úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Setkání mistrů Ostrava - Startovní listina/Entrylist

Předběžný seznam přihlášených

   50   Samek Martin            CZ Ford                                Auto Kelly Racing Team              NAM-2000
   51   Lednár Vladimír         SK Škoda Fabia                         Maiko Motorsport                    NAM-2000
   53   Theimer Jiří            CZ Peugeot 306 Maxi Kit                Jiří Theimer                        NAM-2000
   60   Michl Dan               CZ Lotus Michl 07/01                   CZECH NATIONAL TEAM                 NAM-2000
   89   Kuš Vítězslav           CZ Ford Fiesta XR2i                    Vítězslav Kuš                       NAM-2000
   91   Jerman Martin           CZ Alfa Romeo 147 SP                   Auto Kelly Racing Team              NAM-2000
   92   Vojáček Lukáš           CZ Alfa Romeo 147 SP                   Auto Kelly Racing Team              NAM-2000
   93   Jermanová Gabriela      CZ Opel Astra OPC                      Auto Kelly Racing Team              NAM-2000
  100   Skula Jiří              CZ Škoda Fabia                         MM-Racing                           NAM-2000
  141   Urban Bohuslav          CZ Škoda Fabia KitCar                  Camurra Racing Team                 NAM-2000
  142   Kašpárek Tomáš          CZ Škoda Fabia MK 1                    AMK ECCE HOMO                       NAM-2000
  143   Kašpárek Jan            CZ ŠKODA FABIA                         AMK ECCE HOMO ŠTERNBERK             NAM-2000
  313   Meixner Richard         CZ Škoda Octavia KitCar                Camurra Racing Team                 NAM-2000
  505   Urbánek Jan             CZ Ford Puma                           Jan Urbánek                         NAM-2000
  528   Jaromír Vincurek        CZ Ford Fiesta                         Jaromír Vincurek                    NAM-2000
   6    Komárek David           CZ Mitsubishi Lancer Evo 6             Komvet Racing                       NAM+2000
   11   Rybníček Marek          CZ Mitsubishi Colt EVO JZD             Komvet Racing                       NAM+2000
   12   Válek Petr              CZ BMW M3 GTR                          Válek Autosport                     NAM+2000
   14   Hajdušek Zdeněk         CZ Tatra Ecorra Sport V8               Hajdušek Stanislav                  NAM+2000
   15   Janík Václav            CZ BMW 320 JSP                         Buggyra International Racing Systém NAM+2000
   19   Kačírek Petr            CZ BMW M3 GTR V8                       Cartec Group K+K Racing Team        NAM+2000
   20   Jakeš Miroslav          CZ Mitsubishi Lancer EVO IX            Karel Jakeš                         NAM+2000
   21   Vodička Richard         CZ Mitsubishi Lancer Evo 9             KOMVET RACING                       NAM+2000
   28   Klestil Ivo             CZ Subaru Impreza STI                  Ivo Klestil                         NAM+2000
   72   Lasevič Richard         CZ Subaru Impreza WRX Sti              Tomaštík Jaromír                    NAM+2000
   99   Krampota Ivo            CZ BMW M3                              AK Vsetin v AČR                     NAM+2000
  500   Hubáček Karel           CZ BMW                                 Buggyra International Racing Systém NAM+2000
  200   Král Oskar              CZ Škoda 130 RS                        Czech National Team                 HA-plech
  215   Štěrba Václav           CZ Fiat 127                            Václav Štěrba                       HA-plech
  225   Jelínek Libor           CZ BMW 3.0 CSL                         Válek-autosport                     HA-plech
  236   Pavličík Lukáš          CZ VW Golf 1.6 GTi                     Arvest Rally Team                   HA-plech
  264   Jančík Jaroslav         CZ Škoda 130 RS                        Jančík Team Prague                  HA-plech
  265   Jančík Milan            CZ Škoda 200 RS                        Jančík Team Prague                  HA-plech
  271   Klesnil Dan             CZ MTX 1-06 Formule Easter             AG Motorsport                       HA-plech
  217   Válek Zdeněk            CZ Gazela                              Válek Autopsort                     HA-S2+S3
  243   Baláži Luděk            CZ MTX 2-03                            Válek Autosport                     HA-S2+S3
  261   Klus Adam Mgr.          CZ AVIA AE 2                           Mgr.Adam Klus                       HA-S2+S3
  281   Osladil Jan             CZ Formule Škoda MTX1-01               AMK Ecce Homo                       HA-S2+S3
  355   Fidler Miroslav         CZ Metalex MTX 1-05                    FIDLER Miroslav                     HA-S2+S3
   1    Svoboda Milan           CZ Dallara STV 302                     JSC Racing Pelhřimov                E2-2000
   10   Zmeškal Miloš           CZ Dalara 399                          Miloš Zmeškal                       E2-2000
   13   Prášková Edita          CZ Dallara STV 302                     JSC Racing Pelhřimov                E2-2000
   17   Šípek Martin            CZ Dallara F393                        Team MFR                            E2-2000
   18   Krajči Andrej           SK Opel Lotus                          Jaroslav Krajči                     E2-2000
   83   Tóth Jozef              CZ Dallara STV 302                     JSC Racing Pelhřimov                E2-2000
   84   Rokyta Petr             CZ Martini                             Alfa Klub v AČR                     E2-2000
  111   Palmi David             CZ Formule Renault 2000                Ing. Ivo Palmi                      E2-2000
   2    Beneš Miloš             CZ Ralt RT 23                          GMS Racing Team                     E2+2000
   3    Nevěřil Dušan           CZ Lola F3000                          Speedmaster racing team             E2+2000
   66   Krajči Jaroslav         SK Reynard F3000                       Jaroslav Krajči                     E2+2000
   96   Horák Jakub             CZ Národní formule                     Ing Ivo Palmi                       NF
   4    Fajkus Miroslav         CZ Lucchini P3-95M                     Team MFR                            C
   7    Kostruh David           CZ Norma M20                           Speedmaster Racing Team             C
   22   Válek Petr              CZ Tampolli RTA                        Válek Autopsort                     C
  531   Frič Dalimil            CZ TATRA 815 290 R75 4x4.1 DAKAR       Czech Team Truck Polygon Ostrava    TRUCK
  532   Václavík Libor          CZ TATRA 813 8x8 Truck Trial TwinTurbo Czech Team Truck Polygon Ostrava    TRUCK
  533   Stříž Drahomír          CZ TATRA 813 8x8 Truck Trial Turbo     Czech Team Truck Polygon Ostrava    TRUCK
  113   Vojáček Petr            CZ TVR TUSCAN S V6                     Czech National Team                 VIP
  155   Zedník Richard          CZ BMW                                 Buggyra International Racing Systém VIP
  156   Hubáček Pavel           CZ BMW                                 Buggyra International Racing Systém VIP
  404   Vaněk Jiří              CZ Maserati 3200 GT                    Jiří Vaněk                          VIP
  707   Sobek Karel             CZ Aston Martin                        Karel Sobek                         VIP
  777   Flandera Marcel         CZ Superkart PVP                       Marcel FLANDERA                     VIP
  888   Sommer René             CZ BMW 130 MTX                         MTX Praha                           VIP
  999   Topolánek Mirek         CZ BMW 130 MTX                         MTX Praha                           VIP




Literatura, odkazy, zdroje

www.hilltour.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 25.9.2007
Přečteno: 5072 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist