úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg - Entry list

1st round of European Hillclimb Championship 2006

E2/D      1   GALLI              Hubert       A     derselbe                      Interserie Reynard BMW
E2/D      2   VILARINO           Ander        E     Vilarino Motorsport           Reynard Mugen F 3000
E2/D      3   SZASZ              Laszlo       H     Szasz Motorsport              Reynard Zytek F 3000
E2/D      4   NEVERILL           Dusan        CZ    Czech National Team           Lola T96/50
E2/D      5   WALDY              Hermann      A     MSC-Rottenegg                 Reynard 94 D Formel 3000
E2/D      6   NAPIONE            Renzo        I     Tschager Motosport            Reynard F 3000
E2/D      7   STANKOVIC          Vladimir     SLO                                 Lola F 3000
E2/D      8   SLADECKA           Juraj        SK    derselbe                      Lola Zytek  3000
E2/D      9   REGOSA             Giulio       I     Tschager Motosport            Lola - Sc.Ateneo
E2/D      10  BORMOLINI          Fausto       I     Tschager Motosport            Lola F 3000
E2/D      11  ROASIO             Maurizio     I     Tschager Motosport            Lola F 3000
E2/D      14  TARMANN            Josef        A     derselbe                      Dallara F302
E2/D      15  VILARINO           Angela       E     Vilarino Motorsport           Coloni F 2000
E2/D      16  SEMLBAUER          Patrick      CZ    Semlbauer Jan                 Opel Lotus
E2/D      17  STEINER            Bianca       H     Szasz Motorsport              Renault F2000
E2/D      18  MAUHART            Florian      A     derselbe                      Formel Renault Ermoly FRE
E2/D      19  ZMESKAL            Milos        CZ    Zmeskal Racing                Dallara 399
E2/D      20  BLUMAUER           Werner       A     derselbe                      Formel Ford MW Eigenbau
E2/D      21  WIPFLER            Anton        A     derselbe                      Renault Formel 2000
E2/D      22  KORP               Wolfgang     A     derselbe                      Reynard Ford Formel 2000 RF
E2/D      23  EIBL               Erich        A     derselbe                      Renault Formel 2000
E2/D      24  SVOBODA            Milan        CZ    Czech National Team           Dallara 302
E2/D      25  STOLLNBERGER       Andreas      A     derselbe                      Renault Swift SC 95
CN/EHC    28  GAZZIERO           Stefano      I     derselbe                      Osella PA 20/S
CN/EHC    29  KRAMSKY            Otakar       CZ    Czech National Team           Osella BMW K-08
CN/EHC    30  DEPELLEGRINI       Ivano        I     Tschager Motosport            Osella PA 20 S
CN/EHC    31  DÁLPAOS            Fausto       I     Tschager Motosport            Osella PA 20 S
CN/EHC    34  CAMARLINGHI        Michele      I     derselbe                      Osella PA 21/S
CN/EHC    35  CHAMPELOVIER       Lionel       F     derselbe                      Norma M 20 eB
CN/C3     38  ÖPPINGER           Erich        D     derselbe                      Osella PA 16
CN/C3     39  BREBSOM            Nicolas      LU    derselbe                      Osella PA 20 S
CN/C3     41  WAGNER             Arnold       D     derselbe                      Osella PA 20 S
CN/C3     42  BENES              Milos        CZ    GMS Racing Team               Luccini P3/B2
CN/C3     45  ZAUNER             Johann       A     MSC-Rottenegg                 Osella PA 21
CN/C3     46  SILBERBERGER       Stefan       A     derselbe                      PRC C/N
CN/C3     47  BREBSOM            Nicolas      LU    derselbe                      Osella PA 9
CN/C3     48  PERHOFER           Peter        A     derselbe                      TIGA 80 FZR 2000
E1        51  IANELLO            Bruno        I     derselbe                      Lancia Delta S4
E1        52  GABAT              Güther       A     MSC Rottenegg                 Ford Gabat Turbo
E1        53  PAILER             Felix        A     derselbe                      Lancia Delta Integrale
E1        54  PREGARTNER         Herbert      A     derselbe                      Weitec Porsche 911 GT2
E1        55  ZINK               Ernst        A     derselbe                      Ford Cosworth WRC
E1        56  HÖLLERBAUER        Gottfried    A     derselbe                      Lancia Integrale HF Turbo 16V
E1        57  GALLAUN            Michael      A     derselbe                      Opel Calibra Turbo 2WD
E1        58  FRANK              Alexander    A     derselbe                      Lancia Delta Integrale
E1        59  RIEGLER            Leo          A     derselbe                      Ford Sierra Cosworth
E1        60  TRAINTINGER        Gottfried    A     derselbe                      Opel Kadett C Coupe GT/E
E1        61  DEINBACHER         Peter        A     MSRR Neulengbach              Ford Sierra Cosworth RS 2000
E1        62  KARL               Werner jun.  A     Ralley Team ZKW               VW Golf 1 16V Trubo
E1        63  LABER              Hans-Peter   A     derselbe                      Ford Gabat Cossie
E1        64  FUCHS              Manfred      A     derselbe                      Lancia Delta Integrale
E1        65  STROBL             Alexander    A     derselbe                      Ford Gabbat Cosworth
E1        66  HÄHNEL             Helmut       A     derselbe                      Lancia Delta Integrale
E1        67  MOSER              Michael      A     derselbe                      Fiat Uno Turbo
E1        68  HOBACHER           Raimund      A     derselbe                      Ford Sierra Cosworth
E1        69  NOWAK              Franz        A     derselbe                      Lancia Delta Integrale
E1        70  PERMETINGER        Bernhard     A     derselbe                      BMW E30 M3
E1        71  KROISLEITNER       Vinzenz      A     derselbe                      Ford Gabat Cosworth
E1        72  SCHWAIGER          Rupert       A     derselbe                      Porsche 911 3,6 Bi-Turbo
E1        73  HOFER              Werner       A     derselbe                      Ford Escort Cosworth WRC
E1        74  Ing. NAUSCHNEGG    Reinhold     A     derselbe                      Opel Calibra Turbo 2WD
E1        75  SCHLEGL            Reinhard     A     derselbe                      Ford Cosworth
E1        78  WIEDERHOFER        Stefan       A     derselbe                      Mazda 323 GT-R
E1        79  BINDER             Karl Heinz   A     derselbe                      Ford Sierra RS 500
E1        80  PABST              Johannes     A     derselbe                      Opel Kadett D
E1        81  EDER               Roland       A     derselbe                      VW Golf GTI 16V
E1        82  GROSSAUER          Jürgen       A     derselbe                      Honda Civic
E1        83  BAHUSLAV           URBAN        CZ    Camura Rac.Team               Skoda Fabia
E1        84  LANDL              Gerhard      A     derselbe                      BMW 318 is
E1        85  BLASL              Hermann      A     derselbe                      Opel C Kadett 16V
E1        87  JUD                Werner       A     derselbe                      VW Golf II 16 V
E1        88  PÖLZGUTER          Andreas      A     derselbe                      Opel Kadett E GSI
E1        89  GOLLINGER          Martin       A     derselbe                      VW Automeister Golf I
E1        90  HAIDER             Franz        A     derselbe                      VW Golf I
E1        91  FIAUSCH            Heiko        A     derselbe                      Opel Kadett GSI 16V
E1        92  KÜBERL             Christian    A     MSFP Putzmannsdorf            BMW M3
E1        93  BURGHART           Markus       A     Ralley Tream ZKW              VW Golf 2 GTI 16V
E1        94  BIBERHOFER         Reinhard     A     derselbe                      Peugeort 309
E1        95  KRENN              Mario        A     derselbe                      VW Golf GTI
E1        96  PLATZER            Manfred      A     derselbe                      BMW 320 F2
E1        97  LIENDL             Christian    A     derselbe                      VW Golf I GTI
E1        98  SCHWAB             Günther      A     derselbe                      Renault Sport Clio Cup
E1        99  ROTH               Anton        A     derselbe                      Renault Maxi Megane
E1       100  WERNLE             Adolf        A                                   Daihatsu Charade GTI Turbo
E1       102  HOLZMANN           Thomas       A     derselbe                      Alfa Romeo 145 16V
E1       103  KLAUS              Robert       A     MSC-Rottenegg                 Peugeot 205
E1       104  ROIDER             Franz        A     derselbe                      Ford Fiesta RS
E1       105  STRASSER           Norbert      A     derselbe                      Toyota Corolla AE 86
E1       106  PUCHER             Gerald       A     derselbe                      Suzuki GTI Twincam 16V
E1       107  NÖMAYR             Erich        A     derselbe                      Opel Kadett C
E1       110  ROSENMAYR          Tibor        A     derselbe                      MITU Mazda RX 7
E1       111  PACHER             Georg        A     derselbe                      Puch 500
E1       112  FASERL             Michael      A     derselbe                      VW Polo
E1       113  THALMAYER          Hans         A     derselbe                      Steyr Puch 650
SP       116  JOSIPOVIC          Miroslav     BIH   AK Optima Modrica             Opel Vectra Super Touring
SP       117  BEDINI             Piergiorgio  MC    derselbe                      Alfa Romeo 147
SP       118  LOS                Jiri         CZ    Auto Kelly Racing Team        Opel Astra OPC
SP       119  REJLEK             Jakub        CZ    Auto Kelly Racing Team        Ford Escort 2000
SP       120  JERMANOVA          Gabriela     CZ    Auto Kelly Racing Team        Opel Astra OPC
SP       121  KUSY               Tomas        CZ    Tomas Kusy                    Peugeot 306 SP
SP       122  VOJACEK            Lukas        CZ    Auto Kelly Racing Team        Opel Astra OPC
SP       123  KAVIRADNICEK       Milan        CZ    Tomas Kusy                    Peugeot 306 SP
SP       124  JERMANN            Martin       CZ    Czech National Team           Alfa Romeo 147
SP       125  ZDRAVKO            Jovanovic    BIH   AK Optima Modrica             Peugeot 306 S 16
SP       126  VOJACEK            Petr         CZ    Czech National Team           Alfa Romeo 147
SP       127  LOSMANN            David        CZ    Cardo Racing                  Peugeot 306 S 16
SP       128  GIOBBI             Claudio      I     derselbe                      BMW 320i
SP       129  MILJEVIC           Boris        BIH   Prodriver BIH RT              Alfa Romeo 156 16V TS
GT       132  BRANDI             Silvano      I     derselbe                      Chevrolet Corvette C5R
GT       133  DI FEO             Silvana      I     derselbe                      Mazda MX 5
A        135  HERNADI            Laszlo       H     Fönix Motorsport              BWM M 3
A        136  HILGER             Alfred       D     derselbe                      BMW M3 E 36
A        137  TOTH               Josef        CZ    BMW Kramsky Team              BMW M3
A        138  KOSCIUSZO          Jan          PL    derselbe                      Ford Focus WRC
A        139  JANIK              Vaclav       CZ    Czech National Team           BMW M3
A        140  LISKA              Vladimir     CZ    Club Fox Racing               BMW M 3
A        141  KABATNIK           Petr         CZ    KABATNIK                      BMW M 3 Coup?
A        142  HERZOG             Helmut       A     derselbe                      Renault Megane Coupe
A        143  KREMAIER           Rainer       A     MSC-Rottenegg                 Peugeot 306
A        144  MARTINEK           Rene         A     MSC Rottenegg                 Honda Civic Typ R
A        145  MICHL              Dan          CZ    Czech National Team           Skoda Oktavia Kit Car
A        146  URTHALER           Alexander    I     Real Motorsport               Honda Civic Typ R
A        147  HOLZER             Dieter       A     derselbe                      VW Golf GTI 16V
A        148  RABELHOFER         Stefan       A     RT ZKW Mürztal                Renault Megane Coupe
A        149  MÜHLBACHER         Friedrich    A     derselbe                      Seat Ibiza
A        150  RAMIC              Fadil        A     derselbe                      Renault Clio Sport
A        151  RITZBERGER         Kurt         A     MSC-Rottenegg                 Peugeot 306
A        152  MALY               Jaromir      CZ    Czech National Team           Ford Escort Kit Car
A        153  GRASMUGG           Herbert      A     derselbe                      Renault Megane Coupe
A        154  NEMECEK            Peter        A     MSC Rottenegg                 BMW  320 Diesel
A        155  FISCHER            Martin       A     MSC-Rottenegg                 Peugeot 106 KITCAR
A        156  WOHLSCHLAGER       Bernd        D     derselbe                      Ford Motorsport Puma Kitcar
A        157  FISCHER            Alfred       A     MSC-Rottenegg                 Peugeot 106 KITCAR
A        158  RIGOLET            Andre        A     MSC-Rottenegg                 Citroen Saxo
A        159  PUCHER             Martin       A     VW Ralley Team Austria        VW Golf IV TDI
N        161  WEIDINGER          Jörg         D     ADAC Nordbayern EV            BMW M3
N        162  WANEK              Roland       D     MSC Ruhr-Blitz Bochum         BMW M3 Coupe
N        163  DOUBEK             Vladimir     CZ    Czech National Team           BWM M 3
N        164  VARDANEGA          Lino         I     derselbe                      BMW M3 E 36
N        165  STRNAD             Anton        SK    derselbe                      Mitsubishi Evo VII
N        166  KRUG               Rainer       D     derselbe                      BMW M3
N        167  JURENA             Peter        SK    Matador MSP                   Mitsubishi Lancer EVO 7
N        168  VODICKA            Richard      CZ    AMK Ecce Homo Sternberk       BMW M3
N        169  VOVES              Jiri         CZ    Czech National Team           Subaru Imprezza
N        171  DEMIROVIC'         Enis         BIH   Prodriver BIH RT              Honda Integra Type R
N        173  VRPCIC             Almir        BIH   Prodriver BIH RT              Honda Civic Type R
N        174  BREI               Hans         A     MSRR Neulengbach              Opel Astra GSI 16V
N        175  PRATL              Jürgen       A     derselbe                      Renault Clio Williams
N        176  DE FLORIAN         Umberto      A     derselbe                      Renault Clio Williams
N        177  PREK               Ales         SLO   Dirkalno Drustvo Ultra        Honda Civic Typ R
N        178  AUER               Michael      A     derselbe                      Renault Clio Williams
N        179  HOFSTÄTTER         Rene         A     Ford Racing Club              Ford Fiesta ST
N        180  LEITGEB            Cristoph     A     Ford Racing Club              Ford Fiesta ST
N        181  WOLLINGER          Daniel       A     Ford Racing Club              Ford Fiesta ST
N        182  WINTER             Rene         A     Ford Racing Club              Ford Fiesta ST
N        183  HARTL              Dominik      A     Ford Racing Club              Ford Fiesta ST
N        184  MEINDL             Manfred      A     derselbe                      Citroen Saxo VTS
N        185  WINDSTEIG          Werner       A     derselbe                      Citroen Saxo VTS
HA       186  RENNER             Karin        A     Historic Racing Team Austria  Formel Ford Hawke DL2B
HA       187  PONGRATZ           Bernhard     A     derselbe                      Mako Toyota F3
HA       188  RENNER             Franz        A     Historic Racing Team Austria  Formel Ford van Diemen
HA       189  STARA              Kamila       CZ    SK Industrietechnik           Formula Easter MTX 1-03
HA       190  LINTSCHER          Kurt         A     derselbe                      PRS RH02 Formel  Ford
HA       191  HUBER              Friedrich    A     Historic Racing Team Austria  Lola T 328 SV
HA       192  FORAL              Lubomir      CZ    Czech National Team           Metalex Plzen MTX 1-02
HA       193  KOMORNIK           Walter       A     derselbe                      Lola T250 SV
HA       194  BOSCH              Hermann      A     Historic Racing Team Austria  Lotus 69  Formel 3
HA       195  TYKAL              Petr         CZ    SK Industrietechnik           Formula Easter MTX 1-03
HA       196  BORMOLINI          Luigi        I     derselbe                      Porsche 930 Turbo        1979
HA       197  DOBLHOFER          Hannes       A     Historic Racing Team Austria  Porsche 911 RSR          1975
HA       198  SPÖRK              Franz        A     derselbe                      Fiat Special             1973
HA       199  MITTERER           Michael      A     derselbe                      Mitu Mazda RX3 Wankel    1974
HA       200  GRATZER            August       A     derselbe                      Lancia Beta Coupe 2000   1977
HA       201  PETTER             Richard      A     derselbe                      BMW 2002 ti              1974  G2
HA       202  BERTOZZI           Lino         A     derselbe                      Ford Escort RS 2000      1974  H2
HA       203  KERSCHBAUMER       Gert         A     derselbe                      Ford Escort RS 2000      1976  H2
HA       204  KONICAR            Vladimir     CZ    SK Industrietechnik           BMW 2002 ti              1971  G2
HA       205  LAMPELMAIER        Max          A     Ford Racing Club              Ford Escort MK 1         1975  H2
HA       206  HOCHEGGER          Adi          A     Historic Racing Team Austria  Opel Kadett C Coupe      1974
HA       207  THEURETSBACHER     Leo          A     Historic Racing Team Austria  BMW 2002 ti              1971  G2
HA       208  SPIEGELSBERGER     Toni         D     derselbe                      Opel Kadett B            1972  H1
HA       209  KLEINER            Thomas       A     derselbe                      Ford Ecort RS 2000       1976  H2
HA       210  THEUSSL            Willibald    D     derselbe                      Lotus Elan S1 GTS        1964
HA       211  NEUHAUSER          Helmut       A     Historic Racing Team Austria  VW Golf 1   GTI          1976
HA       212  GLEICHWEIT         Erich        A     derselbe                      Fiat 124 Special 1600    1972  H1
HA       213  OBERMOSER          Joseph       A     derselbe                      Alfa Romeo Sprint Cup    1979   I
HA       214  HECHENLEITNER      Alois        A     derselbe                      Ford Ecort RS 2000       1976  H2
HA       215  ENZBERGER          Erich        A     Historic Racing Team Austria  Ford Escort GT 1300      1971  G2
HA       216  KRAL               Oskar        CZ    ARC Prostejov                 Skoda 130 RS                   H2
HA       217  Dr.Pögl            Dieter       A                                   Opel Kadett 1200         1975  H1
HA       218  Dipl.Ing. STIETKA  Walter       A     derselbe                      VW Käfer 1302                  G2
HA       219  BOCK               Fredrich     A     Historic Racing Team Austria  Ford Escort T 1300       1971  G2
HA       220  PATERA             Michal       CZ    GMS Racing Team               Fiat 128 SC              1975  H1
HA       221  STEJSKAL           Milan        CZ    GMS Racing Team               Fiat 128 SC              1975  H1
HA       222  MICHL              Josef        CZ    Czech National Team           Skoda 130 RS             1975  H1
HA       224  HOLZER             Christian    A     derselbe                      Steyr Puch 650 TR        1963   F
HA       225  PACHTEU            Jürgen       A     derselbe                      Steyr Puch 650 TR        1967  G1




Literatura, odkazy, zdroje

http://msc-bruck.at/download/nennliste_rechberg_2006.xls

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 24.4.2006
Přečteno: 5443 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist