úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Vallecamonica - Trénink

Výsledky tréninku současných vozů

 1.  358 Alex CAFFI             Lola Zytek               MC  D/E2 3000  3:58.50
 2.  337 Simone FAGGIOLI        Osella Pa 21/s            I     CN2     4:01.91
 3.  334 Franco CINELLI         Osella Pa 21/s            I     CN2     4:02.32
 4.  346 Giulio REGOSA          Osella Pa 20/s            I     CN3     4:02.41
 5.  336 Denny ZARDO            Osella Pa 21/s            I     CN2     4:02.64
 6.  347 Andrea DE BIASI        Osella Pa 20/s            I     CN3     4:02.95
 7.  338 Rosario IAQUINTA       Osella Pa 21/s            I     CN2     4:02.97
 8.  343 Fausto BORMOLINI       Osella Pa 20/s            I     CN3     4:04.16
 9.  345 Christian MERLI        Osella Pa 20/s            I     CN3     4:07.03
10.  356 Renzo NAPIONE          Reynard 01/l              I  D/E2 3000  4:08.30
11.  344 Otakar KRAMSKY         Osella K05               CZ     CN3     4:10.15
12.  317 Pasquale IRLANDO       Osella Pa 21 Junior       I     CN1     4:12.44
13.  333 Fabrizio FATTORINI     Osella Pa 21/s            I     CN2     4:12.67
14.  335 Luigi BRUCCOLERI       Osella Pa 21/s            I     CN2     4:12.88
15.  327 Adriano ZERLA          Osella Pa 21/s            I     CN2     4:13.91
16.  324 Gian Luca CALDANI      Osella Pa 21/s            I     CN2     4:14.17
17.  357 Laszlo SZASZ           Reynard Zytek             H  D/E2 3000  4:14.75
18.  325 Aldo ROMANO            Osella Pa 21/s            I     CN2     4:14.98
19.  322 Alan GOMBOSO           Osella Pa 21/s            I     CN2     4:17.03
20.  279 Piero NAPPI            Ferrari 550 Maranello     I   GT3000+   4:20.28
21.  304 Roberto DI GIUSEPPE    Alfa Romeo 155 Gta        I    IT MIX   4:20.45
22.  293 Marco IACOANGELI       Bmw 320i                  I    IT MIX   4:22.13
23.  355 Fausto D'ALPAOS        Lola T96/50               I  D/E2 3000  4:23.39
24.  311 Giuseppe CHIMINELLI    Osella Pa 20/s            I     CN3     4:23.41
25.  278 Marco GRAMENZI         Chrysler Viper            I   GT3000+   4:24.07
26.  331 Pasquale BACCARO       Osella Pa 21/s            I     CN2     4:24.40
27.  332 Roberto RAGAZZI        Osella Pa 21/s            I     CN2     4:26.44
28.  328 Massimo GERVASI        Osella Pa 20/s            I     CN2     4:26.72
29.  319 Ezio BELLIN            Osella Pa 21/s            I     CN2     4:26.74
30.  303 Fulvio GIULIANI        Lancia Delta Evoluzione   I    IT MIX   4:27.55
31.  288 Giorgio LEONARDI       Audi A4 St                I    IT MIX   4:29.17
32.  301 Fabrizio PANDOLFI      Alfa Romeo 155 V6 Ti      I    IT MIX   4:31.15
33.  276 Leonardo ISOLANI       Ferrari 360 Modena        I   GT3000+   4:31.80
34.  275 Franco PUTELLI         Ferrari 355 Gt            I   GT3000+   4:31.96
35.  315 Stefano PERONI         Osella Pa 20/s            I     CN1     4:33.71
36.  351 Gian Antonio GHIDINI   Ghipard                   I  D/E2 2000  4:34.12
37.  235 Riccardo DE BELLIS     Renault Clio Maxi         I    A2000    4:36.13
38.  246 Gianmario MAZZOLI      Toyota Corolla Wrc        I    A3000+   4:36.51
39.  273 Fabio FAUSTINELLI      Porsche 993 Supercup      I   GT3000+   4:37.65
40.  352 Nino GHIDINI           Ghipard                   I  D/E2 2000  4:37.96
41.  329 Renzo INGRASSIA        Picchio Light             I     CN2     4:38.87
42.  316 Luigi PEDRETTI         Osella Pa 21 Junior       I     CN1     4:39.51
43.  198 Joerg WEIDINGER        Bmw M3                    D    N3000+   4:39.96
44.  199 Mirko ZANARDINI        Subaru Impreza            I    N3000+   4:39.98
45.  248 Rudy BICCIATO          Mitsubishi Lancer Evo Vi  I    A3000+   4:40.26
46.  237 Jaromir MALY           Ford Escort Kit Car      CZ    A2000    4:40.35
47.  297 Simone SPATTI          Ford Escort Cosworth      I    IT MIX   4:40.83
48.  245 Felice DUCOLI          Subaru Impreza Wrc        I    A3000+   4:41.48
49.  341 Massimo COZZOLI        Osella Pa 20/s            I     CN3     4:41.53
50.  201 Roland FLORIAN         Bmw M3                    I    N3000+   4:42.25
51.  236 Dan MICHL              Skoda Octavia Kit Car    CZ    A2000    4:43.61
52.  299 Stefano PIERDOMENICO   Ferrari 360 Modena        I    IT MIX   4:44.02
53.  224 Andrea PICCHI          Peugeot 106 Rally 16v     I    A1600    4:44.22
54.  292 Casimiro BARBIERI      Bmw M3                    I    IT MIX   4:45.48
55.  294 Maurizio DEL COTTO     Bmw M3                    I    IT MIX   4:45.58
56.  184 Luca TOSINI            Honda Civic Type-r        I    N2000    4:46.12
57.  196 Peter JURENA           Mitsubishi Lancer Evo Vi SK    N3000+   4:46.42
58.  247 Vladimir LISKA         Bmw M3                   CZ    A3000+   4:46.90
59.  194 Riccardo RAGAZZI       Bmw M3                    I    N3000+   4:47.46
60.  282 Edgardo PIETTI         Lotus Exige Mk1           I    IT MIX   4:47.67
61.  291 Pietro DE GIACOMI      Renault Clio 3.0 V6       I    IT MIX   4:48.17
62.  286 Michele BUIATTI        Renault Clio Rs Cup       I    IT MIX   4:48.41
63.  227 Fabrizio FERRARI       Renault Clio Williams     I    A2000    4:48.67
64.  233 Roberto TOTTOLI        Renault Clio Williams     I    A2000    4:49.26
65.  197 Jiri VOVES             Subaru Impreza           CZ    N3000+   4:50.49
66.  192 Carlo VELLUCCI         Bmw M3                    I    N3000+   4:50.84
67.  326 Maurizio ROASIO        Osella Pa 21/s            I     CN2     4:51.07
68.  234 Andrea MAM?            Renault Clio Rs Cup       I    IT MIX   4:51.11
69.  287 Aldo BRUSA             Audi A4                   I    IT MIX   4:51.50
70.  255 Claudio GIOBBI         Alfa Romeo 147            I    SP2000   4:53.37
71.  202 Lino VARDANEGA         Bmw M3                    I    N3000+   4:53.66
72.  225 Roberto SPADAFORA      Peugeot 106 Rally 16v     I    A1600    4:53.96
73.  254 Vladimir DOUBEK        Peugeot 306 S16          CZ    SP2000   4:54.22
74.  321 Luciano SIO            Osella Pa 21 Junior       I     CN1     4:54.47
75.  183 Luca DELLA SALA        Honda Civic Type-r        I    N2000    4:54.51
76.  208 Giancarlo BRASI        Volkswagen Polo           I    A1400    4:55.35
77.  284 Michele LONARDI        Alfa Romeo 147 Cup Gta    I    IT MIX   4:55.85
78.  156 Giovanni REGIS         Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    4:57.57
79.  222 Battista PEDRETTI      Renault Clio S1600        I    A1600    4:57.70
80.  193 David LOSMAN           Subaru Impreza           CZ    N3000+   4:58.18
81.  238 Filippo MAROZZI        Renault Clio              I    A2000    4:58.30
82.  239 Amedeo PANCOTTI        Alfa Romeo 156            I    A2000    4:58.30
83.  189 Martino BRANCHI        Mitsubishi Lancer Evo Vi  I    N3000+   4:58.79
84.  285 Dario BAITA            Renault Clio Rs Cup       I    IT MIX   4:58.96
85.  157 Giovanni GIANNOCCARO   Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    4:59.12
86.  176 Alessandro PEDROCCHI   Peugeot 206 Rc            I    N2000    4:59.12
87.  223 Diego VISPA            Citroën C2 S1600          I    A1600    4:59.18
88.  155 Giovanni ANGELINI      Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    4:59.39
89.  191 Pablo BIOLGHINI        Subaru Impreza            I    N3000+   4:59.79
90.  187 Francesco FERRETTI     Bmw M3                    I    N3000    5:00.49
91.  214 Gian Antonio FRANZONI  Citroën Saxo Vts 16v      I    A1600    5:01.88
92.  182 Romy DALL'ANTONIA      Honda Civic Type-r        I    N2000    5:02.30
93.  217 Francesco BARESI       Honda Civic Vtec          I    A1600    5:02.33
94.  181 Giancarlo RONCHI       Renault Clio Rs           I    N2000    5:02.39
95.  136 Nicola SQUASSINA       Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:02.48
96.  158 Stefano MASO           Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:02.57
97.  142 Emanuele SPOSETTI      Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:02.87
98.  258 Petr VOJACEK           Bmw 320i                 CZ    SP2000   5:03.83
99.  215 Alexander URTHALER     Honda Civic Vtec          I    A1600    5:04.39
100. 283 Maurizio TOMASONI      Lotus Elise Cup           I    IT MIX   5:04.90
101. 134 Giuseppe MAZZARA       Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:04.99
102. 219 Perry COLLIA           Peugeot 106 Rally 16v     I    A1600    5:05.09
103. 138 Roberto FACCHINETTI    Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:05.55
104. 257 Lucas VOJACEK          Opel Astra Opc           CZ    SP2000   5:05.65
105. 241 Thorsten LOEBER        Bmw 325i                  D    A3000    5:07.06
106. 132 Matteo MARINO          Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:07.28
107. 152 Lorenzo MERCATI        Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:08.22
108. 135 Demis ZENDRA           Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:08.65
109. 146 Gino BUIATTI           Honda Civic Ek4           I    N1600    5:08.65
110. 133 Tommaso COLELLA        Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:09.72
111. 296 Gabriella PEDRONI      Ford Escort Cosworth      I    IT MIX   5:10.90
112. 213 Francesco BALLARINI    Citroën C2                I    A1600    5:11.67
113. 253 Jiri LOS               Ford Escort 2000         CZ    SP2000   5:12.53
114. 143 Giuseppe PADERNI       Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:13.15
115. 232 Roberto CINELLI        Renault Clio              I    A2000    5:13.18
116. 228 Angelo CORINTO         Renault Clio Williams     I    A2000    5:14.09
117. 274 Luciano DAL BEN        Ferrari 360 Modena        I   GT3000+   5:14.77
118. 349 Angela ANDREOLI        Ghipard                   I  D/E2 2000  5:14.89
119. 209 Bruno GRIFONI          Peugeot 106 Rally         I    A1400    5:15.61
120. 149 Andrea TRISCARI        Citroën Saxo Vts 16v      I    N1600    5:15.92
121. 221 Marco MAFFESSOLI       Citroën C2                I    A1600    5:16.40
122. 231 Stefano FALCETTA       Renault Megane            I    A2000    5:16.44
123. 218 Luciano ZANARDINI      Peugeot 106 Rally 16v     I    A1600    5:18.35
124. 207 Alessandro BELTRAMINI  Peugeot 106 Xsi           I    A1400    5:18.92
125. 242 Silvano BRANDI         Bmw M3 E36                I    A3000    5:19.14
126. 148 Giuseppe ARAGONA       Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:19.86
127. 173 Mario BURLOTTI         Renault Clio Williams     I    N2000    5:21.24
128. 251 Antonio RIGAMONTI      Opel Astra Opc            I    N2000    5:21.90
129. 243 Silvano PICCINELLI     Bmw M3 E36                I    A3000    5:23.48
130. 151 Pierluigi BURLOTTI     Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:23.62
131. 124 Mauro ALBERTI          Mg 105 Zr                 I    N1400    5:24.85
132. 144 Antonio REGHENZANI     Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:25.02
133. 172 Ilario BONDIONI        Renault Clio Williams     I    N2000    5:25.08
134. 212 Tullio GALANTE         Honda Civic Vtec          I    A1600    5:25.19
135. 128 Giovanni LOFFREDO      Peugeot 106 Rally         I    N1400    5:27.00
136. 126 Enrico GHEZA           Peugeot 106 Rally         I    N1400    5:27.20
137. 137 Gabriele LAMPERTI      Citroën Saxo Vts 16v      I    N1600    5:27.73
138. 116 Raffaele TERLIZZI      Peugeot 106 Rally         I    N1400    5:30.51
139. 115 Angelo FRANZONI        Peugeot 106 Rally         I    N1400    5:32.99
140. 121 Fabio BRANCHI          Peugeot 106 Xsi           I    N1400    5:33.18
141. 177 Daniele GREGHI         Renault Clio Williams     I    N2000    5:35.09
142. 145 Riccardo VEDOVELLO     Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:35.32
143. 252 Gabina JERMANOVA       Ford Escort              CZ    SP2000   5:36.91
144. 114 Giuseppe ZENDRA        Peugeot 106 Rally         I    N1400    5:38.36
145. 205 Paolo POLI             Peugeot 106 Rally         I    A1400    5:38.45
146. 122 Christian MANZONI      Peugeot 106 Rally         I    N1400    5:39.64
147. 118 Giovanni ZATTI         Peugeot 106 Rally         I    N1400    5:41.55
148. 179 Pierluigi ROSSI        Mg 160 Zr                 I    N2000    5:43.62
149. 125 Francesco CANCEMI      Peugeot 106 Rally         I    N1400    5:43.87
150. 141 Samanta MILANI         Peugeot 106 Rally 16v     I    N1600    5:46.82
151. 216 Vincenzo SAVINO        Peugeot 106 Rally 16v     I    A1600    5:47.00
152. 175 Bortolo MENDENI        Renault Clio Rs Light     I    N2000    5:50.93
153. 174 Michele ALMAGISTI      Renault Clio Williams     I    N2000    5:53.01
154. 271 Silvana DI FEO         Mazda Mx5                 I    GT2000   5:56.62
155. 123 Diego TABONI           Peugeot 106 Rally         I    N1400    6:09.35
156. 117 Sandokan FETTOLINI     Peugeot 106 Rally         I    N1400    6:21.16
157. 204 Giovanni NIRO          Fiat Seicento Sporting    I    A1400    6:37.31




Literatura, odkazy, zdroje

http://www.trofeovallecamonica.it/2005/live3.htm

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 25.6.2005
Přečteno: 4093 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist