úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ústí nad Orlicí 2009 - TOP 50 časů

Jak rychle se jezdilo na Andrůl chlum?

   1.      75    Ander Vilariňo/E        Reynard 01L      1:47,390     2005  D/E2     +2.0
   2.      32    Jaroslav Krajčí/SK      Lola T96/50      1:50,800     2005   E2      +2.0
   3.       2    Miloš Beneš/CZ          Ralt RT23        1:51,600     2007   E2     E2-3000 (nej Čech)
   4.      10    Jaroslav Krajčí/SK      Lola T96/50      1:52,060     2004   E2       3.0
   5.      32    Jaroslav Krajčí/SK      Lola T96/50      1:52,140     2005   E2       3.0
   6.       4    Jaroslav Krajčí/SK      Lola B02/50      1:52,640     2008   E2      +2.0
   7.      10    Jaroslav Krajčí/SK      Lola T96/50      1:53,040     2004   E2       3.0
   8.      13    Otakar Krámský/CZ       Reynard 99L      1:53,510     2008   E2      +2.0
   9.       4    Jaroslav Krajčí/SK      Lola B02/50      1:53,680     2008   E2      +2.0
  10.       1    Dušan Nevěřil/CZ        Lola B03/50      1:53,710     2008   E2      +2.0
  11.      12    Jaroslav Krajčí/SK      Lola T96/50      1:53,790     2003    D
  12.       1    Dušan Nevěřil/CZ        Lola B03/50      1:54,380     2008   E2      +2.0
  13.      11    Otakar Krámský/CZ       Osella K-02      1:54,470     2002   CN       3.0 (nej prototyp)
  14.       1    Milan Svoboda/CZ        Dallara 302      1:54,480     2007   E2     E2-2000 (nej 2000ccm)
  15.      13    Otakar Krámský/CZ       Reynard 99L      1:54,710     2008   E2      +2.0
  16.       1    Otakar Krámský/CZ       Osella K-05      1:54,740     2005  CN+C3
  17.       2    Miloš Beneš/CZ          Lucchini P3-96M  1:55,090     2004    C       3.0
  18.      11    Otakar Krámský/CZ       Osella K-02      1:55,420     2002   CN       3.0
  19.      21    Jaroslav Krajčí/SK      Lola T96/50      1:55,450     2002    E       3.0
  20.       1    Otakar Krámský/CZ       Osella K-05      1:55,460     2005  CN+C3
  21.      23    Jaroslav Krajčí/SK      Reynard 01L      1:55,580     2007   E2     E2-3000
  22.       1    Otakar Krámský/CZ       Osella K-04      1:55,750     2004    C       3.0
  23.       1    Otakar Krámský/CZ       Osella K-03      1:55,820     2003   CN     CN-3.0
  24.       5    Dušan Nevěřil/CZ        Lola T96/50      1:55,850     2005   E2      +2.0
  25.       3    Milan Svoboda/CZ        Dallara 302      1:55,870     2008   E2       2.0
  26.       5    Dušan Nevěřil/CZ        Lola T96/50      1:56,060     2005   E2      +2.0
  27.       2    Miloš Beneš/CZ          Ralt RT23        1:56,300     2007   E2     E2-3000
  28.       1    Otakar Krámský/CZ       Osella K-04      1:56,350     2004    C       3.0
  29.      21    Jaroslav Krajčí/SK      Lola T96/50      1:56,360     2002    E       3.0
  30.      33    Hermann Waldy/A         Reynard 94D      1:56,450     2007   E2     E2+3000
  31.       7    Jiří Mičánek/CZ         Martini MK45     1:56,460     1999    E       2.0
  32.      12    Jaroslav Krajčí/SK      Lola T96/50      1:56,730     2003    D
  33.       3    Dušan Nevěřil/CZ        Lola T96/50      1:56,740     2007   E2     E2-3000
  34.      23    Jaroslav Krajčí/SK      Reynard 01L      1:56,850     2007   E2     E2-3000
  35.       7    Jiří Mičánek/CZ         Martini MK45     1:56,990     1999    E       2.0
  36.       2    Miloš Beneš/CZ          Lucchini P3-96M  1:57,020     2003   CN     CN-3.0
  37.       3    Milan Svoboda/CZ        Dallara 302      1:57,160     2005   E2       2.0
  38.       1    Otakar Krámský/CZ       Osella K-03      1:57,230     2003   CN     CN-3.0
  39.      14    Miloš Beneš/CZ          Lucchini P3-96M  1:57,260     2002   CN       3.0
  40.       4    Dušan Nevěřil/CZ        Lola T96/50      1:57,600     2004   E2      +2.0
  41.      16    Herbert Stenger/D       Stenger ES       1:57,740     2003   CN     CN-3.0
  42.       8    Patrik Semlbauer/CZ     Opel-Lotus Lotus 1:57,900     2005   E2       2.0
  43.      23    Herbert Stenger/D       Stenger ES991    1:57,900     2000  CN+C3   CN-3.0
  44.      11    Otakar Krámský/CZ       Osella PA20S     1:57,910     2000  CN+C3   CN-3.0
  45.       2    Miloš Beneš/CZ          Lucchini P3-96M  1:58,440     2004    C       3.0
  46.       3    Dušan Nevěřil/CZ        Lola T96/50      1:58,520     2007   E2     E2-3000
  47.       3    Milan Svoboda/CZ        Dallara 302      1:58,540     2005   E2       2.0
  48.       3    Milan Svoboda/CZ        Dallara 302      1:58,540     2008   E2       2.0
  49.      11    Otakar Krámský/CZ       Osella PA20S     1:58,550     1999  CN+C3
  50.      11    Otakar Krámský/CZ       Osella PA20/K    1:58,700     2001  CN+C3   CN-3.0
...
  55.     114    Georg Plasa/D           BMW 320          1:59,120     2007   E1               (nej cestovní vůz) 




Literatura, odkazy, zdroje

http://www.euromontagna.com

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 18.5.2009
Přečteno: 3201 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist