úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rieti 2008 - Race results

Neoficiální výsledky v absolutním pořadí

    1.       29   ZARDO Denny              I    SC. VILLORBA C.       REYNARD V8 F. NIPPON   E2M 3000  05:34,006  1    1
    2.       28   FAGGIOLI Simone          I    FAGGIOLI T.           OSELLA PA 27           E2M 3000  05:36,892  2    2
    3.       33   MERLI Christian          I    VIMOTORSPORT          LOLA ZYTEK B99/50      E2M 3000  05:46,461  3    3
    4.       27   IAQUINTA Rosario         I    SC. RUBICONE C.       LOLA ZYTEK B99/50      E2M 3000  05:49,317  4    4
    5.       32   BALDI David              I    ATENEO                LOLA B02/50            E2M 3000  05:53,355  5    5
    6.       26   BRUCCOLERI Luigi         I    ATENEO                OSELLA BMW             E2M 3000  05:54,935  6    6
    7.       31   CINELLI Franco           I    ETRURIA               LOLA T99/50 M.A.       E2M 3000  05:55,112  7    7
    8.       22   KRAMSKY Otakar           CZ   CZECH NATIONAL T.     REYNARD K08            E2M 3000  05:55,596  8    8
    9.       24   SZASZ Laszlo             H    SZASZ M.S.            REYNARD ZYTEK          E2M 3000  05:56,764  9    9
    10.      25   BORMOLINI Fausto         I    SPORT RACING T.       REYNARD 95/D           E2M 3000  06:00,213 10   10
    11.      23   NAPIONE Renzo            I    FIRE M.S.             REYNARD K02            E2M 3000  06:03,128 11   11
    12.      306  MAGLIONA Omar            I    MAGLIONA M.S.         OSELLA PA 21 S         CN  2000  06:05,485  1    1
    13.      14   PICCHI Andrea            I    ASD SC. FABRIANO      LOLA F3                E2M 2000  06:06,706 12    2
    14.      303  CHINNICI G. Alberto      I    ATENEO                OSELLA PA 21 S         CN  2000  06:08,427  2    3
    15.      304  MAROZZI Filippo          I    EMME EFFE             OSELLA PA 21 S         CN  2000  06:11,650  3    4
    16.      301  REGOSA Giulio            I    ATENEO                OSELLA PA 21 S         CN  2000  06:12,160  4    5
    17.      19   CASSIBBA Giovanni        I    SOUTH RACING          OSELLA PA 20           E2B 3000  06:12,189  1   12
    18.      309  LANFRANCO Evans          I                          OSELLA PA 20           CN  3000  06:15,353  5   13
    19.       8   LOFFREDO Giovanni        I    ACN FORZE POLIZIA     OSELLA PA 21S HONDA    E2B 2000  06:17,291  2    6
    20.      18   BIELANSKI Stanislao      I    POMOZZI T.            LUCCHINI BMW           E2B 3000  06:18,235  3   14
    21.      305  IRLANDO Pasquale         I    NEW RACING T.         OSELLA PA 27           CN  2000  06:18,897  6    7
    22.       5   LEOGRANDE Francesco      I    AUTOSPORT SORR. R.    GLORIA G7P SUZ.        E2M 1600  06:19,756 13    1
    23.      12   ROMANO Aldo              I    ASD PERODI            DALLARA F 302          E2M 2000  06:19,927 14    8
    24.       6   CAMARLINGHI Michele      I    SC. VILLORBA C.       OSELLA PA21 J          E2M 1600  06:21,183 15    2
    25.       7   FATTORINI Fabrizio       I                          OSELLA PA 21S HONDA    E2B 2000  06:23,163  4    9
    26.      302  ZERLA Adriano            I                          OSELLA PA 21 S         CN  2000  06:25,477  7   10
    27.       1   CUOMO Giovanni           I    A. SORRENTO R.        GLORIA B5M SUZUKI      E2M 1000  06:27,365 16    1
    28.      296  BALLATORI Pietro A.      I    SC. RUBICONE C.       OSELLA PA 21S HONDA    CN  2000  06:29,082  8   11
    29.      293  ISOLANI Leonardo         I    ISOLANI R.T.          FERRARI 575 GTC        GT1>3000  06:29,889  1    1
    30.      283  DI GIUSEPPE Roberto      I    AB MOTORSPORT         ALFA 155 GTA           E1 >3000  06:32,713  1    2
    31.      308  MAGGIANI Renzo           I                          OSELLA PA 20           CN  3000  06:34,097  9   15
    32.      292  GRAMENZI Marco           I    AB MOTORSPORT         CRYSLER VIPER          GT1>3000  06:34,398  2    3
    33.      284  MOLINARO Eugenio         I                          ALFA 155 GTA           E1 >3000  06:38,629  2    4
    34.       2   GHIDINI Nino             I                          GHIPARD MON.           E2M 1000  06:40,198 17    2
    35.      266  PANDOLFI Fabrizio        I    GRANDUCATO C.         ALFA 155 V6 TI         E1  3000  06:44,450  3   16
    36.      67   BONUCCI Umberto          I    PILOTI SENESI         OSELLA PA 9            HA        06:47,910  1
    37.      287  DE BELLIS Riccardo       I    SC. ETRURIA           PORSCHE 996            GT3>3000  06:51,600  1    5
    38.      295  DESSI Gianclaudio        I    AQUILA M.S.           OSELLA PA 21 J         CN  1600  06:55,112 10    3
    39.       3   GULLO Claudio            I    SPORT T. TSC          ELIA AVRIO ST8         E2B 1300  06:55,273  5    1
    40.      291  PIERDOMENICO Stefano     I    ISOLANI R.T.          FERRARI 360 NGT        GT2>3000  06:55,410  1    6
    41.      294  CAPUCCI Marco            I                          OSELLA PA 21 J         CN  1600  06:56,829 11    4
    42.      297  ANGELINI Giovanni        I    VIMOTORSPORT          OSELLA PA21 J AR       CN  2000  06:57,288 12   12
    43.      208  JANIK Vaclav             CZ   CZECH NATIONAL T.     MITSUBISHI LANCER E.   A  >3000  06:58,284  1    7
    44.      265  LASCHINO Silvano         I    GRANDUCATO C.         ALFA 155 V6 TI         E1  3000  06:59,704  4   17
    45.      68   MANGINI Armando          I                          BOGANI                 HA        06:59,974  1
    46.      163  JAKES Miroslav           CZ   CZECH NATIONAL T.     MITSUBISHI LANCER E.   N  >3000  07:00,149  1    8
    47.      207  HILGER Alfred            D                          BMW M3 E36             A  >3000  07:01,314  2    9
    48.      161  BICCIATO Rudy            I    MENDOLA               MITSUBISHI LANCER E.   N  >3000  07:02,012  2   10
    49.      264  PERINI Franco            I                          ALFA R. 155 DTM        E1  3000  07:02,582  5   18
    50.      166  GIOBBI Claudio           I    SKA MOTORSPORT        ALFA R. 156 GTA        E1  2000  07:02,980  6   13
    51.      209  HAFNER Armin             I    MENDOLA               BMW M3                 A  >3000  07:05,142  3   11
    52.      243  BRUSA Cesare             I    SPORT RACING T.       AUDI A4 ST             E1  2000  07:09,060  7   14
    53.      193  BINDI Lorenzo            I    RALLY POINT           PEUGEOT 106 16V        A   1600  07:14,432  4    5
    54.      164  VOVES Jiri               CZ   CZECH NATIONAL T.     SUBARU IMPREZA         N  >3000  07:17,176  3   12
    55.      194  SAMBUCO Luigi            I    GLOBAL RALLY          PEUGEOT 106 GTI 16V    A   1600  07:19,149  5    6
    56.      286  FIERTLER Giacomo         I    ISOLANI R.T.          FERRARI 360 CHAL.      GT4>3000  07:19,482  1   13
    57.      299  MERCATI Lorenzo          I    ETRURIA               OSELLA PA 21 J         CN  2000  07:19,531 13   15
    58.      165  VARDANEGA Lino           I    RUBICONE C.           BMW M3 36              N  >3000  07:19,639  4   14
    59.      202  PIROCCO Giuliano         I    STAR SERVICE          PEUGEOT 306 S 16       A   2000  07:19,751  6   16
    60.      184  CHIRICO Domenico         I                          PEUGEOT 106 S 16       A   1600  07:21,177  7    7
    61.      249  GALIANI Emilio           I    CIEMME RACING         ALFA R. 147 GTA        E1  2000  07:21,602  8   17
    62.      211  TORBI Fabrizio           I                          PEUGEOT 306 S 16       E1  2000  07:23,289  9   18
    63.      197  CIMARELLI Ferdinando     I    SC. CATRIA            ALFA R. 147            A   2000  07:23,396  8   19
    64.      156  DALL'ANTONIA Romy        I    SC. VILLORBA C.       HONDA CIVIC TYPE R     N   2000  07:26,227  5   20
    65.      155  XANTAKOS Marios          GR   HAWK R.               HONDA CIVIC TYPE R     N   2000  07:28,646  6   21
    66.      252  MAMMONE Andrea           I                          ALFA R. 147 GTA        E1  2000  07:29,186 10   22
    67.      146  CHIAVAROLI Roberto       I    STAR SERVICE          HONDA CIVIC TYPE R     N   2000  07:29,256  7   23
    68.      157  REGIS Giovanni           I    VIMOTORSPORT          RENAULT CLIO R.C.      N   2000  07:29,820  8   24
    69.      201  GIAMPIETRI Emiliano      I    POMOZZI T.            OPEL ASTRA             A   2000  07:29,872  9   25
    70.      233  DEL PRETE Giovanni       I    PILOTI FORLIVESI      PEUGEOT 106 R          E1  1600  07:30,684 11    8
    71.      241  LAUDATO Gennaro          I    PROGETTO C. PROM.     SEAT IBIZA TD          E1D 2000  07:30,905  1   26
    72.      185  D'ANGELO Giuseppe        I    CIEMME RACING         PEUGEOT 106 16V        A   1600  07:32,219 10    9
    73.      158  MURGIA Mario             I    PORTOCERVO R.         MITSUBISHI LANCER E.   N  >3000  07:32,646  9   15
    74.      289  SGHERI Guido             I    PISTOIA C.            PORSCHE 993            GT2>3000  07:32,661  2   16
    75.      191  STIPANI Silvano          I    CIARCELLUTI M.S.      PEUGEOT 106 16V        A   1600  07:34,329 11   10
    76.      148  COLELLA Tommaso          I    STAR SERVICE          HONDA CIVIC TYPE R     N   2000  07:34,334 10   27
    77.      186  DEL PRETE Stefano        I    POMOZZI T.            PEUGEOT 106 16V        A   1600  07:35,521 12   11
    78.      154  SALVATORI Attilio        I    STAR SERVICE          HONDA CIVIC            N   2000  07:36,265 11   28
    79.      152  LOMBARDI Achille         I    AB MOTORSPORT         RENAULT CLIO RS CUP    N   2000  07:36,690 12   29
    80.      312  VOLINI Nunzio G.         I                          HONDA CIVIC TYPE R     N   2000  07:39,100 13   30
    81.      216  HOLOCH Roman             CZ   ZIZKOVSKY             ALFA R. 147 GTA        E1  2000  07:40,269 12   31
    82.      253  MANCINI Giorgio          I    PESCARA C.            RENAULT CLIO RS CUP    E1  2000  07:40,830 13   32
    83.      226  GRIFONI Bruno            I    CARLO BENELLI         PEUGEOT 106 R          E1  1400  07:41,190 14    1
    84.      159  CAPPELLI Antonio         I    CIEMME RACING         BMW M3                 N  >3000  07:41,428 14   17
    85.      183  PALMISANO Giovanni       I    ACI BRINDISI          FIAT PUNTO S.1600      A   1600  07:42,559 13   12
    86.      285  MARTELLUCCI Gianni       I    SC. RUBICONE C.       PORSCHE CAYMAN         GT4>3000  07:42,664  2   18
    87.      169  BONVIN Yann              CH   13 ETOILES            CITROEN SAXO VTS       A   1600  07:43,565 14   13
    88.      195  AMATO Daniele            I    T.A. PHOENIX          OPEL ASTRA GSI         A   2000  07:44,231 15   33
    89.      135  SCAPPA Antonio           I    POMOZZI T.            PEUGEOT 106 S 16       N   1600  07:44,616 15   14
    90.      182  BERRETTI Giuseppe        I    SC. RUBICONE C.       CITROEN C2 KIT         A   1600  07:44,748 16   15
    91.       9   MARCHIONI Tiziano        I    POMOZZI T.            FORMULA RENAULT        E2M 2000  07:45,105 18   34
    92.      198  D'AMICO Salvatore        I                          RENAULT CLIO R.C.      E1  2000  07:45,508 15   35
    93.      235  LELLI Paolo              I    STAR SERVICE          CITROEN SAXO VTS       E1  1600  07:45,956 16   16
    94.      229  ZAINO Adamo              I    ROSSI SPORT           PEUGEOT 106 XSI        E1  1400  07:46,523 17    2
    95.      109  COLA Nicola              I    CIEMME RACING         FORD SIERRA RS C.      E3A>3000  07:46,833  1    1
    96.      269  SBROLLINI Marco          I    SC. CATRIA            LANCIA DELTA           E1 >3000  07:48,159 18   19
    97.      242  BERARDI Umberto          I                          RENAULT CLIO RS CUP    E1  2000  07:48,978 19   36
    98.      132  GIARDINI Gabriele        I    SC. FABRIANO          PEUGEOT 106 16V        N   1600  07:49,194 16   17
    99.      118  CICALESE Francesco P.    I    CATAPANO C.           PEUGEOT 106 16V        N   1600  07:51,013 17   18
   100.      268  GAMBINI Valerio          I    SC. SPEED LION R.     BMW M3                 E1 >3000  07:51,119 20   20
   101.      115  AIELLO Marco             I    A.S.PROGETTO C.       PEUGEOT 106 16V        N   1600  07:51,310 18   19
   102.      196  ANGELINI Paolo           I                          OPEL ASTRA OPC         A   2000  07:51,607 17   37
   103.      129  POMPEI Elio              I                          CITROEN SAXO VTS       N   1600  07:51,736 19   20
   104.      124  LISI Giovanni            I    MACH ONE R.           PEUGEOT 106 R          N   1600  07:52,281 20   21
   105.      238  SCAPPA Luca              I    POMOZZI T.            CITROEN SAXO CUP       E1  1600  07:53,085 21   22
   106.      122  DIONISI Giuliano         I    STAR SERVICE          PEUGEOT 106 R          N   1600  07:53,434 21   23
   107.      95   SANTULLI Domenico        I                          RENAULT CLIO W.        E3N 2000  07:54,698  1    1
   108.      206  VELLUCCI Carlo           I    PARAGON               BMW M3 E36             A  >3000  07:55,437 18   21
   109.      116  ALOGNA Sergio            I                          PEUGEOT 106 R          N   1600  07:57,603 22   24
   110.      143  CAPRIONI Fabrizio        I    SC. SPEED LION R.     RENAULT CLIO RS L.     N   2000  07:57,840 23   38
   111.      223  DI MUZIO Emiliano        I    ACN FORZE POLIZIA     PEUGEOT 106 R          E1  1400  07:58,852 22    3
   112.      136  SPACCO Roberto           I    PESCARA C.            PEUGEOT 106 R          N   1600  07:58,879 24   25
   113.      94   SANTANDREA Luigi         I    SC. VEREGRA           OPEL KADETT 2.0        E3A 2000  07:59,251  2    2
   114.      187  FINESTAURI Emanuele      I                          PEUGEOT 106 R          A   1600  07:59,987 19   26
   115.      213  PEROTTI Antonio          I    POMOZZI T.            ALFA R. 147 GTA        E1  2000  08:00,041 23   39
   116.      105  CIMARELLI Franco         I    SC. CATRIA            ALFA R. 33             E3A 1600  08:00,865  3    1
   117.      128  MARINO Angelo            I    CIEMME RACING         PEUGEOT 106 R          N   1600  08:02,911 25   27
   118.      263  PELOROSSO Daniele        I                          RENAULT 5 GTT          E1  3000  08:03,140 24   19
   119.      257  ANTONICELLI Abramo       I    ACN FORZE POLIZIA     BMW M3                 E1  3000  08:03,295 25   20
   120.      119  DI DOMIZIO Massimo       I    ROSSI SPORT           CITROEN SAXO VTS       N   1600  08:03,538 26   28
   121.      131  PROVARONI Luciano        I    POMOZZI T.            PEUGEOT 106 R          N   1600  08:04,251 27   29
   122.      57   COLAPICCHIONI Sandro     I    VALDELSA C.           FIAT 128 R.            HA        08:04,541  1
   123.      123  FORTI Antonio            I    POMOZZI T.            PEUGEOT 106 R          N   1600  08:04,830 28   30
   124.      125  LUNARI Fabrizio          I    POMOZZI T.            PEUGEOT 106 S 16       N   1600  08:05,087 29   31
   125.      133  ROMOLI Cristiano         I    POMOZZI T.            PEUGEOT 106 R          N   1600  08:05,236 30   32
   126.      137  VEDOVELLO Riccardo       I    BL RACING             PEUGEOT 106 16V        N   1600  08:05,522 31   33
   127.      117  BENEDETTI Gianluca       I    SHARK RALLY T.        PEUGEOT 106 R          N   1600  08:05,749 32   34
   128.      236  NERI Andrea              I    ASD ORVIETO C.        PEUGEOT 205 GTI        E1  1600  08:05,831 26   35
   129.      127  MARIANI Fabio            I    EMMESSE R.            CITROEN SAXO VTS       N   1600  08:06,610 33   36
   130.      145  CATALANO Paolo           I                          RENAULT CLIO RS CUP    N   2000  08:14,419 34   40
   131.      111  CONTARDI Maurizio        I    SC. CATRIA            FORD ESCORT C.         E3A>3000  08:16,667  4    2
   132.      224  FABRIZI Marco            I    CARLO BENELLI         PEUGEOT 205 R          E1  1400  08:17,610 27    4
   133.      56   COLAPICCHIONI Carlo      I    VALDELSA C.           FIAT 128 R.            HA        08:18,679  2
   134.      103  ROSSI Luca               I    STAR SERVICE          PEUGEOT 205            E3A 1400  08:18,685  5    1
   135.      256  RONCONI Paolo            I    LATINA COMP. T.       RENAULT MEGANE CUP     E1  2000  08:20,868 28   41
   136.      225  GELIDI Nicola            I    ROSSI SPORT           PEUGEOT 106 R          E1  1400  08:22,084 29    5
   137.      251  GORI Fabio               I    PROTEAM MS.           RENAULT CLIO R.C.      E1  2000  08:22,533 30   42
   138.      114  LO SCHIAVO Raffaele      I    T. PILOTI FORLIVESI   PEUGEOT 106 16V        N   1600  08:23,216 35   37
   139.      234  DI FRANCO Domenico C.    I                          VW LUPO                E1  1600  08:23,536 31   38
   140.      126  MANES Pietro             I    MONTEFERRI            PEUGEOT 106 R          N   1600  08:24,169 36   39
   141.      55   COLAPICCHIONI Luciano    I    POMOZZI T.            FIAT 128 R.            HA        08:24,732  3
   142.      204  SANTORO Antonio          I    ROSSI SPORT           PEUGEOT 306 S 16       A   2000  08:26,179 20   43
   143.      244  BUTTOLETTI Graziano      I    ACN FORZE POLIZIA     ALFA R. 147 GTA        E1  2000  08:26,238 32   44
   144.      84   OTTAVIANI Vincenzo       I    ROSSI SPORT           PEUGEOT 205 R          E3N 1400  08:30,243  2    2
   145.      221  CERVELLI Francesco       I                          PEUGEOT 106 R          E1  1400  08:31,020 33    6
   146.      97   LAGANA' Giancarlo        I    CRONORACE             FORD ESCORT CSW        E3N>3000  08:32,778  3    3
   147.      88   TOSTI Sergio             I    POMOZZI T.            PEUGEOT 106 R          E3N 1400  08:34,078  4    3
   148.      64   CAPPELLI Domenico        I                          ALFA R. GT             HA        08:34,599  1
   149.      92   PIZZETTI Jacopo          I    ETRURIA               PEUGEOT 205 GTI        E3N 2000  08:35,628  5    3
   150.      108  RINALDI Fausto           I    POMOZZI T.            FIAT RITMO ABARTH      E3A 2000  08:37,720  6    4
   151.      254  MAROTTA Simone           I    STAR SERVICE          RENAULT MEGANE CUP     E1  2000  08:38,036 34   45
   152.      87   SPADONI Valentino        I    POMOZZI T.            PEUGEOT 106 R          E3N 1400  08:40,723  6    4
   153.      82   CAMELI Ezio              I    POMOZZI T.            PEUGEOT 106 R          E3N 1400  08:41,951  7    5
   154.      42   MASTRONICOLA Antonio     I    AS VALLE DEL LIRI     FORD CORTINA L. MK1    HA        08:42,388  1
   155.      66   PUCCI Massimo            I                          MINI MARCOS            HA        08:42,412  1
   156.      89   PIUNTI Mario             I                          OPEL CORSA GSI         E3N 1600  08:42,931  8    2
   157.      61   CAMPOLI Alberto          I                          ALFA R. GTV 6          HA        08:44,310  1
   158.      41   CAUCCI Umberto           I                          BMC MORRIS COOPER      HA        08:51,348  1
   159.      98   BALLONI Franco           I    POMOZZI T.            FIAT 127 S.            E3A 1150  08:52,175  7    1
   160.      141  BENEDETTI Giovanni       I    SHARK RALLY T.        OPEL ASTRA             N   2000  08:52,542 37   46
   161.      107  CURIA Donato             I    ACN FORZE POLIZIA     PEUGEOT 205 GTI        E3A 2000  08:52,984  8    5
   162.      83   GUBBIOTTI Paolo          I                          PEUGEOT 106 R          E3N 1400  09:10,518  9    6
   163.      53   COLAPICCHIONI Adalgiso   I    VALDELSA C.           FIAT 128 R.            HA        09:13,835  1
   164.      63   CECCHETTI Gianfranco     I                          FIAT 500 GIANNINI      HA        09:18,495  1
   165.      91   CAVALLI Anna Maria       I                          PEUGEOT 205 GTI        E3N 2000  09:19,358 10    6
   166.      113  MILIONI Danilo           I    SC. TUSCIA VT         FIAT CINQUECENTO       RS  1400  09:21,210  1    7
   167.      52   CAMPOLI Ezio             I    CARLO BENELLI         BMW 2002 TI            HA        09:24,165  1
   168.      81   RAMACOGI Loredana        I    STAR SERVICE          PEUGEOT 205            E3N 1400  09:25,926 11    7
   169.      102  RONCONI Marco            I    LATINA COMP. T.       PEUGEOT 205            E3A 1400  09:29,962  9    8
   170.      222  D'ATTILIO Marco          I    ROSSI SPORT           PEUGEOT 205 R          E1  1400  09:35,746 35    8
   171.      112  FELIZIANI Francesco      I    SC. TUSCIA VT         FIAT CINQUECENTO       RS  1400  09:36,105  2    9
   172.      51   IMPERATORI Gianluca      I                          ALFA R. GIULIA S.      HA        09:38,665  1
   173.      62   SPIRIDIONI Marcello      I                          FIAT 500               HA        09:42,044  2
   174.      47   ZAZZETTA Massimo         I    POMOZZI T.            A 112 ABARTH           HA        09:43,758  1
   175.      43   LAZZARI Sergio           I    SC. TUSCIA VT         ALFA R. GIULIA S.      HA        10:07,555  1
   176.      48   FRANCIA Lamberto         I                          INNOCENTI MINI C.      HA        10:16,705  1
   177.      49   MUZZI Marco              I                          AUSTIN MINI C. S.      HA        10:33,989  1
             167  PIERONI Alessandro       I    POMOZZI T.            FIAT SEICENTO S.       A   1150        NC
             267  ALFANO Luigi             I    GMS RACING C.         SEAT LEON              E1 >3000        NC
              4   DONATEO Luca             I                          FORMULA FORD           E2M 1600        NC
             138  RIZZI Francesco          I    AB MOTORSPORT         PEUGEOT 106 16V        N   1600       DNS
             139  VIVONE Antonio           I    T. PILOTI FORLIVESI   PEUGEOT 106 R          N   1600       DNS
             142  CALABRETTO Michele       I                          RENAULT CLIO RS L.     N   2000       DNS
             144  CARDONE Antonio          I    MONDO CORSE R.        HONDA CIVIC TYPE R     N   2000       DNS
             147  CINELLI Claudio          I    CRONORACE             HONDA CIVIC TYPE R     N   2000       DNS
             149  CURATOLO Francesco       I    T.LUDI SPORT R.       ALFA R. 156 TS 16V     N   2000       DNS
             188  REA Giovanni             I    PILOTI FORLIVESI      CITROEN SAXO VTS       A   1600       DNS
             189  SCURTI Mario             I                          PEUGEOT 106 R          A   1600       DNS
             203  RAMACOGI Maurizio        I    POMOZZI T.            OPEL ASTRA             A   2000       DNS
             205  VIGGIANI Mario           I                          OPEL ASTRA             A   2000       DNS
             228  POMPEI Gianluigi         I                          PEUGEOT 106 R          E1  1400       DNS
             288  PELOROSSO Fabio          I                          FERRARI 360 MOD.       GT2>3000       DNS
             298  MAIONE Enrico            I    PROGETTO C. PROM.     OSELLA PA 21 S         CN  2000       DNS
             11   CASSIBBA Samuele         I    SOUTH RACING          FORMULA RENAULT        E2M 2000       DNS
             44   GERARDI Biagio           I    AS VALLE DEL LIRI     AUSTIN HEALEY          HA             DNS
             65   SPAZIANI Gianluigi       I    POMOZZI T.            DE TOMMASO PANTERA     HA             DNS
             79   CAMAGNA Massimiliano     I                          PEUGEOT 106 R          E3N 1400       DNS
             86   ROSELLI Luca             I    PM SPORT SIENA        PEUGEOT 106 -          E3N 1400       DNS
             93   ROGNETTA GUERRA Andrea   I                          RENAULT CLIO W.        E3N 2000       DNS
             100  CHIARELLI Pietro         I                          PEUGEOT 205 R          E3A 1400       DNS
             101  GELAIN Roberto           I    POMOZZI T.            PEUGEOT 205 R          E3A 1400       DNS
             104  CAMPOGIANI Massimo       I    CARLO BENELLI         ALFA R. 33             E3A 1600       DNS
             311  NOLE' Nicola             I                          PEUGEOT 106 R          N   1600       DNF
             151  GHIZZONI Serafino        I    STAR SERVICE          HONDA CIVIC TYPE R     N   2000       DNF
             168  POLCHI Luigi             I    PILOTI VALTIBERINI    FIAT SEICENTO S.       A   1150       DNF
             219  BIANCHI Benito M.        I    ROSSI SPORT           PEUGEOT 106 R          E1  1400       DNF
             231  CECCA Davide             I    SPEED R.              CITROEN SAXO CUP       E1  1600       DNF
             246  DI GIAMPAOLO Angelo      I    SC. SPEED LION R.     ALFA R. 147 GTA        E1  2000       DNF
             255  PALOSCHI Gianluca        I    POMOZZI T.            BMW 318 IS             E1  2000       DNF
             282  GIULIANI Fulvio          I    AB MOTORSPORT         LANCIA DELTA           E1 >3000       DNF
             16   BIGAZZI Giancarlo        I    G&B MOTORSPORT        OSELLA PA 20 S BMW     E2B 3000       DNF
             58   CARI Luigi               I    CARLO BENELLI         ALFA R. GTA M.         HA             DNF
             181  CARELLI Gianluigi        I    TODI C.               ALFA R.33              E3A 1600       DNF





Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 6.7.2008
Přečteno: 4374 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist