úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rieti - výsledky / results

Kompletní výsledky závodu ME

 1.   622 Faggioli Simone        I  Osella PA21S Honda       6:02,00     1.CN      1.2000
 2.   643 Cinelli Franco         I  Osella PA20S BMW         6:02,78     2.CN      1.3000
 3.   649 De Biasi Andrea        I  Osella PA20S BMW         6:05,82     3.CN      2.3000
 4.   619 Magliona Omar          I  Osella PA21S Honda       6:06,08     4.CN      2.2000
 5.   647 Kramsky Otakar         CZ Osella PA20S BMW         6:16,54     5.CN      3.3000
 6.   636 Satta Marco            I  Osella PA20S BMW         6:20,16     6.CN      4.3000
 7.   616 Carmarlinghi Michele   I  Osella PA21S Honda       6:20,25     7.CN      3.2000
 8.   637 Scola Emilio           I  Osella PA20S BMW         6:21,70     8.CN      5.3000
 9.   644 Bielaski Stanislao     I  Lucchini BMW             6:25,05     9.CN      6.3000
 10.  624 Gervasi Massimo        I  Osella PA20S Honda       6:28,86    10.CN      4.2000
 11.  615 Bruccoleri Luigi       I  Osella PA21S Honda       6:31,76    11.CN      5.2000
 12.  618 Iaquinta Rosario       I  Picchio Honda            6:33,00    12.CN      6.2000
 13.  626 Bedini Piergiorgio     MC Osella PA21S Honda       6:33,90    13.CN      7.2000
 14.  625 Ballatori Pietro A.    I  Osella PA21S Honda       6:36,44    14.CN      8.2000
 15.  641 Maggiani Renzo         I  Osella PA20S BMW         6:44,14    15.CN      7.3000
 16.  608 Martines Giuseppe      I  Osella PA21S Honda       6:45,71    16.CN      1.1600
 17.  607 Irlando Pasquale       I  Osella PA21J Alfa Romeo  6:45,82    17.CN      2.1600
 18.  611 Cataldo Romano         I  Osella PA21S Renault     6:47,80    18.CN      9.2000
 19.  604 Peroni Stefano         I  Osella PA20S Honda       6:47,88    19.CN      3.1600
 20.  525 Gramenzi Marco         I  Chrysler Viper           6:48,18     1.E1GT    1.>3000
 21.  623 Ragazzi Roberto        I  Osella PA21S Honda       6:52,65    20.CN     10.2000
 22.  635 Romoli Emidio          I  Osella PA18              6:54,25    21.CN      8.3000
 23.  443 Di Giuseppe Roberto    I  Alfa Romeo 155 GTA       6:56,56     1.E1      2.>3000
 24.  524 Isolani Leonardo       I  Ferrari 360 Modena       7:00,16     2.E1GT    3.>3000
 25.  446 Giuliani Fulvio        I  Lancia Delta Evo         7:02,63     2.E1      4.>3000
 26.  434 Iacoangeli Maurizio    I  BMW M3 E30               7:05,09     3.E1      1.3000
 27.  613 Scola Domenico         I  Osella PA21S Honda       7:07,05    22.CN     11.2000
 28.  603 Baccaro Pasquale       I  Osella PA21J Alfa Romeo  7:08,03    23.CN      4.1600
 29.  606 Gomboso Alan           I  Osella PA21J Alfa Romeo  7:08,92    24.CN      5.1600
 30.  356 Bicciato Rudy          I  Mitsubishi Lancer Evo    7:09,34     1.A       5.>3000
 31.  357 Senkir Robert          CZ BMW M3                   7:09,45     2.A       6.>3000
 32.  441 Gabrielli Alessandro   I  Audi TT                  7:09,90     4.E1      7.>3000
 33.  286 Ingrassia Renzo        I  BMW M3 3.2               7:11,11     1.N       8.>3000
 34.  347 Liska' Vladimir        CZ BMW M3                   7:13,37     3.A       2.3000
 35.  355 Brunner Armin          I  Ford Escort Cosworth     7:14,92     4.A       9.>3000
 36.  421 De Bellis Riccardo     I  Renault Clio Maxi        7:20,44     5.E1      1.2000
 37.  285 Vardanega Lino         I  BMW M3 3.2               7:20,57     2.N      10.>3000
 38.  354 Hafner Armin           I  BMW M3                   7:21,27     5.A      11.>3000
 39.  287 Florian Roland         I  BMW M3 3.2               7:22,84     3.N      12.>3000
 40.  284 Molinaro Eugenio       I  Ford Escort Cosworth     7:23,38     4.N      13.>3000
 41.  292 Krug Rainer            D  BMW M3 3.2               7:23,62     5.N      14.>3000
 42.  605 Pedroni Gabriella      I  Osella PA21J Alfa Romeo  7:24,47    25.CN      6.1600
 43.  291 Jurena Peter           SK Mitsubishi Lancer Evo    7:25,10     6.N      15.>3000
 44.  435 Del Cotto Maurizio     I  BMW M3 3.0               7:27,28     6.E1      3.3000
 45.  283 De Gasperi Diego       I  Ford Escort Cosworth     7:27,30     7.N      16.>3000
 46.  318 Picchi Andrea          I  Peugeot 106 16V Rally    7:29,45     6.A       1.1600
 47.  411 Gunnella Marcello      I  Renault Clio RS L.       7:30,25     7.E1      2.2000
 48.  501 Giobbi Claudio         I  BMW 320I E46             7:31,92     1.SP      1.
 49.  419 Luciani Alessandro     I  Alfa Romeo 147 Cup       7:32,25     8.E1      3.2000
 50.  513 Angotti Pietropaolo    I  Lotus Elise              7:34,39     3.E1GT    4.2000
 51.  504 Michl Dan              CZ Peugeot 306 16S          7:35,56     2.SP      2.
 52.  444 Pierdomenico Stefano   I  Ferrari 360 Modena       7:37,54     9.E1     17.>3000
 53.  268 Calabretto Michele     I  Renault Clio RS L.       7:38,69     8.N       5.2000
 54.  416 Torbi Fabrizio         I  Renault Clio RS L.       7:39,42    10.E1      6.2000
 55.  272 Russo Walter           I  Renault Clio RS L.       7:40,06     9.N       7.2000
 56.  327 Spadafora Roberto      I  Peugeot 106 R            7:41,55     7.A       2.1600
 57.  508 Charvin Jean Marc      F  Peugeot 306 16S          7:42,91     3.SP      3.
 58.  523 Perini Franco          I  Porsche 993              7:43,37     4.E1GT   18.>3000
 59.  261 Perotti Antonio        I  Opel Astra GSi           7:44,12    10.N       8.2000
 60.  348 Loeber Thorsten        D  BMW 325I                 7:46,03     8.A       4.3000
 61.  271 Cardone Antonio        I  Renault Clio Williams    7:46,18    11.N       9.2000
 62.  432 Pitorri Maurizio       I  Renault Clio V6 Trophy   7:47,44    11.E1      5.3000
 63.  418 Salvatori Attilio      I  Renault Megane           7:47,98    12.E1     10.2000
 64.  413 Ronzoni Roberto        I  Renault Clio RS L.       7:48,14    13.E1     11.2000
 65.  403 Martellucci Gianni     I  Fiat Punto S 1600        7:48,51    14.E1      3.1600
 66.  269 Maione Enrico          I  Renault Clio Williams    7:49,84    12.N      12.2000
 67.  235 Scappa Antonio         I  Peugeot 106 16V Rally    7:50,35    13.N       4.1600
 68.  237 Pedretti Luigi         I  Peugeot 106 16V Rally    7:50,62    14.N       5.1600
 69.  246 Giampietri Emiliano    I  Opel Astra GSi           7:51,00    15.N      13.2000
 70.  239 De Ciantis Claudio     I  Peugeot 106 16V Rally    7:51,41    16.N       6.1600
 71.  258 Viggiani Mario         I  Opel Astra GSi           7:52,30    17.N      14.2000
 72.  338 Angelini Paolo         I  Opel Astra OPC           7:52,81     9.A      15.2000
 73.  412 Ciogli Luigino         I  Renault Clio RS L.       7:53,04    15.E1     16.2000
 74.  259 Benedetti Gianluca     I  Opel Astra GSi           7:53,16    18.N      17.2000
 75.  267 Chiavaroli Roberto     I  Peugeot 206 RC           7:53,37    19.N      18.2000
 76.  282 Gagliardini Stefano    I  Mitsubishi Lancer Evo    7:54,28    20.N      19.>3000
 77.  231 Aiello Marco           I  Peugeot 106 16V Rally    7:54,61    21.N       7.1600
 78.  262 Spacco Gabry           I  Renault Clio Williams    7:55,30    22.N      19.2000
 79.  335 Gallo Pasquale         I  Opel Astra GSi           7:55,44    10.A      20.2000
 80.  236 Spacco Roberto         I  Peugeot 106 16V Rally    7:56,06    23.N       8.1600
 81.  339 Di Fulvio Rocco        I  Opel Astra GSi           7:56,30    11.A      21.2000
 82.  306 Rea Giovanni           I  Peugeot 106 R            7:56,70    12.A       1.1400
 83.  225 Ghizzoni Serafino      I  Peugeot 106 16V Rally    7:57,19    24.N       9.1600
 84.  245 Catalano Paolo         I  Opel Astra GSi           7:57,84    25.N      22.2000
 85.  233 Ricci Franco           I  Peugeot 106 16V Rally    7:59,27    26.N      10.1600
 86.  252 Cicalese F. Paolo      I  Renault Clio Williams    8:01,05    27.N      23.2000
 87.  428 Brandi Silvano         I  Renault Clio V6 Trophy   8:01,70    16.E1      6.3000
 88.  352 Carugno Francesco      I  BMW M3                   8:01,72    13.A      20.>3000
 89.  333 Bianchini Marcello     I  Renault Megane           8:03,47    14.A      24.2000
 90.  414 Bisceglia Claudio      I  Renault Clio RS L.       8:04,02    17.E1     25.2000
 91.  302 Romoli Cristiano       I  Citroen Ax Gti           8:04,11    15.A       2.1400
 92.  325 Della Rossa Stefano    I  Honda Civic Vti          8:04,61    16.A      11.1600
 93.  341 Marozzi Filippo        I  Renault Clio Williams    8:05,26    17.A      26.2000
 94.  226 Del Prete Stefano      I  Peugeot 106 16V Rally    8:05,30    28.N      12.1600
 95.  248 Forti Antonio          I  Opel Astra GSi           8:07,54    29.N      27.2000
 96.  224 Mercati Lorenzo        I  Peugeot 106 16V Rally    8:07,87    30.N      13.1600
 97.  402 Buttoletti Graziano    I  Citroen Saxo             8:10,86    18.E1     14.1600
 98.  265 Vellucci Carlo         I  Renault Clio Williams    8:10,86    31.N      28.2000
 99.  256 Lunari Fabrizio        I  Renault Clio Williams    8:11,26    32.N      29.2000
100.  301 Fabrizi Tito           I  Peugeot 106 R            8:11,37    18.A       3.1400
101.  429 Nardozzi Severino      I  Renault Clio V6 Trophy   8:13,31    19.E1      7.3000
102.  211 Giardini Gabriele      I  Peugeot 106 R            8:14,55    33.N       4.1400
103.  322 Romoli Dario           I  Peugeot 106 R            8:15,10    19.A      15.1600
104.  228 Facchinetti Roberto    I  Peugeot 106 16V Rally    8:15,76    34.N      16.1600
105.  37  Savoca Antonino        I  BMW 2002 Tii             8:19,48     1.HA    2H1T  >25
106.  214 Di Stilio Giordano     I  Peugeot 106 R            8:21,93    35.N       5.1400
107.  251 Innocenti Ledo         I  Alfa Romeo 33            8:22,50    36.N      30.2000
108.  212 Lofreddo Gianni        I  Peugeot 106 R            8:22,61    37.N       6.1400
109.  628 Di Nicola Francesco    I  Symbol Alfa Romeo        8:23,68    26.CN      1.2500
110.  431 Bruscino Giuseppe      I  Renault Clio V6          8:25,32    20.E1      8.3000
111.  221 Bevilacqua Luca        I  Peugeot 106 16V Rally    8:25,74    38.N      17.1600
112.  45  Russo Alessandro       I  Porsche 911 Carrera      8:26,55     2.HA    2H1GT >25
113.  42  Gerardi Emiliano       I  Alfa Romeo Giulia        8:28,57     3.HA    2H1TC  16
114.  316 Serafini Carlo         I  Alfa Romeo 33            8:28,91    20.A      18.1600
115.  247 Maggi Marco Staurus    I  Renault Clio Williams    8:30,03    39.N      31.2000
116.  234 Marino Matteo          I  Peugeot 106 16V Rally    8:30,34    40.N      19.1600
117.  29  Amodeo Pasqualino      I  Alfa Romeo Gtv           8:34,67     4.HA    2G2T   20
118.  207 Bianchi Benito         I  Peugeot 106 R            8:36,46    41.N       7.1400
119.  309 Carnassale Massimo     I  Alfa Romeo 33            8:36,47    21.A      20.1600
120.  242 Antonicelli Abramo     I  Renault Clio Williams    8:37,28    42.N      32.2000
121.  227 Gigliarelli Achille    I  Citroen Saxo             8:37,54    43.N      21.1600
122.  254 Marchioni Tiziano      I  Renault Clio Williams    8:37,71    44.N      33.2000
123.  35  Lo Duca Giuseppe       I  BMW 2002 Tii             8:42,21     5.HA    2H1T   20
124.  203 Gelidi Nicola          I  Peugeot 106 R            8:42,51    45.N       8.1400
125.  313 Cimarelli Ferdinando   I  Alfa Romeo 33            8:42,70    22.A      22.1600
126.  311 Spaziani Maurizio      I  Peugeot 106 16V Rally    8:42,71    23.A      23.1600
127.  425 Cherubini Stefano      I  Fiat Uno Turbo           8:44,80    21.E1      9.3000
128.  209 Karlegger Hans         I  Peugeot 106 R            8:45,07    46.N       9.1400
129.  426 Marchei Ruggero        I  Fiat Uno Turbo           8:46,22    22.E1     10.3000
130.  264 Cinelli Claudio        I  Renault Clio Williams    8:48,12    47.N      34.2000
131.  31  Carpani Emidio         I  BMW 2002 Tii             8:48,20     6.HA    2G2T   20
132.  314 Rodriguez Manuel       I  Honda Civic R.           8:49,91    24.A      24.1600
133.  34  Manzara Luigi          I  Alfa Romeo Gtv           8:54,38     7.HA    2H1T   20
134.  253 Santoro Antonio        I  Peugeot 205 GTi          8:55,18    48.N      35.2000
135.  255 Tavani Marcello        I  Peugeot 205 GTi          8:55,41    49.N      36.2000
136.   6  Mastronicola Antonio   I  Ford Cortina Lotus       8:55,83     8.HA    1F T   16
137.  353 Sandroni Sauro         I  BMW M3                   8:58,09    25.A      21.>3000
138.  201 Marceca Francesco Paol I  Peugeot 106 R            9:08,03    50.N      10.1400
139.  222 Cecca Davide           I  Opel Corsa GSi 16V       9:10,66    51.N      25.1600
140.  33  Ciccaglioni Carlo      I  BMW 2002 Tii             9:14,66     9.HA    2H1T   20
141.  38  Bartoloni Maurizio     I  Opel Commodore           9:16,02    10.HA    2H1T  >25
142.  41  Di Fazio Antonio       I  Nsu Tt                   9:16,60    11.HA    2H1TC  13
143.  32  Boddi Gastone          I  BMW 2002 Tii             9:21,41    12.HA    2H1T   20
144.  44  Arrighi Fortunato      I  Lancia Fulvia Hf         9:22,58    13.HA    2G2GT  16
145.  223 Menicucci Carlo        I  Peugeot 106 16V Rally    9:28,49    52.N      26.1600
146.  18  Capriotti Luigi        I  Lancia Fulvia Hf         9:33,17    14.HA    1F GT  16
147.  27  Cellai Patrizio        I  Alfa Romeo Gt Junior     9:34,67    15.HA    2G2T   13
148.   7  Caggiano Antonio       I  Alfa Romeo Giulia        9:46,61    16.HA    1G1T   16
149.  16  Di Francesco Vincenzo  I  Alfa Romeo Ss            9:49,02    17.HA    1E GT  13
150.  28  Laudi Raul             I  Fiat 128 Rally          10:00,19    18.HA    2G2T   13
151.  14  Contino Angelo         I  Abarth 1000 Ot          10:14,23    19.HA    1G1GT  10
152.  19  Gerardi Biagio         I  Austin Healey Mk1       10:29,57    20.HA    1E BC  11
153.   4  Giangregorio Romolo    I  Fiat 1100 103 Tv        10:39,00    21.HA    1E T   11
154.  21  Di Felice Fernando     I  Abarth Sp 1000          10:50,55    22.HA    1G1BC  11
155.  25  Bartoloni Stefano      I  Fiat 850 Special        11:29,74    23.HA    2G2T    8
 AB   208 Iannozzi Massimiliano  I  Peugeot 106 R                          N         1400
 AB   238 Angelini Giovanni      I  Peugeot 106 16V Rally                  N         1600
 AB   243 Lo Re' Giuseppe        I  Renault Clio Williams                  N         2000
 AB   321 Carelli Gianluigi      I  Alfa Romeo 33                          A         1600
 AB   331 Rossi Edoardo          I  Renault Clio Williams                  A         2000
 AB   404 Merli Nicola           I  Citroen Saxo                           E1        1600
 AB   334 Contardi Maurizio      I  Alfa Romeo 33                          A         2000
 AB   351 Pellegrini Renzo       I  Ford Escort Cosworth                   A         >3000
 AB   401 Diletti Enrico         I  Alfa Romeo 33                          E1        1600
 AB   437 Iacoangeli Marco       I  BMW 320I                               E1        3000
 AB   621 Fattorini Fabrizio     I  Osella PA21S Honda                     CN        2000
 AB   645 Chiminelli Giuseppe    I  Osella PA20S BMW                       CN        3000
 AB   43  Banchetti Giancarlo    I  BMW 2002 Turbo                         HA    2H1TC >25
 AB   46  Tarquini Roberto       I  Porsche 911 Carrera                    HA    2H1GTS>25
 AB   54  Torre Ferrucci         I  Symbol Sport                           HA    3I BC >20
 NS   204 Cameli Ezio            I  Peugeot 106 R                          N         1400
 NS   206 Gabrielli Davide       I  VW PoLo 1.4                            N         1400
 NS   232 Zecca Aldo             I  Citroen Saxo Vts                       N         1600
 NS   241 Giannoccaro Giovanni   I  Peugeot 106 16V Rally                  N         1600
 NS   244 Babalini Patrizio      I  Renault Clio Williams                  N         2000
 NS   263 Marchiol Gianni        I  Honda Civic Type R                     N         2000
 NS   303 Monacelli Emiliano     I  Peugeot 106 R                          A         1400
 NS   304 Brasi Giancarlo        I  VW PoLo 1.4                            A         1400
 NS   305 Grifoni Bruno          I  Peugeot 106 R                          A         1400
 NS   312 Terzini Domenico       I  Alfa Romeo 33                          A         1600
 NS   323 Finestauri Emanuele    I  Peugeot 106 R                          A         1600
 NS   324 Collia Perry           I  Peugeot 106 R                          A         1600
 NS   326 Palazzo Domenico       I  Honda Civic R.                         A         1600
 NS   328 Crucitti Bruno         I  Alfa Romeo 33                          A         1600
 NS   315 Scappa Luca            I  Alfa Romeo 33                          A         1600
 NS   343 Santuccione Sergio     I  Opel Astra GSi                         A         2000
 NS   344 Cinelli Roberto        I  Renault Clio Williams                  A         2000
 NS   445 Errani Riccardo        MC Ferrari 360 Modena                     E1        >3000
 NS   514 Leogrande Francesco    I  Lotus Exige                            E1GT      2000
 NS   612 Roasio Maurizio        I  Osella PA21S Honda                     CN        2000
 NS   639 Faggioli Mario         I  Osella PA20S BMW                       CN        3000
 NS    2  Gobbini Boris          I  Abarth 1000 Tc                         HA    1F T   10
 NS    3  Nepi Alberto           I  Fiat 850 Coupe'                        HA    1G1T   10
 NS    9  Giannantonio Sabatino  I  Alfa Romeo Giulia Gt                   HA    1G1T   16
 NS   11  Cipriani Federico      I  BMW 2002 Tii                           HA    1G1T   20
 NS   51  Cappelli Domenico      I  Alfa Romeo Gt Junior                   HA    3H1SIL 20
 NS   53  Benelli Roberto        I  Osella Pa 9/90                         HA    3H2BC  20


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 7.7.2004
Přečteno: 2834 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist