úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Laudon 2007 - výsledky sobota

Neoficiální absolutní pořadí

 1.    2   Beneš Miloš             Ralt RT 23                       E2+2000  01:35.570   01:35.850   03:11.420
 2.    3   Nevěřil Dušan           Lola Judd                        E2+2000  01:37.540   01:36.580   03:14.120
 3.    1   Svoboda Milan           Dallara STV 2000                 E2-2000  01:39.580   01:38.640   03:18.220
 4.    4   Fajkus Miroslav         Lucchini                               C  01:42.920   01:42.980   03:25.900
 5.    17  Burian Vladimír         Lucchini P3B                           C  01:46.560   01:45.440   03:32.000
 6.    13  Prášková Edita          Dallara STV 302                  E2-2000  01:46.310   01:46.950   03:33.260
 7.    7   Kostruh David           Dallara F393                     E2-2000  01:46.780   01:48.120   03:34.900
 8.    82  Krakovič Radek          Reynard 032                      E2-2000  01:47.750   01:48.460   03:36.210
 9.    84  Rokyta Petr             Martini F2                       E2-2000  01:48.850   01:47.940   03:36.790
 10.   6   Komárek David           Mitsubishi Colt Evo               M+2000  01:48.900   01:49.130   03:38.030
 11.   16  Vítek Petr              PRC Opel 2000                          C  01:50.460   01:49.990   03:40.450
 12.  263  Prášek Jaroslav         Chevron B-42                       HA-S3  01:50.830   01:50.120   03:40.950
 13.   15  Janík Václav            BMW 320 JSP                       M+2000  01:51.780   01:49.860   03:41.640
 14.   8   Komárek Josef           Mitsubishi Lancer Evo 6           A+2000  01:51.390   01:50.340   03:41.730
 15.   12  Kašpárek Milan          Škoda Fabia MK 1                  M-2000  01:53.440   01:52.700   03:46.140
 16.  588  Šípek Martin            BMW M3 VPT                       E1+2000  01:53.340   01:53.340   03:46.680
 17.   11  Rybníček Marek          Škoda Octavia KM -2000            M-2000  01:53.510   01:53.500   03:47.010
 18.   21  Vodička Richard         Mitsubishi Lancer EVO IX          N+2000  01:53.840   01:54.540   03:48.380
 19.   20  Jakeš Miroslav          Mitsubishi Lancer EVO IX          N+2000  01:54.460   01:54.140   03:48.600
 20.   43  Líbal Petr              BMW M3                            A+2000  01:55.510   01:54.680   03:50.190
 21.   42  Liška Vladimír          BMW M3                            A+2000  01:55.260   01:55.390   03:50.650
 22.   26  Blahout Filip           Mitsubishi Lancer EVO IX          N+2000  01:57.450   01:56.740   03:54.190
 23.   40  Patera Eduard           Ford Escort KitCar                A-2000  01:57.020   01:57.470   03:54.490
 24.  141  Urban Bohuslav          Škoda Fabia KitCar                M-2000  01:57.240   01:57.290   03:54.530
 25.  171  Krampota Ivo            BMW M3                            M+2000  01:57.480   01:58.450   03:55.930
 26.  242  Vondrák Pavel           Dangel 820 JRD                     HA-S2  02:00.030   01:58.770   03:58.800
 27.   50  Samek Martin            Ford Escort RS 2000               A-2000  02:01.370   02:01.110   04:02.480
 28.   53  Theimer Jiří            Peugeot 306 Maxi                  A-2000  02:01.930   02:00.940   04:02.870
 29.   91  Jerman Martin           Alfa Romeo 147                        SP  01:59.220   02:04.360   04:03.580
 30.   92  Vojáček Lukáš           Alfa Romeo 147                        SP  02:01.370   02:02.260   04:03.630
 31.   98  Zahradníček Milan       Peugeot 306                           SP  02:03.190   02:03.200   04:06.390
 32.  511  Mlejnek Aleš            MTX 1-10                         E2-1400  02:04.360   02:03.770   04:08.130
 33.  579  Berger Karel            MTX 2-03                         E2+1400  02:04.370   02:03.990   04:08.360
 34.  521  Mach Radim              Suzuki Swift Gti                 E1-1400  02:04.310   02:04.280   04:08.590
 35.  103  Benedikt Petr           Opel Astra GSi                        SP  02:04.310   02:04.340   04:08.650
 36.   99  Kusý Tomáš              Peugeot 306                           SP  02:04.510   02:04.360   04:08.870
 37.  313  Meixner Richard         Škoda Octavia KitCar            E1H-2000  02:05.570   02:03.530   04:09.100
 38.  200  Král Oskar              Škoda 130 RS                       HA-S1  02:05.530   02:03.770   04:09.300
 39.  320  Štilec Roman            Honda Civic VTi                 E1H-2000  02:03.500   02:05.840   04:09.340
 40.  142  Kašpárek Tomáš          VW Golf                           M-2000  02:05.070   02:05.260   04:10.330
 41.   96  Holoch Roman            Alfa Romeo 147                        SP  02:05.830   02:06.010   04:11.840
 42.  124  Patočka Karel           Škoda VW Caddy                    M-1600  02:07.350   02:07.490   04:14.840
 43.  370  Sedláček Michal         Mitsubishi Lancer Evo VIII        N+2000  02:07.460   02:07.960   04:15.420
 44.  528  Kobrle Jan              BMW 328i                         E1+2000  02:08.540   02:06.900   04:15.440
 45.  724  Vitver Vladimír         Renault Clio RS                  E1-2000  02:06.960   02:08.800   04:15.760
 46.  724  Vitver Vladimír         Renault Clio RS                 E1H-2000  02:06.960   02:08.800   04:15.760
 47.   94  Los Jiří st.            Opel Astra OPC                        SP  02:08.490   02:09.580   04:18.070
 48.   46  Braun Milan             BMW M3                            N+2000  02:08.750   02:09.360   04:18.110
 49.  321  Honců Josef             Škoda Felicia Pick-Up           E1H-2000  02:09.850   02:10.110   04:19.960
 50.  206  Galáš Milan             BMW 2002 TI                        HA-S1  02:09.940   02:10.200   04:20.140
 51.  810  Krejza Petr             Honda Civic                      E1-1600  02:11.080   02:11.050   04:22.130
 52.  126  Popov Georgi            Škoda Felicia PickUp              M-1600  02:11.830   02:10.760   04:22.590
 53.  555  Čermák Jan              VW Golf III GTi                  E1-2000  02:11.820   02:10.900   04:22.720
 54.  802  Kožmín Martin           Škoda Fabia                      E1-2000  02:12.620   02:11.390   04:24.010
 55.  582  Jajcay Pavol            Nissan Sunny                     E1-2000  02:12.490   02:11.870   04:24.360
 56.  316  Hosnedl Jan             Renault Clio Sport              E1H-2000  02:12.200   02:12.250   04:24.450
 57.  139  Trnka Jan               Škoda Felicia                     M-1400  02:11.900   02:12.760   04:24.660
 58.  260  Mikov Ondřej            MTX 1-03                           HA-S3  02:09.450   02:15.280   04:24.730
 59.  309  Patera Michal           Fiat 128 SC                        HA-S1  02:12.920   02:12.870   04:25.790
 60.  624  Mertlík David           Renault Clio                     E1-2000  02:13.610   02:13.810   04:27.420
 61.  800  Mašek Miroslav          Mitsubishi Lancer EVO VI         E1+2000  02:14.650   02:13.030   04:27.680
 62.   32  Hank Tomáš              Renault Clio                      N-2000  02:15.210   02:13.550   04:28.760
 63.  208  Táborský Radovan        Fiat 128 A Rally                   HA-S1  02:17.130   02:12.960   04:30.090
 64.   0   Vršecký David           Buggyra                            TRUCK  02:19.040   02:16.470   04:35.510
 65.  900  Skokan Luděk            Škoda Felicia                    E1-1400  02:18.560   02:18.530   04:37.090
 66.  540  Sitta Jaroslav          Formule Škoda                    E2-1400  02:21.170   02:16.310   04:37.480
 67.  565  Jančík Milan            Škoda 200RS                      E1-2000  02:19.870   02:17.710   04:37.580
 68.   10  Zmeškal Miloš           Dallara 399                      E2-2000  02:44.720   01:53.120   04:37.840
 69.  225  Jelínek Libor           BMW 3.0 CSL                        HA-S1  02:17.940   02:21.770   04:39.710
 70.  127  Udržal Ladislav         Škoda Felicia PickUp              M-1600  02:19.850   02:20.950   04:40.800
 71.  564  Jančík Jaroslav         Škoda 130RS                      E1-1400  02:21.470   02:22.200   04:43.670
 72.  963  Drásta Tomáš            Lada 2101                        E1-1400  02:22.850   02:22.660   04:45.510
 73.  544  Grulich Jaromír         Škoda Felicia Pick-up            E1-1600  02:20.590   02:25.100   04:45.690
 74.  217  Dlouhý Petr             Škoda 130RS                        HA-S1  02:22.710   02:24.210   04:46.920
 75.  779  Novotný Miroslav        Toyota Celica                    E1-2000  02:24.670   02:23.400   04:48.070
 76.  710  Bořke Petr              Škoda 200 RS                     E1-2000  02:22.740   02:25.450   04:48.190
 77.  532  Grund David             Škoda 120                        E1-1400  02:25.210   02:24.890   04:50.100
 78.  204  Raška Stanislav         VW Golg 1.6 GTi                    HA-S1  02:28.440   02:28.350   04:56.790
 79.  118  Vonšák Jakub            BMW E30 320i                      M-2000  02:30.460   02:26.940   04:57.400
 80.  514  Knap Jaroslav           Škoda Favorit 136                E1-1400  02:28.260   02:29.190   04:57.450
 81.  271  Klesnil Dan             Metalex MTX 1-06                   HA-S3  02:47.100   02:13.050   05:00.150
 82.  143  Kašpárek Jan            Škoda Fabia                       M-1400  02:23.970   02:38.050   05:02.020
 83.  855  Fidler Miroslav         Formule Škoda MTX 1-05           E2-1400  02:34.420   02:32.030   05:06.450
 84.  584  Vencl Jaroslav          Škoda 100                        E1-1400  02:34.150   02:33.070   05:07.220
 85.  542  Adámek Bohumír          Škoda 110 R                      E1-1400  02:35.300   02:35.540   05:10.840
 86.  201  Kolář Pavel             Škoda 130RS                        HA-S1  02:50.080   03:41.840   06:31.920
       83  Tóth Josef              Dallara STV 302                  E2-2000     DNF      01:56.050   --:--.---
      887  Malík Lukáš             Ford Escort RS 2000              E1-2000  02:21.090      DNF      --:--.---
      222  Kolář Petr              Škoda 110R                         HA-S1  02:23.550      DNF      --:--.---
      668  Bek Tomáš               Renault Clio sport               E1-2000  02:02.500      DNS      --:--.---
      771  Bořke Robin             Škoda 110R Coupé                 E1-1400  02:28.680      DNS      --:--.---
       97  Žižkovský Petr          Ford Escort RS 2000                   SP     DNF         DNS      --:--.---
       93  Jermanová Gabriela      Opel Astra OPC                        SP     DNF         DNS      --:--.---
      122  Novotný Martin          Opel Speedster                    M-2000     DNS         DNS      --:--.---
      111  Los Jiří ml.            BMW M3                            M+2000     DNS         DNS      --:--.---
      113  Fried Marek             BMW M3 GTR                        M+2000     DNS         DNS      --:--.---
      585  Muzikant Antonín        Škoda 130RS                      E1-1400     DNS         DNS      --:--.---


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 1.9.2007
Přečteno: 4105 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist