS        DNS        -
    50 Martin Samek          A  do 2000     1:25,45      DNS        DNS        -
    95 Jiří Los ml.         SP              1:24,35      DNS        DNS        -
    42 Eduard Patera         A  nad 2000      DNS        DNS        DNS        -
   112 Marek Fried           M  nad 2000      DNF        DNS        DNS        -
   118 Marek Rybníček        M  do 2000       DNS        DNS        DNS        -
   211 Miroslav Adámek      K1                DNS        DNS        DNS        -
   262 Edita Prášková       K2                DNS        DNS        DNS        -
   261 Adam Klus            K3                DNS        DNS        DNS        -


       Ředitel závodu:       Václav Janek
       Hlavní časoměřič:     Ing. Jan Čevona
       Hlavní sportovní kom: Ing. Adolf Fešárek
       Sportovní komisař:    Mgr. Tomáš Kunc
       Sportovní komisař:    Jíří Malý
       Hlavní technický kom: Ing. Jiří Sychra




Literatura, odkazy, zdroje

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 2.4.2006
Přečteno: 4130 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist