úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Náměšť - startovní listina

současné vozy

  1   Jan Vonka           Porsche 911GT3R            Vonka Racing Modřice   M
  2   Jiří Voves          Subaru Impreza             JV Autosport           N  +2.0
  4   Jaromír Malý        Ford Escort Maxi Kit       BP Visco Team          A  2.0
  5   Robert Šenkýř       BMW M3                     Matador Pneusport      A  +2.0
  6   Vladimír Liška      BMW M3                     Czech National Team    A  +2.0
  7   Petr Vojáček        Opel Astra OPC Irmscher    ASK Náměšť n.O.        SP
  8   Petr Benedikt       Opel Astra GSi 16V         Sunoco Racing Team     SP
  11  Ing. Otakar Krámský Osella K-02 BMW            Krámský Team           CN
  14  Miloš Beneš         Lucchini P3-96M            GMS Racing Team        CN
  15  Dušan Nevěřil       Ralt RT 23                 Dušan Nevěřil          D  3.0
  16  Ing. Ivo Palmi      Eufra                      Ivo Palmi              E  2.0
  19  Marek Zdražil       MTX 1-06                   AK Tišnov v AČR        NF
  20  Daniel Šorm         Mitsubishi Lancer          Sportcasinos           N  +2.0
  21  Jiří Sedlák         Ford Escort 2.OT           Jiří Sedlák            N  +2.0
  24  Dr.Josef Komárek    Mitsubishi Lancer          Komvet Racing Team     N  +2.0
  25  David Komárek       Mitsubishi Lancer          Komvet Racing Team     N  +2.0
  30  Zdeněk Kuba         Ford Excort RS2000         Zdeněk Kuba            N  2.0
  31  Marek Vejražka      Nissan Sunny               Marek Vejražka         N  2.0
  33  Tomáš Hank          Renault Clio Williams 10V  Sunoco Praha           N  2.0
  34  Pavel Kestler jr.   Nissan Sunny               Klub Fox Racing Team   N  2.0
  36  Radka Krajáková     Škoda Felicie              Rally Pro InternationalN  1.4
  42  Milan Liška         Toyota Celica GT 4         Klub Fox Racing Team   A  2.0
  43  Eduard Patera       Ford Escort                Sunoco Racing Team     A  2.0
  45  Jaroslav Vild       Peugeot 306                M.S.K. Brno            A  2.0
  48  Jiří Mičánek ml.    Škoda Felicia              Mičánek Motorsport     A  1.4
  49  Ing. Petr Farník    Škoda Felicia              AK Škoda               A  1.4
  50  Vladimír Šnajdr     Suzuki Swift               AMK Mar. Lázně         A  1.4
  51  Jan Trnka           Škoda Felicia              Valvoline Racing Team  A  1.4
  52  Michal Bažant       Škoda Felicia              Valvoline Racing Team  A  1.4
  53  Luděk Hartman       Škoda Favorit              Pro Car Racing Team    A  1.4
  54  Václav Janík        Škoda Felicia Kit Car      Pro Car Racing Team    A  1.4
  55  Roman Vacl          Peugeot 106                Kart Arena Brno        A  1.4
  56  Pavel Schwarzer     Škoda Felicia              Pro Car Racing         A  1.4
  57  Zdeněk Vitha        Škoda Favorit              ČSAO Praha a.s.        A  1.4
  58  Radim Ježek         Škoda Felicia              Petr Kořínek           A  1.4
  59  Josef Srnský jr.    Škoda Felicia              MATRIX Motorsport      A  1.4
  60  Jaroslav Zimola     Ford Excort RS2000         Sunoco Racing Team     SP
  61  Oskar Beneš         Renault Megan Coupe 2,0    ASK Náměšť n.O.        SP
  62  Milan Šumný         Honda Civic                ACJV                   SP
  63  Martin Rybníček     Ford Excort RS2000         ASK Náměšť n.O.        SP
  64  Jiří Janíček        BMW 320                    BMW Krámský Team       SP
  66  Tomáš Kusý          Peugeot 306                Kart Arena Brno        SP
  68  Jaromír Schling     Ford Excort RS2000         ASK Náměšť n.O.        SP
  69  Petr Jansa          Citroen Xsara              Český rozhlas 1        SP
  70  Kateřina Hošťálková Ford Excort RS2000         ASK Náměšť n.O.        SP
  71  Michaela Votavová   Ford Excort RS2000         ASK Náměšť n.O.        SP
  72  Vladimír Vrabec     Ford Excort RS2000         ASK Náměšť n.O.        SP
  74  Libor Rajdl         Opel Astra GSi             ASK Náměšť n.O.        SP
  77  Bohumil Pfeifer     Swift Škoda                AZ Servis Racing Team  NF
  79  Milan Svoboda       Delta II                   J.S.C. Racing          NF
  80  Václav Žemla        ASMŠ 02                    Václav Žemla           NF
  81  Jiří Svoboda        Delta II                   J.S.C. Racing          NF
  84  Marek Fried         Ford Fiesta                AZ Servis Racing Team  M
  86  Josef Sluka         Ford Escort Cosworth       Staněk Motorsport      N  2.0
  86                      BMW M3                     Vonka Racing Modřice   M
  89  Vítězslav Kuš       Ford Fiesta XR2i           Vítězslav Kuš          H    H
  90  Dr. Libor Tupa      Ford Cosworth RS           Tupa Racing            M
  97  Petr Rokyta         Lada 1600 VFTS             Alfa Klub Olomouc      M
 101  Petr Sýkora         Škoda Pick-Up              FAST BIRD Racing Team  PU
 108  Georgi Popov        Škoda Pick-Up              Georgi Popov           PU
 114  David Losman        Škoda Pick-Up              FAST BIRD Racing Team  PU
 115  Ladislav Machalík   Škoda Pick-Up              Autosport Pegas s.r.o. PU
 119  Martina Straková    Škoda Pick-Up              Jaster Sport Klub v AČRPU
 122  Lumír Firla         Škoda Pick-Up              ASK Formule Havířov    PU
 125  Karel Patočka       Škoda Pick-Up              Cardo Racing Team      PU
 127  Lubomír Foral       Škoda Pick-Up              Autoelegance Brno      PU
 161  Pavel Langer        LGR 95                     AK JE Dukovany         NF


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 01.05.2002
Přečteno: 1 x
Stránka aktualizována: 22.04.2021

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2017


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist