úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Vallecamonica - výsledky historické vozy

Výsledky závodu historických vozů

 1.  151 BONUCCI Uberto          Osella Pa 3 Bmw              I  H1-BC 2000           6:08.05  4:23.70  10:31.75
 2.  58  CAFFI Alex              Lotus Mercury Sports         MC F-BC 1600            6:37.19  4:39.45  11:16.64
 3.  126 PAULI Walter            Alpine A 110 - 1300 S        CH G2-GTS 1300          6:18.27  5:11.54  11:29.81
 4.  143 MICHL Josef             Skoda 130 Rs                 CZ H1-T 1300            6:05.36  5:25.73  11:31.09
 5.  147 POPONI Marco            Bmw 2002 Tii                 I  H1-T 2000            6:11.96  5:31.81  11:43.77
 6.  133 RICCARDI Bruno          Porsche 911 T                I  G2-GTS 2000          6:30.08  5:14.65  11:44.73
 7.  129 VOLPINARI Piergiovanni  Lotus Europa                 I  G2-GTS 1600          6:09.37  5:35.72  11:45.09
 8.  121 POLLEDRO Roberto        Renault Alpine A110-1600     I  G2-GT 1600           6:19.44  5:29.02  11:48.46
 9.  146 TARDIA Niccolò         Bmw 2002 Tii                 I  H1-T 2000            6:26.05  5:27.96  11:54.01
10.  34  VISCARDI Luca           Austin Mini Cooper S         I  F-T (T-TC) 1300      6:29.79  5:28.88  11:58.67
11.  148 PENDINI Vittorio        Alfa Romeo 2000 Gt Veloce    I  H1-T 2000            6:23.37  5:37.13  12:00.50
12.  33  BURINI Andrea           Morris Mini Cooper S         I  F-T (T-TC) 1300      6:38.76  5:28.87  12:07.63
13.  162 GUERINI Walter          Porsche 911                  I  I-SIL 2000+          6:32.99  5:34.79  12:07.78
14.  115 VASSELLO Vincenzo       Alpine A 110 - 1300 S        I  G2-GT (GT-GTS) 1300  6:30.58  5:37.86  12:08.44
15.  76  CAVAGNA Ezio            Alfa Romeo Junior Gta        I  G1-T (T-TC) 1300     6:37.88  5:32.12  12:10.00
16.  112 RONCHI Otello           Bmw 2002 Ti                  I  G2-T 2000            6:48.38  5:26.68  12:15.06
17.  26  REBASTI Roberto         Fiat Abarth 1000 Tc          I  F-T (T-TC) 1000      6:39.35  5:42.65  12:22.00
18.  152 PERONI Giuliano         Osella Pa 3 Bmw              I  H1-BC 2000           8:10.03  4:13.41  12:23.44
19.  141 FALORNI Carlo           Innocenti Mini Cooper        I  H1-T 1300            6:35.20  5:51.90  12:27.10
20.  86  BENUSIGLIO Renato       Bmw 2002 Tii                 I  G1-T (T-TC) 2000     6:41.91  5:45.48  12:27.39
21.  25  REBASTI Luciano         Fiat Abarth 1000 Tc          I  F-T (T-TC) 1000      6:52.16  5:35.25  12:27.41
22.  142 BOSSONI Nerino          Innocenti Mini Cooper        I  H1-T 1300            6:34.25  5:55.02  12:29.27
23.  38  SAMBO Giovanni          Alfa Romeo Giulia Gta        I  F-T (T-TC) 1600      7:05.43  5:24.60  12:30.03
24.  118 CAMOSSI Antonio         Lancia Fulvia Coupé          I  G2-GT (GT-GTS) 1600  6:44.10  5:54.54  12:38.64
25.  49  ARNO Neubauer           Porsche 911                  CZ F-GT(GT-GTS) 2000    7:09.31  5:45.20  12:54.51
26.  44  BORGHI Paolo            Triumph Spitfire             I  F-GT (GT-GTS) 1300   7:38.16  5:46.43  13:24.59
27.  136 VESCIO Bruno            Fiat Giannini 700 R          I  I-TC 850             7:27.45  6:01.55  13:29.00
28.  54  BASTINI Walter          Marcos Mini 998              I  F-GTP 1000           7:13.72  6:15.30  13:29.02
29.  72  RIVA Ruggero            Innocenti Mini Cooper Saloon I  G1-T (T-TC) 1000     6:59.27  6:35.93  13:35.20
30.  101 LAVECCHIA Antonio       Fiat Giannini 590 Gt         I  G2-TC 850            7:16.57  6:21.86  13:38.43
31.  91  DE SANTI Stefano        Alpine A 110 - 1300 G        I  G1-GT (GT-GTS) 1300  6:48.96  6:55.21  13:44.17
32.  81  COSSETTI Mauro          Alfa Romeo Giulia Super      I  G1-T (T-TC) 1600     7:26.71  6:18.11  13:44.82
33.  105 BERTOLAZZI Guido        Fiat 128                     I  G2-TC 1300           7:27.90  6:20.30  13:48.20
34.  108 QUAGLIOTTI Ezio         Bmw 1600-2                   I  G2-TC 1600           7:54.06  6:21.33  14:15.39
35.  12  ANGELO Giovanni B.      Ford Anglia                  I  E-T (T-TC) 1000      7:45.17  6:33.04  14:18.21
36.   7  COCCHETTI Arrigo        Fiat 1100/103                I  E-T (T-TC) 1150      7:37.05  6:50.59  14:27.64
37.  95  BIANCOTTI Marcello      Triumph Tr 6 Pi              I  G1-GT (GT-GTS) 2000+ 7:39.79  6:51.32  14:31.11
38.  11  BELLI Guido             Austin Mini Cooper Mk1       I  E-T (T-TC) 1000      8:05.14  6:49.64  14:54.78
39.   4  BRAMBILLA Paolo Carlo   Fiat 600 Abart 750           I  E-GT (GT-GTS) 850    9:26.73  7:04.57  16:31.30
40.  16  CECIL Franticek         Hakar                        CZ E-BC 1150            8:26.90 10:55.50  19:22.40


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 12.7.2004
Přečteno: 2512 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist