úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Slovakia Matador - Entry list NEW

Předběžná startovní listina - aktualizace 21.7.

                                    Zoznam prihlásených jazdcov
                                    SLOVAKIA - MATADOR 2004

 Št.č.            Meno         Štát        Automobil          Trieda            Team

A - 1400 ccm

   112    JAKEŠ Miroslav        CZ  Š-Felicia Kit Car       A - 1400   Cardo racing
   113    RUŽA Radovan          SK  Š - Fabia               A - 1400   AST Presskam
   114    RUŽA Branislav        SK  Š - Fabia               A - 1400   AST Presskam
   200    KRAMÁR Maroš          SK  Š- Fabia                A - 1400   AST Presskam
   201    DROBNÝ Ján            SK  Š - Fabia               A - 1400   AST - Presskam
   202    LIEDL Marcel          SK  Š - Fabia               A - 1400   AST Presskam
   203    LEHOCKÝ Ján           SK  Š - Fabia               A - 1400   AST Presskam
   204    PÁL Peter             SK  Š - Fabia               A - 1400   AST Presskam
   205    KUBALA Milan          SK  Š - Fabia               A - 1400   AST Presskam
   206    DANAJKA Martin        SK  Š - Fabia               A - 1400   AST Presskam
   207    BITTNER Jozef         SK  Š - Fabia               A - 1400   AST Presskam
   208    SOLAR Miki            SK  Š - Felicia             A - 1400   AS-Motorsport Hurbanovo
   210    BAŽANT Michal         CZ  Š - Fabia               A - 1400   Resl Racing
   211    HOSNEDL Jan           CZ  Š - Felicia             A - 1400   ÚAMK Racing
   212    PILNÝ Ondrej          SK  Š - Felicia             A - 1400   Pilný Ondrej
   213    KAŠPÁREK Milan        CZ  Š - Felícia             A - 1400   Kašpárek Milan

A - 1600 ccm

   135    Ing. BREYER Karol     SK  Š - Fabia               A - 1600   Motorsport Šimkovič
   136    RIGOLET André         AUT Peugeot S16 106         A - 1600   MSC Rottenegg
   137    FISCHER Alfred        AUT Peugeot 106             A - 1600   Fischer Alfred
   138    VALOUŠEK Pavel        CZ  Suzuki Ignis S 1600     A - 1600   Valoušek Pavel

A - 2000 ccm

    86    ŠPRINC Lukáš          SK  Honda Civic Type R      A - 2000   Racing Team Color Car
    87    MALÝ Jaromír          CZ  Ford Escort             A - 2000   BP Visco team
    88    SCHWEIGER Christian   AUT Renault Megane Coupe    A - 2000   Schweiger Christian
    89    HOLZER Dieter         AUT VW Golf                 A - 2000   Holzer Dieter
    90    MARTINEK René         AUT Renault Clio RS         A - 2000   MSC Rottenegg
    91    RITZBERGER Kurt       AUT Peugeot 306             A - 2000   Ritzberger Kurt
    92    FISCHER Martin        AUT Opel Astra GSi 16V      A - 2000   Fischer Martin
    93    PASTOREK Pavol        SK  Š- Octavia Kit          A - 2000   MIP Racing Team
    94    PASTVA Zdenko         SK  Š - Octavia Kit Car     A - 2000   MIP Racing Team
    96    ROSINA Štefan         SK  Ford Puma               A - 2000   MATADOR Pneusport
    97    JANŽO Emil            SK  Ford Escort Cosworth    A - 2000   Janžo Emil

A + 2000 ccm

    20    JANÍK Václav          CZ  BMW M3                  A + 2000   BMW Enselad CZ
    21    KOIŠ Martin           SK  Ford Escort Cosworth    A + 2000   Ford Auto Koiš

A - 3000 ccm

    29    LOEBER Thorsten        D  BMW 325i                A - 3000   DSK e.V.
    55    LIŠKA Vladimír        CZ  BMW M3                  A - 3000   Klub Fox Racing

A + 3000 ccm

    78    HERNÁDI László        HUN BMW M3                  A + 3000   Fonix Motorsport
    79    PATERA Eduard         CZ  Subaru Impreza          A + 3000   ÚAMK Racing
    83    ŠENKYŘ Robert         CZ  BMW M3                  A + 3000   Czech national team

CN - 2000 ccm

     7    MAGLIONA Omar         ITA Osella PA 21/S          CN - 2000  Scuderia Villorba Corse
    74    CAMARLINGHI Michele   ITA Osella PA 21/S          CN - 2000  Scuderia Villorba Corse
    75    MAMPRIN Graziano      ITA Osella PA 21/S          CN - 2000  Scuderia Villorba Corse
    76    ZAUNER Johann         AUT Osella PA 21/P Honda    CN - 2000  MartinKrisam Rennsport

CN - 3000 ccm

     1    KRÁMSKÝ Otakar        CZ  Osella-BMW              CN - 3000  Czech national team
     2    DOUBEK Vladimír       CZ  Osella PA 20/S          CN - 3000  Czech national team
     3    REGOSA Giulio         ITA Osella PA 20S           CN - 3000  Regosa Giulio
     4    NAPIONE Renzo         ITA Osella PA 20S           CN - 3000  Napione Renzo
     5    BORMOLINI Fausto      ITA Osella PA 20/S          CN - 3000  Bormolini Fausto
     6    D´ALPAOS Fausto       ITA Osella PA 20/S          CN - 3000  D´Alpaos Fausto
     8    DE BIASI Andrea       ITA Osella PA 20/S          CN - 3000  Scuderia Villorba Corse
    17    BENEŠ Miloš           CZ  Lucchini P3 96M         CN - 3000  GMS Racing Team
    18    RUISL Peter           SK  Lucchini P35 BMW        CN - 3000  Ruisl Peter
    71    ALBANTI Alberto       ITA Osella PA 20/S          CN - 3000  Scuderia Villorba Corse
    77    CESTARO Gianni        ITA Osella PA 20/S          CN - 3000  Scuderia Vilorba Corse

E - 2000 ccm

    31    SVOBODA Milan         CZ  Reynard 032             E - 2000   JSC racing
    32    STOLLNBERGER Andreas  AUT Reynard Formel Ford 2000E - 2000   Stollnberger Andreas
    33    HORŇÁK Miroslav       SK  Formula Renault         E - 2000   AMK Skalica
    34    ZMEŠKAL Miloš         CZ  Ralt - 032              E - 2000   Zmeškal Miloš
    39    FAJKUS Miroslav       CZ  Dallara/F393            E - 2000   Miroslav Fajkus - Racing
    45    Ing. FRIEDL Vladimír  SK  F3 Dallara 393          E - 2000   PRO RACING
    53    SEMLBAUER Patrik      CZ  Opel Lotus 2000         E - 2000   Czech National Team
    57    STANKOVIČ Vladimír    SLO Opel                    E - 2000   Stankovič Vladimír

E + 2000 ccm

    25    HERMANN Waldy         AUT Formel 3000             E + 2000   Hermann Waldy

E - 3000 ccm

    26    KRAJČI Jaroslav       SK  Lola F 3000 ZYTEK       E - 3000   Incar
    27    NAPIONE Renzo         ITA Lola F 3000             E - 3000   Napione Renzo
    49    TSCHAGER Franz        ITA Lola F 3000             E - 3000   Tschager Franz
    50    LÁSZLÓ Szász          HUN Reynard Zytek F 3000    E - 3000   Szasz Racing Team
    72    NEVĚŘIL Dušan         CZ  Lola - Zytec            E - 3000   Czech National Team

F - 1400 ccm

    30    RÁCZOVÁ Barbora       SK  Peugeot 106             F - 1400   Rácz sport team
    51    SZILÁGYI Peter        SK  Fiat Cinqecento         F - 1400   Szilágyi Peter
    52    NEMETH Milan          SK  Fiat Cinqecento         F - 1400   Nemeth Milan
    54    SZILÁGYI Ondrej       SK  Fiat Seicento           F - 1400   Szilágyi Ondrej
    56    SZABO Štefan          SK  Fiat Seicento           F - 1400   Szabo Štefan
   105    MARTON Pavol          SK  Fiat Siencento          F - 1400   BB Rent
   106    LUDVIG Braňo          SK  Fiat Siencento          F - 1400   BB Rent

F - 1600 ccm

    67    ŠORMAN Samuel         SK  Š - 120 LS              F - 1600   Racing Team Šorman
    68    NAGY Tibor            SK  VW Golf                 F - 1600   Nagy Tibor
    69    ŠORMAN Jozef ml.      SK  Š - 120 LS              F - 1600   Racing Team Šorman
   129    NOMAYR Erich          AUT Opel Kadett C           F - 1600   Nomayr Erich
   141    ANDREAS Marko         AUT Ledinegg Golf           F - 1600   Andreas Marko
   142    SPÁL Jozef            SK  Honda Civic             F - 1600   Spál Jozef

F - 2000 ccm

    58    FELLNER Roland        SK  Peugeot 306 Maxi        F - 2000   Fellner Roland
    59    RÁCZ Patrik           SK  Peugeot 306 S16         F - 2000   Rácz Sport Team
    60    BLASL Hermann         AUT Opel C-Kadett 16V       F - 2000   Blasl Hermann
    61    ZÁHLAVA Miroslav      SK  Peugeot 205 GTi         F - 2000   Záhlava Miroslav
    62    KMEŤ František        SK  VW Golf                 F - 2000   Autošport Kmeť
    64    STRNAD Anton ml.      SK  Opel Astra GSi          F - 2000   Sport Autopark Team
    66    HOMOLA Jaro           SK  Citroen Xsara           F - 2000   Team Citroen Slovakia
    70    EDER Erich            AUT VW Golf                 F - 2000   Eder Erich
    73    HOCHECKER Adi         AUT Opel Kadett C-Coupe     F - 2000   Historic racing team

F + 2000 ccm

   150    RAJNOHA Marián        SK  Ford Escort Cosworth    F + 2000   Autošport Rajnoha
   151    KONČEK Julo           SK  BMW M3  Sport EVO       F + 2000   JUKO Racing Scuderia
   152    ŠIMKOVIČ Igor         SK  Seat Leon 1.9 TDi       F + 2000   AST - Presskam
   153    LIEDL Viliam ml.      SK  Seat Leon 1.9 TDi       F + 2000   AST Presskam
   154    RUŽA Rudolf           SK  Seat Leon 1.9 TDi       F + 2000   AST Presskam
   156    BARÁNEK Jaroslav      SK  Seat Leon 1.9 TDi       F + 2000   AST Presskam
   157    KIABA Peter           SK  Seat Leon 1.9 TDi       F + 2000   AST Presskam
   159    MOKRAN Ladislav       SK  Renault 5 Gt turbo      F + 2000   Mokran Ladislav
   161    ČILIAK Miro           SK  Ford Escort Cosworth    F + 2000   Motorsport Zvolen
   162    MALINIAK Peter        SK  Ford Siera Cosworth     F + 2000   Motorsport Zvolen

F + 3000 ccm

   155    PREGARTNER Herbert    AUT Porsche 911 GT2         F + 3000   Pregartner Herbert
   158    VILARINO Ander       SPAINReynard                 F + 3000   Vilarino Motorsport

H - 1400 ccm

   160    FASERL Michael        AUT VW Polo                 H - 1400   Faserl Michael

H - 1600 ccm

    63    MAIER Helmut           D  VW Spiess Golf          H - 1600   Maier Helmut
    65    BYSTRICKÝ Hubert      SK  Lada 2105               H - 1600   Hubert Racing Team

HISTORIK

    10    VALKO Ľubomír         SK  Š - 130 RS              HISTORIK   Valko Racing Team
    11    ŠORMAN Jozef st.      SK  Š - 130 RS              HISTORIK   Racing Team Šorman
    12    Ing.DRAGÚŇ Alexander  SK  Formula Metalex 1-2     HISTORIK   Ing.Dragúň Alexander
    13    ŠČIBRAVÝ Miroslav     SK  Š - 130 RS              HISTORIK   Ščibravý Miroslav
    14    KELAR Jan             CZ  BMW MTX 2-03            HISTORIK   Cardo racing
    15    KRÁL Oskar            CZ  Š - 130 RS              HISTORIK   ARC Prostějov
   170    STERBA Josef          CZ  Fiat Abarth             HISTORIK   Sterba Josef

M - 1400 ccm

    44    JEŽEK Radim           CZ  Š - Favorit             M - 1400   ARC Prostějov

M - 1600 ccm

    47    SZOKE Štefan          CZ  Š - Pick up             M - 1600   Szoke Stefan
    48    PATOČKA Karel         CZ  Š- Felicia Pick-up      M - 1600   Patočka Karel

M - 2000 ccm

    41    NOVOTNÝ Martin        CZ  Opel Speedster          M - 2000   Novotný Martin
    43    RYBNÍČEK Marek        CZ  VW Golf IV              M - 2000   ASK Náměšť nad Oslavou

M + 2000 ccm

    40    JUDr. VAVŘINEC Tomáš  CZ  Lancia Inegrale         M + 2000   Motorsport Vavřinec
    42    SEDLÁČEK Jiří         CZ  BMW M3                  M + 2000   Motorsport Sedláček
    46    VÁVRA Jan             CZ  Honda Civic             M + 2000   ÚAMK Racing

M + 3000 ccm

    19    ROSINA Štefan jun.    SK  BMW M3                  M + 3000   Matador team
    23    VONKA Jan             CZ  Porsche 911 GT3RS       M + 3000   Vonka racing

N - 1600 ccm

   139    MEINDL Manfred        AUT Citroen Saxo            N - 1600   Meindl Manfred
   140    WINDSTEIG Werner      AUT Citroen Saxo VTS        N - 1600   Windsteig Werner
   143    KADULOVIČ             SLO Suzuki                  N - 1600   Kadulovič

N - 2000 ccm

   116    STRUCKMANN Walter      D  Honda Type R            N - 2000   Struckamnn Walter
   117    BOHÁČ Milan           CZ  Renault Clio            N - 2000   Boháč Milan
   118    BREI Hans             AUT Opel Astra GSi 16V      N - 2000   MSRR Neulengbach
   119    GASSLER Bernhard      AUT Peugeot 306 S16         N - 2000   MSC Rottenegg
   120    CIBULKA Jaroslav      SK  Honda Civic 1,6 VTi     N - 2000   Cibulka Jaroslav
   121    BADÍK Peter           SK  Nissan Sunny GTi        N - 2000   Badík Peter
   122    MICHALÍK Peter        SK  Seat Ibiza              N - 2000   Michalík Peter
   123    ROLÍK Vladimír        SK  Honda Civic             N - 2000   V.R. Pico Racing
   125    SPUSTA Peter          SK  Seat Ibiza              N - 2000   Spusta Peter
   126    KOLÁČEK Peter         SK  Seat Ibiza              N - 2000   Koláček Peter
   127    GRÓF Marián           SK  Peugeot 306             N - 2000   Tysche Žilina

N + 2000 ccm

    80    ŠLAJCHRT Václav       CZ  Ford Escort RS          N + 2000   Šlajchrt Václav
    81    LOSMAN David          CZ  Subaru Impreza WRX      N + 2000   Cardo Racing
    82    HYBÁČEK Vladimír      SK  Seat Ibiza              N + 2000   Hybáček Vladimír
    84    GAVLÁK Peter          SK  Subaru Impreza          N + 2000   Emphera - sport s.r.o.
    85    VEJRAŽKA Marek        CZ  Ford Escort Cosworth    N + 2000   Vejražka Marek
    95    ČIKOR Radomír         SK  Nissan Sunny            N + 2000   Max Motorsport

N - 3000 ccm

    98    KOTL EBOVÁ Ingrid     SK  BMW M3                  N - 3000   Racing Kotleba
   104    DIMOV Vladimír        SK  Seat Ibiza              N - 3000   Dimov Vladimír

N + 3000 ccm

    99    BENEŠ Oskar           CZ  Ford Escort Cosworth    N + 3000   Czech national team
   100    VOVES Jiří            CZ  Subaru Impreza          N + 3000   JV autosport
   101    ŠEVČÍK Edo            SK  BMW M3                  N + 3000   AŠ - Motorsport Hurbanovo
   102    JUREŇA Peter          SK  Mitsubishi Lancer Evo   N + 3000   Matador Pneusport
   103    KRUG Rainer            D  BMW M3                  N + 3000   DSK

NF

     9    HRBAČ Jiří            CZ  Delta III               NF         AC Motorsport

SP - 2000 ccm

    35    VOJÁČEK Petr          CZ  Opel Astra OPC          SP - 2000  Czech national team
    36    VOJÁČEK Lukáš         CZ  Ford Escort RS 2000     SP - 2000  Cardo racing
    37    JERMAN Martin         CZ  Opel Astra OPC          SP - 2000  Cardo racing
    38    JERMANOVÁ Gábina      CZ  Opel Astra GSi          SP - 2000  Cardo racing
   130    RYBNÍČEK Martin       CZ  Ford Escort RS 2000     SP - 2000  Czech National Team
   131    MICHL Dan             CZ  Peugeot 306             SP - 2000  Michl Josef
   132    KUSÝ Tomáš            CZ  Peugeot 306             SP - 2000  Kusý Tomáš
   133    VOTAVOVÁ Michaela     CZ  Ford Escort RS 2000     SP - 2000  Klub Fox Racing
   134    CHARUIN Jean Marc      F  Peugeot 306             SP - 2000  Charuin Jean Marc

ST - 2000 ccm

    16    LIEDL Viliam st.      SK  Audi A4                 ST - 2000  AST Presskam




Literatura, odkazy, zdroje

Převzato se spřáteleného slovenského serveru www.dovrchu.sk
Následně doplněno díky Stano Koišovi - DĚKUJEME !!!

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 21.7.2004
Přečteno: 4377 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist