úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Trier - Výsledky/Results

Výsledky závodu ME

 1.   3  VILARINO Ander         E  Reynard-Honda F3000    1:34,206  1:34,273  1:33,365  4:41,844
 2.   2  SZASZ Laszlo           H  Reynard F3000          1:36,564  1:36,625  1:36,557  4:49,746
 3.  15  FAGGIOLI Simone        I  Osella PA 21S          1:38,140  1:38,163  1:37,851  4:54,154
 4.  19  REGOSA Giulio          I  Osella PA 20S          1:39,721  1:39,361  1:40,241  4:59,323
 5.  16  MERLI Christian        I  Osella PA 20S          1:40,039  1:40,659  1:39,090  4:59,788
 6.   6  DUSAN Neveril          CZ Lola F3000             1:39,858  1:40,570  1:39,884  5:00,312
 7.  68  LANG Uwe               D  Osella P 20/S          1:41,584  1:40,173  1:40,009  5:01,766
 8.  18  BORMOLINI Fausto       I  Osella PA 20S          1:40,880  1:41,479  1:39,914  5:02,273
 9.   5  DEMUTH Guy             L  Lola F3000             1:42,446  1:40,310  1:40,566  5:03,322
10.  62  ZAJELSNIK Patrik       D  Osella PA 20 S         1:41,254  1:41,273  1:40,967  5:03,494
11.  65  STEINER Marcel         CH Martini MK-77          1:42,412  1:41,121  1:43,453  5:06,986
12.  70  WINKLER Bruno          D  Stenger BMW CN         1:44,638  1:42,975  1:43,303  5:10,916
13.  14  ZERLA Adriano          I  Osella PA 21S          1:47,182  1:45,171  1:45,152  5:17,505
14.  13  ROASIO Maurizio        E  Osella PA 21S          1:47,389  1:46,125  1:45,586  5:19,100
15.  33  SVOBODA Milan          CZ Dallara F 302          1:47,515  1:46,226  1:47,822  5:21,563
16.  37  ÖPPINGER Erich         D  Osella PA 16           1:48,745  1:46,980  1:47,504  5:23,229
17.  10  DE Pellegrini Iva      I  Lola                   1:49,749  1:46,967  1:47,614  5:24,330
18.  67  LEIKEIM Harald         D  Osella PA 20S          1:49,227  1:48,756  1:49,151  5:27,134
19.  41  OLBRICH Georg          D  Osella PA 9 Nouvo      1:48,681  1:49,336  1:49,600  5:27,617
20.  500 STOLZ Herbert          D  Porsche 935 DP II      1:51,330  1:49,997  1:47,439  5:28,766
21.  442 BRENNER Norbert        D  Mercedes 190 E Evo II  1:50,198  1:50,867  1:49,185  5:30,250
22.  441 HANDA Norbert          D  Lancia Delta Integrale 1:52,373  1:53,450  1:50,375  5:36,198
23.  42  STULLA Mario           D  Prototyp EK85          1:54,866  1:53,537  1:52,668  5:41,071
24.  330 KROLL Ralf             D  VW Lehmann Golf 16V    1:55,830  1:54,486  1:54,282  5:44,598
25.  43  LINDEN Leon            L  Reynard 933            1:58,020  1:53,528  1:54,453  5:46,001
26.  398 POTT Matthias          D  Opel Kadett            1:55,744  1:56,094  1:55,434  5:47,272
27.  396 PREISSER Dirk          D  Opel Kadett C          1:57,633  1:56,297  1:56,523  5:50,453
28.  388 GENBROCK Frank         D  Opel Kadett            1:58,508  1:56,168  1:55,868  5:50,544
29.  40  SIEBERT Gerhard        D  URD-BMW 772            1:57,823  1:56,957  1:56,347  5:51,127
30.  103 MICHL Dan              CZ Scoda Octavia Kit Car  1:59,213  1:56,984  1:55,879  5:52,076
31.  104 MALY Jaromir           CZ Ford Escort Kit Car    1:57,398  1:57,554  1:57,396  5:52,348
32.  93  WEIDINGER Jörg         D  BMW M3                 1:57,363  1:57,166  1:58,138  5:52,667
33.  327 MAIER Helmut           D  VW Spiess Golf         1:58,643  1:57,988  1:56,543  5:53,174
34.  64  MÜLLER Urs             CH Argo JM 21             1:59,201  1:58,716  1:55,529  5:53,446
35.  290 BERNERT Klaus          D  VW Polo 16V            1:58,531  1:58,198  1:57,502  5:54,231
36.  289 NAUMANN Peter          D  VW Sorg Polo           1:58,312  1:57,590  1:58,635  5:54,537
37.  51  WOLPERT Uwe            D  UWR WFK 07             1:59,692  1:58,067  1:58,296  5:56,055
38.  382 GLAß Stefan            D  Ford Escort MK I       1:59,182  1:58,296  1:58,683  5:56,161
39.  92  JURENA Peter           SK Mitsubishi Lancer Evo  1:59,288  1:58,914  1:58,989  5:57,191
40.  391 KOKOR Andreas          D  Ford Escort RS 2000 MK 1:58,271  1:57,960  2:01,001  5:57,232
41.  353 RAUCH Michael          D  Opel Kadett C          2:00,221  1:59,600  1:59,576  5:59,397
42.  395 ROST Siegfried         D  VW Golf I              2:00,195  2:00,462  1:59,074  5:59,731
43.  39  KERBER Michael         D  URD C 394              2:01,243  1:59,848  1:59,542  6:00,633
44.  384 BODENMÜLLER Edmund     D  Opel Kadett GSi        2:01,387  2:00,160  1:59,359  6:00,906
45.  91  VOVES Jiri             CZ Subaru Imprezza        2:02,288  1:59,446  2:00,804  6:02,538
46.  284 KLEINER Martin         D  VW Polo                2:01,227  2:00,314  2:01,337  6:02,878
47.  90  LOSMAN David           CZ Subaru Impreza         2:00,975  2:01,681  2:00,794  6:03,450
48.  31  SEITZ Franz            D  Opel-Lotus Monoposto   2:03,826  2:02,647  1:59,356  6:05,829
49.  287 GLAS Wolfgang          D  VW Polo                2:03,971  2:02,282  2:01,944  6:08,197
50.  285 GLASER Hans-Jürgen     D  VW Polo                2:02,247  2:03,789  2:02,322  6:08,358
51.  118 THEISSEN Romain        L  Porsche 993 RSR        2:02,958  2:03,466  2:02,734  6:09,158
52.  101 KREIM Achim            D  Opel Astra             2:02,805  2:03,274  2:03,330  6:09,409
53.  386 WEBER Jens             D  Opel Kadett C          2:05,127  2:03,246  2:03,218  6:11,591
54.  323 WEITFELD Bernd         D  VW Golf I GTi          2:03,365  2:04,172  2:04,816  6:12,353
55.  288 EBENHÖH Armin          D  VW Polo                2:04,185  2:03,853  2:04,358  6:12,396
56.  95  CHARVIN Jean-Marc      F  Mitsubishi EVO 8       2:06,236  2:03,543  2:03,831  6:13,610
57.  494 BÖSCH Rudolf           A  BMW 2002               2:05,818  2:04,961  2:02,927  6:13,706
58.  78  KLEINSORG Ralf         D  BMW 316 i              2:03,772  2:05,786  2:04,390  6:13,948
59.  321 VOSS Andreas           D  VW Misczyk Golf        2:05,018  2:05,532  2:04,198  6:14,748
60.  383 FLIK Thomas            D  Renault Clio Williams  2:05,806  2:05,297  2:04,419  6:15,522
61.  470 REIN Richard           D  Ford Capri             2:04,977  2:05,862  2:05,156  6:15,995
62.  50  KAUFEL Uwe             D  PRC C/3 M 92           2:06,097  2:04,350  2:07,239  6:17,686
63.  106 LÖBER Thorsten         D  BMW 325i               2:06,982  2:06,382  2:05,809  6:19,173
64.  349 PAGANO Sebastiano         Opel Kadett            2:06,046  2:06,186  2:07,029  6:19,261
65.  286 LETMADE Bernd          D  VW Polo                2:07,964  2:06,881  2:04,658  6:19,503
66.  352 BÜHLER Reiner          D  Peugeot 405            2:07,732  2:06,876  2:05,362  6:19,970
67.  83  MOES Jean-Paul         L  BMW M3                 2:08,897  2:06,261  2:05,763  6:20,921
68.  79  MARTINELLI Lio         L  Renault Clio RS Cup    2:07,469  2:06,040  2:07,460  6:20,969
69.  114 VOJACEK Petr           CZ Opel Astra OPC         2:07,726  2:06,758  2:06,822  6:21,306
70.  361 WIEBE Bjoern           D  Renault Clio Williams  2:08,189  2:08,234  2:07,746  6:24,169
71.  32  VITALI Hugo            L  Reynard 903            2:06,532  2:08,259  2:09,452  6:24,243
72.  283 BOBINGER Martin        D  VW Polo                2:09,178  2:04,960  2:10,261  6:24,399
73.  113 JERMAN Martin          CZ Opel Astra OPC         2:09,279  2:08,430  2:07,361  6:25,070
74.  325 BORGERT Thomas         D  VW Golf                2:09,495  2:07,613  2:08,029  6:25,137
75.  84  POORTERS Claude        L  Subaru Impreza         2:09,039  2:08,969  2:07,632  6:25,640
76.  230 HEßBERGER Jürgen       D  Fiat 127 Martini Racin 2:08,740  2:09,692  2:08,977  6:27,409
77.  371 EHRET Christian        D  Opel Ascona B          2:07,650  2:09,352  2:10,776  6:27,778
78.  111 VOJACEK Lukas          CZ Opel Astra OPC         2:14,330  2:10,626  2:09,750  6:34,706
79.  28  PETZOLD Heiko          D  VW Polo G40            2:12,161  2:11,996  2:11,844  6:36,001
80.  87  ESTEVE Bruno           F  BMW M3                 2:14,823  2:12,177  2:10,959  6:37,959
81.  102 VOTAVOVA Michaela      CZ Ford Escort 2000       2:13,944  2:11,937  2:14,499  6:40,380
82.  23  KILP Heinz             D  Opel Calibra           2:14,291  2:12,954  2:13,761  6:41,006
83.  100 ARENDT Jean-Luc        L  Renault Clio Williams  2:14,270  2:14,524  2:13,887  6:42,681
84.  99  WILTGEN Joelle         L  Honda Civic            2:17,458  2:14,099  2:12,282  6:43,839
85.  26  SEIWERT Heiko          D  BMW 318 is             2:14,667  2:15,623  2:15,057  6:45,347
86.  75  STOCKLAUSEN Yves       L  Honda S 2000           2:16,090  2:15,118  2:14,588  6:45,796
87.  109 RYBNICEK Martin        CZ Ford Escort RS 2000    2:17,100  2:09,689  2:19,774  6:46,563
88.  97  ROSSY Nicolas          L  Honda Civic            2:18,107  2:14,996  2:15,542  6:48,645
89.  25  SEIWERT Edmund         D  Opel Astra             2:17,929  2:18,850  2:17,871  6:54,650
90.  110 JERMANOVA Gabina       CZ Ford Escort RS 2000    2:20,835  2:19,835  2:17,100  6:57,770
91.  82  LUZIUS David           L  Opel Kadett C          2:22,460  2:19,976  2:16,913  6:59,349
92.  12  BEWLEY George          GB Bewley 701 Single Seat 2:24,760  2:18,174  2:20,880  7:03,814
93.  24  JUNG Mario             D  BMW 318 is             2:23,089  2:22,030  2:21,552  7:06,671
94.  76  UHRES Jean-Paul        L  Opel Corsa A           2:19,017  2:33,419  2:19,542  7:11,978
95.  29  FERNER Kevin           A  VW Polo G40            2:25,104  2:24,376  2:23,252  7:12,732
96.  266 FUCHS Fred             D  Morris Mini-Cooper     2:26,804  2:23,491  2:23,683  7:13,978
97.  96  BODTLÄNDER Thomas      D  Peugeot 205            2:27,487  2:27,789  2:26,729  7:22,005
98.  497 KLAIBER Robert         D  Morris Mini Turbo      2:34,568  2:25,532  2:23,073  7:23,173
99.  468 MAYERL Karlheinz       D  Leyland Mini MK II     2:29,568  2:30,941  2:29,700  7:30,209
100. 21  KAMINSKI Detlef        D  VW Polo                2:48,132  2:47,771  2:48,312  8:24,215
101. 48  ZELLER Gebhard         D  PRC CN                 2:05,620  2:02,841 11:57,079 16:05,540

     30  VERHOEVEN Thomas       D  Porsche 964 RS            D         D         D

     71  STENGER Herbert        D  Stenger BMW CN         1:38,875  1:38,276     A
     73  BRUCKNER Gilles        L  Ford Fiesta St         2:06,775     A         *
     80  BLÄSIUS Manfred        D  BMW E 21 318i             A         *         *
     255 FASSBENDER Walter      D  NSU TT                    A      2:33,883     *
     275 VÖLKER Jörg            D  Suzuki Swift           2:06,158     A      2:05,175
     400 HOVEMANN Holger        D  Opel Risse Kadett C    1:55,135     A      1:55,202
     430 HERGET Roland          D  Ford Sierra            2:05,387     A         *
      4  NAPIONE Renzo          I  Reynard 01/L           1:43,798  1:43,094     *
      8  HIN Alexander          D  Reynard F3000          1:41,257  2:14,216     *
     17  KRAMSKY Otakar         CZ Osella-BMW K-05        1:43,018  7:41,496     *
     77  WEYLAND Sam            L  VW Golf 2              2:14,711     *         *
     276 WIEBE Hans-Peter       D  Renault R8 Gordini     2:12,604     *         *
     354 HATEZIC Johann         D  Opel Ascona B          2:09,696  2:11,743     *
     366 GÜRTZGEN Friedhelm     D  BWM 2002 tii           2:12,629  2:16,008     *
     389 SCHRÖRS André          D  Talbot Sunbeam         2:00,992     *         *
     499 REUTER Christian       D  BMW M3                 2:14,744     *         *


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 13.6.2005
Přečteno: 2741 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist