úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo Historic - Entrylist

Startovní listina

 1  POHLÍDAL Karel        CZ K&K Klub Šternberk         HARLEY DAVIDSON JE 25     C 1925 1000 MOT
 2  TÁBORSKÝ Ladislav     CZ KHV Žďár nad Sázavou       INDIAN SCOUT 600          C 1928  600 MOT
 3  HANUŠ Vratislav st.   CZ Oldtimer Club Helfštýn     INDIAN SCOUT 101          C 1929  600 MOT
 4  HANUŠ Vratislav ml.   CZ Hanuš Vratislav            BMW R 63                  C 1929  750 MOT
 5  KRATOCHVÍL Jiří       CZ Oldtimer Club Helfštýn     B.S.A. + sidecar          C 1924  770 MOT RALLYE
 6  TULIS Vladimír        CZ KHV Žďár nad Sázavou       TRIUMPH 498 CN            C 1929  498 MOT
 7  KJERONSKÝ Jan         CZ ČKHM                       ARIEL 557                 C 1929  557 MOT
 8  TOLOCH Jiří           CZ Toloch Jiří                PRAGA 350 OHC             C 1930  350 MOT
 9  KUBÍČEK Ota           CZ Kubíček Ota                TRIUMPH 500 SV            C 1929  498 MOT
 10 SOUKUP Josef          CZ S.K.A.M. Olomouc           D-RAD R-20                C 1930  200 MOT
 11 KRAJÍČEK Jaroslav     CZ K&K Klub Šternberk         INDIAN SCOUT 101          C 1928  750 MOT
 12 LANDOVSKÁ Pavla       CZ K&K Klub Šternberk         PRAGA 500 BD              C 1930  500 MOT
 13 KOUPIL Josef          CZ Indian Club Vilémov        INDIAN FOUR               C 1928 1265 MOT
 14 KUTIL Jaroslav        CZ Skalka Team                GNÖME&RHÖME 500 SUPER SP. C 1926  500 MOT
 15 KUTIL Jaroslav        CZ Skalka Team                GNÖME&RHÖME 500 SV        C 1920  500 MOT
 16 ČEPŠIVA Zdeněk        CZ Posázavský klub HV         BSA SV 500                C 1928  500 MOT
 17 NOVOTNÝ Jan           CZ Posázavský klub HV         BSA 350 SV                C 1927  350 MOT
 18 FILÍPEK Pavel         CZ Filípek Pavel              HARLEY DAVIDSON D         C 1929  750 MOT
 24 KRAJÍČEK Jaroslav Ing CZ K&K Klub Šternberk         INDIAN SCOUT 101          D 1931  750 MOT RALLYE
 25 ZAVADIL Václav        CZ AMK Vítkov - Slezský VK    JAWA 350 SV               D 1934  346 MOT
 26 ŠINDLER Zdeněk        CZ S.K.A.M. Olomouc           ČZ 250 SPORT              D 1938  249 MOT
 27 KŘEČEK Milan          CZ VAC Brno                   RUDGE ULSTER GP           D 1931  498 MOT
 28 VALENTA Luděk         CZ VCC Uherské Hradiště       ARDIE SS 31               D 1931  484 MOT
 29 VESELKA Petr          CZ Veselka Petr               NSU 251 OSL               D 1938  250 MOT
 30 ČUNDERLE Tomáš        CZ Čunderle Tomáš             JAWA 350 OHV              D 1945  348 MOT
 31 HLAVÁČ Karel          CZ AMK Vítkov - Slezský VK    DKW NZ 350                D 1944  343 MOT
 32 DOLEŽEL Petr          CZ HCC Mohelnice              ČZ 250 TOURIST            D 1938  250 MOT
 33 SRNSKÝ Luboš          CZ KHV Žďár nad Sázavou       JAWA 250 SPECIÁL          D 1938  248 MOT
 36 BRTNÍK Vladimír       CZ ČKHM Ostrava               BMW R 61                  D 1938  600 MOT
 37 KOPEČEK Oldřich       CZ Moto Kopeček Holešov       JAWA 350 OHV              D 1939  350 MOT
 38 KOPEČEK Jiří          CZ Moto Kopeček Holešov       JAWA 350 OHV              D 1940  348 MOT
 39 DOČKAL František      CZ S.K.A.M. Olomouc           OGAR 4                    D 1938  250 MOT
 40 EGIDY Jan             CZ VCC Praha                  SCOTT VEVERKA             D 1936  600 MOT
 41 KÖSSLER Miloš         CZ Skalka Team                AERO 500                  D 1931  500 MOT
 42 STAROŠTÍK Jaroslav    CZ HCC Mohelnice              ČZ 175                    D 1937  175 MOT
 43 BELKO Milan           CZ S.K.A.M. Olomouc           ČZ 250 SPORT              D 1938  249 MOT
 44 DUDA Jiří             CZ ČKHM Ostrava               ARIEL 557 SB              D 1931  557 MOT
 45 FOUKAL Vladimír       CZ K&K Klub Šternberk         ČZ 175                    D 1945  175 MOT
 46 SZNAJDER Roman        CZ AMK Vítkov - Slezský VK    JAWA 175 SPECIÁL          D 1937  175 MOT
 47 TALLA Radomír         CZ Talla Radomír              DKW 350 OHV               D 1940  350 MOT
 48 KOUPIL Petr           CZ Indian Club Vilémov        INDIAN SPORT SCOUT        D 1939  750 MOT
 49 KOUPILOVÁ Eva         CZ Oldtimer Club Helfštýn     INDIAN 741                D 1941  550 MOT
 50 KOČÍ Alexandr         CZ KHV Opava                  ČZ 350                    D 1939  350 MOT RALLYE
 51 BENEŠ Jaroslav        CZ Beneš Jaroslav             NSU DUBLE EAGLE           D 1936  500 MOT
 52 OULEHLA Jaroslav      CZ Oulehla Jaroslav           OGAR STANDART             D 1935  250 MOT
 53 PECHNÍK Čestmír       CZ KHV Opava                  JAWA 350                  S 1950  350 MOT
 54 FILÍPEK Jiří          CZ Filípek Jiří               HARLEY DAVIDSON WR RACER  D 1942  738 MOT
 65 PRAVDA Vlastimil      CZ KHV Opava                  JAWA 350 PÉRÁK            E 1950  344 MOT
 66 KUBESA Pavel          CZ AMK Vítkov - Slezský VK    JAWA 250 / 11             E 1948  249 MOT
 67 IMMR Adolf            CZ AMK Vítkov - Slezský VK    JAWA - ČZ 250/353         E 1957  248 MOT
 68 VEJMOLA Luděk         CZ Vejmola Luděk              ČZ 150 C                  E 1951  150 MOT
 69 GAJDŮŠEK Pavel        CZ Gajdůšek Pavel             ČZ 150 C                  E 1952  149 MOT
 70 BEZDĚK Jaroslav       CZ Bezděk Jaroslav            STADION S22               E 1960  50  MOT
 71 MRÁKAVA Jan           CZ Mrákava Jan                NORTON ES 2               E 1960  500 MOT
 72 FILÍPEK Martin        CZ Filípek Martin             ČZ 125                    E 1952  125 MOT
 73 JUREČKA Milan         CZ Oldtimer Club Helfštýn     ČZ 150 C                  E 1951  148 MOT
 74 ALMÁŠI Petr           CZ AMK Vítkov - Slezský VK    JAWA - OGAR 350/18        E 1950  348 MOT
 75 LOUN Jaroslav ml.     CZ Veteran club Turzovka      GILLERA GUIBILEO          E 1953  98      RALLYE
 76 LOUN Jaroslav st.     CZ Veteran club Turzovka      GILLERA GUIBILEO          E 1953  98  MOT
 77 ŠIROKÝ Tomáš          CZ KHV Opava                  JAWA - ČZ 150 / 352       E 1955  150 MOT RALLYE
 78 KOUTNÝ Vítězslav      CZ Koutný Vítězslav           NORTON ES-2               E 1959  500 MOT
 79 HANUŠOVÁ Jitka        CZ Oldtimer Club Helfštýn     ČZ 125 C                  E 1950  125 MOT
 80 FIALOVÁ Simona        CZ K&K Klub Šternberk         JAWA 50 - 550             E 1957  49  MOT
 81 HLAVINKA Jaroslav     CZ K&K Klub Šternberk         JAWA 50 - 550             E 1956  49  MOT
 82 ELTNER Rüdiger        D  Eltner Rüdiger             ZUENDAPP DB 201           E 1951  196 MOT
 83 EGIDY Jana            CZ Egidy Jana                 MV AUGUSTA CS             E 1952  175 MOT
 84 STANIŠ Vojtěch        CZ Staniš Vojtěch             JAWA 150                  E 1956  150 MOT
 85 ZATLOUKAL Olin        CZ AMK Ecce Homo Šternberk    ČZ 1756 - tříkolka        F 1962  175 MOT
 86 PŘIKRYL Miroslav      CZ Přikryl Miroslav           NORTON ES 2               F 1961 5000 MOT
 87 FLÍDR Jiří            CZ VCC Nisa                   ESO 350                   F 1961  350 MOT
 88 FIALA Vojtěch         CZ K&K Klub Šternberk         JAWA 555                  F 1961  49  MOT RALLYE
 89 ŠAMAJ Kamil           CZ H&M Team                   JAWA 350                  F 1969  344 MOT
 90 KIŠKA Jan             CZ Kiška Jan                  ČZ 250 TRIAL              F 1968  250 MOT
 91 OULEHLA Jaroslav jr.  CZ Oulehla Jaroslav           JAWA 559                  F 1963  248 MOT
 95 ZAVADIL Václav ml.    CZ AMK Vítkov - Slezský VK    JAWA 250/353              S 1955  249 MOT
 96 JURÁK Vojtěch         CZ AMK Vítkov - Slezský VK    ČZ 125                    S 1964  125 MOT
 97 STANIŠ Vladimír       CZ Motor sport clasic FM      YAMAHA RD RACING          S 1972  200 MOT
 98 JANDA Otakar          CZ Janda Otakar               ESO S-45                  S 1953  500 MOT
 99 LOUN Jaroslav ml.     CZ Veteran club Turzovka      JAWA 200 REDFOX           D 1936  200 MOT
100 KLÍCHA Ivan           CZ Klícha Ivan                PRAGA PICCOLO             C 1929  995 AUT
101 EGIDY Jan             CZ VCC Praha                  FIAT 514                  C 1930 1438     RALLYE
102 NALEZENEC Josef       CZ VCC Praha                  MORIS MG MM               C 1927  847 AUT
103 PÁTÍK Josef           CZ VCC Ostrava                WALTER WIZ                C 1921 1748 AUT
104 KREJSA Miroslav       CZ VCC Nisa                   PRAGA ALFA                C 1923 1240 AUT
105 ADÁMEK Jaroslav       CZ KHV Opava                  TATRA 57                  D 1932 1150 AUT RALLYE
106 LÄMLEIN Milan         CZ VCC Kolín                  AERO KABRIO SODOMKA       D 1938 1996 AUT
107 PESSER Josef          CZ VCC Žďár nad Sázavou       AERO 750 SPORT            D 1933  750 AUT
108 HORŇÁK Ján            SK VCC Piešťany               FORD V8                   D 1936 3620 AUT RALLYE
109 BERAN Pavel           CZ S.K.A.M. Olomouc           AERO 30                   D 1937  998 AUT
110 KOBLIHA Josef         CZ Aero Car Club Prostějov    AERO 1000 SS              D 1933  998 AUT
111 BUCHLOVSKÝ František  CZ Buchlovský František       TATRA 52 LIMUZÍNA         D 1934 1909 AUT
112 VAVROCH Josef         CZ K&K Klub Šternberk         PRAGA PICCOLO P34         D 1939 1128 AUT
113 DOSTÁL Jan            CZ VCC Nisa - KHV Chrudim     AERO 50 SPORT ROADSTER    D 1936 2000 AUT
114 ZÁHOŘ Josef           CZ Automoto VK Česká ves      AERO 30 CABRIO            D 1935  998 AUT
117 HRABOVSKÝ Attila      CZ S.K.A.M. Olomouc           STEYR 55                  D 1940 1158 AUT
124 SOBEK Aleš            CZ AMK VMV Olomouc            BMW 335                   D 1939 3485 AUT RALLYE
125 KRUPIČKA Miroslav     CZ VCC Žďár nad Sázavou       ŠKODA FELICIA             E 1960 1089 AUT
126 ŠIMAL Leonard         CZ KHV Opava                  ŠKODA FELICIA             E 1960 1098 AUT
127 JANOŠEK Jiří          CZ VCC Ostrava                MG A                      E 1955 1800 AUT RALLYE
128 ŽÁČEK Přemysl         CZ Tatra Klub Brno            ŠKODA FELICIA 994         E 1960 1089 AUT
129 BELDA Jiří            CZ VCC Dvůr Králové n. Labem  VW 11 BROUK               E 1960 1600 AUT
130 VESELÝ Zbyněk         CZ VCC Dvůr Králové nad Labem AUSTIN HEALEY SPRITE Mk 1 E 1960 1600 AUT
131 KRÁLIČEK Milan        CZ HCC Mohelnice              RENAULT 4CV R 1062        E 1960  748 AUT
132 HANUŠ Jan             CZ Renault Club Praha         RENAULT 4CV R 1062        E 1959  748 AUT
133 HANUŠOVÁ Věra         CZ Renault Club Praha         RENAULT 4CV R 1062        E 1960  748 AUT
134 ORSÁG Jaromír         CZ Veteran Military Vehicles  VOLHA 21-B                E 1959 2445 AUT
135 ZÁHEJSKÝ Rudolf       CZ VCC Žďár nad Sázavou       ŠKODA FELICIA             E 1959 1089 AUT
136 DOSTÁLOVÁ Aneta       CZ VCC Nisa                   BUGATTI 35 - replika      E 1959 1192 AUT
137 DVORSKÝ Svatopluk     CZ Slovácký VCC Uh.Hradiště   TATRA T600                E 1952 1952 AUT
138 KIŠKA Josef           CZ Kiška Josef                ŠKODA FELICIA             E 1960 1089 AUT
139 HORNÍČEK Otto MUDr.   CZ KHV Chrudim                MG A                      E 1957 1489 AUT
140 JELÍNEK Libor         CZ VCC Ostrava                BMW 700 SPORT CUPE        E 1960  692 AUT
141 PARTYKA Ivan          CZ AMK Ecce Homo Šternberk    ŠKODA 450 ROADSTER        E 1959 1089 AUT
144 MÜLLER Lubomír        CZ VAC Brno                   SIMCA MONACO              F 1962 1300 AUT
145 SKÁLA Pavol Ing.      SK KHV Žilina                 PORSCHE 911 T             F 1969 2195 AUT RALLYE
146 ÚCHVAT Václav         CZ Úchvat Václav              ŠKODA 1100 MBX DE-LUXE    F 1968 1107 AUT RALLYE
147 BABITZOVÁ Marcela     SK SAAB Club Slovakia         SAAB 96 V4                F 1969 1500 AUT RALLYE
148 RYCHLOVSKÝ Evžen      CZ KHV Žďár nad Sázavou       ŠKODA 1100 MBX            F 1968 1100 AUT
149 MARŠÁLEK Zdeněk       CZ Škoda Hist. Fan Club Hr.K  ŠKODA OCTAVIA A2          F 1962 1089 AUT
150 MILIS Josef           CZ Slovácký VCC Uh. Hradiště  ŠKODA FELICIA 994 / 9     F 1961 1089 AUT
151 MURADORE Roberto      I  C.F.V.E.                   ALFA ROMEO SPIDER         F 1962 1600 AUT RALLYE
152 TREVISANI Andrea      I  C.F.V.E.                   TRIUMPH SPITFIRE          F 1964 1147 AUT RALLYE
153 HYRMAN Petr           CZ KHA Olomouc                NSU TT                    F 1970 1176     RALLYE
154 GEREG Jaroslav        CZ VCC Hradec Králové         ŠKODA OCTAVIA TS 1200     F 1964 1221 AUT
155 KRÁL Oskar st.        CZ ARC Prostějov              ALFA ROMEO GIULIETTA      F 1961 1300 AUT
156 SKÁCEL Lubor          CZ Skácel Lubor               ŠKODA 1000 MBX DE LUXE    F 1967  988 AUT RALLYE
157 KUČERA Jan            CZ Kučera Jan                 ALFA ROMEO 1300 GT JUNIOR F 1968 1290 AUT
158 LINKA Vratislav       CZ VCC Hradec Králové         ŠKODA OCTAVIA COMBI       F 1968 1221 AUT
159 FIALA Rostislav       CZ Fiala Rostislav            FIAT 850                  F 1970  843 AUT
160 HLAVINKA Jiří         CZ HCC Mohelnice              JAGUAR E 4,2 S2           F 1969 4200 AUT RALLYE
161 GRŇA Jan              CZ Grňa Jan                   ŠKODA FELICIA             F 1961 1221 AUT
162 KORBÁŘ Radomil        CZ Felicia klub Bystřice      ŠKODA FELICIA 996         F 1962 1221 AUT
163 SVOBODA Radoslav      CZ Svoboda Radoslav           SAAB 96 V4                F 1968 1498 AUT
178 ŠMÍDA Jan             CZ Šmída Jan                  BMW 635 CSi               G 1978 3500 AUT
179 HORNÍČEK Vít          CZ KHV Chrudim                PORSCHE 911 T             F 1969 2230 AUT
180 NOVÁK Pavel           CZ Pardubice                  ŠKODA 130 RS              G 1978 1288     RALLYE
181 PROVAZ Miloslav       CZ PDKHV ČR, VMV Olomouc      MG 1800                   G 1972 1798 AUT RALLYE
182 ŽILKA Milan           CZ VMV Olomouc                TRIUMPH SPITFIRE 1500     G 1979 1493 AUT RALLYE
183 BAZALA Marián Ing.    SK VMM Nitra                  TRIUMPH SPITFIRE 1500     G 1971 1498 AUT RALLYE
184 KOPECKÝ Luděk         CZ Klub sport.voz. Mělník     ŠKODA 120 S A2            G 1973 1289 AUT RALLYE
185 VESELSKÝ Vlastimil    CZ VCC Žďár n. Sázavou        ŠKODA 110 R COUPÉ         G 1980 1107 AUT RALLYE
186 DURIAVIG Graziano     I  C.F.V.E.                   ALFA ROMEO GT JUNIOR      G 1973 1290 AUT RALLYE
187 SINUELLO Sandro       I  Zagato Car Club            LANCIA FULVIA SPORT       G 1971 1600 AUT RALLYE
188 ŠTĚPÁN Petr           CZ KHA Olomouc                NSU 1000 C                G 1971  996 AUT RALLYE
189 KUNČÍK Jan            CZ PDKHV ČR                   FIAT 124 CS1              G 1977 1756 AUT
190 GOGULSKI Daniel       PL Automobilklub Opolski Pl   FIAT 128 3P               G 1976 1290     RALLYE
191 GOGULSKI Andrzej      PL Automobilklub Opolski Pl   FIAT 128 3P               G 1976 1290 AUT
192 KUNČÍK Josef          CZ 1.dámský KHV ČR Mohelnice  FIAT 128 3P COUPÉ         G 1974 1116 AUT
193 HERTEL David          CZ Hertel David               CITROEN 2CV               G 1981  602 AUT
194 PETROV Milan          CZ VCC Dvůr Králové nad Labe  TRIUMPH SPITFIRE 1500     G 1975 1500 AUT
195 NOVÁK Pavel           CZ Pardubice                  MTX 1-01 FORMULE ŠKODA    S 1971 1107 AUT
196 DLOUHÝ Petr           CZ Dlouhý Petr                ŠKODA 130 RS              S 1978 1298 AUT
197 PRŮŠA Josef           CZ Průša Josef                ŠKODA 110L / A2           S 1976 1149 AUT
198 REZEK Jaroslav        CZ CSCC Mělník                KONDOR Serie II FORMULE 3 S 1966 1000 AUT
199 MOLČAN Petr           CZ Felicia coupé Praha        ŠKODA 120S RALLYE         S 1975 1300 AUT
200 ŠVEC Jiří             CZ AMK Kolín                  ALFA ROMEO B6 AR SPECIAL  S 1977 1998 AUT
201 STANIŠ František Mgr. CZ Staniš František           MTX 1-03 F.EASTER         S 1976 1300 AUT
202 HEJNÝ Lukáš           CZ Hejný Lukáš                DELFÍN II F3              S 1963 1000 AUT
203 BEK Jiří              CZ Bek Jiří                   FORD ESCORT RS 2000       S 1976 2000 AUT
204 BAUEROVÁ Irena        CZ Bauerová Irena             ÚVMV PRAHA ŠKODA COUPÉ B6 S 1971 1298 AUT
205 HOFMANN Bernhard      D  Hofmann Bernhard           TRABANT P 601             S 1968  650 AUT
206 KRÁL Oskar ml.        CZ ARC Prostějov              ŠKODA 130 RS              S 1976 1300 AUT
207 DOLEŽAL Lubomír       CZ VCC Žďár nad Sázavou       FORMULE JUNIOR            S 1962  990 AUT
208 PAVLÍČEK Radek        CZ AMK Sport. Vozidel Mělník  MTX 1-06                  S 1981 1300 AUT
209 MÍČEK Petr            CZ AMK Automotodrom Brno      FORD CORTINA              S 1964 2000 AUT RALLYE
210 OSLADIL Jan           CZ AMK Ecce Homo Šternberk    MTX 1-03 F.EASTER         S 1975 1289 AUT
211 BUČKO Peter Ing.      SK AMK VCC Piešťany           BMW 1802                  S 1975 1800 AUT
212 MOSLER Alfred         D  Mauritz Pokale Schechen    FIAT SC 128               S 1972 1290 AUT
222 SCHREYER Gottlieb     D  Schreyer Gottlieb          MERCEDES - BENZ 190 SL    E 1955 1884 AUT
223 PIŠTORA Zdeněk        CZ VCC-Old Racing Klub DKnL   MTX 1-06 MONDIAL          S 1975 1600 AUT
248 PÁLENÍK Ivo           CZ Páleník Ivo                VW 11                     F 1964 1197 AUT
249 HYRMAN Petr           CZ KHA Olomouc                MOTOKÁRA ČZ 125           X 1978  125 AUT
250 KOČIŠ Pavel           CZ SHARK racing group         BMW 316 E21               X 1982 1754 AUT
260 VANĚK Jiří            CZ VCC Ostrava                AMERICAN LA FRANCE 12     B 1914 14500AUT
261 HOLÝ Miroslav         CZ VCC Ostrava                BUICK D-45                B 1916 4100 AUT





Literatura, odkazy, zdroje

www.eccehomo.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Tiskové zprávy  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 10.09.2004
Přečteno: 10911 x
Stránka aktualizována: 05.05.2018

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2017


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist