úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Baba - výsledky

Výsledky závodu Slovakia Matador

1.   26 KRAJČI Jaroslav        SK Lola F 3000 ZYTEK     E-3000 2:01,927 2:02,938  4:04,865
2.   25 HERMANN Waldy         AUT Formel 3000           E+3000 2:05,343 2:04,941  4:10,284
3.   17 BENEŠ Miloš            CZ Lucchini P3 96M      CN-3000 2:05,302 2:06,700  4:12,002
4.   72 NEVĚŘIL Dušan          CZ Lola - Zytec          E-3000 2:07,069 2:06,438  4:13,507
5.   8  DE BIASI Andrea       ITA Osella PA 20/S       CN-3000 2:07,352 2:08,059  4:15,411
6.   5  BORMOLINI Fausto      ITA Osella PA 20/S       CN-3000 2:07,857 2:08,390  4:16,247
7.   1  KRÁMSKÝ Otakar         CZ Osella-BMW           CN-3000 2:08,237 2:09,012  4:17,249
8.   3  REGOSA Giulio         ITA Osella PA 20S        CN-3000 2:09,053 2:08,812  4:17,865
9.   7  MAGLIONA Omar         ITA Osella PA 21/S       CN-2000 2:08,737 2:09,197  4:17,934
10.  74 CAMARLINGHI Michele   ITA Osella PA 21/S       CN-2000 2:10,184 2:10,179  4:20,363
11.  53 SEMLBAUER Patrik       CZ Opel Lotus 2000       E-2000 2:11,379 2:10,206  4:21,585
12.  27 NAPIONE Renzo         ITA Lola F 3000           E-3000 2:13,190 2:12,716  4:25,906
13.  45 Ing. FRIEDL Vladimír   SK F3 Dallara 393        E-2000 2:13,092 2:12,893  4:25,985
14.  18 RUISL Peter            SK Lucchini P35 BMW     CN-3000 2:14,220 2:12,698  4:26,918
15.  31 SVOBODA Milan          CZ Reynard 032           E-2000 2:15,829 2:12,204  4:28,033
16.  2  DOUBEK Vladimír        CZ Osella PA 20/S       CN-3000 2:15,677 2:15,174  4:30,851
17.  39 FAJKUS Miroslav        CZ Dallara/F393          E-2000 2:15,610 2:15,556  4:31,166
18.  71 ALBANTI Alberto       ITA Osella PA 20/S       CN-3000 2:17,867 2:16,443  4:34,310
19.  33 HORŇÁK Miroslav        SK Formula Renault       E-2000 2:18,194 2:17,081  4:35,275
20.  75 MAMPRIN Graziano      ITA Osella PA 21/S       CN-2000 2:17,867 2:17,537  4:35,404
21.  23 VONKA Jan              CZ Porsche 911 GT3RS    GT+3000 2:22,640 2:23,768  4:46,408
22.  83 ŠENKYŘ Robert          CZ BMW M3                A+3000 2:26,125 2:26,940  4:53,065
23.  77 CESTARO Gianni        ITA Osella PA 20/S       CN-3000 2:28,965 2:24,314  4:53,279
24.  19 ROSINA Štefan jun.     SK BMW M3                F+3000 2:27,088 2:26,643  4:53,731
25.  76 ZAUNER Johann         AUT Osella PA 21/P Honda CN-2000 2:24,877 2:28,911  4:53,788
26. 155 PREGARTNER Herbert    AUT Porsche 911 GT2       F+3000 2:27,237 2:27,206  4:54,443
27. 141 ANDREAS Marko         AUT Ledinegg Golf         F-1600 2:28,383 2:28,481  4:56,864
28.  87 MALÝ Jaromír           CZ Ford Escort           A-2000 2:27,439 2:30,363  4:57,802
29.  16 LIEDL Viliam st.       SK Audi A4              ST-2000 2:30,352 2:28,981  4:59,333
30.  55 LIŠKA Vladimír         CZ BMW M3                A-3000 2:29,535 2:31,193  5:00,728
31.  78 HERNÁDI László        HUN BMW M3                A+3000 2:30,610 2:30,955  5:01,565
32.  63 MAIER Helmut            D VW Spiess Golf        H-1600 2:31,856 2:29,979  5:01,835
33.  21 KOIŠ Martin            SK Ford Escort Cosworth  A+3000 2:32,471 2:30,394  5:02,865
34. 150 RAJNOHA Marián         SK Ford Escort Cosworth  F+3000 2:30,705 2:32,230  5:02,935
35. 151 KONČEK Julo            SK BMW M3  Sport EVO     F-3000 2:30,951 2:33,452  5:04,403
36. 102 JUREŇA Peter           SK Mitsubishi Lancer Ev  N+3000 2:33,226 2:32,427  5:05,653
37.  99 BENEŠ Oskar            CZ Ford Escort Cosworth  N+3000 2:32,166 2:34,949  5:07,115
38. 161 ČILIAK Miro            SK Ford Escort Cosworth  F+3000 2:33,758 2:33,471  5:07,229
39.  79 PATERA Eduard          CZ Subaru Impreza        A-2000 2:33,275 2:34,227  5:07,502
40.  70 EDER Erich            AUT VW Golf               F-2000 2:33,643 2:34,598  5:08,241
41.  88 SCHWEIGER Christian   AUT Renault Megane Coupe  A-2000 2:33,538 2:35,240  5:08,778
42.  20 JANÍK Václav           CZ BMW M3                A+3000 2:34,578 2:34,652  5:09,230
43.  42 SEDLÁČEK Jiří          CZ BMW M3                M+3000 2:32,095 2:37,464  5:09,559
44. 103 KRUG Rainer             D BMW M3                N+3000 2:34,638 2:35,039  5:09,677
45.  66 HOMOLA Jaro            SK Citroen Xsara         F-2000 2:36,669 2:34,158  5:10,827
46. 100 VOVES Jiří             CZ Subaru Impreza        N+3000 2:35,970 2:36,127  5:12,097
47.  43 RYBNÍČEK Marek         CZ VW Golf IV            M-2000 2:36,556 2:36,044  5:12,600
48. 162 MALINIAK Peter         SK Ford Siera Cosworth   F+3000 2:32,486 2:41,530  5:14,016
49. 101 ŠEVČÍK Edo             SK BMW M3                N-3000 2:37,237 2:38,999  5:16,236
50. 116 STRUCKMANN Walter     AUT Honda Type R          N-2000 2:37,113 2:39,166  5:16,279
51.  58 FELLNER Roland         SK Peugeot 306 Maxi      F-2000 2:39,017 2:37,763  5:16,780
52. 131 MICHL Dan              CZ Peugeot 306          SP-2000 2:38,542 2:38,501  5:17,043
53. 296 KLUS Adam              CZ Avia AE2                 H19 2:39,047 2:38,413  5:17,460
54. 218 ENDRESS Michael         D Audi 80               H-2000 2:38,784 2:39,136  5:17,920
55. 138 VALOUŠEK Pavel         CZ Suzuki Ignis S 1600   A-1600 2:39,452 2:38,830  5:18,282
56.  92 FISCHER Martin        AUT Opel Astra GSi 16V    A-2000 2:38,954 2:39,476  5:18,430
57.  35 VOJÁČEK Petr           CZ Opel Astra OPC       SP-2000 2:38,963 2:39,775  5:18,738
58.  90 MARTINEK René         AUT Renault Clio RS       A-2000 2:39,566 2:39,389  5:18,955
59.  91 RITZBERGER Kurt       AUT Peugeot 306           A-2000 2:39,184 2:40,076  5:19,260
60. 123 ROLÍK Vladimír         SK Honda Civic           N-2000 2:39,946 2:39,525  5:19,471
61.  9  HRBAČ Jiří             CZ Delta III                 NF 2:40,211 2:39,422  5:19,633
62.  93 PASTOREK Pavol         SK Š - Octavia Kit Car   A-2000 2:39,907 2:40,889  5:20,796
63. 137 FISCHER Alfred        AUT Peugeot 106           A-1600 2:40,447 2:40,433  5:20,880
64. 132 KUSÝ Tomáš             CZ Peugeot 306          SP-2000 2:39,820 2:41,738  5:21,558
65.  46 VÁVRA Jan              CZ Honda Civic           M-3000 2:42,234 2:39,419  5:21,653
66.  81 LOSMAN David           CZ Subaru Impreza WRX    N+3000 2:40,828 2:41,158  5:21,986
67. 130 RYBNÍČEK Martin        CZ Ford Escort RS 2000  SP-2000 2:41,063 2:41,635  5:22,698
68.  37 JERMAN Martin          CZ Opel Astra OPC       SP-2000 2:41,714 2:41,065  5:22,779
69.  84 GAVLÁK Peter           SK Subaru Impreza        N+3000 2:41,517 2:41,454  5:22,971
70.  64 STRNAD Anton ml.       SK Opel Astra GSi        F-2000 2:39,998 2:43,172  5:23,170
71. 134 CHARUIN Jean Marc       F Peugeot 306          SP-2000 2:43,018 2:40,781  5:23,799
72. 160 FASERL Michael        AUT VW Polo               H-1400 2:44,764 2:40,663  5:25,427
73.  85 VEJRAŽKA Marek         CZ Ford Escort Cosworth  N+3000 2:44,214 2:41,367  5:25,581
74.  68 NAGY Tibor             SK VW Golf               F-1600 2:43,288 2:43,329  5:26,617
75. 153 LIEDL Viliam ml.       SK Seat Leon 1.9 TDi     F-3000 2:43,720 2:43,165  5:26,885
76. 112 JAKEŠ Miroslav         CZ Š - Felicia Kit Car   A-1400 2:43,294 2:43,605  5:26,899
77. 213 KAŠPÁREK Milan         CZ Š - Felícia           A-1400 2:45,068 2:43,672  5:28,740
78. 129 NOMAYR Erich          AUT Opel Kadett C         F-1600 2:44,678 2:44,143  5:28,821
79. 156 BARÁNEK Jaroslav       SK Seat Leon 1.9 TDi     F-3000 2:44,640 2:44,671  5:29,311
80. 212 PILNÝ Ondrej           SK Š - Felicia           A-1400 2:45,346 2:45,112  5:30,458
81. 157 KIABA Peter            SK Seat Leon 1.9 TDi     F-3000 2:46,221 2:44,868  5:31,089
82.  48 PATOČKA Karel          CZ Š - Felicia Pick-up   M-1600 2:46,383 2:44,772  5:31,155
83.  10 VALKO Ľubomír          SK Š - 130 RS            HCT27H 2:45,428 2:46,286  5:31,714
84. 121 BADÍK Peter            SK Nissan Sunny GTi      N-2000 2:45,972 2:46,196  5:32,168
85. 127 GRÓF Marián            SK Peugeot 306           N-2000 2:46,097 2:46,855  5:32,952
86. 152 ŠIMKOVIČ Igor          SK Seat Leon 1.9 TDi     F-3000 2:47,415 2:46,989  5:34,404
87. 216 ĎUROVKIN Narek         SK Ford Escort Cosworth  N+3000 2:48,636 2:46,119  5:34,755
88. 120 CIBULKA Jaroslav       SK Honda Civic 1,6 VTi   N-2000 2:48,071 2:46,883  5:34,954
89.  60 BLASL Hermann         AUT Opel C-Kadett 16V     F-2000 2:49,255 2:46,146  5:35,401
90.  73 HOCHECKER Adi         AUT Opel Kadett C-Coupe   F-2000 2:50,225 2:47,548  5:37,773
91.  61 ZÁHLAVA Miroslav       SK Peugeot 205 GTi       F-2000 2:49,417 2:48,694  5:38,111
92.  80 ŠLAJCHRT Václav        CZ Ford Escort RS        N+2000 2:46,410 2:51,787  5:38,197
93.  82 HYBÁČEK Vladimír       SK Seat Ibiza            N-3000 2:49,784 2:48,651  5:38,435
94. 125 SPUSTA Peter           SK Seat Ibiza            N-3000 2:50,546 2:49,248  5:39,794
95. 136 RIGOLET André         AUT Peugeot S16 106       A-1600 2:51,466 2:48,652  5:40,118
96. 126 KOLÁČEK Peter          SK Seat Ibiza            N-3000 2:50,619 2:51,081  5:41,700
97. 142 SPÁL Jozef             SK Honda Civic           F-1600 2:52,495 2:49,391  5:41,886
98. 104 DIMOV Vladimír         SK Seat Ibiza            N-3000 2:51,665 2:50,418  5:42,083
99.  13 ŠČIBRAVÝ Miroslav      SK Š - 130 RS            HCT27H 2:51,929 2:51,579  5:43,508
100.118 BREI Hans             AUT Opel Astra GSi 16V    N-2000 2:52,286 2:51,925  5:44,211
101. 44 JEŽEK Radim            CZ Š - Favorit           M-1400 2:52,304 2:52,189  5:44,493
102. 15 KRÁL Oskar             CZ Š - 130 RS            HCT27H 2:55,264 2:49,459  5:44,723
103.117 BOHÁČ Milan            CZ Renault Clio          N-2000 2:52,471 2:52,444  5:44,915
104.220 KARY Franz            AUT Opel Astra OPC        N-2000 2:55,018 2:50,253  5:45,271
105.122 MICHALÍK Peter         SK Seat Ibiza            N-2000 2:52,815 2:52,549  5:45,364
106. 95 ČIKOR Radomír          SK Nissan Sunny          N-2000 2:52,471 2:53,144  5:45,615
107. 96 ROSINA Štefan          SK Ford Puma             F-2000 2:53,035 2:52,767  5:45,802
108.154 RUŽA Rudolf            SK Seat Leon 1.9 TDi     F-3000 2:53,300 2:52,763  5:46,063
109. 98 KOTLEBOVÁ Ingrid       SK BMW M3                N-3000 2:55,201 2:51,383  5:46,584
110.208 SOLAR Miki             SK Š - Felicia           A-1400 2:54,189 2:54,597  5:48,786
111.217 NOVOTNÝ Bohdan         CZ Subaru Impreza        A+3000 2:56,509 2:53,709  5:50,218
112. 51 SZILÁGYI Peter         SK Fiat Cinqecento       F-1400 2:56,173 2:56,068  5:52,241
113. 65 BYSTRICKÝ Hubert       SK Lada 2105             F-1600 2:59,094 2:53,510  5:52,604
114.204 PÁL Peter              SK Š - Fabia             A-1400 3:01,921 3:03,192  6:05,113
115.214 BELEŠ Peter            SK Š - Fabia             A-1400 3:04,734 3:04,294  6:09,028
116. 54 SZILÁGYI Ondrej        SK Fiat Seicento         F-1400 3:05,600 3:05,309  6:10,909
117.202 LIEDL Marcel           SK Š - Fabia             A-1400 3:08,963 3:03,631  6:12,594
118. 38 JERMANOVÁ Gábina       CZ Opel Astra GSi       SP-2000 3:07,666 3:05,582  6:13,248
119.206 DANAJKA Martin         SK Š - Fabia             A-1400 3:06,645 3:07,390  6:14,035
120. 56 SZABO Štefan           SK Fiat Seicento         F-1400 3:07,493 3:07,489  6:14,982
121.201 DROBNÝ Ján             SK Š - Fabia             A-1400 3:09,578 3:08,304  6:17,882
122.105 MARTON Pavol           SK Fiat Siencento        F-1400 3:10,736 3:08,832  6:19,568
123. 52 NEMETH Milan           CZ Fiat Cinqecento       F-1400 3:09,633 3:10,764  6:20,397
124.114 RUŽA Branislav         SK Š - Fabia             A-1400 3:13,591 3:10,361  6:23,952
125.200 KRAMÁR Maroš           SK Š - Fabia             A-1400 3:15,010 3:09,937  6:24,947
126.106 LUDVIG Braňo           CZ Fiat Siencento        F-1400 3:14,938 3:11,522  6:26,460
127.207 BITTNER Jozef          SK Š - Fabia             A-1400 3:17,057 3:10,720  6:27,777
128.205 KUBALA Milan           SK Š - Fabia             A-1400 3:14,899 3:14,015  6:28,914
129.135 Ing. BREYER Karol      SK Š - Fabia             A-1400 3:23,346 3:15,612  6:38,958
130.203 LEHOTSKÝ Ján           SK Š - Fabia             A-1400 3:20,527 3:23,305  6:43,832
131.290 ANDRIŠEKOVÁ Gabriela   SK Š - 1000 MB             HK-1 3:48,276 3:14,478  7:02,754
132. 12 Ing.DRAGÚŇ Alexander   SK Formula Metalex 1-2     HK-2 3:29,804 3:35,644  7:05,448
133. 94 PASTVA Zdenko          SK Š - Octavia Kit Car   A-2000 2:32,513 4:39,703  7:12,216
     59 RÁCZ Patrik            SK Peugeot 306 S16       F-2000 2:38,583   AB
    158 PFEIFER Bohumil        CZ PRC Opel             CN-2000 2:41,045   NS
    215 BÁLINT Ladislav        SK BMW                   F-3000 2:50,701   AB
     36 VOJÁČEK Lukáš          CZ Ford Escort RS 2000  SP-2000 2:59,952   NS
     29 LOEBER Thorsten         D BMW 325i              A-3000    AB      NS
     30 RÁCZOVÁ Barbora        SK Peugeot 106           F-1400    AB      NS
     41 NOVOTNÝ Martin         CZ Opel Speedster        M-2000    AB      NS
    219 SILBERBERGER Stefan   AUT PRC                  CN-2000    AB      NS
    113 RUŽA Radovan           SK Š - Fabia             A-1400    AB      NS
    119 GASSLER Bernhard      AUT Peugeot 306 S16       N-2000    NS      NS
    210 BAŽANT Michal          CZ Š - Fabia             A-1400    NS      NS




Literatura, odkazy, zdroje

Děkujeme serveru www.dovrchu.sk za poskytnutí výsledků, dále Ondrovi Koubkovi za aktuální ofocené výsledky, které nám zaslal

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 26.7.2004
Přečteno: 3202 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist