úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Trento Bondone 2006 - Full race results

Neoficiální kompletní výsledky závdu

 Pos.                                                                     Time     Gr.              Class   Sec.     Cat.
  1.     578  Simone FAGGIOLI           I   Osella Pa 21/s Fia          10:00.78    1.     CN 2000   1.
  2.     539  Pasquale IRLANDO          I   Osella Pa 21/s Honda        10:06.29    2.     CN 2000   2.
  3.     56   Lionel REGAL              F   Reynard                     10:06.98    1.   D/E2 3000   1.
  4.     582  Franco CINELLI            I   Osella Pa 20/s Bmw          10:12.72    3.     CN 3000   1.
  5.     71   Giulio REGOSA             I   Lola Metra Cosworth         10:19.47    2.   D/E2 3000   2.
  6.     576  David BALDI               I   Osella Pa 21/s              10:20.45    4.     CN 2000   3.
  7.     572  Andrea DE BIASI           I   Norma M 20                  10:21.04    5.     CN 2000   4.
  8.     573  Fabrizio FATTORINI        I   Osella Pa 21/s Honda        10:28.68    6.     CN 2000   5.
  9.     59   Fausto BORMOLINI          I   Lola Cosworth               10:28.99    3.   D/E2 3000   3.
  10.    571  Alan GOMBOSO              I   Osella                      10:33.28    7.     CN 2000   6.
  11.    575  Luigi BRUCCOLERI          I   Osella Pa 20/s              10:35.50    8.     CN 2000   7.
  12.    53   Milan SVOBODA             CZ  Dallara F 302               10:38.33    4.   D/E2 2000   1.
  13.    556  Armando MANGINI           I   Osella Pa 20/s              10:42.84    9.     CN 2000   8.
  14.    58   Otakar KRAMSKY            CZ  Reynard                     10:43.80    5.   D/E2 3000   4.
  15.    547  Matteo MORATELLI          I   Breda Bmw                   10:48.24   10.     CN 3000   2.
  16.    514  Georg PLASA               D   Bmw 320 V8 Judd             10:51.56    1.    E1 3000+   1.
  17.    51   Nino GHIDINI              I   Ghipard Monoposto           11:00.55    6.   D/E2 1600   1.
  18.    494  Marco IACOANGELI          I   Bmw 320 J                   11:03.19    2.     E1 3000   1.
  19.    526  Pietro NAPPI              I   Ferrari 550 Maranello       11:07.11    1.    GT 3000+   1.
  20.    555  Uberto BONUCCI            I   Osella Pa 21/s Fia          11:09.23   11.     CN 2000   9.
  21.    499  Eugenio MOLINARO          I   Alfa Romeo 155 Gta          11:09.91    3.    E1 3000+   2.
  22.    57   Laszlo SZASZ              H   Reynard                     11:11.31    7.   D/E2 3000   5.
  23.    511  Fulvio GIULIANI           I   Lancia Delta Int.           11:11.39    4.    E1 3000+   3.
  24.    549  Andrea PICCHI             I   Osella Pa 20/s              11:15.03   12.     CN 3000   3.
  25.    496  Roberto DI GIUSEPPE       I   Alfa Romeo 155 Gta          11:16.26    5.    E1 3000+   4.
  26.    541  Luca MAZZALAI             I   Osella Pa 21/s Honda        11:18.36   13.     CN 2000   10.
  27.    524  Marco GRAMENZI            I   Chrysler Viper Gt Rs        11:20.13    2.    GT 3000+   2.
  28.    536  Matteo CICCAGLIONI        I   Osella Pa 21/s Junior       11:20.24   14.     CN 2000   11.
  29.    486  Giorgio LEONARDI          I   Audi A4 Super Turismo       11:21.44    6.     E1 2000   1.
  30.    453  Rudi BICCIATO             I   Mitsubishi Lancer Evo       11:21.59    1.      A3000+   1.
  31.    449  Giorgio DE TISI           I   Toyota Corolla Wrc          11:22.32    2.      A3000+   2.
  32.    435  Tiziano NONES             I   Renault Clio Maxi           11:23.00    3.       A2000   1.
  33.    533  Ennio BRAGAGNI            I   Osella Pa 21/s Junior       11:25.12   15.     CN 2000   12.
  34.    498  Pietro ZUMERLE            I   Lancia Delta S4             11:29.01    7.    E1 3000+   5.
  35.    557  Alberto ALBANTI           I   Norma M 20                  11:29.52   16.     CN 2000   13.
  36.    537  Enrico MAIONE             I   Osella Pa 21/s Junior       11:29.58   17.     CN 2000   14.
  37.    522  Franco PERINI             I   Porsche Gt3                 11:30.42    3.    GT 3000+   3.
  38.    532  Luca TOSINI               I   Osella Pa 21/s Junior       11:30.93   18.     CN 2000   15.
  39.    438  Dan MICHL                 CZ  Skoda Octavia Kit Car       11:31.51    4.       A2000   2.
  40.    523  Stefano PIERDOMENICO      I   Ferrari 360 N Gt            11:31.99    4.    GT 3000+   4.
  41.    554  Carlino RANZATO           I   Osella Pa 21/s Honda        11:32.42   19.     CN 2000   16.
  42.    421  Fabrizio FERRARI          I   Renault Clio                11:35.82    5.       A1600   1.
  43.    517  Mirko ZANARDINI           I   Porsche Gt Cup              11:38.29    8.    E1 3000+   6.
  44.    452  Alfred HILGER             D   Bmw E36 M3                  11:40.58    6.      A3000+   3.
  45.    535  Lorenzo SCOTTI            I   Osella Pa 21/s Junior       11:41.40   20.     CN 2000   17.
  46.    492  Giuseppe ZARPELLON        I   Bmw M3                      11:41.96    9.     E1 3000   2.
  47.    454  Armin HAFNER              I   Bmw M3                      11:44.14    7.      A3000+   4.
  48.    214  Andrea CABIANCA           I   Porsche Carrera Rs          11:50.63    1.        2-B6   1.      1.        HA
  49.    513  Egidio PISANO             D   Spiess Golf 16 V            11:53.02   10.     E1 1600   1.
  50.    416  Silvano PINTARELLI        I   Renault Clio Super 1.6      11:54.19    8.       A1600   2.
  51.    431  Graziano PASSERINI        I   Renault Clio Maxi           11:57.99    9.       A2000   3.
  52.    544  Roberto TOMASI            I   Bogani Alfa Romeo           11:59.05   21.     CN 3000   4.
  53.    384  Riccardo RAGAZZI          I   Bmw M3                      11:59.27    1.      N3000+   1.
  54.    525  Leonardo ISOLANI          I   Ferrari 575                 12:00.02    5.    GT 3000+   5.
  55.    423  Michele GHIRARDO          I   Honda Civic Ek4             12:00.78   10.       A1600   3.
  56.    448  Stefano DELLA ROSSA       I   Subaru Impreza Wrc          12:02.88   11.      A3000+   5.
  57.    637  Andrea BIASIOTTO          I   Bmw M3                      12:08.46    1.       A3000   1.      1.       VSO
  58.    437  Gianni MARCHIOL           I   Honda Type R                12:08.90   12.       A2000   4.
  59.    381  Jiri VOVES                CZ  Subaru Impreza              12:09.24    2.      N3000+   2.
  60.    55   Gabriella PEDRONI         I   Lola B 99/50                12:09.77    8.   D/E2 3000   6.
  61.    376  Romy DALL'ANTONIA         I   Honda Civic Type R          12:10.05    3.       N2000   1.
  62.    489  Luca CARELLE              CH  Opel Kadett-c Gt/s          12:12.16   11.     E1 3000   3.
  63.    412  Roberto SPADAFORA         I   Peugeot 106                 12:12.93   13.       A1600   4.
  64.    447  Guido VALLE               I   Mitsubishi Evo 6            12:16.64   14.      A3000+   6.
  65.    531  Gianclaudio DESS?         I   Osella Pa 21/s Junior       12:17.23   22.     CN 2000   18.
  66.    375  Michele BUIATTI           I   Honda Civic Type R          12:17.71    4.       N2000   2.
  67.    445  Maurizio PIONER           I   Mitsubishi Lancer Evo       12:17.95   15.      A3000+   7.
  68.    415  Tiziano TURRIN            I   Citroën Saxo                12:18.62   16.       A1600   5.
  69.    516  Edgardo PIETTI            I   Ferrari 360 Modena          12:19.44   12.    E1 3000+   7.
  70.    343  Giovanni REGIS            I   Peugeot 106 Rallye 16 V     12:23.21    5.       N1600   1.
  71.    482  Gino BUIATTI              I   Renault Clio Rs Cup         12:23.28   13.     E1 2000   2.
  72.    143  Francesco BORTOLAMI       I   Merlyn                      12:23.28    1.       1-A14   1.      2.        HA
  73.    422  Rino DE LUCA              I   Peugeot 106 Rallye 16v      12:23.41   17.       A1600   6.
  74.    479  Michele LONARDI           I   Alfa Romeo 147 Cup Gta      12:23.75   14.     E1 2000   3.
  75.    413  Bruno CRUCITTI            I   Peugeot 106 Rallye          12:24.02   18.       A1600   7.
  76.    485  Stefan KLAMMER            A   Renault Clio Rs Cup         12:24.60   15.     E1 2000   4.
  77.    432  Pio NICOLINI              I   Renault Clio                12:25.47   19.       A2000   5.
  78.    394  Diego DEGASPERI           I   Volkswagen Polo             12:27.11   20.       A1400   1.
  79.    543  Andrea OLCESE             I   Lucchini Sp 91              12:27.32   23.     CN 3000   5.
  80.    529  Gianluca DE CAMILLIS      I   Lola Peugeot T590           12:27.72   24.     CN 1600   1.
  81.    559  Lionel CHAMPELOVIER       F   Norma M 20                  12:31.43   25.     CN 2000   19.
  82.    372  Helmuth WINKLER           I   Renault Clio Williams       12:31.49    6.       N2000   3.
  83.    374  Tiziano BIASIOLI          I   Renault Clio Williams       12:31.53    7.       N2000   4.
  84.    611  Sigi FEDRIGOTTI           I   Ford Escort Cosworth        12:33.29    1.      N3000+   1.      2.       VSO
  85.    433  Amedeo PANCOTTI           I   Alfa Romeo 156 Ts           12:34.96   21.       A2000   6.
  86.    193  Massimo RONCONI           I   Porsche 914/6               12:35.56    2.        2-B5   1.      3.        HA
  87.    419  Alfonso DALSASS           I   Citroën Saxo                12:35.66   22.       A1600   8.
  88.    342  Stefano MASO              I   Peugeot 106 Rallye          12:36.34    8.       N1600   2.
  89.    551  Franco SIVORI             I   Erberth                     12:36.56   26.     CN 1600   2.
  90.    338  Simon MORANDELL           I   Peugeot 106                 12:37.29    9.       N1600   3.
  91.    336  Giuseppe ARAGONA          I   Peugeot 106 16 V            12:37.50   10.       N1600   4.
  92.    354  Umberto DE FLORIAN        I   Renault Clio Williams       12:38.90   11.       N2000   5.
  93.    247  Lubomir FORAL             I   Mtx 1-02                    12:39.75    1.        4-D2   1.      4.        HA
  94.    442  Francesco FERRETTI        I   Bmw M3                      12:40.70   23.       A3000   1.
  95.    607  Fabrizio BOMMARTINI       I   Renault 5 Gt Turbo          12:40.89    2.       N2000   1.      3.       VSO
  96.    246  Petr TYKAL                I   F-e Aster Mtx 1-03          12:41.51    2.        4-D2   2.      5.        HA
  97.    636  Nero BONOLLO              I   Bmw M3                      12:42.98    2.       A3000   2.      4.       VSO
  98.    429  Gianni PEDERGNANA         I   Opel Astra Gsi              12:43.34   24.       A2000   7.
  99.    459  David LOSMAN              CZ  Peugeot 306                 12:44.52    1.      SP2000   1.
 100.    345  Rosario PARRINO           I   Renault Clio Williams       12:44.84   12.       N2000   6.
 101.    414  Giuliano RATTIN           I   Opel Corsa Gsi              12:45.94   25.       A1600   9.
 102.    428  Maurizio BOSCHI           I   Opel Astra Gti 16v          12:45.97   26.       A2000   8.
 103.    475  Aldo LONGHI               I   Ford Mondeo                 12:46.83   16.     E1 2000   5.
 104.    237  Roberto ONOFRI            I   Porsche 911                 12:46.88    1.        3-C3   1.      6.        HA
 105.    227  Roberto BIGONI            I   Opel Kadett Gte             12:47.47    2.        3-C2   1.      7.        HA
 106.    371  Lukas MORANDELL           I   Renault Clio Williams       12:47.58   13.       N2000   7.
 107.    518  Maurizio TOMASONI         I   Lotus Elise Cup             12:48.49    6.    GT4 2000   1.
 108.    606  Andrea LOMBARDI           I   Renault 5 Gt Turbo          12:48.55    3.       N2000   2.      5.       VSO
 109.    393  Giovanni REA              I   Peugeot 106 Xsi             12:48.95   27.       A1400   2.
 110.    434  Friedrich PALLER          I   Renault Clio Williams       12:50.88   28.       A2000   9.
 111.    633  Alessandro MAZZONELLI     I   Peugeot 309 Gti             12:51.57    3.       A2000   1.      6.       VSO
 112.    335  Nicola SQUASSINA          I   Peugeot 106 Rallye          12:52.01   14.       N1600   5.
 113.    528  Walter GOTTARDI           I   Gi.Pi. Sport                12:52.13   27.     CN 1600   3.
 114.    418  Bernd WOHLSCHLAGER        D   Ford Puma Kitcar            12:54.32   29.       A1600   10.
 115.    396  Alfonso COVELLI           I   Citroën C2                  12:55.33   30.       A1600   11.
 116.    355  Federico SPROCATTI        I   Renault Clio Williams       12:56.47   15.       N2000   8.
 117.    483  Dario BAITA               I   Renault Clio Rs Cup         12:57.13   17.     E1 2000   6.
 118.    397  Lorenzo FILIPPI           I   Citroën C2                  12:59.57   31.       A1600   12.
 119.    349  Mario VIGGIANI            I   Renault Clio Williams       12:59.80   16.       N2000   9.
 120.    171  Josef MICHL               CZ  Skoda 130 Rs                13:01.38    3.        2-B3   1.      8.        HA
 121.    473  Francesco BARESI          I   Honda Civic Vtec            13:03.48   18.     E1 1600   2.
 122.    621  Martin SIEBERLECHNER      I   Peugeot 205 Rally           13:04.19    4.       A1400   1.      7.       VSO
 123.    386  Domenico ANESI            I   Citroën Ax Gti              13:04.35   32.       A1400   3.
 124.    631  Fabio FRUSCONI            I   Opel Kadet Gsi 16v          13:04.57    5.       A2000   2.      8.       VSO
 125.    339  Enzo ARMELLINI            I   Citroën Saxo                13:05.09   17.       N1600   6.
 126.    425  Corrado CIAGHI            I   Renault Clio Williams       13:05.09   33.       A2000   10.
 127.    229  Marco ZORZI               I   Volkswagen Scirocco         13:05.35    3.        3-C2   2.      9.        HA
 128.    392  Isidoro ALASTRA           I   Peugeot 106 Rallye          13:05.37   34.       A1400   4.
 129.    242  Giovanni AMBROSO          I   Ams Sport                   13:06.07    4.        3-C4   1.      10.       HA
 130.    387  Antonino ODDO             I   Peugeot 106 Rallye          13:06.27   35.       A1400   5.
 131.    144  Guido CAFFI               I   Lotus Mercury               13:07.33    2.       1-A14   2.      11.       HA
 132.    238  Agostino ICCOLTI          I   Porsche 911 Sc              13:10.07    5.        3-C3   2.      12.       HA
 133.    388  Alessandro BELTRAMINI     I   Peugeot 106                 13:10.58   36.       A1400   6.
 134.    125  Bruno BONORA              I   Lotus Elan S3               13:11.46    3.       1-A10   1.      13.       HA
 135.    182  Roberto PERUCH            I   Renault Alpine 1300         13:12.11    4.        2-B3   2.      14.       HA
 136.    379  Antonello BORDIGNON       I   Fiat Uno Turbo              13:12.22   18.       N3000   1.
 137.    346  Marco BOLOGNINI           I   Renault Clio Rs             13:12.47   19.       N2000   10.
 138.    491  Stefano FORTUNA           I   Bmw M3                      13:16.95   19.     E1 3000   4.
 139.    191  Graziano BERTO            I   Alfa Romeo Gtam             13:18.97    5.        2-B5   2.      15.       HA
 140.    603  Fabio ROSA                I   Peugeot 205 Rally           13:19.68    4.       N1400   1.      9.       VSO
 141.    226  Maurizio SBRILLI          I   Bmw 2002 Tii                13:20.65    6.        3-C2   3.      16.       HA
 142.    172  Emanuele ARALLA           I   Alpine A110                 13:21.90    6.        2-B3   3.      17.       HA
 143.    185  Roberto POLLEDRO          I   Renault Alpine A 110        13:22.24    7.        2-B4   1.      18.       HA
 144.    446  Silvano BRANDI            I   Mitsubishi Evo 6            13:23.07   20.      N3000+   3.
 145.    614  Federico LIBER            I   Autobianchi A112 Abarth     13:23.22    6.       A1150   1.      10.      VSO
 146.    347  Roberto REINO             I   Peugeot 206 Rc              13:24.80   21.       N2000   11.
 147.    609  Roberto VINCENZI          I   Bmw M3 E30                  13:24.80    5.       N3000   1.      11.      VSO
 148.    186  Roberto FILIPPI           I   Lancia Hf 1600              13:25.71    8.        2-B4   2.      19.       HA
 149.    197  Carlo TURCHETTO           I   Bmw 2002 Tii                13:26.12    9.        2-B5   3.      20.       HA
 150.    324  Thomas SPARER             I   Peugeot 106 Rallye          13:28.24   22.       N1400   1.
 151.    323  Paul NIEDERSTATTER        I   Peugeot 106 Rallye          13:28.32   23.       N1400   2.
 152.    334  Paolo RAVELLI DAMIOLI     I   Peugeot 106 16 V            13:28.88   24.       N1600   7.
 153.    318  Fabrizio VETTOREL         I   Peugeot 106 Rallye          13:30.64   25.       N1400   3.
 154.    188  Alessandro MARCHESI       I   Lancia Hf 1600              13:30.98   10.        2-B4   3.      21.       HA
 155.    327  Roberto CHIAVAROLI        I   Citroën Saxo Vts            13:31.17   26.       N1600   8.
 156.    317  Mauro ALBERTI             I   Rover 105 Zr                13:31.37   27.       N1400   4.
 157.    353  Sergio BORELLA            I   Renault Clio Rs             13:31.63   28.       N2000   12.
 158.    217  Gabriele POLGA            I   Fiat 128 Coupé              13:32.05    7.        3-C1   1.      22.       HA
 159.    139  Harald MOESSLER           A   Steyr Puch Spyder           13:32.59    4.       1-A13   1.      23.       HA
 160.    157  Roberto PIATTO            I   Fiat 128 Berlina            13:32.96   11.        2-B2   1.      24.       HA
 161.    443  Thorsten LOEBER           D   Bmw 325i                    13:34.47   37.       A3000   2.
 162.    235  Giorgio VAZZOLA           I   Ferrari 308                 13:36.36    8.        3-C3   3.      25.       HA
 163.    322  Franc Paolo CICALESE      I   Peugeot 106 Rallye          13:36.72   29.       N1400   5.
 164.    233  Stefano BAILONI           I   Opel Kadett Gte             13:36.96    9.        3-C2   4.      26.       HA
 165.    232  Matteo OLIVO              I   Opel Kadett Gte             13:41.82   10.        3-C2   5.      27.       HA
 166.    216  Radames POLGA             I   Fiat 128 Coupé              13:44.71   11.        3-C1   2.      28.       HA
 167.    626  Stefano ZENI              I   Volkswagen Golf             13:45.71    7.       A1600   1.      12.      VSO
 168.    183  Piergiovanni VOLPINARI   RSM  Lotus Europa                13:46.56   12.        2-B4   4.      29.       HA
 169.    325  Franco FEDEL              I   Citroën Saxo                13:47.60   30.       N1600   9.
 170.    315  Raffaele TERLIZZI         I   Peugeot 106 Rallye          13:51.22   31.       N1400   6.
 171.    628  Marco FRAINER             I   Alfa Romeo 33               13:52.03    8.       A1600   2.      13.      VSO
 172.    126  Giovanni SAMBO            I   Alfa Romeo Giulia Gta       13:54.82    5.       1-A10   2.      30.       HA
 173.    627  Alberto MARCHESINI        I   Volkswagen Golf Gti         13:55.73    9.       A1600   3.      14.      VSO
 174.    624  Alessio PIFFER            I   Alfa Romeo 33               13:57.36   10.       A1600   4.      15.      VSO
 175.    613  Daniela RONCONI           I   Autobianchi A112            13:57.37   11.       A1150   2.      16.      VSO
 176.    198  Andrea OLIVA              I   Alfa Romeo Gtv              13:58.07   13.        2-B5   4.      31.       HA
 177.    601  Diego SALVADOR            I   Peugeot 205 Rally           14:00.11    6.       N1400   2.      17.      VSO
 178.    615  Gianluca BALLARINI        I   Autobianchi A112 Abarth     14:01.60   12.       A1150   3.      18.      VSO
 179.    328  Giosu? LEOCATA            I   Citroën Saxo                14:02.28   32.       N1600   10.
 180.    96   Luciano REBASTI           I   Fiat Abarth 1000 Tc         14:05.03    6.        1-A8   1.      32.       HA
 181.    131  Carlo PAKLER              I   Bmw 2002 Ti                 14:05.05    7.       1-A11   1.      33.       HA
 182.    98   Roberto REBASTI           I   Fiat Abarth 1000 Tc         14:07.36    8.        1-A8   2.      34.       HA
 183.    619  Luca MANERA               I   Peugeot 205 Rally           14:09.38   13.       A1400   2.      19.      VSO
 184.    178  Marco PIZZINI             I   Innocenti Mini Cooper       14:10.62   14.        2-B3   4.      35.       HA
 185.    319  Mario DE VECCHI           I   Peugeot 106 Rallye          14:10.92   33.       N1400   7.
 186.    477  Aldo FAUSTINI             I   Opel Astra Gsi              14:11.17   20.     E1 2000   7.
 187.    634  Eros FINOTTI              I   Peugeot 309 Gti 16v         14:11.21   14.       A2000   3.      20.      VSO
 188.    155  Antonio LIBER             I   Autobianchi A112            14:14.03   15.        2-B2   2.      36.       HA
 189.    99   Amedeo FRANCESCON         I   Abarth 1000 Ba              14:14.27    9.        1-A8   3.      37.       HA
 190.    173  Antonio LAVIERI           I   Fiat 128 Rally              14:15.07   16.        2-B3   5.      38.       HA
 191.    331  Filippo FACCENDA          I   Peugeot 106 Rallye          14:15.81   34.       N1600   11.
 192.    616  Mattia DEGLI ANTONI       I   Autobianchi A112 Abarth     14:16.96   15.       A1150   4.      21.      VSO
 193.    187  Sandro SANTANGELO         I   Lancia Fulvia Hf 1600       14:20.67   17.        2-B4   5.      39.       HA
 194.    136  Ruggero POGGI             I   Ferrari 250 Gt Boano        14:21.84   10.       1-A12   1.      40.       HA
 195.    398  Carlo VOLPI               I   Peugeot 106                 14:22.62   38.       A1600   13.
 196.    149  Gabriele CIABATTINI       I   Giannini 650 Np             14:23.68   18.        2-B1   1.      41.       HA
 197.    132  "CARGO"                   I   Alfa Romeo Gtv 1750         14:24.21   11.       1-A11   2.      42.       HA
 198.    222  Dino CARUSONE             CH  Fiat Giannini 700 R         14:25.03   12.        3-C4   2.      43.       HA
 199.    352  Marco G.M. BORTOLASO      I   Alfa Romeo 156 A.C.         14:27.20   35.       N2000   13.
 200.    314  Matteo BOMMARTINI         I   Peugeot 106                 14:33.69   36.       N1400   8.
 201.    97   Marino FOCHESATO          I   Fiat Abarth 1000 Tc         14:34.72   12.        1-A8   4.      44.       HA
 202.    313  Francesco CANCEMI         I   Peugeot 106                 14:35.23   37.       N1400   9.
 203.    123  Valter CANZIAN            I   Ford Lotus Cortina          14:35.90   13.       1-A10   3.      45.       HA
 204.    153  Bruno VESCIO              I   Fiat Giannini 700 R         14:43.50   19.        2-B1   2.      46.       HA
 205.    152  Antonio LAVECCHIA         I   Giannini 650 Np             14:44.59   20.        2-B1   3.      47.       HA
 206.    184  Ezio QUAGLIOTTI           I   Bmw 1602                    14:44.69   21.        2-B4   6.      48.       HA
 207.    632  Omar VALENTINI            I   Renault 5 Gt Turbo          14:45.53   16.       A2000   4.      22.      VSO
 208.    133  Arno NEUBAUER             CZ  Porsche 911                 14:50.02   14.       1-A11   3.      49.       HA
 209.    159  Erich ENZBERGER           A   Ford Escort 1300 Gt         15:02.12   22.        2-B3   6.      50.       HA
 210.    86   Jurgen PACHTEU            A   Steyr Puch 650 Tr           15:09.34   15.        1-A7   1.      51.       HA
 211.    176  Alessandro TRENTINI       I   Fiat 128 Rally              15:11.60   23.        2-B3   7.      52.       HA
 212.    138  Walter BASTINI            I   Marcos Mini 998             15:27.94   16.       1-A13   2.      53.       HA
 213.    94   Marcello ORAZIOLI         I   Abarth 1000 Tc              15:27.99   17.        1-A8   5.      54.       HA
 214.    311  Mario TACCHINI            I   Fiat Punto Sporting 1.2     15:31.67    1.    F. Start   1.
 215.    241  Gino LORENZI              I   Fiat Giannini 650 Np.       15:50.37   13.        3-C4   3.      55.       HA
 216.    93   Stefano ZUBLASING         I   Nsu 1000 Tts                15:58.60   24.        2-B2   3.      56.       HA
 217.    175  Dino ZANZA                I   Fiat Giannini 128           16:05.68   25.        2-B3   8.      57.       HA
 218.    221  Giuliano ONGARO           I   Autobianchi A112 Abarth     16:19.25   14.        3-C1   3.      58.       HA
 219.    141  Alessandro FEDERICO       I   Fiat Siata 508 Cs           16:22.26   18.       1-A13   3.      59.       HA
 220.    81   Fabrizio BIZZARINI        I   Innocenti Cooper            16:26.02   19.        1-A2   1.      60.       HA
 221.    158  James BARDINI             I   Fiat 128 Rally              16:28.88   26.        2-B3   9.      61.       HA
 222.    119  Umberto CALICETI          I   Porsche 356 B               16:33.46   20.       1-A10   4.      62.       HA
 223.    181  Giorgio TAGLIETTI         I   Lancia Fulvia Sport Z       16:51.02   27.        2-B3   10.     63.       HA
 224.    145  Cesare GOLFIERI           I   Maserati Sport 2000         17:05.86   21.       1-A15   1.      64.       HA
 225.    92   Giovanni PALMIERI         I   Fiat 1100/103 D             17:06.93   22.        1-A8   6.      65.       HA
 226.    88   Michael STOESSEL          D   Steyr Puch 650 Tr           17:07.15   23.        1-A7   2.      66.       HA
 227.    91   Arrigo COCCHETTI          I   Fiat 1100/103               17:19.14   24.        1-A8   7.      67.       HA
 228.    85   Paolo Carlo BRAMBILLA     I   Fiat Abarth 750             18:07.13   25.        1-A7   3.      68.       HA
 229.    228  Stefano MEGGIORIN         I   Volkswagen Scirocco         18:20.08   15.        3-C2   6.      69.       HA


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 3.7.2006
Přečteno: 9860 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist