úvod | hledej | debata | forum | MMÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Subida Al Fito 2009 - Entrylist

Pøedbìžná startovní listina

   1   Fausto Bormolini                 Fausto Bormolini             Reynard 95D               D/E2-3000     Eu19
   2   Renzo Napione                    Renzo Napione                Reynard K 02              D/E2-3000     Eu19
   3   Szasz Motorsport KFT             Laszlo Szasz                 Reynard Zytec             D/E2-3000     Eu19
   4   Czech National Team              Otakar Kramsky               Reynard K 09              D/E2-3000     Eu19
   5   Osella Engineering SRL           Simone Faggioli              Osella FA30 Zytec        E2/SS-3000     Eu19
   6   Langreo Motor Club               Víctor Abrahám Gutiérrez     Gold 3000                 E2/SS3000     Eu19
   7   Czech National Team              Svodova Milan                Dallara JSC               D/E2-2000     Eu18
   8   Szasz Motorsport KFT             Kris Antal                   Coloni Nissan             D/E2-2000     Eu18
   9   Escudería Milenio                Clemente José Rueda          Funyo 4RC                  CN-2000      Eu18
  10   Nava Racing                      Angel Castro                 Seat Toledo GT               GT         Eu17
  11   Nava Racing                      Gregorio Castro              Porsche 996GT3               GT         Eu17
  12   Escudería 1000 Lagos             Jesús García                 Porsche 996GT3               GT         Eu17
  14   Gaitero Competición              Bernardo Cardín              Ferrari 366 Challenge Str    GT         Eu17
  15   B9 Racing                        José Antonio López-Fombona   Audi A4 ST                   A2         Eu13
  16   Andinas Racing                   José Antonio Aznar           Audi A4 ST                   A2         Eu13
  17   Escudería Bengala                Raúl Borreguero              Audi A4 ST                   A2         Eu13
  18   Escudería Ourense                José María Martínez          Renault Megane Trophy        A2         Eu14
  19   Escudería Villa de Llanes        David Mateos                 Honda Accent GT Cup          A2         Eu12
  20   Dekra Racing Team                Lukas Vojacek                Opel Astra OPC               SP         Eu11
  21   Czech National Team              Roman Holoch                 Alfa Romeo 147 TS            SP         Eu11
  22   Dekra Racing Team                Specify Will Be              Opel Astra OPC               SP         Eu11
  23   Dekra Racing Team                Karel Patocka                Peugeot 306 16S              SP         Eu11
  24   Czech National Team              Petr Vojacek                 Alfa Romeo 147 TS            SP         Eu11
  25   Czech National Team              Janik Vaclav                 Mitsubishi Lancer Evo VII     A         Eu10
  26   Automóvil Club Almería           José Carlos Lirola           BMW M3                        A         Eu10
  27   Nava Racing                      Rubén Bayo                   Volvo S 60                    A         Eu10
  28   B9 Racing                        Jesús Fernández              Subaru Impreza                A         Eu10
  29   Juan Luis Amador Isidro          Juan Luis Amador             Renault Clio 16v 1.8          A          Eu8
  30   Ecurie 13 Etoiles-Valais         Bonvin Yann                  Citroen Saxo VTS 16 MSM       A          Eu7
  31   Langreo Motor Club               Xabel Solís                  Peugeot 106 Rallye            A          Eu7
  32   S.I.F. Motor                     Alvaro del Cueto             Citroen Saxo 16v              A          Eu7
  33   Czech National Team              Jiri Voves                   Subaru Impreza                N          Eu5
  34   José Blanco Rosales              José Blanco                  Mitsubishi Lancer Evo IX      N          Eu5
  35   Automóvil Club Ibiza y FormenteraJosé Joaquín Fernández       Mitsubishi Lancer Evo IX      N          Eu5
  36   Motor Club Almendralejo          Eduardo Noriego              Mitsubishi Lancer Evo VII     N          Eu5
  37   G.P.R. Mayoragua Sport           Javier García                Mitsubishi Lancer Evo IX      N          Eu5
  38   Escudería Ourense                Iván Gutiérrez               BMW M3 E36                    N          Eu5
  39   A. C. P. A.                      J. Iván Suárez               Mitsubishi Lancer Evo IX      N          Eu5
  40   Club Automóvil Siero             Roberto Alvarez              Mitsubishi Lancer Evo VII     N          Eu5
  41   Mallacina Sport                  Rubén González               Mitsubishi Lancer Evo VII     N          Eu5
  42   S.I.F. Motor                     Ignacio Huerta               Peugeot 106 S16               N          Eu2
  43   Pravia Autocompetición           Raimundo de la Concepción    Peugeot 106 S16               N          Eu2
  44   Escudería Urbasa                 Pedro Roca                   Silver-Car S2                CM
  45   Vilari?o Motorsport              I?igo Martínez               Silver-Car S2                CM
  46   Gaitero Competición              Oscar Palacio                BRC 05 Evo                   CM
  47   Langreo Motor Club               Juan Carlos Sanmartín        BRC 05 Evo                   CM
  48   A. D. C. Sport                   Aritz Egozcue                Speed-Car GT R               CM
  49   Gaitero Competición              Jesús Alvarez                Speed-Car GT 1000            CM1
  50   C. D. Adal Sport                 Luis Jesús Fernández         BRC 05 Evo                   CM
  51   Mar Competición                  Raúl Toca                    Speed-Car GT 1000            CM1
  52   Mar Competición                  Pedro José Cuesta            Speed-Car GT 1000            CM1
  53   Langreo Motor Club               Ricardo Silva                BRC 05 Evo                   CM
  54   Langreo Motor Club               José Fermín Busta            BRC 05 Evo                   CM
  55   C. D. Adal Sport                 Juan Carlos Samperio         BRC 02                       CM1
  56   Club Deportivo Pe?ucas           Juan Antonio Castillo        Speed-Car GT 1000            CM1
  57   A. D. C. Sport                   Francisco Joaquín Egózkue    Speed-Car GT R               CM
  58   Gaitero Competición              Javier Otero                 Silver-Car S2                CM
  59   Roberto Iglesias Bascuas         Roberto Iglesias             Speed-Car GT R               CM
  60   S.I.F. Motor                     Carlos Rodríguez             Silver-Car S2                CM
  61   Turón Arráss                     Adrián Díaz                  Silver-Car S2                CM
  62   Gaitero Competición              Rafael Armas                 Speed-Car GT R               CM
  63   Mallacina Sport                  Antonio Casal                Silver-Car S2                CM
  64   Andinas Racing                   Miguel Angel Clemente        Seat 124 FL                   H         Eu16
  65   Julián Bornás Pérez              Julián Bornás                Simca Rallye                  H         Eu16
  66   Automóvil Club Vegadeo           Rafael Bustelo               Simca 1000 Rallye             H         Eu16
  67   Gaitero Competición              Rubén Bulnes                 Citroen AX Sport            A1/2        Eu11
  68   Valdés Racing                    César Gutiérrez              Ford Escort Cosworth         XA         Eu10
  69   Gaitero Competición              José Ignacio Madrera         BMW M3 E36                   XS          Eu9
  70   B9 Racing                        Miguel Angel Granda          Citroen ZX                   XS          Eu8
  71   Castrillón Motor Club            Eloy Reiriz                  Renault 5 GT Turbo           XS          Eu8
  72   Appast                           David Caldevilla             Renault Megane Coupé Cup     XS          Eu8
  73   Nava Racing                      Alberto Ordo?ez              Renault 5 GT Turbo           XS          Eu8
  74   Gaitero Competición              Rodrigo Naredo               Renault Clio 16v             XS          Eu8
  75   Beteta Competición               Pablo Hevia                  Citroen AX                   XS          Eu7
  76   Langreo Motor Club               Jonathan Mortera             Peugeot 205 Rallye           XS          Eu7
  77   Turón Arráss                     Julián Vázquez               Peugeot 205 Rallye           XS          Eu7
  78   S.I.F. Motor                     Miguel García                Peugeot 106 S16              XS          Eu7
  79   José Antonio Insausti Insausti   José Antonio Insausti        Opel Kadett                  XS          Eu7
  80   Turón Arráss                     Alberto Fernández            BMW 320 is                   SA          Eu5
  81   Turón Arráss                     José Luis Pico               Peugeot 309 GTi              SA          Eu5
  82   Zamudio Racing Elkartea          Josetxu Guezuraga            Ford Sierra Cosworth 4x4     SA          Eu6
  83   Appast                           Juan Carlos Merino           Peugeot 205 GTi              SA          Eu5
  84   Escudería Villa de Llanes        Diego Barbao                 VW Golf                      SA          Eu5
  85   Gaitero Competición              Isidro Barro                 Citroen AX Sport             SA          Eu4
  86   Club Automóvil Siero             Héctor Carbajal              Citroen AX GT                SA          Eu4
  87   Gaitero Competición              Daniel Sánchez               Citroen AX Sport             SA          Eu4


Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny èlánky rubriky)




Èlánek publikován: 12.5.2009
Pøeèteno: 3266 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související èlánky:



REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist