úvod | hledej | debata | forum | MMÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Trier 2008 - Výsledky závodu

Výsledky závodu ME

   1.      2   Regal             Lionel              Reynard 0IL                     1:38,350    1:32,364    1:32,471       4:43,185        D 
   2.      8   Faggioli          Simone              Osella PA 27                    1:39,309    1:34,307    1:33,630       4:47,246        D 
   3.      5   Zardo             Denny               Reynard Formel Nippon           1:38,870    1:35,498    1:34,102       4:48,470        D 
   4.      4   Napione           Renzo               Reynard K02                     1:41,415    1:37,733    1:37,350       4:56,498        D 
   5.      7   Frantz            Fabien              Reynard 92D                     1:46,688    1:35,623    1:35,871       4:58,182        D 
   6.      1   Szasz             Laszlo              Reynard Zytek F3000             1:43,877    1:38,226    1:37,165       4:59,268        D 
   7.     69   Weidinger         Joerg               Osella-BMW PA 20/S              1:44,056    1:37,782    1:38,516       5:00,354        E2-TS 
   8.     70   Lang              Uwe                 Osella PA 20/S                  1:46,031    1:38,552    1:39,429       5:04,012        E2-TS 
   9.      6   Krámsky           Otakar              Reynard K08                     1:46,989    1:38,750    1:38,568       5:04,307        D 
  10.     11   Svoboda           Milan               Dallara STV 302                 1:48,200    1:40,094    1:39,708       5:08,002        D 
  11.     73   Frantz            Cyrille             Norma M20-3a                    1:49,927    1:39,160    1:40,194       5:09,281        E2-TS 
  12.     10   Maas              Frank               Reynard-Cosworth 93D            1:50,431    1:42,776    1:41,400       5:14,607        D 
  13.     12   Lachat            Florian             Tatuus Formula Master           1:50,138    1:44,121    1:44,281       5:18,540        D 
  14.     68   Simon             Bernd               Osella PA 20/S                  2:00,096    1:44,786    1:43,903       5:28,785        E2-TS 
  15.     498  Brenner           Norbert             Opel Astra DTM                  2:03,620    1:45,290    1:44,728       5:33,638        E1 
  16.     39   Behnke            Peter               Tiga SC 93                      2:00,085    1:49,917    1:50,440       5:40,442        E2-TS 
  17.     66   Behnke            Michael             Osella PA 20/S                  1:58,006    1:55,655    1:49,367       5:43,028        E2-TS 
  18.     59   Bobinger          Martin              Osella PA 21                    1:59,012    1:52,619    1:52,990       5:44,621        E2-TS 
  19.     16   Köppel            Rolf                Martini MK 42                   2:02,134    1:50,835    1:51,924       5:44,893        D 
  20.     61   Champelovier      Lionel              Norma M20                       2:05,402    1:51,714    1:50,634       5:47,750        CN 
  21.     97   Vaclav            Janik               Mitsubishi Lancer EVO 8         2:01,833    1:54,422    1:52,949       5:49,204        A 
  22.     67   Müller            Urs                 Argo JM 21 CN                   1:59,079    2:01,124    1:51,729       5:51,932        E2-TS 
  23.     400  Hovemann          Holger              Opel Risse Kadett               2:09,562    1:51,609    1:52,417       5:53,588        H 
  24.     91   Jakes             Miroslav            Mitsubishi Lancer EVO 9         2:00,586    1:57,199    1:55,948       5:53,733        N 
  25.     99   Hilger            Alfred              BMW E36 M3                      2:07,771    1:54,422    1:52,842       5:55,035        A 
  26.     494  Reuter            Christian           BMW M3 V8                       2:10,424    1:52,965    1:52,229       5:55,618        E1 
  27.     38   Kerber            Michael             URD C 394                       2:06,209    1:55,939    1:54,233       5:56,381        E2-TS 
  28.     89   Wanek             Roland              Mitsubishi Lancer EVO 9         2:04,044    1:56,733    1:57,109       5:57,886        N 
  29.     88   Voves             Jiri                Subaru Impreza                  2:05,660    1:57,445    1:59,127       6:02,232        N 
  30.     58   Wolpert           Uwe-P.              UWR WFK 07                      2:08,953    1:57,857    1:57,154       6:03,964        E2-TS 
  31.     377  Rost              Olaf                VW Golf I                       2:09,002    1:57,158    1:58,383       6:04,543        H 
  32.     98   Kreim             Achim               Mitsubishi EVO 8                2:06,784    1:58,678    1:59,266       6:04,728        A 
  33.     72   Evans             Lanfranco           Osella PA 20                    1:47,409    1:41,147    2:36,554       6:05,110        CN 
  34.     398  Kokor             Andreas             Ford Escort RS 2000             2:15,496    1:56,536    1:54,235       6:06,267        H 
  35.     90   Krug              Rainer              BMW M3                          2:09,070    2:01,527    2:01,072       6:11,669        N 
  36.     327  Maier             Helmut              VW Spiess Golf                  2:12,546    2:00,093    1:59,920       6:12,559        H 
  37.     399  Wiebe             Björn               Renault Clio Williams BWR       2:09,190    1:54,385    2:11,799       6:15,374        H 
  38.     40   Kaufel            Uwe                 PRC C3 M 92                     2:11,779    2:02,376    2:01,897       6:16,052        E2-TS 
  39.     390  Flik              Thomas              Renault Clio Williams           2:14,150    2:01,453    2:01,280       6:16,883        H 
  40.     32   Bodson            Yanick              VW Golf                         2:12,606    2:03,919    2:00,958       6:17,483        ACL 
  41.     94   Souvigné          Mike                Citroen Saxo Kit Car            2:11,220    2:04,781    2:04,140       6:20,141        A 
  42.     35   Kleinsorg         Ralf                BMW 316i                        2:15,452    2:02,402    2:03,175       6:21,029        ACL 
  43.     17   Linden            Leon                Martini MK 59                   2:06,711    2:15,141    2:02,498       6:24,350        D 
  44.     106  Vojácek           Petr                Alfa Romeo 147                  2:12,545    2:06,064    2:07,426       6:26,035        SP 
  45.     36   Bläsius           Manfred             BMW 320i                        2:17,991    2:03,560    2:05,646       6:27,197        ACL 
  46.     83   Bröker            Lars                Honda Civic                     2:18,505    2:04,047    2:04,731       6:27,283        N 
  47.     637  Rypka             René                Opel Kadett C GTE               2:19,204    2:04,124    2:04,549       6:27,877        CBC 
  48.     491  Rein              Richard             Ford Capri                      2:21,377    2:04,634    2:03,633       6:29,644        E1 
  49.     37   Keipes            Georges             Ford Escort Cosworth            2:18,409    2:06,358    2:05,253       6:30,020        ACL 
  50.     636  Bernhard          Rüdiger             VW Golf 3                       2:17,869    2:07,875    2:06,986       6:32,730        CBC 
  51.     105  Jerman            Martin              Opel Astra OPC                  2:19,059    2:07,563    2:06,195       6:32,817        SP 
  52.     633  Eck               Karl-Heinz          Ford Escort I                   2:23,030    2:05,825    2:05,204       6:34,059        CBC 
  53.     102  Vojacek           Lukas               Peugeot 306 S16                 2:18,515    2:09,360    2:09,058       6:36,933        SP 
  54.     82   Stoll             Jochen              Peugeot 306 S16                 2:18,403    2:09,889    2:10,453       6:38,745        N 
  55.     631  Herl              Andreas             Ford Escort RS 2000             2:23,924    2:06,718    2:08,307       6:38,949        CBC 
  56.     24   Meiers            Robert              Mitsubishi Lancer EVO 8         2:16,608    2:10,387    2:12,324       6:39,319        G 
  57.     25   Rost              Siegfried           Audi 50                         2:22,562    2:10,017    2:09,016       6:41,595        ACL 
  58.     78   Schmitt           Lothar              Honda Civic                     2:22,626    2:10,279    2:10,064       6:42,969        N 
  59.     84   Kilp              Heinz               Opel Calibra                    2:20,769    2:11,147    2:13,318       6:45,234        N 
  60.     228  Koob              Franz               Fiat 128                        2:23,115    2:12,882    2:11,838       6:47,835        H 
  61.     643  Kolb              Christian           BMW E 21                        2:19,781    2:21,132    2:07,152       6:48,065        CBC 
  62.     30   Stelberg          Thomas              Opel Corsa 16V                  2:24,267    2:14,571    2:11,128       6:49,966        ACL 
  63.     27   Gonzalves         Rui                 Honda Civic                     2:24,012    2:14,087    2:12,517       6:50,616        ACL 
  64.     23   Dreyfürst         Ludger              Mitsubishi CTO Lancer           2:24,648    2:14,170    2:14,935       6:53,753        G 
  65.     319  Seitz             Jürgen              Ford Escort MK III              2:23,489    2:16,647    2:13,953       6:54,089        H 
  66.     438  Ostermann         Thomas              VW New Beetle                   2:23,701    2:13,661    2:17,462       6:54,824        H 
  67.     21   Hummel            Valentin            BMW 120d Coupe                  2:28,780    2:15,755    2:15,469       7:00,004        G 
  68.     646  Neurohr           Heinz               Renault Alpine A 310S           2:27,652    2:17,747    2:15,830       7:01,229        CBC 
  69.     619  Burghard          Michael             VW Polo 86                      2:30,802    2:15,047    2:15,492       7:01,341        CBC 
  70.     60   Bereiter          Arno                PRC                             2:06,650    1:51,379    3:08,759       7:06,788        E2-TS 
  71.     86   Tordy             Marc                Subaru GT                       2:30,399    2:19,792    2:17,735       7:07,926        N 
  72.     516  Höber             Jörg                NSU Einfalt TT                  2:34,292    2:19,844    2:15,990       7:10,126        CBC 
  73.     617  Bühler            Reiner              Peugeot 205 Rallye              2:31,940    2:19,383    2:19,064       7:10,387        CBC 
  74.     503  Niedermann        Johannes            NSU 1000c                       2:35,508    2:18,889    2:18,401       7:12,798        CBC 
  75.     85   Steichen          Annick              BMW 325i                        2:37,396    2:24,105    2:25,798       7:27,299        N 
  76.     22   Gehring           Raymund             Ford Sierra                     2:38,465    2:26,009    2:24,059       7:28,533        G 
  77.     508  Hofmann           Gerhard             NSU-Davidovic TT                2:40,454    2:28,121    2:27,553       7:36,128        CBC 
  78.     504  Szott             Roman               NSU TT                          2:45,083    2:27,565    2:24,407       7:37,055        CBC 
  79.     20   Gärnter           Frank               VW Polo 86 C                    2:37,134    2:30,027    2:30,950       7:38,111        G 
  80.     506  Schabacker        Pit                 NSU TT                          2:42,866    2:32,268    2:28,419       7:43,553        CBC 
  81.     76   Bodtländer        Thomas              Peugeot 205 Rallye              2:44,462    2:31,115    2:29,974       7:45,551        N 
  82.     632  Gmeinder          Andreas             VW Passat                       2:52,965    2:28,579    2:28,621       7:50,165        CBC 
  83.     512  Neuner            Bernhard            NSU TT                          2:47,346    2:33,711    2:33,008       7:54,065        CBC 
           9   Demuth            Guy                 Lola B02/50                     4:33,118*           *                     DNF          D 
          14   Debruyne          Frank               Dallara F 393                   2:01,784*           *                     DNF          D 
          29   Uhres             Christian           Opel Corsa GSI                  2:34,502    2:16,110A                     DNF          ACL 
          34   Uhres             Jean-Paul           Opel Corsa A                    2:23,693    2:11,932A                     DNF          ACL 
          71   Steiner           Marcel              Martini MK-77/BMW               1:47,477A               1:38,303          DNF          E2-TS 
          367  Wiebe             Hans-Peter          Renault Megane Cup APWR         2:20,462    2:41,793*                     DNF          H 
          375  Gürtzgen          Friedhelm           BMW 2002 tii                    2:27,504    2:12,758A                     DNF          H 
          497  Meisel            Reto                Mercedes Benz 190 RM1 V8        1:54,596    1:41,875A                     DNF          E1 
          518  Höllerich         Nicola              NSU TT                          2:40,726    2:29,900A                     DNF          CBC 




Literatura, odkazy, zdroje

http://www.racingteam-trier.de

Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny èlánky rubriky)




Èlánek publikován: 9.6.2008
Pøeèteno: 3101 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související èlánky:



REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist