úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Lanškroun - Entrylist

Předběžná startovní listina

                                         LAUDON 2005

                                         Startovní listina

  Soudobé automobily

 Skupina N do 2000 ccm
          20           Milan Boháč       Renault Clio             Milan Boháč
          22           Tomáš Hank        Renault Clio             ÚAMK Racing
          29           Filip Blahout     Honda Civic              František Blahout

Skupina N nad 2000 ccm
          30           David Losman      Subaru Impreza WRX       CARDO Racing
          32           Rudolf Medo       BMW M3                   Rudolf Medo
          317          Michal Sedláček   Mitsubishi Lancer Evo VIIMichal Sedláček

Skupina A  do 1400 ccm
          40           Tomáš Kašpárek    Škoda Felicia            AMK ECCE HOMO Šternberk
          42           Jan Kočiš         Škoda Felicia            Resl Racing
          43           Jan Trnka         Škoda Felicia Kit Car    Resl Racing
          44           Michal Bažant     Škoda Fabia Kit Car      Resl Racing
          84           Josef Mlejnek     Škoda Felicia            Josef Mlejnek

Skupina A  do 2000 ccm
           9           Jaromír Malý      Ford Escort Kit Car      Czech National Team
          12           Eduard Patera     Ford Escort Kit Car      SUNOCO RACING TEAM
          51           Petr Kochta       Ford Escort RS 2000      AMK ECCE HOMO Šternberk
          53           Jiří Theimer      Peugeot 306 S16          Jiří Theimer

Skupina A nad 2000 ccm
          302          Vladimír Liška    BMW M3                   Czech National Team
          11           Václav Janík      BMW M3                   Czech National Team
          59           Ivo Krampota      BMW M3                   Ivo Krampota
          60           Petr Líbal        BMW M3                   Petr Líbal
          65           Petr Ponížil      Ford Escort RS 2000      Petr Ponížil Pool RT
          77           Jan Havel         Škoda Fabia RS 1,9 TDi   KLUB FOX RACING v AČR

      Skupina SP
          90           Petr Vojáček      BMW 320i                 Auto Kelly Racing Team
          91           Martin Jerman     Opel Astra OPC           Auto Kelly Racing Team
          92           Lukáš Vojáček     Opel Astra OPC           Auto Kelly Racing Team
          93           Gabriela JermanováFord Escort RS 2000      Auto Kelly Racing Team
          94           Milan Zahradníček Peugeot 306              Tomáš Kusý
          95           Petr Benedikt     Opel Astra Gsi           ÚAMK Racing
          96           Jiří Los          Opel Astra OPC           Auto Kelly Racing Team
          97           Vladimír Doubek   Peugeot 306 S16          CARDO Racing
          98           Jiří Los jr.      Citroën Xsara Vti        Auto Kelly Racing Team
          99           Tomáš Kusý        Peugeot 306              Tomáš Kusý
          100          Josef Koller      Ford Escort RS 2000      Auto Kelly Racing Team  (SO)
          100          Libor Reikl       Ford Escort RS 2000      Auto Kelly Racing Team  (NE)
          101          Martin Samek      Ford Escort RS 2000      Auto Kelly Racing Team

 Skupina M do 1400 ccm
          117          Martin Nikorjak   Škoda 130 LR             ASK Náměšť nad Osl.

 Skupina M do 1600 ccm
          55           Štefan Szöke      Škoda Pick-up            Štefan Szöke
          114          Pavel Chlum       Škoda Pick-up            Automotoklub v AČR Jesenný
          115          Karel Patočka     Škoda Pick-up            Automotoklub v AČR Jesenný
          116          Ladislav Udržal   Škoda Pick-up            Georgi Popov
          118          Georgi Popov      Škoda Pick-up            Georgi Popov
          119          Martina Straková  Škoda Pick-up            JASTER SPORT KLUB
          120          Radim Ježek       Škoda Favorit            ARC Prostějov v AČR
          126          Ladislav Machalík Škoda Pick-up            AUTOSPORT PEGAS s.r.o.

 Skupina M do 2000 ccm
          14           Marek Rybníček    VW Golf IV               ASK Náměšť nad Osl.
          121          Bohuslav Urban    Škoda Octavia            CAMURRA s.r.o.
          122          Martin Novotný    Opel Speedster           Martin Novotný
          123          Milan Kašpárek    Škoda Fabia              AMK ECCE HOMO Šternberk
          124          Jiří Jupa         Škoda Octavia            KŘENEK MOTORSPORT

Skupina M nad 2000 ccm
           4           David Komárek     Mitsubishi Evo 500       EVOCARS KLUB
           6           Josef Komárek     Mitsubishi Evo 500       EVOCARS KLUB
          13           Tomáš Vavřinec, JULancia Integrale Evo V   MOTORSPORT VAVŘINEC
          16           Robert Šenkýř     BMV M3 GTR               Matador Pneusport
          131          Jiří Sedláček     BMW M3                   MOTORSPORT SEKANINA
          303          Vladimír Vrabec   BMW M3                   Auto Kelly Racing Team
          311          Julo Konček       BMW M3 E 30 DTM          JUKO Racing Scuderia

Národní formule  do 1400 ccm
          321          Radek Krakovič    FIKS 01                  Radek Krakovič
          66           Jiří Hrbáč        DELTA III                Petr Vítek
          169          Václav Žemla      ASMS 02                  Žemla Václav

Skupina E2 do 2000 ccm
           3           Milan Svoboda     Dallara F302             JSC Racing Pelhřimov
           8           Patrik Semlbauer  Opel Lotus               Jan Semlbauer

Skupina E2 nad 2000 ccm
          33           Dušan Nevěřil     Lola F 3000 T96-50       Czech National Team

       Skupina C
           1           Otakar Krámský, InOsella - BMW K-05        BMW Krámský Team
           2           Miloš Beneš       LUCCHINI P3 96M          GMS RACING TEAM

Mistrovství ČR v závodech historických vozidel do vrchu

      Kategorie 1

       Třída H 5
          204          Oskar Král        Škoda 130 RS             ARC Prostějov
          206          Petr Kolář        Škoda 130 RS             AUTOSPORT PEGAS s.r.o.
          210          Václav Štěrba     FIAT 127                 Václav Štěrba
          226          Petr Dlouhý       Škoda 130 RS             Jaroslav Prášek
          264          Oskar Král        Škoda 130 RS             ARC Prostějov
          270          Michal Patera     FIAT 128                 AUTOSPORT PEGAS s.r.o.
          271          Milan Stejskal    FIAT 128                 GMS RACING TEAM
          208          Zdeněk Sekyrka    Škoda 130 RS             Jaroslav Prášek

       Třída H 6
          203          Stanislav Raška   VW Golf 1,6 GTi          Václav Štěrba

       Třída H 7
          202          Zdeněk Konečný    BMW 2002 Ti              CONETOL s.r.o.
          212          Milan Galáš       BMW 2002 Ti              Klub RACING TEAM

      Kategorie 2

      Třída H 12
          261          Petr Rokyta       MTX SPIDER 2-03          MTX Praha

      Třída H 19
          256          Ondřej Mikov      MTX 1-03                 Ondřej Mikov
          257          Zdeněk Hnilička   MTX 1-03                 AK Tišnov v AČR
          268          Adam Klus         AVIA AE-2                Adam Klus

      Třída H 20
          262          Edita Prášková    Chevron F2 B 42          Jaroslav Prášek




Literatura, odkazy, zdroje

Děkujeme panu Karlu Kubů za zaslání startovní listiny. Více informací na www.laudon.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 25.8.2005
Přečteno: 3762 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist