úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Náměšť - výsledky 1. závod

výsledky sobotního závodu - 4.5.2002

   Trénovalo:  92   (CN - 2, E+D - 3, A - 17, N - 12, SP - 13, M+H - 7, HA - 26, PU - 6, NF - 6)
   Startovalo:    91   (CN - 2, E+D - 3, A - 16, N - 12, SP - 13, M+H - 7, HA - 26, PU - 6, NF - 6)
   Klasifikováno:  88   (CN - 2, E+D - 3, A - 15, N - 12, SP - 12, M+H - 7, HA - 25, PU - 6, NF - 6)

 Délka: 

Pořadí Číslo Jezdec / Národnost    Vůz                         Součet    Časy v jízdách
         Tým                                                   Trénink   Pořadí skup/třída

    Klasifikováni:

  1.  11 Otakar Krámský / CZ       Osella BMW K-02             1:52,770  0:56,000 0:56,770 
BMW KRÁMSKÝ TEAM 1.CN / 1.CN 2. 14 Miloš Beneš / CZ Lucchini P3 96M 1:56,040 0:57,920 0:58,120
GMS Racing Team 2.CN / 2.CN 3. 15 Dušan Nevěřil / CZ RALT RT 23 1:58,830 0:59,410 0:59,420
Nevěřil Dušan 1.D / 4. 268 Evžen Majoroš / CZ MTX 2-03 2:05,090 1:02,140 1:02,950
STK Bohdalec 1.HA / 1.K2+1 5. 5 Robert Šenkýř / CZ BMW M3 2:07,040 1:03,430 1:03,610
Matador Pneusport 1.A / 1.+2.0 6. 6 Vladimír Liška / CZ BMW M3 2:07,750 1:03,580 1:04,170
Czech National Team 2.A / 2.+2.0 7. 253 Jaroslav Prášek / CZ Spider Škoda Baghira 2:08,170 1:03,810 1:04,360
Prášek Jaroslav 2.HA / 2.K2+1 8. 4 Jaromír Malý / CZ Ford Escort Maxi Kit 2:08,170 1:03,900 1:04,270
BP Visco Team 3.A / 1.2.0 9. 251 Petr Vondrák / CZ MTX 2-01 2:08,210 1:04,000 1:04,210
Vondrák Zdeněk, Ing. 3.HA / 3.K2+1 10. 79 Milan Svoboda / CZ Delta II/97 2:08,420 1:04,060 1:04,360
J.S.C. Racing 1.NF / 11. 76 Igor Lešínský / CZ VŽ 91 2:08,780 1:04,670 1:04,110
ASK Formule Havířov 2.NF / 12. 42 Milan Liška / CZ Toyota Celica 2:09,630 1:05,200 1:04,430
Klub Fox Racing Team 4.A / 3.+2.0 13. 1 Jan Vonka / CZ Porsche 911 GT3R 2:09,830 1:05,520 1:04,310
Vonka Racing 1.M / 14. 77 Bohumil Pfeifer / CZ Škoda Delta II 2:09,840 1:04,230 1:05,610
AZ Servis Brno 3.NF / 15. 2 Jiří Voves / CZ Subaru Impreza 2:11,140 1:05,720 1:05,420
JV Autosport 1.N / 1.+2.0 16. 17 Miloš Zmeškal / CZ RALT 032 2:11,460 1:04,430 1:07,030
Zmeškal Miloš 1.E / 2.0 17. 25 David Komárek / CZ Mitsubishi Lancer 2:12,420 1:06,480 1:05,940
Komvet Racing Team 2.N / 2.+2.0 18. 39 Radek Nešpor / CZ Ford Escort Maxi Kit 2:12,590 1:05,650 1:06,940
Radoslav Nešpor 5.A / 2.2.0 19. 43 Eduard Patera / CZ Ford Escort 2:12,620 1:06,490 1:06,130
Sunoco Racing Team 6.A / 3.2.0 20. 281 Petr Tykal / CZ MTX 1-03 2:13,750 1:07,050 1:06,700
SK Industrietechnik Modřice 4.HA / 1.K3-1 21. 273 Jiří Švec / CZ Alfa Romeo Speciál 2:15,070 1:07,490 1:07,580
František Bauer 5.HA / 4.K2+1 22. 81 Jiří Svoboda / CZ Delta II/95 2:15,560 1:07,720 1:07,840
J.S.C. Racing 4.NF / 23. 40 Petr Válek / CZ BMW M3 2:15,990 1:08,370 1:07,620
Matrix Motorsport a.s. 7.A / 4.+2.0 24. 20 Daniel Šorm / CZ Mitsubishi Lancer 2:16,190 1:08,340 1:07,850
SPORTCASINOS 3.N / 3.+2.0 25. 63 Martin Rybníček / CZ Ford Escort RS2000 2:19,000 1:09,260 1:09,740
ASK Náměšť nad Oslavou 1.SP / 26. 54 Václav Janík / CZ Škoda Felicia Kit Car 2:19,330 1:09,710 1:09,620
Pro Car Racing Team 8.A / 1.1.4 27. 161 Pavel Langer / CZ LGR 95 2:20,110 1:09,590 1:10,520
AK JE Dukovany 5.NF / 28. 186 Josef Sluka / CZ Ford Escort 2:20,460 1:10,290 1:10,170
Staněk Jaroslav 4.N / 4.+2.0 29. 285 Zdeněk Hnilička / CZ MTX 1-03 2:20,650 1:10,340 1:10,310
AK Tišnov 6.HA / 2.K3-1 30. 8 Petr Benedikt / CZ Opel Astra GSi 16V 2:20,990 1:10,630 1:10,360
Sunoco Racing Team 3.SP / 31. 66 Tomáš Kusý / CZ Peugeot 306 S16 2:20,990 1:10,820 1:10,170
Kart Arena Brno 2.SP / 32. 7 Petr Vojáček / CZ Opel Astra OPC 2:21,320 1:11,200 1:10,120
ASK Náměšť nad Oslavou 4.SP / 33. 125 Karel Patočka / CZ Škoda Pick-Up 2:21,410 1:10,540 1:10,870
Cardo Racing Team 1.PU / 34. 90 Libor Tupa / CZ Ford Escort Cosworth 2:21,810 1:11,850 1:09,960
Tupa Racing 2.M / 35. 24 Josef Komárek / CZ Mitsubishi Lancer 2:23,000 1:11,550 1:11,450
Komvet Racing Team 5.N / 5.+2.0 36. 71 Michaela Votavová / CZ Ford Escort RS2000 2:23,870 1:12,380 1:11,490
ASK Náměšť nad Oslavou 5.SP / 37. 201 Jaroslav Straka / CZ BMW 2002Ti 2:24,320 1:11,830 1:12,490
Jaster Sport Klub 7.HA / 1.K1+1 38. 205 Jiří Sedláček / CZ BMW 2002Ti 2:25,820 1:12,900 1:12,920
AMK ECCE Homo Štern. 8.HA / 2.K1+1 39. 19 Marek Zdražil / CZ MTX 1-06 2:26,000 1:13,860 1:12,140
AK Tišnov 6.NF / 40. 30 Zdeněk Kuba / CZ Ford Escort RS2000 2:26,290 1:13,470 1:12,820
Kuba Zdeněk 6.N / 1.2.0 41. 33 Tomáš Hank / CZ Renault Clio Williams 2:26,490 1:13,320 1:13,170
Sunoco Praha 7.N / 2.2.0 42. 59 Josef ml. Srnský / CZ Škoda Felicia 2:26,590 1:13,560 1:13,030
MATRIX Motosport 9.A / 2.1.4 43. 61 Oskar Beneš / CZ Renault Megan Coupe 2:26,620 1:12,710 1:13,910
ASK Náměšť nad Oslavou 6.SP / 44. 52 Michal Bažant / CZ Škoda Felicia 2:26,660 1:13,270 1:13,390
Valvoline Racing Team 10.A / 3.1.4 45. 55 Roman Vacl / CZ Peugeot 106 XSi 2:26,960 1:13,640 1:13,320
Kart Arena Brno 11.A / 4.1.4 46. 114 David Losman / CZ Škoda Pick-Up 2:27,100 1:13,760 1:13,340
FAST BIRD Racing Team 2.PU / 47. 108 Georgi Popov / CZ Škoda Pick-Up 2:27,470 1:14,210 1:13,260
Popov Georgi 3.PU / 48. 62 Milan Šumný / CZ Honda Civic 2:28,000 1:14,070 1:13,930
ACJV 7.SP / 49. 203 Libor Vinkler / CZ BMW 2002Ti 2:28,050 1:13,330 1:14,720
BMW Profi Klub 9.HA / 3.K1+1 50. 51 Jan Trnka / CZ Škoda Felicia 2:28,320 1:14,620 1:13,700
Valvoline Racing Team 12.A / 5.1.4 51. 37 Vladimír Ulman / CZ Seat Ibiza 2:28,650 1:13,960 1:14,690
ASB Bartoš s.r.o. 8.N / 3.2.0 52. 74 Libor Rajdl / CZ Opel Astra Gsi 2:28,800 1:14,640 1:14,160
ASK Náměšť nad Oslavou 8.SP / 53. 70 Kateřina Hošťálková / CZ Ford Escort RS2000 2:28,980 1:14,470 1:14,510
ASK Náměšť nad Oslavou 9.SP / 54. 3 Tomáš Vavřinec / CZ BMW M3 2:29,120 1:15,120 1:14,000
Motosport Vavřinec 3.M / 55. 86 Dan Suchý / CZ BMW M3 2:29,340 1:10,040 1:19,300
Vonka Racing 4.M / 56. 119 Martina Straková / CZ Škoda Pick-Up 2:29,600 1:15,060 1:14,540
Straka Jaroslav 4.PU / 57. 286 Tomáš Havelka / CZ MTX 1-03 2:29,840 1:14,830 1:15,010
SK Industrietechnik Modřice 10.HA / 3.K3-1 58. 69 Petr Jansa / CZ Citroen Xsara 2:30,410 1:15,610 1:14,800
Český rozhlas 1 10.SP / 59. 31 Marek Vejražka / CZ Nissan Sunny 2:30,480 1:14,780 1:15,700
Vejražka Marek 9.N / 4.2.0 60. 115 Ladislav Machalík / CZ Škoda Pick-Up 2:30,530 1:16,310 1:14,220
Autosport Pegas 5.PU / 61. 256 Zdeněk Vondrák / CZ MTX 2-03 2:31,040 1:14,360 1:16,680
Vondrák Zdeněk, Ing. 11.HA / 5.K2+1 62. 72 Vladimír Vrabec / CZ Ford Escort RS2000 2:31,970 1:16,050 1:15,920
ASK Náměšť nad Oslavou 11.SP / 63. 60 Jan Franěk / CZ Ford Escort RS2000 2:32,450 1:15,400 1:17,050
ASK Náměšť nad Oslavou 12.SP / 64. 266 Michal Průcha / CZ Škoda 2:33,380 1:16,730 1:16,650
Motosport Pegas 12.HA / 1.K2-1 65. 16 Ivo Palmi / CZ EUFRA 2:34,100 0:59,810 1:34,290
Palmi Ivo 2.E / 2.0 66. 127 Milan Zahradníček / CZ Škoda Pick-Up 2:34,420 1:16,980 1:17,440
Autoelegance Brno 6.PU / 67. 32 Leoš Červa / CZ Seat Ibiza 2:34,840 1:17,660 1:17,180
Autoslužby Bartoš Liberec 10.N / 5.2.0 68. 57 Zdeněk Vitha / CZ Škoda Favorit 2:34,880 1:17,290 1:17,590
ČSAO Praha a.s. 13.A / 6.1.4 69. 254 Martin Jerman / CZ MTX 2-03 2:35,870 1:17,970 1:17,900
STK Bohdalec 13.HA / 6.K2+1 70. 255 Pavel Vondrák / CZ MTX 2-01 2:36,080 1:19,710 1:16,370
Vondrák Zdeněk, Ing. 14.HA / 7.K2+1 71. 272 Petr Kolář / CZ Škoda 1150 2:38,540 1:19,340 1:19,200
Autosport Pegas 15.HA / 2.K2-1 72. 257 Irena Bauerová / CZ ÚVMV Praha 2:39,000 1:21,290 1:17,710
František Bauer 16.HA / 3.K2-1 73. 220 Libor Chládek / CZ BMW 2002Ti 2:39,290 1:20,380 1:18,910
Pro Car Racing Team 17.HA / 4.K1+1 74. 202 Petr Kořínek / CZ Austi Mini Cooper 2:39,590 1:20,600 1:18,990
Petr Kořínek 18.HA / 1.K1-1 75. 287 Milan Parč / CZ Škoda MTX 1-01 2:41,700 1:21,220 1:20,480
Milan Parč 19.HA / 1.K3-1 76. 34 Pavel Kestler / CZ Nissan Sunny 2:42,530 1:22,050 1:20,480
Klub Fox Racing Team 11.N / 6.2.0 77. 269 Petr Peterka / CZ Škoda 2000 Mi 2:44,750 1:21,690 1:23,060
STK Bohdalec 20.HA / 8.K2+1 78. 49 Petr Farník / CZ Škoda Felicia 2:44,840 1:22,120 1:22,720
AK Škoda 14.A / 7.1.4 79. 170 Pavel Kabele / CZ Ford Fiesta 2:46,070 1:23,250 1:22,820
Honda Klub Brno 5.M / 80. 84 Marek Fried / CZ Ford Fiesta 2:47,910 1:24,460 1:23,450
AZ Servis Brno 6.M / 81. 56 Pavel Schwarzer / CZ Škoda Felicia 2:49,370 1:23,920 1:25,450
Pro Car Racing Team 15.A / 8.1.4 82. 97 Petr Rokyta / CZ Lada 1600 VFTS 2:51,480 1:12,250 1:39,230
Alfa Klub Olomouc 7.M / 83. 260 Denisa Bauerová / CZ Škoda 130 B6 2:56,490 1:29,760 1:26,730
František Bauer 21.HA / 4.K2-1 84. 291 Kamila Stará / CZ Škoda MTX 1-05 2:58,060 1:30,860 1:27,200
SK Industrietechnik Modřice 22.HA / 2.K3-1 85. 36 Radka Krajáková / CZ Škoda Felicia 3:03,660 1:32,190 1:31,470
Rally Pro International 12.N / 1.1.4 86. 211 Kamil Grygar / CZ Škoda 1000 MBG 3:08,780 1:33,230 1:35,550
Kamil Grygar 23.HA / 1.K1-1 87. 221 Michal Patera / CZ Fiat 127 3:10,070 1:35,530 1:34,540
Autosport Pegas 24.HA / 2.K1-1 88. 204 Stanislav Raška / CZ Škoda 1000 MBG 3:10,780 1:36,270 1:34,510
SAS Zlín 25.HA / 3.K1-1 Nedokončili: 64 Jiří Janíček / CZ BMW 320 1:11,960
BMW KRÁMSKÝ TEAM SP / 252 Martin Vondrák / CZ Škoda 130 RS 1:14,180
Vondrák Zdeněk, Ing. HA / K2-1 58 Radim Ježek / CZ Škoda Felicia 1:18,380
Kořínek Petr A / 1.4 Nestartovali: 41 Jan Duda / CZ BMW M3
Matrix Motorsport a.s. A / +2.0 Pouze ve startovní listině: 68 Jaromír Schling / CZ Ford Escort RS2000
ASK Náměšť n.O. SP / 101 Petr Sýkora / CZ Škoda Pick-Up
FAST BIRD Racing Team PU / 122 Lumír ml. Firla / CZ Škoda Pick-Up
ASK Formule Havířov PU / 21 Jiří Sedlák / CZ Ford Escort
Jiří Sedlák N / +2.0 89 Vítěslav Kuš / CZ Ford Fiesta XR2i
Vítězslav Kuš M / H 208 Vladimír Konicar / CZ BMW 2002Ti
SK Industrietechnik HA / K1+1 218 Zdeněk Konečný / CZ BMW 2002Ti
Motorsport Promotion HA / K1+1 288 Edita Prášková / CZ Lucie FE
Jaroslav Prášek HA / K3-1 293 Karel Jílek / CS MTX 1-04 KIN
PAMK Klatovy HA / K3-1 45 Jaroslav Vild / CZ Peugeot 306
M.S.K. Brno A / 2.0 48 Jiří ml. Mičánek / CZ Škoda Felicia
Mičánek Motorsport A / 1.4 50 Vladimír Šnajdr / CZ Suzuki Swift
AMK Mar. Lázně A / 1.4 53 Luděk Hartman / CZ Škoda Favorit
Pro Car Racing Team A / 1.4


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 04.05.2002
Přečteno: 47 x
Stránka aktualizována: 22.04.2021

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2017


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist