úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Vsetín - Entrylist

Předběžný seznam přihlášených

  1   Dušan Nevěřil         Dušan Nevěřil           Lola T96/50 Zytek      E2/3000
  2   Milan Svoboda         JSC Racing              Dallara F3 02          E2/2000
  3   Miroslav Fajkus       Miroslav Fajkus Racing  Lucchini P3                 CN
  4   David Palmi           Ivo Palmi               Van Diemen 99               NF
  5   Josef Komárek         Komvet Racing           Mitsubishi Lancer       M+2000
  6   Miloš Beneš           GMS Racing              Lucchini P3                 CN
  7   David Komárek         Komvet Racing           Mitsubishi Lancer       A+2000
  8   Miloš Zmeškal         Miloš Zmeškal           Dallara F3 99          E2/2000
  10  Marek Rybníček        Křenek Motorsport       Škoda Octavia           M/2000
  13  Milan Kašpárek        AMK ECCE-HOMO           Škoda Fabia             M/2000
  18  Igor Lešínský         ASK Formule Havířov     Van Diemen RF 01            NF
  20  Lumír Firla           ASK Formule Havířov     MTX 1-07                    NF
  21  Erik Janiš            ACA-Autocentrála        Škoda Octavia           M/2000
  22  Miroslav Jakeš        ÚAMK Racing Praha       Mitsubishi Lancer      N/+2000
  26  František Blahut      František Blahut        Honda Civic             N/2000
  28  Milan Boháč           Milan Boháč             Renault Clio            N/2000
  37  Edita Prášková        AUTOSPORT Prášek        Dallara F3 01          E2/2000
  42  Eduard Patera         ÚAMK Praha              Subaru Impreza          A+2000
  43  Petr Líbal            Šenkýř Motorsport       BMW M3                  A+2000
  44  Ivo Krampota          AK Vsetín-město         BMW M3                  A+2000
  50  Martin Samek          Auto Kelly Racing       Ford Escort             A/2000
  53  Jiří Theimer          Jiří Theimer            Peugeot 306             A/2000
  55  Tomáš Kašpárek        AMK ECCE HOMO           Škoda Felicia           A/1400
  57  Jan Trnka             ÚAMK Praha              Škoda Felicia           A/1400
  63  Jiří Hrbáč            AZ Pneu Vítek           Delta II                    NF
  81  Karel Moural          Miloš Zmeškal           Ralt 032-742           E2/2000
  82  David Kostruh         Miroslav Fajkus Racing  Dallara F3 93          E2/2000
  87  Michal Novický        NOVITECH ONDRUŠ         Ford Faster            E2/1600
  90  Petr Vojáček          Auto Kelly Racing       Alfa Romeo 147              SP
  91  Martin Jerman         Auto Kelly Racing       Alfa Romeo 147              SP
  92  Lukáš Vojáček         Auto Kelly Racing       Opel Astra OPC              SP
  93  Gabriela Jermanová    Auto Kelly Racing       Opel Astra OPC              SP
  95  Jiří Los ml.          Auto Kelly Racing       Opel Astra OPC              SP
  98  Milan Zahradníček     Kart Arena Brno         Peugeot 306                 SP
  99  Tomáš Kusý            Kart Arena Brno         Peugeot 306                 SP
 100  David Losman          Cardo Racing            Peugeot 306                 SP
 101  Jakub Rejlek          Auto Kelly Racing       Ford Escort RS              SP
 102  Petr Žižkovský        Petr Žižkovský          Ford Escort RS              SP
 111  Petr Tomášek          Petr Tomášek            Subaru Impreza          M+2000
 117  Bohuslav Urban        Camurra Racing          Škoda Fabia             M/2000
 122  Martin Novotný        Martin Novotný          Opel Speedster          M/2000
 123  Radim Ježek           ARC Prostějov           Škoda Favorit           M/1600
 124  Karel Patočka         AMK Jesenný             Škoda PICK-UP           M/1600
 125  Pavel Chlum           AMK Jesenný             Škoda PICK-UP           M/1600
 127  Ladislav Udržal       Georgi Popov            Škoda PICK-UP           M/1600
 127  Václav Štěrba         Václav Štěrba           Fiat 127                HK1/H5
 136  Adam Kout             Křenek Motorsport       Renault Clio            M/1400
 201  Oskar Král            ARC Prostějov           Škoda 130RS             HK1/H5
 202  Pavel Kolář           Autosport Pegas         Škoda 130RS             HK1/H5
 203  Zdeněk Konečný        CONETOL, s.r.o.         BMW 2002 TI             HK1/H7
 205  Stanislav Raška       Václav Štěrba           VW Golf 1,6 GTI         HK1/H6
 206  Martin Vondrák        Zdeněk Vondrák          Škoda 130RS             HK1/H5
 207  Zdeněk Sekyrka        Šenkýř Motorsport       Škoda 130RS            HK2/H13
 208  Milan Galáš           Racing Team Znojmo      BMW 2002 TI             HK1/H7
 210  Petr Dlouhý           Jaroslav Prášek         Škoda 130RS             HK1/H5
 217  Zdeněk Válek          Válek Racing            Gazela                 HK2/H14
 222  Radovan Táborský      GMS Racing              Fiat 128                HK1/H5
 242  Petr Rokyta           MTX Praha               MTX Spider 2-03        HK2/H14
 243  Luděk Balaži          Válek Racing            MTX Spider             HK2/H13
 261  Adam Klus             Adam Klus               AVIA AE-2              HK3/H19
 264  Ondřej Mikov          Ondřej Mikov            MTX 1-03               HK3/H19




Literatura, odkazy, zdroje

www.autoklubvsetin.com

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 12.7.2006
Přečteno: 4166 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist