úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Vsetín - výsledky neděle

Neoficiální výsledky nedělního závodu

 1.  2    Jaroslav Krajčí         Lola F3000 Zytek           2:43,68   1:21,94  1:21,74  E>2000
 2.  1    Otakar Krámský          Osella BMW                 2:47,16   1:23,06  1:24,10      CN
 3.  4    Dušan Nevěřil           Lola Zytec                 2:49,04   1:25,23  1:23,81  E>2000
 4.  9    Miloš Beneš             Lucchini                   2:50,68   1:24,78  1:25,90      CN
 5.  3    Milan Svoboda           Reynard 032                2:56,86   1:28,20  1:28,66  E<2000
 6.  7    Miroslav Fajkus         Dallara/F393               2:59,07   1:29,34  1:29,73  E<2000
 7.  24   Vladimír Friedl         Dallara/F393               3:03,20   1:31,81  1:31,39      F3
 8.  10   Peter Ruisl             Lucchini                   3:03,34   1:31,41  1:31,93       C
 9.  5    David Komárek           Mitsubishi Evo 500         3:09,31   1:34,57  1:34,74  M>2000
 10. 286  Prášek Jaroslav         Chevron B42 F2             3:12,39   1:36,27  1:36,12     H20
 11. 11   Josef Komárek           Mitsubishi Evo 500         3:15,32   1:37,78  1:37,54  M>2000
 12. 12   Miloš Zmeškal           Ralt 032                   3:18,11   1:38,73  1:39,38  E<2000
 13. 148  Petr Vondrák            MTX 2 - 01                 3:18,16   1:38,97  1:39,19     H14
 14. 53   Jaromír Malý            Ford Escort Maxi Kit       3:19,86   1:39,57  1:40,29  A<2000
 15. 34   Igor Lešínský           VŽ 91                      3:23,82   1:41,06  1:42,76      NF
 16. 16   Jiří Sedláček           BMW M3                     3:24,95   1:42,29  1:42,66  M>2000
 17. 288  Edita Prášková          Spider Škoda Baghira       3:27,60   1:43,12  1:44,48     H14
 18. 33   Zdenko Pastva           Škoda Octavia Kit Car      3:27,82   1:43,89  1:43,93  A<2000
 19. 54   Eduard Patera           Ford Escort Kit Car        3:28,01   1:44,43  1:43,58  A<2000
 20. 77   Julo Konček             BMW M3                     3:28,33   1:44,15  1:44,18  M>2000
 21. 15   Oskar Beneš             Ford Escort RS Cosworth    3:29,13   1:44,59  1:44,54  N>2000
 22. 51   Peter Jureňa            Mitsubishi Lancer EVO VII  3:29,14   1:44,61  1:44,53  N>2000
 23. 56   Václav Janík            BMW M3                     3:30,05   1:44,33  1:45,72  A>2000
 24. 282  Jan Kelar               MTX 2-03                   3:32,19   1:47,03  1:45,16     H14
 25. 66   Jaro Homola             Citroën Xsara 2,0          3:33,44   1:47,07  1:46,37  M<2000
 26. 31   Jiří Voves              Subaru Impreza             3:33,63   1:46,80  1:46,83  N>2000
 27. 30   David Losman            Subaru Impreza WRX         3:34,56   1:47,01  1:47,55  N>2000
 28. 35   Marek Vejražka          Ford Escort Cosworth       3:35,66   1:47,48  1:48,18  N>2000
 29. 201  Jaroslav Straka         BMW 3.0 C5L                3:38,58   1:49,35  1:49,23      H7
 30. 251  Petr Rokyta             MTX Spider                 3:39,42   1:37,58  2:01,84     H14
 31. 547  Karolina Czapka         Honda Civic Type R         3:40,64   1:49,38  1:51,26  N<2000
 32. 296  Adam Klus               Avia AE-2                  3:41,63   1:50,89  1:50,74     H19
 33. 67   Patrik Rácz             Peugeot 306 S16            3:42,44   1:50,93  1:51,51  M<2000
 34. 46   Vladimír Rolík          Honda Civic Type R         3:43,30   1:52,49  1:50,81  N<2000
 35. 64   Anton Strnad            Opel Astra GSi             3:44,79   1:52,57  1:52,22  M<2000
 36. 75   Jiří Hrbáč              Delta III                  3:44,92   1:51,87  1:53,05      NF
 37. 41   Miroslav Jakeš          Škoda Felicia Kit Car      3:46,37   1:52,47  1:53,90  A<1400
 38. 123  Karel Patočka           Škoda Felicia Pick-up      3:47,62   1:54,05  1:53,57  M<1600
 39. 40   Milan Kašpárek          Škoda Felicia Kit Car      3:47,84   1:54,67  1:53,17  A<1400
 40. 287  Petr Tykal              F -Easter MTX              3:48,78   1:54,79  1:53,99     H19
 41. 283  Marek Hamrle            F -Easter MTX              3:49,66   1:54,87  1:54,79     H19
 42. 117  Ladislav Michalík       Škoda Felicia Pick-up      3:50,16   1:55,19  1:54,97  M<1600
 43. 129  Petr Švestka            Ford Puma                  3:50,82   1:55,34  1:55,48  M<2000
 44. 202  Zdeněk Konečný          BMW 2002 TI                3:51,04   1:55,24  1:55,80      H7
 45. 42   Jan Trnka               Škoda Felicia Kit Car      3:51,58   1:55,60  1:55,98  A<1400
 46. 52   Marek Ďurovkin          Ford Escort RS Cosworth    3:51,91   1:55,02  1:56,89  N>2000
 47. 49   Marián Gróf             Peugeot 306 S16            3:52,47   1:55,44  1:57,03  N<2000
 48. 21   Ondřej Pilný            Škoda Felicia              3:52,63   1:56,07  1:56,56  A<1400
 49. 89   Lubomír Valko           Škoda 130 RS               3:52,97   1:55,48  1:57,49     HK1
 50. 43   Peter Badík             Nissan Sunny GTI           3:53,05   1:56,79  1:56,26  N<2000
 51. 130  Hynek Charous           Ford Puma                  3:53,77   1:56,61  1:57,16  M<2000
 52. 45   Peter Michalík          Seat Ibiza CUPRA           3:54,18   1:57,41  1:56,77  N<2000
 53. 20   Milan Boháč             Renault Clio               3:54,64   1:57,18  1:57,46  N<2000
 54. 110  Radim Ježek             Škoda Favorit 136          3:54,93   1:57,83  1:57,10  M<1400
 55. 116  Pavel Chlum             Škoda Felicia Pick-up      3:56,25   1:59,29  1:56,96  M<1600
 56. 118  Georgi Popov            Škoda Felicia Pick-up      3:56,36   1:57,97  1:58,39  M<1600
 57. 115  Martina Straková        Škoda Felicia Pick-up      3:57,23   1:58,07  1:59,16  M<1600
 58. 212  Milan Galáš             BMW 2002 TI                3:58,00   1:58,97  1:59,03      H7
 59. 60   Štefan Szoke            Škoda Pick-up              3:58,28   1:58,87  1:59,41  M<1600
 60. 57   David Podhájecký        Škoda 100 Evo 3            3:58,48   1:59,06  1:59,42  M<1600
 61. 119  Ladislav Udržal         Škoda Felicia Pick-up      3:58,60   1:59,78  1:58,82  M<1600
 62. 285  Zdeněk Hnilička         MTX                        4:01,47   2:02,03  1:59,44     H19
 63. 78   Tomáš Daněk             Škoda Favorit 136          4:02,71   2:01,75  2:00,96  A<1400
 64. 204  Vladimír Konicar        BMW 2002 TI                4:06,17   2:03,42  2:02,75      H7
 65. 23   Mikuláš Solár           Škoda Felicia              4:08,32   2:03,54  2:04,78  A<1400
 66. 8    Marian Czapka           Alfa Romeo 2000            4:09,30   2:03,76  2:05,54    POVL
 67. 294  Ondřej Mikov            MTX 1-03                   4:10,41   2:04,94  2:05,47     H19
 68. 114  Milan Zahradníček       Ford Fiesta                4:12,41   2:05,70  2:06,71  M<1400
 69. 218  Michal Patera           Fiat 128 SC                4:14,79   2:09,51  2:05,28      H5
 70. 291  Kamila Stará            F -Škoda MTX               4:15,99   2:07,98  2:08,01     H18
 71. 88   Miroslav Ščibravý       Škoda 130 RS               4:27,26   2:14,69  2:12,57     HK1
 72. 203  Stanislav Raška         Volkswagen Golf GTI        4:31,98   2:14,13  2:17,85      H6
 73. 94   Gabriela Andrišeková    Škoda 1000 MB              4:41,12   2:20,20  2:20,92     HK1
 74. 208  Václav Štěrba           Fiat 127                   4:50,97   2:25,11  2:25,86      H5
 75. 220  Josef Štěrba            Fiat Abarth                4:59,52   2:37,21  2:22,31      H1
 76. 32   Miroslav Julínek        Škoda Octavia T3           5:08,24   2:32,67  2:35,57      H2
     281  Aleš Mlejnek            MTX 1-04 KIN                         1:52,32  0:00,00     H19
     293  Tomáš Havelka           MTX 1-05                             0:00,00  0:00,00     H18
     255  Pavel Vondrák           MTX 2 - 01                           0:00,00  0:00,00     H14
     264  Oskar Král              Škoda 130 RS                         0:00,00  0:00,00      H5
     135  Radim Špůrek            Mitsubishi Lancer EVO VI             0:00,00  0:00,00  N>2000
     36   Silvestr Mikuláštík     Subaru Impreza                       0:00,00  0:00,00  N>2000
     44   Michal Bažant           Škoda Fabia                          0:00,00  0:00,00  A<1400
     47   Walter Struckmann       Honda Civic Type R                   0:00,00  0:00,00  N<2000
     68   František Kmet          Volkswagen Golf GTI                  0:00,00  0:00,00  M<2000
     72   Pavel Dohnal            Honda Civic VTi                      0:00,00  0:00,00  N<2000
     61   Martin Koiš             Ford Escort Cosworth                 0:00,00  0:00,00  A>2000
     63   Ivo Krampota            BMW M3                               0:00,00  0:00,00  A>2000
     48   Jan Hosnedl             Škoda Felicia                        0:00,00  0:00,00  A<1400
     55   Barbora Ráczová         Peugeot 106                          0:00,00  0:00,00  M<1400
     50   Edvard Ševčík           BMW M3                    Vyloučen   1:47,15  1:46,50  N>2000
     224  Pavel Kolář             Škoda 110                 Vyloučen   1:59,26  2:00,01      H5




Literatura, odkazy, zdroje

Děkujeme panu Bedrovi za poskytnutí neoficiálních výsledků

Autor: Bedřich Petr/CZ  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 20.7.2004
Přečteno: 2800 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist