úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Le Mans Series - Paul Ricard Test

Pořadí nejlepších kol ze všech tréninků


1.   6  LMP1   D  Team Oreca Matmut        Soheil Ayari              Oreca                    1:42.963
                                           Andy Meyrick              01-AIM
                                           Didier Andre
2.   4  LMP1   M  Team Oreca Matmut        Olivier Panis             Peugeot                  1:43.756
                                           Nicolas Lapierre          908 HDi FAP
                                           Loic Duval
3.  12  LMP1   M  Rebellion Racing         Nicolas Prost             Lola                     1:44.025
                                           Neel Jani                 B10/60 Coupé-Rebellion
                                           Marco Andretti
4.  13  LMP1   M  Rebellion Racing         Andrea Belicchi           Lola                     1:44.264
                                           Jean-Christophe Boullion  B10/60 Coupé-Rebellion
                                           Guy Smith
5.   8  LMP1   D  Signature Plus           Pierre Ragues             Lola                     1:44.502
                                           Frank Mailleux            Aston Martin
6.   5  LMP1   D  Beechdean Mansell        Nigel Mansell             Ginetta-Zytek            1:44.633
                                           Leo Mansell               GZ09S-Zytek
                                           Greg Mansell
7.   9  LMP1   M  Aston Martin Racing      Harold Primat             Lola                     1:45.342
                                           Adrian Fernandez          Aston Martin
                                           Darren Turner
                                           Stefan Mücke
8.  42  LMP2   M  Strakka Racing           Nick Leventis             HPD ARX-01               1:46.174
                                           Danny Watts
                                           Jonny Kane
8.  40  LMP2   D  Quifel-ASM Team          Miguel Amaral             Ginetta-Zytek            1:46.584
                                           Olivier Pla               09S-Zytek
                                           Warren Hughes
10. 25  LMP2   D  RML                      Tommy Erdos               Lola                     1:47.313
                                           Mike Newton               HPD Coupé
                                           Andy Wallace
11. 35  LMP2   D  Oak Racing               Matthieu Lahaye           Pescarolo                1:49.061
                                           Guillaume Moreau          -Judd
12  30  LMP2   P  Racing Box               Andrea Piccini            Lola                     1:49.063
                                           Giacomo Piccini           B09 Coupé-Judd
                                           Jesus Diego Villarroel
                                           Ferdinando Geri
13  29  LMP2   P  Racing Box               Piergiuseppe Perazzini    Lola                     1:49.335
                                           Marco Cioci               B09 Coupé-Judd
                                           Luca Pirri
14  24  LMP2   D  Oak Racing               Richard Hein              Pescarolo                1:49.715
                                           Jacques Nicolet           -Judd
15  41  LMP2   D  Team Bruichladdich       Karim Oijeh               Ginetta-Zytek            1:50.063
                                           Tim Greaves               09S-Zytek
                                           Thor-Chrsitian Ebbesvik
16  39  LMP2   D  KSM                      Jean De Pourtales         Lola                     1:52.198
                                           Jonathon Hirschi          B08/47-Judd
                                           Stéphane Lemeret
                                           Hideki Noda
                                           Valentin Hummel
17  27  LMP2   D  Race Performance         Michel Frey               Radical                  1:53.798
                                           Ralph Meichtry            SR9 -Judd
18  48  LMP2   M  Hope Polevision Racing   Mathias Beche             Formula Le Mans          1:54.253
                                           Christophe Pillon
19  45  LMP2   M  Boutsen Energy Racing    Dominik Kraihamer         Formula Le Mans          1:54.352
                                           Nicolas De Crem           -Oreca 09
                                           Norbert Lenzenverger
                                           Antoine Leclerc
20  44  LMP2   M  DAMS                     Guillaume Bermond         Formula Le Mans          1:54.432
                                           Nelson Pantiatici         -Oreca 09
                                           Dean Stirling
21  43  LMP2   M  DAMS                     Gary Chalandon            Formula Le Mans          1:55.092
                                           Andrea Barlesi            -Oreca 09
                                           Alessandro Cicognani
                                           Laurens Vanthoor
22  49  LMP2   M  Applewood Seven          Damien Toulemonde         Formula Le Mans          1:55.643
                                           Vincent Capillaire
                                           Philippe Bourgois
23  46  LMP2   M  JMB Racing               Peter Kutemann            Formula Le Mans          1:56.578
                                           Maurice Basso             -Oreca 09
                                           John Hartshorne
                                           Fabien Rosier
                                           Corentine Quiniou
24  47  LMP2   M  Hope Polevision Racing   Steve Zacchia             Formula Le Mans          1:56.931
                                           Michael Tinguely
                                           Olivier Lombard
                                           Jeff Collier
25  52   GT1   M  Young Driver AMR         Darren Turner             Aston Martin             1:57.390
                                           Christoffer Nygaard       DBR9
26  70   GT1   M  Marc VDS Racing Team     Bas Leinders              Ford GT                  1:57.711
                                           Maxime Martin
                                           Eric De Donker
27  61   GT1   M  Matech Competition       Thomas Mutsch             Ford GT                  1:58.111
                                           Natach Gachnang
                                           Cindy Allemann
                                           Rahel Frey
                                           Enrique Bernoldi
28  68   GT1   M  Marc VDS Racing Team     Renaud Kuppens            Ford GT                  1:58.597
                                           Markus Palttala
29  75   GT2   M  Prospeed Competition     Marco Holzer              Porsche                  1:59.213
                                           Richard Westbrook         997 GT3 RSR
30  91   GT2   M  CRS Racing               Andrew Kirkaldy           Ferrari F430 GT          1:59.272
                                           Tim Mullen
                                           Nicola Larini
31  96   GT2   M  AF Corse                 Gianmaria Bruni           Ferrari                  1:59.391
                                           Jaime Melo                F430 GT
32  50   GT1   M  Larbre Competition       Gabriel Gardel            Saleen S7R               1:59.546
                                           Patrice Goueslard
                                           Julien Canal
33  92   GT2   D  JMW Motorsport           Rob Bell                  Aston Martin             1:59.649
                                           Tim Sugden                V8 Vantage
                                           Darren Turner
34  95   GT2   M  AF Corse                 Giancarlo Fisichella      Ferrari                  1:59.651
                                           Toni Vilander             F430 GT
                                           Jean Alesi
35  89   GT2   H  Hankook-Team Farnbacher  Dominik Farnbacher        Ferrari                  1:59.865
                                           Allan Simonsen            F430 GT
36  94   GT2   M  AF Corse                 Luis Perez Companc        Ferrari                  1:59.898
                                           Matias Russo              F430 GT
37  77   GT2   M  Team Felbermayr Proton   Marc Lieb                 Porsche                  1:59.976
                                           Richard Lietz             997 GT3 RSR
                                           Christian Ried
38  76   GT2   M  IMSA Performance Matmut  Raymond Narac             Porsche                  2:00.381
                                           Patrick Pilet             997 GT3 RSR
39  90   GT2   M  CRS Racing               Pierre Ehret              Ferrari                  2:00.825
                                           Phil Quaife               F430 GT
                                           Pierre Kaffer
40  78   GT2   D  BMW Team Schnitzer       Jörg Müller               BMW M3                   2:01.441
                                           Dirk Werner
                                           Uwe Altzen
41  87   GT2   M  IMSA Performance Matmut  Richard Balandras         Porsche                  2:02.176
                                           Pascal Gibon              997 GT3 RSR
                                           Christophe Bourret






Literatura, odkazy, zdroje

www.lemans-series.com

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Le Mans Serie  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 10.3.2010
Přečteno: 2955 x
Stránka aktualizována: 13.4.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist