úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg - Trénink

Informace ze sobotního tréninku

Výsledky tréninku/trainings results:

   1.     2  KRAJCI Jaroslav           SK  Lola Zytec F 3000        2:01,618      D+E2     3.0
   2.     1  WALDY Hermann             A   Reynard 94D              2:03,314      D+E2    +3.0
   3.     3  SZASZ Laszlo              H   Reynard Zytec Nippon     2:06,634      D+E2     3.0
   4.    39  STENGER Herbert           D   Equipe Stenger CN        2:07,077     CN+C3
   5.    28  FAGGIOLI Simone           I   Osella PA21/S            2:08,076        CN     2.0
   6.    20  REGOSA Giulio             I   Osella PA20/S            2:08,086        CN     3.0
   7.    43  KRISAM Martin jun.        D   Osella PA20/P            2:08,133     CN+C3
   8.    24  CINELLI Franco            I   Osella BMW PA20/S        2:08,518        CN     3.0
   9.    21  KRAMSKY Otakar            CZ  Osella  BMW K - 05       2:10,942        CN     3.0
  10.     8  MARTINEC Inigo            E   Formel 3000              2:11,515      D+E2     3.0
  11.    50  PLASA Georg               D   BMW 320 V 8 Judd         2:11,515     E1Int
  12.    25  BORMOLINI Fausto          I   Osella PA20/S            2:12,477        CN     3.0
  13.    44  WINKLER Bruno             D   Stenger Cn BMW           2:12,477     CN+C3
  14.    40  LANG Uwe                  D   Osella PA20/S            2:12,539     CN+C3
  15.    23  MERLI Christian           I   Osella PA20/S            2:13,152        CN     3.0
  16.     5  NAPIONE Renzo             I   Reynard 01/L             2:14,212      D+E2     3.0
  17.    15  SVOBODA Milan             CZ  Dallara F302             2:14,738      D+E2     2.0
  18.    41  LEIBACH Herbert           D   Faust P 94               2:15,354     CN+C3
  19.     7  DE PELLEGRINI Ivano       I   Lola T96 / 50            2:15,895      D+E2     3.0
  20.    29  CALDANI Gian Luca         I   Osella Honda PA21/S      2:16,487        CN     2.0
  21.    53  LABER Hans-Peter          A   Ford Gabat Cosworth      2:17,420      H+E1    +2.0
  22.    30  BALLATORI Pietro-Angelo   I   Osella PA21/S            2:17,543        CN     2.0
  23.    10  STANKOVIC Vladimir        SLO Coloni Formel 3          2:17,788      D+E2     2.0
  24.    64  HÖLLER Dieter             A   Ford Gabat Escort C.R    2:19,296      H+E1    +2.0
  25.    32  ZERLA Adriano             I   Osella PA21/S            2:19,585        CN     2.0
  26.    52  PAILER Felix              A   Lancia Delta Integra     2:20,875      H+E1    +2.0
  27.    33  ZAUNER Johann             A   Osella Honda PA21/P      2:21,856        CN     2.0
  28.    47  SILBERBERGER Stefan       A   PRC C 3                  2:22,019     CN+C3
  29.    54  IANIELLO Bruno            CH  Lancia Delta S 4         2:22,661      H+E1    +2.0
  30.    74  EDLINGER Erich            A   BMW  318 iS              2:22,825      H+E1     2.0
  31.    57  PREGARTNER Herbert        A   Porsche Weitec GT2       2:23,667      H+E1    +2.0
  32.    11  TARMANN Josef             A   Dallara F 3              2:25,745      D+E2     2.0
  33.    13  MAUHART Florian           A   Ermolly Formel Renault   2:25,827      D+E2     2.0
  34.    55  ZINK Enst                 A   Ford Cosworth WRC        2:25,892      H+E1    +2.0
  35.    46  BREBSOM Nicolas           LUX Osella PA9               2:26,572     CN+C3
  36.    59  NOWAK Fanz                A   Lancia Delta Integra     2:26,761      H+E1    +2.0
  37.    37  ÖPPINGER Erich            D   Osella PA16              2:26,854     CN+C3
  38.    95  MARKO Andreas             A   Ledinegg  Golf GTI 1     2:26,907      H+E1     1.6
  39.    16  SLADECKA Juraj            SK  Opel Lotus 2000          2:26,979      D+E2     2.0
  40.    42  MÜLLER Urs                CH  Argo JM 21               2:27,449     CN+C3
  41.    78  PLATZER Manfred           A   BMW  320 F2              2:27,456      H+E1     2.0
  42.    143 MALY Jaromir              CZ  Ford Escort Maxi Kit     2:28,188         A     2.0
  43.    106 PISANO Egidio             I   Vw  Spiess Golf 16 V     2:30,799      H+E1     1.6
  44.    97  MAIER Helmut              D   Vw Spiess Golf           2:31,455      H+E1     1.6
  45.    137 KOSCIUSZKO Jan            PL  Ford Focus WRC RS        2:32,578         A    +3.0
  46.    77  BLASL Hermann             A   Opel Kadett C  16V       2:32,923      H+E1     2.0
  47.    67  KUNZE Anton               A   Renault Clio V 6         2:33,001      H+E1    +2.0
  48.    70  HOFER Werner              A   Ford  Escort Coswort     2:33,031      H+E1    +2.0
  49.    160 WEIDINGER Jörg            D   MW M 3                   2:33,150         N    +3.0
  50.    65  TRAINTINGER Gottfried     A   Opel  Kadett GTE         2:33,158      H+E1    +2.0
  51.    90  GROSSAUER Jürgen          A   Suzuki  Balleno          2:33,217      H+E1     2.0
  52.    148 SCHWEIGER Christian       A   Renault Megane Coupe     2:33,315         A     2.0
  53.    17  STOLLNBERGER Andreas      A   Swift Renault 2000       2:33,343      D+E2     2.0
  54.    134 LISKA Vladimir            CZ  BMW M 3                  2:33,368         A    +3.0
  55.    88  EDER Erich                A   Vw Golf GTI 16 V         2:33,959      H+E1     2.0
  56.    22  CESTARO Gianni            I   Osella   PA20/S          2:34,012        CN     3.0
  57.    93  LEINHOLZ Robert           A   Vw Golf                  2:35,058      H+E1     2.0
  58.    91  FIAUSCH Heiko             A   Opel Kadett GSI 16 V     2:35,143      H+E1     2.0
  59.    69  HÄHNEL Helmut             A   Lancia Delta Integrale   2:35,431      H+E1    +2.0
  60.    60  SCHLEGL Reinhard          A   Ford Escort Cosworth     2:35,470      H+E1    +2.0
  61.    155 JURENA Peter              SK  Mitsubishi Lancer Evo 7  2:35,704         N    +3.0
  62.    58  KROISLEITNER Vincenz      A   Ford  Gabat Cosworth     2:36,267      H+E1    +2.0
  63.    125 MICHL Dan                 CZ  Peugeot  306             2:36,987        SP
  64.    142 RITZBERGER Kurt           A   Peugeot 306 GTI          2:37,241         A     2.0
  65.    76  PROBST Franz              A   Vw Golf GTI 16 V         2:37,400      H+E1     2.0
  66.    157 VOVES Jiri                CZ  Subaru Imprezza          2:38,378         N    +3.0
  67.    156 KRUG Rainer               D   BMW M 3                  2:38,671         N    +3.0
  68.    108 PUCHER Gerald             A   Suzuki  Swift GTI 16     2:38,821      H+E1     1.4
  69.    146 MARTINEK Rene             A   Renault Clio RS          2:39,146         A     2.0
  70.    136 HERNADY Laszlo            H   MW M 3                   2:39,293         A    +3.0
  71.    103 HOLZMANN Thomas           A   Alfa Romeo 145 16 V      2:40,096      H+E1     1.6
  72.    79  JUD Werner                A   Vw Golf                  2:40,198      H+E1     2.0
  73.    98  NÖMAYR Erich              A   Opel Kadett C Coupe      2:40,208      H+E1     1.6
  74.    159 LOSMANN David             CZ  Subaru Imprezza WRX      2:40,726         N    +3.0
  75.    18  STEINER Bianca            A   Lotus Formel Renault     2:41,105      D+E2     1.6
  76.    101 KRAMMER Joe               A   Alfa Romeo 33 16V EV     2:41,272      H+E1     1.6
  77.    99  STRASSER Norbert          A   Toyota Corolla GT        2:41,796      H+E1     1.6
  78.    161 LISKA Milan               CZ  Mitsubishi  Lancer Evo 8 2:42,044         N    +3.0
  79.    116 JERMAN Martin             CZ  Opel Astra OPC           2:42,136        SP
  80.    113 FASERL Michael            A   Vw Polo                  2:42,172      H+E1     1.4
  81.    152 FISCHER Alfred            A   Peugeot 106 Kit Car      2:42,183         A     1.6
  82.    154 HOHENWARTER Mario         A   Vw Golf 3 TDI            2:42,393         A  Diesel
  83.    147 HOLZER Dieter             A   Vw Golf III 16 V         2:42,545         A     2.0
  84.    87  GOLLINGER Martin          A   Vw Golf 1 GTI 16V        2:43,132      H+E1     2.0
  85.    75  ENDRESS Michael           D   Audi Coupe 80 C          2:43,419      H+E1     2.0
  86.    171 STRUCKMANN Walter         A   Honda Civic Type R       2:44,131         N     2.0
  87.    117 VOJACEK Petr              CZ  BMW  320 i               2:44,559        SP
  88.    112 HANDSTANGER Oliver        A   Suzuki  Swift            2:45,094      H+E1     1.4
  89.    82  HAIDER Franz              A   Vw Golf 17               2:45,146      H+E1     2.0
  90.    145 FISCHER Martin            A   Opel Astra GSI 16 V      2:45,806         A     2.0
  91.    92  RIEGLER Leo               A   Ford  Sierra Coswort     2:45,912      H+E1     2.0
  92.    121 DOUBEK Vladimir           CZ  Ford Escort RS 2000      2:47,103        SP
  93.    141 WALDY Hermann jun.        A   Renault Megane           2:47,405         A     2.0
  94.    168 PRATL Jürgen              A   Renault Clio Williams    2:47,546         N     2.0
  95.    165 VRPCIC Almir              BIH Honda  Integra Typ R     2:47,966         N     2.0
  96.    123 LOS Jiri                  CZ  Opel Astra OPC           2:49,051        SP
  97.    166 AUER Michael              A   Renault Clio William     2:49,594         N     2.0
  98.    124 JERMANOVA Gabriela        CZ  Ford Escort RS 2000      2:51,142        SP
  99.    68  DEINBACHER Peter          A   Ford Sierra Cosworth     2:51,356      H+E1    +2.0
  100.   119 VOJACEK Lukas             CZ  Opel Astra OPC           2:51,564        SP
  101.   170 DE FLORIAN Umberto        I   Renault Clio William     2:51,833         N     2.0
  102.   169 BREI Hans                 A   Opel Astra GSI 16V       2:52,316         N     2.0
  103.   140 KNAUS Karl                A   Ford  Puma               2:52,509         A     2.0
  104.   71  HOBACHER Raimund          A   Ford Sierra Cosworth     2:52,814      H+E1    +2.0
  105.   86  GRATZER August            A   Lancia Beta Coupe        2:53,575      H+E1     2.0
  106.   167 GASSLER Bernhard          A   Peugeot 306 S16 Base     2:55,022         N     2.0
  107.   175 MEINDL Manfred            A   Citroen  Saxo VTS        2:56,998         N     1.6
  108.   14  WIPFLER Anton             A   Renault Formel 2000      2:57,020      D+E2     2.0
  109.   105 KOHLBACHER Thomas         A   Honda Civic 1,6i         3:00,176      H+E1     1.6
  110.   174 KLAMMER Mario             A   Suzuki Ignis Sport       3:00,955         N     1.6
  111.   144 MÜHLBACHER Friedrich      A   Seat Ibiza               3:01,164         A     2.0
  112.   139 RAMIC Fadil               A   Renault clio             3:01,395         A     2.0
  113.   150 RIGOLET Andre             A   Peugeot 106 S 16         3:02,597         A     1.6
  114.   12  BLUMAUER Werner " Blumi"  A   MW Eigenbau Ford Rem     3:04,099      D+E2     2.0
  115.   109 RETSCHITZEGGER Johann     A   Peugeot  205             3:07,982      H+E1     1.4
  116.   128 THEILER Max               CH  Porsche 996 GT3 Club     3:08,463        GT    +3.0
  117.   176 WINDSTEIG Werner          A   Citroen  Saxo VTS        3:08,493         N     1.6
  118.   204 KÖNIG Hans-Anton          D   Audi 50 GLS              3:09,475        HA     1.3
  119.   80  WERNLE Adi                A   Daihatsu Charade GTI     3:12,660      H+E1     2.0



Ander Vilarino, Reynard Nippon


Simone Faggioli, Osella PA21S Honda


Fausto Bormolini, Osella PA20S BMW



Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 23.4.2005
Přečteno: 4475 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist