úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Serra da Estrela - Entrylist

Předběžná startovní listina závodu ME

   5    Osella Engineering   I  Simone Faggioli           Osella Fa 30                    E2-SS     23
   10   Maurizio Roasio      I  Maurizio Roasio           Osella Pa 20 P                   CN       20
   11   Pedro Salvador       P  Pedro Salvador            Juno Racing Sse                  CN       20
   12   Paulo Ramalho        P  Paulo Ramalho             Juno Sse                         CN       20
   14   António Nogueira     P  António Nogueira          Porsche 911 Turbo                GT       17
   15   B 9 Racing           E  Pedro Morera              Porsche 996 Gt3 Rsr              GT       17
   16   Escuderia 1000 Lago  E  Jesus Garcia              Porsche 996 Gt3                  GT       17
   17   Escuderia Nava Raci  E  Angel Castro              Seat Toledo Gt                   GT       16
   18   Escuderia Nava Raci  E  Gregorio Castro           Porsche 996 Gt3                  GT       17
   19   António Monteiro     P  António Monteiro Nobre    Porsche 911 Turbo                GT       16
   22   Racing Team Dekra   CZ  Lukas Vojacek             Opel Astra Opc                   SP       11
   23   Racing Team Dekra   CZ  WBA                       Opel Astra Opc                   SP       11
   24   Racing Team Dekra   CZ  WBA                       Alfa Romeo 147 Ts                SP       11
   25   Racing Team Dekra   CZ  Karel Patocka             Peugeot 306 16 S                 SP       11
   26   Team Czech National CZ  Petr Vojacek              Alfa Romeo 147 Ts                SP       11
   29   Czech National Team CZ  Janik Václav              Mitsubishi Lancer Evo             A        9
   30   Escuderia Nava Raci  E  Ruben Bayo                Volvo S60                         A        8
   31   Vr2 Motorsport       P  António Santos Da         Bmw M3 E36                        A        9
   32   António Correia      P  António Correia           Citroen C2 R2                     A        7
   33   Jo?o Guimar?es       P  Jo?o Guimar?es            Peugeot 206 Rc                    A        8
   34   Yann Bonvin         CH  Yann Bonvin               Citroen Saxo Vts Msm              A        7
   35   Rich Motorsport      H  Lazlo Hernadi             Mitsubishi Evo 8                  A        9
   36   Achim Kreim          D  Achim Kreim               Mitsubishi Evo 8                  A        9
   38   Czech National Team CZ  Jiri Voves                Subaru Impreza                    N        5
   39   Miguel Ferreira Da   P  Miguel Ferreira Da        Mistsubishi Evo V                 N        5
   40   Escuderia 1000 Lago  E  Javier Garcia             Mitsubishi Evo 9                  N        5
   41   Automovil Club Ibiz  E  José Joaquin F. Alcázar   Mitsubishi Evo Ix                 N        5
   44   Rallydrive           P  José Carlos Magalhaes     Subaru Impresa                    P       10
   45   Nuno Guimar?es       P  Nuno Guimar?es            Mazda Mx 5                        P        9
   46   B 9 Racing           E  José Antonio Lopez        Audi A4 St Y                      P       10
   47   Escuderia Bengala    E  Raul Borreguero           Audi A4 St                        P       10
   50   Fernando José B. Te  P  Fernando José B. Teotónio Bmw 325I                         VSH      18
   51   Pedro Gaspar         P  Pedro Gaspar              Bmw 325I                         VSH      18
   55   Vr2 Motorsport       P  Rui Raposo                Opel Kadett Gsi                  OF       15
   60   Joaquim Teixeira     P  Joaquim Teixeira          Radical Sr 3                     C3       21
   61   Ricardo Lima         P  Ricardo Lima              Radical Sr 3                     C3       21
   64   António Pinto De Ba  P  António Pinto De Barros   Brc Cm 05 Evo                    CM       20
   65   Team Cadeinor / Flu  P  Jo?o Fonseca              Brc Cm-02                        CM       20
   66   Joaquim Rino         P  Joaquim Rino              Brc Cm 05                        CM       20
   67   Luis Novoa           P  Luis Novoa                Brc Cm 02                        CM       20
   68   António Mosteiro     E  António Mosteiro          Dicode C.M. B.F.R.               CM       20
   69   Escuderia Urbasa     E  Pedro Roca Siquier        Silvercar Cm                     CM       20
   70   Bernardo Sá Nogueir  P  Bernardo Sá Nogueira      Silvercar Cm 08                  CM       20
   71   David Saraiva        P  David Saraiva             Brc Cm O2                        CM       20
  101   Alberto Santos       P  Alberto Santos            Ford Escort Mki                  H71      34
  110   Armando Saínhas      P  Armando Sainhas           Ford Escort Mki                  H74      39
  111   Vitor Torres         P  Vitor Torres              Ford Escort Rs 2000              H74      39
  112   Adelino Crespo       P  Adelino Crespo            Ford Escort 2000                 H74      39
  401   José Artur Teixeira  P  José Artur Teixeira       Austin Mini                    5 Livre    50
  420   Daniel Vidal         P  Daniel Vidal              Chevron B19                      SP2      52
  421   Martine Pereira      P  Martine Pereira           Lola T 70                        SP2      53


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 2.5.2009
Přečteno: 3265 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist