úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ústí nad Orlicí 2009 - Výsledky sobota

Neoficiální výsledky sobotního závodu

 1.    60  Beneš Miloš             Ralt RT 23                       E2-3000  02:16.680  02:14.800   04:31.480
 2.    8   Krámský Otakar          Reynard K09                      E2-3000  02:16.320  02:15.550   04:31.870
 3.    5   Krajčí Jaroslav         Lola B 02/50                     E2-3000  02:20.620  02:15.590   04:36.210
 4.    14  Palacio Arias Oscar     BRC CMO 5EVO                      C-1600  02:22.220  02:15.430   04:37.650
 5.    4   Nevěřil Dušan           Lola B 03/50                     E2-3000  02:21.390  02:16.710   04:38.100
 6.    3   Kostruh David           Norma MF20                        C-2000  02:25.600  02:19.830   04:45.430
 7.    1   Malý Jaromír            Subaru Impreza STI                A+2000  02:22.420  02:23.480   04:45.900
 8.   112  Vitver Vladimír         Lotus WR9/1                      E1-2000  02:28.700  02:19.870   04:48.570
 9.   241  Vondrák Petr            March 752 BMW                      HA-S3  02:28.380  02:22.800   04:51.180
 10.  249  Prášek Jaroslav         Chevron B42                        HA-S3  02:28.750  02:25.860   04:54.610
 11.   11  Los Jiří jun.           Opel Astra OPC                        SP  02:30.080  02:28.700   04:58.780
 12.  114  Rybníček Martin         Škoda Felicia Pick-Up KLBR       E1-1600  02:30.200  02:29.710   04:59.910
 13.  131  Urban Bohuslav          Škoda Fabia KitCar               E1-2000  02:30.090  02:29.840   04:59.930
 14.   21  Voves Jiří              Subaru Impreza WRX STi            N+2000  02:31.970  02:28.260   05:00.230
 15.  244  Vondrák Martin          March 712M                         HA-S3  02:36.150  02:26.810   05:02.960
 16.   10  Prášková Edita          Dallara JSC 301                  E2-2000  02:36.760  02:27.610   05:04.370
 17.  118  Chlum Pavel             Škoda Felicia Pick-Up            E1-1600  02:34.700  02:30.960   05:05.660
 18.  920  Jehlička Jiří           Škoda Octavia                   E1H-2000  02:35.800  02:31.840   05:07.640
 19.  201  Michl Josef             Škoda 130 RS                       HA-C2  02:38.890  02:33.350   05:12.240
 20.   25  Baran Zdenko            BMW 130i                         E1+2000  02:36.210  02:36.120   05:12.330
 21.  129  Krejsa Martin           Škoda Fabia RS                   E1+2000  02:37.940  02:34.990   05:12.930
 22.   81  Vojáček Lukáš           Opel Astra OPC                        SP  02:39.720  02:34.370   05:14.090
 23.  253  Král Oskar jun.         Škoda 130 RS                       HA-C3  02:40.130  02:37.410   05:17.540
 24.   80  Jermanová Gabriela      Alfa Romeo 147                        SP  02:45.980  02:36.220   05:22.200
 25.  242  Tykal Petr              MTX 1-03                           HA-C4  02:43.870  02:38.380   05:22.250
 26.   28  Doležal Viktor          BMW 130i                        E1H+2000  02:41.450  02:40.910   05:22.360
 27.  206  Táborský Radovan        Fiat 128 A Rally                   HA-S1  02:45.140  02:37.850   05:22.990
 28.  246  Klesnil Dan             MTX 1-06                           HA-S3  02:43.180  02:40.740   05:23.920
 29.  205  Adámek Miroslav         NSU TT                             HA-C2  02:44.260  02:40.230   05:24.490
 30.   50  Samek Martin            Ford Focus Kit Car                A-2000  02:46.170  02:39.580   05:25.750
 31.   17  Doubek Vladimír         Jema 630 GT                       C-1600  02:47.290  02:39.920   05:27.210
 32.  243  Mikov Ondřej            MTX 1-03                           HA-C4  02:47.630  02:40.560   05:28.190
 33.  103  Štilec Roman            Honda Civic                      E1-1600  02:55.140  02:33.650   05:28.790
 34.   27  Sertič Goran            Renault Clio Sport R3 Access      A-2000  02:53.670  02:39.650   05:33.320
 35.  204  Indra Jindřich          Škoda 120S                         HA-C2  02:48.120  02:46.950   05:35.070
 36.  110  Ježek Radim             Škoda Felicia                    E1-1400  02:53.350  02:43.020   05:36.370
 37.   32  Braun Milan             BMW M3 GTR                       E1+2000  02:52.470  02:44.850   05:37.320
 38.  113  Mužík Petr              Renault Clio Sport               E1-2000  02:52.900  02:45.630   05:38.530
 39.  202  Král Oskar sen.         Fiat 128 SC                        HA-S2  02:52.400  02:47.990   05:40.390
 40.  303  Fanta Josef             Škoda Felicia                   E1H-1400  02:54.390  02:52.890   05:47.280
 41.  211  Indrová Michaela        Škoda 120S                         HA-C2  02:58.080  02:52.350   05:50.430
 42.  203  Sekyrka Zdeněk          Škoda 130 RS                       HA-C3  03:03.550  02:50.830   05:54.380
 43.  207  Dlouhý Petr             Škoda 130 RS                       HA-C3  03:04.620  02:50.380   05:55.000
 44.  245  Stará Kamila            MTX 1-03                           HA-C4  03:02.740  02:57.010   05:59.750
 45.   49  Mikuláštík Petr         Subaru Impreza                    A+2000  03:24.350  02:56.800   06:21.150
 46.  219  Štěrba Václav           Fiat 127 A                         HA-S1  03:16.890  03:13.080   06:29.970
 47.  302  Chytil Jaroslav         Škoda 110R                      E1H-1400  03:20.940  03:12.960   06:33.900
 48.  218  Štěrba Josef            Fiat Abarth 1000 TC                HA-C1  03:24.570  03:15.380   06:39.950
       7   Vítek Petr              Osella PA20S                      C-3000  02:26.190     DNF      --:--.---
       9   Rokyta Petr             Martini F2                       E2-2000  02:29.290     DNF      --:--.---
       13  Michl Dan               Opel Michl 08/04                 E1-3000  02:11.880     DNS      --:--.---
      301  Chytil Martin           Škoda 120S                      E1H-1400  03:13.030     DNS      --:--.---
       26  Líbal Petr              BMW M3 GTR                       E1+2000     DNF        DNS      --:--.---
       6   Svoboda Milan           Dallara JSC 302                  E2-2000     DNF        DNS      --:--.---
       71  Novotný Martin          Ligier JS 49                      C-2000     DNF        DNS      --:--.---
      122  Trnka Jan               Škoda Felicia                    E1-1400     DNF        DNS      --:--.---
      100  Kašpárek Milan          Audi TT-R DTM                    E1-3000     DNS        DNS      --:--.---
       48  Hernádi László          Mitsubishi Lancer EVO VIII        A+2000     DNS        DNS      --:--.---
      270  Vacek Lubomír           BMW 2002 Ti                        HA-S1     DNS        DNS      --:--.---
      250  Stoitzner Alfred        Lola 497                           HA-C3     DNS        DNS      --:--.---
      251  Forel Bernard           Renault Formule Europe             HA-C4     DNS        DNS      --:--.---
      221  Kolář Pavel             Škoda 130 RS                       HA-C3     DNS        DNS      --:--.---
      223  Theuretsbacher Leo      BMW 2002 Ti                        HA-C2     DNS        DNS      --:--.---
      224  Konečný Zdeněk          BMW 2002 Ti                        HA-S1     DNS        DNS      --:--.---
      212  Valko Ľubomír           Škoda 130RS                        HA-C3     DNS        DNS      --:--.---
      217  Kolář Petr              Škoda 1150                         HA-S1     DNS        DNS      --:--.---
      209  Konicar Vladimír        BMW 2002 Ti                        HA-S1     DNS        DNS      --:--.---


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 1.6.2009
Přečteno: 3589 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist