úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rieti - výsledky tréninků

Neoficiální výsledky tréninku

   1.     708  REGOSA Giulio               I  SCUDERIA ATENEO               LOLA METRA C.          D-E2  3000    05:58,90
   2.     706  BORMOLINI Fausto            I  TSCHAGER MOTORSPORT           LOLA COSWORTH          D-E2  3000    06:04,41
   3.     504  FAGGIOLI Simone             I                                OSELLA PA21/S           CN   2000    06:05,81
   4.     503  MERLI Cristian              I  VIMOTOR SPORT                 OSELLA PA21/S           CN   2000    06:09,94
   5.     444  IRLANDO Pasquale            I                                OSELLA PA 21 HONDA      CN   2000    06:11,18
   6.     511  CINELLI Franco              I  SPORT CARS R.                 OSELLA PA20/S           CN   3000    06:12,31
   7.     502  BALDI Davide                I                                OSELLA PA21/S           CN   2000    06:13,71
   8.     459  FATTORINI Fabrizio          I                                OSELLA HONDA PA21       CN   2000    06:15,18
   9.     501  BRUCCOLERI Luigi            I  ATENEO                        OSELLA PA 21/S          CN   2000    06:15,37
  10.     451  GERVASI Massimo             I  VILLORBA C.                   OSELLA PA21/S           CN   2000    06:17,54
  11.     707  NAPIONE Renzo               I  TSCHAGER MOTORSPORT           REYNARD C.             D-E2  3000    06:18,13
  12.     705  KRAMSKY Otakar             CZ  CZECH NATIONAL T              REYNARD 01-L           D-E2  3000    06:18,72
  13.     456  MANGINI Armando             I  ARCOBALENO G.P.               OSELLA PA20/S           CN   2000    06:23,49
  14.     458  GOMBOSO Alan                I  RUBICONE C.                   OSELLA PA 21/S          CN   2000    06:24,60
  15.     509  BIELANSKU Stanislao         I  POMOZZI TEAM                  LUCCHINI BMW SP98       CN   3000    06:25,31
  16.     429  PLASA Georg                 D  MSC TEGERNSEE                 BMW M3 3.2              E1   FIA     06:25,75
  17.     450  INGRASSIA Renzo             I  ESSE TECH SRL                 PICCHIO LIGHT           CN   2000    06:26,01
  18.     453  PERONI Fabrizio             I  GS AC ASCOLI PICENO           LUCCHINI HONDA          CN   2000    06:28,26
  19.     428  NAPPI Piero                 I  AUTOSPORT SORRENTO            FERRARI 550 MARANELL    GT   3000    06:30,35
  20.     702  ROASIO Maurizio             I  TSCHAGER MOTORSPORT           LOLA COSWORTH          D-E2  3000    06:33,80
  21.     448  PICCHI Andrea               I                                OSELLA PA21/S           CN   2000    06:37,42
  22.     508  SCOLA Emilio                I                                OSELLA PA20/S           CN   3000    06:38,44
  23.     454  BALLATORI Pietro A.         I  RUBICONE C.                   OSELLA PA21/S           CN   2000    06:38,93
  24.     505  MAGGIANI Renzo              I  CARLO BENELLI                 OSELLA PA20/S           CN   3000    06:39,41
  25.     426  ISOLANI Leonardo            I  ISOLANI R.T.                  FERRARI 575             GT   3000    06:43,83
  26.     416  DI GIUSEPPE Roberto         I  AB MOTORSPORT                 ALFA R. 155 GTA         E1   3000    06:45,22
  27.     412  IACOANGELI Marco            I  VIMOTOR SPORT                 BMW 320 I               E1   3000    06:46,71
  28.     427  GRAMENZI Marco              I  AB MOTORSPORT                 CHRYSLER VIPER          GT   3000    06:48,81
  29.     506  MAROZZI Filippo             I                                OSELLA PA20/S           CN   3000    06:50,03
  30.     417  MOLINARO Eugenio            I  TEBE RACING                   ALFA R. 155 GTA         E1   3000    06:52,38
  31.     704  LASZLO Szasz                H                                REYNARD 01-L           D-E2  3000    06:52,38
  32.     455  BONUCCI Umberto             I                                OSELLA PA21/S           CN   2000    06:53,41
  33.     439  SCOLA Domenico              I                                OSELLA PA/21            CN   2000    06:56,58
  34.     437  CICCAGLIONI Matteo          I  MARANGONI J.T.                OSELLA PA 21 JUNIOR     CN   2000    06:59,91
  35.     443  BIANCHINI Maurizio          I  G.S. ASCOLI PICENO            MERLIN HONDA            CN   2000    07:03,44
  36.     435  BRAGAGNI Ennio              I  MARANGONI J.T.                OSELLA PA 21 JUNIOR     CN   2000    07:03,45
  37.     438  MAIONE Enrico               I  PROGETTO CORSA                OSELLA PA 21 JUNIOR     CN   2000    07:04,70
  38.     231  BICCIATO Rudi               I                                MITSUBISHI LANCER EV    A    3000    07:07,54
  39.     179  WEIDINGER Jorg              D  ADAC T. N.B.                  BMW M3 E36 3.2          N    3000    07:07,75
  40.     418  GIULIANI Fulvio             I  AB MOTORSPORT                 LANCIA DELTA EVO        E1   3000    07:09,60
  41.     423  PERINI Franco               I                                PORSCHE GT              GT   2000    07:13,86
  42.     223  MICHL Dan                  CZ  CZECH NATIONAL T              SKODA OCTAVIA KIT CA    A    2000    07:14,72
  43.     436  SCOTTI Lorenzo              I  MARANGONI J.T.                OSELLA PA 21 JUNIOR     CN   2000    07:18,25
  44.     447  BIGAZZI Giancarlo           I  G.B. MOTORSPORT               OSELLA PA20 BMW         CN   3000    07:18,95
  45.     229  SANDRONI Sauro              I                                BMW M3 E36 3.2          A    3000    07:18,96
  46.     411  LASCHINO Silvano            I  GRANDUCATO C.                 ALFA R. 155 V6          E1   3000    07:19,03
  47.     230  IACOANGELI Maurizio         I  VIMOTOR SPORT                 BMW M3                  A    3000    07:19,31
  48.     303  BEDINI Piergiorgio         MC                                ALFA R. 147             SP   2000    07:20,44
  49.     177  RAGAZZI Riccardo            I  SUPERCHALLENGE                BMW M3 E36 3.2          N    3000    07:22,27
  50.     234  TORBI Fabrizio              I                                PEUGEOT 306 16S         SP   2000    07:23,31
  51.     452  CAMARLINGHI Michele         I  VILLORBA C.                   OSELLA PA21/S           CN   2000    07:23,86
  52.     175  VELLUCCI Carlo              I  PARAGON S.R.L.                BMW M3 E36 3.2          N    3000    07:24,27
  53.     410  DEL COTTO Maurizio          I  STAR SERVICE                  BMW M3                  E1   3000    07:27,26
  54.     414  NATTONI Gianluca            I  LA. MA.                       FERRARI 550 MAR.        E1   3000    07:27,38
  55.     222  MALY Jaromir               CZ  CZECH NATIONAL T              FORD ESCORT RST         A    2000    07:27,63
  56.     408  DE BELLIS Riccardo          I  ETRURIA                       BMW M3 3.2              E1   2000    07:27,71
  57.     204  BINDI Lorenzo               I  RALLY POINT                   PEUGEOT 106             A    1600    07:31,35
  58.     424  PIERDOMENICO Stefano        I  ISOLANI R.T.                  FERRARI 360 MODENA      GT   3000    07:31,98
  59.     206  CRUCITTI Bruno              I  ASPROMONTE                    PEUGEOT 106 R           A    1600    07:33,84
  60.     207  GIAMPIETRI Emiliano         I  POMOZZI TEAM                  OPEL ASTRA GSI          A    2000    07:36,89
  61.     421  PIETTI Edgardo              I  SUPERCHALLENGE                FERRARI 360 MODENA     GT4   3000    07:37,37
  62.     178  VOVES Jiri                 CZ  CZECH NATIONAL T              SUBARU IMPREZA          N    3000    07:38,17
  63.     409  IACOVELLA Angelo            I  PRO TEAM MOTORSPORT           BMW M3                  E1   3000    07:38,27
  64.     218  PANCOTTI Amedeo             I                                ALFA R. 156             A    2000    07:41,21
  65.     433  DESSI Giancarlo             I  MARANGONI J.T.                OSELLA PA 21 JUNIOR     CN   2000    07:42,04
  66.     404  BUTTOLETTI Graziano         I  ACN FORZE DI POLIZIA          ALFA R. 147 GTA         E1   2000    07:42,47
  67.     420  VALENTINI Massimo           I                                PORSCHE 933 GT         GT4   3000    07:44,02
  68.     406  SALVATORE Attilio M.        I  STAR SERVICE                  ALFA R. 147             E1   2000    07:45,14
  69.     203  PIROCCO Giuliano            I  CRONO RACE                    PEUGEOT 106             A    1600    07:45,53
  70.     173  BUIATTI Michele             I  FRIULI                        HONDA CIVIC R.          N    2000    07:47,56
  71.     235  TAVANI Giuliano             I  SKA MOTORSPORT                BMW 320I                SP   2000    07:47,81
  72.     214  SANTUCCIONE Sergio          I  ACN FORZE DI POLIZIA          OPEL ASTRA GSI          A    2000    07:48,46
  73.     309  SCAPPA Luca                 I  POMOZZI TEAM                  CITROEN SAXO            E1   1600    07:48,50
  74.     216  ANGELINI Paolo              I  POMOZZI TEAM                  OPEL ASTRA OPC          A    2000    07:49,60
  75.     306  FOSSATO Antonio             I                                PEUGEOT 106 R           E1   1400    07:49,71
  76.     148  CHIAVAROLI Roberto          I  STAR SERVICE                  CITROEN SAXO VTS        N    1600    07:50,28
  77.     190  GIRALDI Andrea              I  RALLY POINT                   PEUGEOT 106 1.6 16V     A    1600    07:50,83
  78.     150  GHIZZONI Serafino           I  STAR SERVICE                  PEUGEOT 106             N    1600    07:50,89
  79.     137  ANGELINI Giovanni           I  CIARCELLUTI                   PEUGEOT 106 1.6 16V     N    1600    07:51,11
  80.     149  SCAPPA Antonio              I  POMOZZI TEAM                  PEUGEOT 106 1.6 16V     N    1600    07:51,81
  81.     308  GABRIELLI Davide            I  POMOZZI TEAM                  VW POLO                 E1   1400    07:52,23
  82.     185  RUSSO Walter                I  CARLO BENELLI                 PEUGEOT 106 R           A    1400    07:53,10
  83.     160  PEROTTI Antonio             I  POMOZZI TEAM                  OPEL ASTRA              N    2000    07:53,83
  84.     180  DE GASPERI Diego            I  VIMOTOR SPORT                 VW POLO                 A    1400    07:54,06
  85.     217  CINELLI Roberto             I  CRONO RACE                    RENAULT CLIO            A    2000    07:55,90
  86.     181  REA Giovanni                I  TIRRENO M.S.                  PEUGEOT 106 XSI         A    1400    07:57,26
  87.     144  POMPEI Elio                 I  POMOZZI TEAM                  CITROEN SAXO VTS        N    1600    07:58,23
  88.     186  LOFFREDO Giovanni           I  A.C. FORZE POLIZIA            PEUGEOT 106 XSI         A    1400    07:58,25
  89.     209  DAINI Ferdinando            I                                RENAULT CLIO            A    2000    07:59,05
  90.     220  DI FULVIO Rocco             I  PUBLIMOTOR                    OPEL ASTRA GSI          A    2000    08:00,26
  91.     212  D'AMICO Salvatore           I  ETNA C.                       RENAULT CLIO            A    2000    08:00,35
  92.     413  MARCHESE Gennaro            I  PROGETTO CORSA                FORD ESCORT WRC         E1   3000    08:00,62
  93.     151  MAMMARELLA Andrea           I  STAR SERVICE                  PEUGEOT 106 S 16        N    1600    08:00,91
  94.     134  MAZZARA Giuseppe            I                                PEUGEOT 106             N    1600    08:01,04
  95.     405  BRUNOZZI Gianluca           I  SKA MOTORSPORT                RENAULT CLIO            E1   2000    08:01,13
  96.     162  CIOGLI Luigino              I  TODI CORSE                    RENAULT CLIO W          N    2000    08:01,51
  97.     163  CATALANO Paolo              I                                RENAULT CLIO W          N    2000    08:02,58
  98.     403  VITALI Alessio              I  POMOZZI TEAM                  OPEL ASTRA GSI          E1   2000    08:02,66
  99.     138  MISTRETTA Bartolomeo        I  CIARCELLUTI                   PEUGEOT 106 R           N    1600    08:02,70
  100.    183  FABRIZI Tito                I  POMOZZI TEAM                  PEUGEOT 106 R           A    1400    08:02,73
  101.    145  SPACCO Roberto              I  PESCARA C.                    PEUGEOT 106             N    1600    08:02,81
  102.    307  GANDINI Angelo              I  GS AC ASCOLI PICENO           PEUGEOT 205             E1   1400    08:03,22
  103.    152  MERCATI Lorenzo             I  ETRURIA                       PEUGEOT 106 1.6 16V     N    1600    08:04,55
  104.    164  RAMACOGI Maurizio           I  POMOZZI TEAM                  OPEL ASTRA GSI          N    2000    08:05,24
  105.    312  GORI Fabio                  I                                RENAULT CLIO RS         E1   2000    08:06,19
  106.    208  LORE' Giuseppe              I  CRONO RACE                    RENAULT CLIO RS         A    2000    08:06,95
  107.    407  COLLIA Perry                I  EFFECI SPORT                  RENAULT CLIO RS         E1   2000    08:09,04
  108.    168  FORTI Antonio               I  GS AC ASCOLI PICENO           OPEL ASTRA GSI          N    2000    08:09,14
  109.    432  DE CAMILLIS Gianluca        I  A.S. ERBERTH R.               LOLA PEUGEOT 590        CN   1600    08:09,41
  110.    159  BENEDETTI Gianluca          I  POMOZZI TEAM                  RENAULT CLIO            N    2000    08:09,53
  111.    142  RODINO Gianluca             I  COSENZA C.                    PEUGEOT 106 R           N    1600    08:09,81
  112.    165  CINELLI Claudio             I  CRONO RACE                    HONDA CIVIC R.          N    2000    08:10,52
  113.    219  SBROLLINI Claudio           I                                OPEL VECTRA             A    2000    08:11,04
  114.    226  ALFANO Luigi                I  IRPINIA CORSE                 BMW 325                 A    3000    08:15,97
  115.    445  DE NICOLA Francesco         I                                SYMBOL SPORT           E2-3  3000    08:16,51
  116.    166  SANTULLI Domenico           I                                RENAULT CLIO W          N    2000    08:16,86
  117.    172  LUNARI Fabrizio             I  POMOZZI TEAM                  RENAULT CLIO W          N    2000    08:17,48
  118.    171  CAMPOGIANI Massimo          I  CARLO BENELLI                 OPEL ASTRA GSI          N    2000    08:17,50
  119.    146  LELLI Paolo                 I  STAR SERVICE                  CITROEN SAXO VTS        N    1600    08:17,85
  120.    430  SASSA ROLL-BAR              I  SASSA R.                      OSELLA PA 21 HONDA     E2-1  1600    08:18,84
  121.    123  CUOCO Maurizio              I  ACN FORZE DI POLIZIA          PEUGEOT 106 R           N    1400    08:21,10
  122.    422  TOCCI Giuseppe              I                                LOTUS EXIGE             GT   2000    08:21,59
  123.    227  LOEBER Thorsten             D  DSK                           BMW 325                 A    3000    08:21,96
  124.    122  DIONISI Giuliano            I  SKA MOTORSPORT                PEUGEOT 106 R           N    1400    08:22,58
  125.    133  CICALESE Francesco Paolo    I  A.C. FORZE POLIZIA            PEUGEOT 106 R           N    1400    08:22,62
  126.    187  ROMOLI Cristiano            I  POMOZZI TEAM                  PEUGEOT 106 XSI         A    1400    08:22,75
  127.    158  MARCHIONI Tiziano           I                                RENAULT CLIO RS         N    2000    08:22,79
  128.    153  BALDIERI Germano            I                                OPEL ASTRA              N    2000    08:23,09
  129.    135  AIELLO Marco                I  AS PROGETTO CORSE             PEUGEOT 106 R           N    1600    08:23,67
  130.    132  GIARDINI Gabriele           I  AS SCUDERIA FABRIANO          PEUGEOT 106 R           N    1400    08:25,42
  131.    120  MARINO Angelo               I  TIRRENO M.S.                  PEUGEOT 106 R           N    1400    08:26,97
  132.    211  TOMASSETTI Roberto          I                                ALFA R. 145             A    2000    08:27,59
  133.    130  GIGLIARELLI Achille         I  POMOZZI TEAM                  PEUGEOT 106 R           N    1400    08:31,24
  134.    184  ZAINO Adamo                 I  A.S.T. ROSSI SPORT            PEUGEOT 106 XSI         A    1400    08:31,77
  135.    143  PARISE Gaetano              I  COSENZA C.                    PEUGEOT 106             N    1600    08:33,02
  136.    174  LANARI Enrico               I  AUTO HAUS L.T.                SEAT IBIZA TDI          ND   2000    08:33,13
  137.    176  MARSILI Antonino            I                                BMW M3                  N    3000    08:36,86
  138.    139  DI DOMIZIO Massimo          I  A.S.T. ROSSI SPORT            CITROEN SAXO            N    1600    08:37,54
  139.    311  OSTUNI Sante                I                                PEUGEOT 106 R           N    1400    08:39,32
  140.    189  FINESTAURI Emanuele         I                                PEUGEOT 106 1.6 16V     A    1600    08:40,07
  141.    117  DI MUZIO Emiliano           I                                PEUGEOT 106 R           N    1400    08:42,48
  142.    127  GELIDI Nicola               I  A.S.T. ROSSI SPORT            PEUGEOT 106 R           N    1400    08:44,99
  143.    126  MANCINI Giorgio             I  PESCARA C.                    PEUGEOT 106 R           N    1400    08:48,27
  144.    131  SPADONI Valentino           I  POMOZZI TEAM                  PEUGEOT 106 R           N    1400    08:54,65
  145.    157  BENEDETTI Giovanni          I  POMOZZI TEAM                  OPEL ASTRA GSI          N    2000    08:58,41
  146.    233  DI FRANCESCO Vincenzo       I  POMOZZI TEAM                  PEUGEOT 306 R           SP   2000    08:58,65
  147.    147  PROVARONI Luciano           I  POMOZZI TEAM                  PEUGEOT 106             N    1600    08:58,85
  148.    167  BULDRIGHINI Gianfranco      I  CATRIA                        OPEL ASTRA              N    2000    09:00,14
  149.    310  RODRIGUEZ Manuel            I                                HONDA CIVIC VTI         E1   1600    09:00,76
  150.    129  AIELLO Giovanni             I  AS PROGETTO CORSE             PEUGEOT 106 R           N    1400    09:10,96
  151.    119  GANDINI Davide              I  POMOZZI TEAM                  PEUGEOT 106 R           N    1400    09:11,29
  152.    156  LANCI Marco                 I  SCUDERIA LA.NA                RENAULT CLIO W          N    2000    09:15,84
  153.    155  GUNNELLA Giovanni           I                                RENAULT CLIO W          N    2000    09:21,87
  154.    225  ANTONICELLI Abramo          I  RUBICONE C.                   BMW M3 E36              A    3000    09:24,82
  155.    128  MINUCCI Paolo               I  GRANDUCATO C.                 PEUGEOT 106 R           N    1400    09:27,00
  156.    170  CAPPELLETTI Daniele         I  POMOZZI TEAM                  RENAULT CLIO W          N    2000    09:27,83
  157.    70   FONTI Matteo                I  CI. DI.RACING                 FIAT UNO TURBO          N    3000    09:29,93
  158.    115  POLCHI Luigi                I  CI.DI. RACING                 FIAT CINQUECENTO        N    1400    12:12,42
          161  CARDONE Antonio             I  NEW RACING T.                 HONDA CIVIC R.          N    2000
          169  FAZI Alessandro             I  A.C. FORZE POLIZIA            RENAULT CLIO W          N    2000
          182  PAOLUCCI Gianluca           I  POMOZZI TEAM                  CITROEN AX GTI          A    1400
          238  GIOBBI Claudio              I  SICA MOTORSPORT               BMW 320 I               SP   2000
          425  BRANDI Silvano              I                                CHEVROLET CORVETTE      GT   3000
          441  GERARDI Emiliano            I  A.S.VALLE DEL LIRI            OSELLA PA21/S           CN   2000
          442  PALMA Claudio               I                                LUCCHINI               E2-2  2000


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 9.7.2006
Přečteno: 3420 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist