úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo 2011 trainings

Neoficiální výsledky tréninku

Rank   #   Driver                      Team                   Class Car                     1-st RUN 2-nd RUN   BEST
 1.    1   FAGGIOLI Simone             Osella Engineering SRL E2    OSELLA FA30              2:54.93 2:53.85 2:53.85
 2.   11   STEINER Marcel              Equipe Bernoise        E2    OSSELLA FA30/ZYTEK       3:07.08 2:58.63 2:58.63
 3.    8   KRAJČI Jaroslav             Nutrend Racing Team    E2    LOLA F3000 ZYTEK         3:02.71 2:59.11 2:59.11
 4.   14   ZERLA Adriano               Zerla Adriano          CN    OSELLA PA 30             3:06.80 2:59.85 2:59.85
 5.   16   DEMUTH Guy                  Ecurie Tetelbierg      E2    OSELLA FA30              3:03.74 3:00.41 3:00.41
 6.    6   BORMOLINI Fausto            Bormolini Fausto       E2    REYNARD K02              3:02.11 3:00.43 3:00.43
 7.    3   KRÁMSKÝ Otakar              Czech National Team    E2    REYNARD K-11             3:02.65 3:00.55 3:00.55
 8.    2   BENEŠ Miloš                 Czech National Team    E2    RALT RT23 F3000          3:40.42 3:00.58 3:00.58
 9.    5   JANÍK Václav                Czech National Team    E2    LOLA B02/50              3:05.24 3:02.87 3:02.87
10.    4   SVOBODA Milan               JSC Racing Pelhřimov   E2    LOLA T96/50              3:09.79 3:04.55 3:04.55
11.    7   NAPIONE Renzo               Napione Renzo          E2    REYNARD K02              3:10.02 3:05.93 3:05.93
12.    9   SZÁSZ László                Szász Motorsport       E2    NIPPON REYNARD - ZYTEK F 3:09.30 3:06.45 3:06.45
13.   37   PLASA Georg                 MSC a. Tegensee        E1    BMW 134 Judd V8          3:12.46 3:08.47 3:08.47
14.   13   WALDY Hermann               MSC Rottenegg          E2    FORMEL 3000 LOLA B06/51  3:12.49 3:13.05 3:12.49
15.   15   ROASIO Maurizio             Roasio Maurizio        CN    OSELLA PA30              3:15.55 3:13.26 3:13.26
16.   35   MICHL Dan                   Michl Josef            E1    OPEL MICHL 2.8           3:22.89 3:15.67 3:15.67
17.   10   NEVĚŘIL Dušan               Speedmaster Racing TeamCN    NORMA M20F               3:21.94 3:15.86 3:15.86
18.   20   VÍTEK Petr                  Czech National Team    CN    OSELLA PA 20S            3:17.32 3:15.87 3:15.87
19.   33   KAŠPÁREK Milan              AMK Ecce Homo          E1    AUDI TT-R DTM            3:22.99 3:18.53 3:18.53
20.   23   PRÁŠKOVÁ Edita              JSC Racing Pelhřimov   E2    DALLARA JSC 301          3:27.33 3:24.53 3:24.53
21.   34   TRNKA Petr                  AMK Ecce Homo          E2    FORMULE GLORIA C8        3:30.55 3:26.21 3:26.21
22.   24   WALDY jun. Hermann          Waldy Hermann jun.     E2    FORMEL 3 DALLARA 395     3:34.41 3:27.30 3:27.30
23.   36   PAILER Felix                Pailer Felix           E1    LANCIA INTEGRALE         4:10.16 3:27.35 3:27.35
24.   12   MULLER Urs                  Muller Urs             CN    OSELLA PA 30             3:28.40 3:27.45 3:27.45
25.   46   MARKO Andreas               Marko Andreas          E1    AUDI A4 STW QUATTRO      3:29.66 3:27.53 3:27.53
26.   241  VONDRÁK Martin              Vondrák Martin         H     MARCH 712M F2            3:33.94 3:28.63 3:28.63
27.   40   JELINEK Michael             Michael Jelinek        E1    SUBARU IMPREZA EVO I     3:34.29 3:31.14 3:31.14
28.   19   STANKOVIČ Vladimir          VAMA Šport             E2    REYNARD FORD KL01        3:34.43 3:31.70 3:31.70
29.   45   VITVER Vladimír             Czech National Team    E1    LOTUS WR                 3:33.94 3:31.97 3:31.97
30.   48   ČERMÁK Jan                  SVC Náchod Motorsport  E1    LOTUS WR                 3:38.28 3:34.02 3:34.02
31.   32   KRAKOVIČ Radek              Krakovič Radek         E2    FIKS 09 RK               3:36.96 3:34.26 3:34.26
32.   41   BODSON Yanick               Ecurie Ardennes        E1    MITSUBISHI LANCER EVO VI 3:40.71 3:34.48 3:34.48
33.   79   PREK Aleš                   Avto Moto Klub ATOM    N     MITSUBISHI LANCER EVO    3:36.98 3:34.73 3:34.73
34.   27   NOVÝ Lubor                  JSC Racing Pelhřimov   E2    DALLARA JSC 302          3:41.53 3:34.96 3:34.96
35.   84   DYTKO Pawel                 Dytko Pawel            N     MITSUBISHI LANCER EVO X  3:38.78 3:36.92 3:36.92
36.   42   SEDLÁČEK Jiří               AMK Ecce Homo          E1    BMW SS11                 3:43.71 3:38.25 3:38.25
37.   29   SAINTMARD Gilles            Marchin Auto Club      E2    DALLARA 393 F3 FIAT      3:40.89 3:38.73 3:38.73
38.   78   BORKOVIC Dušan              Borkovic Dušan         N     MITSUBISHI LANCER EVO IX 3:38.93 - DNS - 3:38.93
39.   22   MANDL Anton                 Ton Racing Team        E2    OPEL LOTUS               3:45.07 3:39.71 3:39.71
40.   38   KRAMPOTA Ivo                AK Vsetín              E1    BMW M3                   3:45.45 3:40.00 3:40.00
41.   55   STERNAD Diethard            Sternad Diethard       E1    ALFA ROMEO 156 STW       - DNS - 3:40.49 3:40.49
42.   26   OTTO Ludvík                 Alfa Klub Olomouc      E2    MARTINI F2               3:40.75 - DNS - 3:40.75
43.   80   WANEK Roland                MSC Ruhr Blitz Bochum  N     MITSUBISHI LANCER EVO IX 3:41.15 3:41.60 3:41.15
44.   81   JERMAN Martin               Evolutionracing Prague N     MITSUBISHI LANCER EVO X  3:53.32 3:41.73 3:41.73
45.   54   MAIER Helmut                H+R Spezial Federn     E1    VW SPIESS GOLF           3:43.63 3:42.97 3:42.97
46.   43   ADELBRECHT Otto             Adelbrecht Otto        E1    BMW COMPACT M3           3:53.30 3:43.54 3:43.54
47.   21   TARMANN Jozef               Tarmann Josef          E2    DALLARA MERCEDES F302    3:48.08 3:44.59 3:44.59
48.   72   MARTINEK Rene               MSC Rottenegg          A     HONDA CIVIC TYPE R       3:47.69 3:45.10 3:45.10
49.   63   WIEDENHOFER Stefan          Wiedenhofer Stefan     A     MITSUBISHI LANCER EVO VI 3:54.33 3:45.53 3:45.53
50.   31   ULMANN Silvestr             Elsev s.r.o.           E2    ELUS 01K                 3:53.10 3:45.66 3:45.66
51.   86   BENEŠ Oskar                 Ennoble Racing Klub    N     MITSUBISHI LANCER EVO X  3:49.38 3:45.92 3:45.92
52.   49   TOMÁŠEK Petr                Tomášek Petr           E1    SUBARU ENTERPRISE III    3:47.23 3:52.47 3:47.23
53.   65   MIKULAŠTÍK Silvestr         Walašský Rally klub AČRA     ŠKODA OCTAVIA WRC        3:48.21 3:47.53 3:47.53
54.   308  MADRIAN Ferdinand           Race Compact           XB    KTM X-BOW                4:05.86 3:48.44 3:48.44
55.   82   SAJLER Filip                Evolutionracing Prague N     MITSUBISHI LANCER EVO X  3:56.24 3:50.27 3:50.27
56.   64   PEDRONI Gabriella           Pedroni Gabriella      A     MITSUBISHI LANCER EVO 8  4:03.39 3:50.88 3:50.88
57.   50   THEIMER Jiří                AMK Ecce Homo          E1    PEUGEOT 306 MAXI KIT CAR 3:53.34 3:51.32 3:51.32
58.   60   VOJÁČEK Lukáš               Czech National Team    A     MITSUBISHI LANCER EVO VI 3:51.56 3:53.56 3:51.56
59.   73   NEŠPOR Robert               Nešpor Marek           A     ŠKODA FABIA KIT CAR      3:57.07 3:54.32 3:54.32
60.   44   NEUSCHNEGG Reinhold         Neuschnegg Reinhold    E1    OPEL CALIBRA VMAX TURBO  - DNS - 3:54.58 3:54.58
61.   66   STEFANICKI Pawel            Automobilklub Orski    A     HONDA CIVIC TYPE R       4:24.58 3:54.68 3:54.68
62.   51   KAŠPÁREK Jan                AMK Ecce Homo          E1    RENAULT CLIO CUP         - DNS - 3:54.96 3:54.96
63.   71   BLAHO Dan                   Ennoble Racing Klub    A     ALFA ROMEO               3:58.00 3:55.19 3:55.19
64.   75   RITZBERGER Kurt             MSC Rottenegg          A     PEUGEOT 306 GTI          4:00.97 3:55.33 3:55.33
65.   83   LOS Jiří ml.                Czech National Team    N     SUBARU IMPREZA WRX STI   4:03.05 3:55.40 3:55.40
66.   301  TOMEČEK Lukáš               AMK Ecce Homo          E1    VW GOLF GTI              3:57.14 3:55.68 3:55.68
67.   209  KRÁL Oskar ml.              Czech National Team    H     SKODA 130RS              4:09.11 3:58.20 3:58.20
68.   101  HUBER Friedrich             Huber Friedrich        H     LOLA T328 SV             3:58.61 3:59.49 3:58.61
69.   70   BENEŠOVÁ Dominika           Ennoble Racing Klub    A     ALFA ROMEO 147           4:07.50 3:59.50 3:59.50
70.   56   KREJSA Martin               Martin Krejsa          E1    ŠKODA FABIA RS           4:02.35 3:59.76 3:59.76
70.   68   SAMEK Martin                Racing Team 3L         A     FORD FOCUS KIT-CAR       - DNS - 3:59.76 3:59.76
72.   89   GASSLER Bernhard            MSC Rottenegg          N     HONDA CIVIC TYPE R       4:06.02 4:00.50 4:00.50
73.   220  KOLÁŘ jr. Petr              Alfa Klub u AČR        H     ŠKODA 130RS              4:05.38 4:01.41 4:01.41
74.   217  KONEČNÝ Zdeněk              Alfa Klub Olomouc      H     BMW 2002 Ti              4:03.95 4:05.15 4:03.95
75.   85   DREYFURST Ludger            Dreyfurst Ludger       N     MITSUBISCHI LANCER EVO V 4:08.23 4:05.27 4:05.27
76.   245  MIKOV Ondřej                Mikov Ondřej           H     MTX 1-03                 4:22.74 4:07.69 4:07.69
77.   210  KUBÍČEK Jiří                Nutrend Racing Team    H     ŠKODA 130RS              4:17.29 4:08.22 4:08.22
78.   201  MICHL Josef                 Czech National Team    H     PORSCHE 911S             4:09.43 4:16.24 4:09.43
79.   244  KLESNIL Dan                 Klesnil Dan            H     METALEX MTX1-06          4:14.52 4:09.71 4:09.71
80.   243  TYKAL Petr                  SK Industrietechnik ModH     F-EASTER MTX 1-03        4:10.34 - DNS - 4:10.34
81.   202  ADÁMEK Miroslav             Adámek Miroslav        H     NSU TT                   4:13.98 4:12.80 4:12.80
82.   206  KONICAR Vladimír            Czech National Team    H     BMW 2002 Ti              4:16.33 4:13.30 4:13.30
83.   300  SCHWAN Roman                Valenta Roman          E1    RENAULT CLIO WILLIAMS    4:13.33 - DNS - 4:13.33
84.   59   HUTTER Gregor               Hutter Gregor          E1    ALFA ROMEO 145           4:19.62 4:13.65 4:13.65
85.   77   VOJÁČEK Petr                Ennoble Racing Klub    GT    NISSAN 350 Z             4:14.85 - DNS - 4:14.85
86.   91   THEURETSBACHER Leo          Theuretsbacher Leo     H     BMW 2002 Ti              4:18.25 4:15.52 4:15.52
87.   92   BERTOZZI Lino               Racing Team Le Fonti   H     FORD ESCORT RS           4:20.60 4:16.64 4:16.64
88.   30   BEECKMAN Marc               Marchin Auto Club      CN    FUNYO BARQUETTE          4:25.74 4:17.89 4:17.89
89.   203  VACEK Lubomír               Czech National Team    H     BMW 2002 Ti              4:25.85 4:19.79 4:19.79
90.   57   JEŽEK Radim                 Nutrend Racing Team    E1    ŠKODA FELICIA            4:22.87 4:20.77 4:20.77
91.   74   TRNKA Jan                   Nutrend Racing Team    A     ŠKODA FELICIA            4:25.09 4:20.89 4:20.89
92.   211  DLOUHÝ Petr                 Czech National Team    H     ŠKODA 130 RS             4:38.67 4:25.87 4:25.87
93.   100  KOMORNIK Walter             Komornik Walter        H     LOLA T250 SUPER VAU      4:28.70 4:26.69 4:26.69
94.   306  VALENTA Roman               Valenta Roman          E1    ŠKODA FABIA              4:32.20 4:31.39 4:31.39
95.   53   POVODEN Martin              Povoden Martin         E1    RENAULT MEGANE COASCH    4:36.06 4:32.24 4:32.24
96.   230  KOLÁŘ Petr                  Alfa Klub u AČR        H     ŠKODA 110R               4:38.79 4:34.63 4:34.63
97.   302  CHYTIL Martin               Chytil Martin          E1    SKODA 120S               4:44.37 4:36.15 4:36.15
98.   208  INDROVÁ Michaela            Czech National Team    H     ŠKODA 110L               4:49.52 4:36.84 4:36.84
99.   88   WINDSTEIG Werner            Windsteig Werner       N     CITROEN SAXO VTS         4:40.58 4:41.76 4:40.58
100.  303  CHYTIL Jaroslav             Chytil Martin          E1    SKODA 110 R              4:41.69 4:40.88 4:40.88
101.  87   TOMKOVIČ Ondřej             AK Tišnov              N     OPEL ASTRA OPC           4:42.69 6:11.61 4:42.69
102.  246  DOLEŽAL Lubomír             Doležal Lubomír        H     MTX 1-06                 5:00.77 4:44.13 4:44.13
103.  205  INDRA Jindřich              Czech National Team    H     ŠKODA 110L               4:49.07 4:49.63 4:49.07
104.  97   PACHTEU Jürgen              Pachteu Jürgen         H     STEYR-PUCH 650 TR        4:52.91 4:50.18 4:50.18
105.  96   VALA Wolfgang               Vala Wolfgang          H     STEYER PUCH 650 TR       5:07.44 4:54.39 4:54.39
106.  94   ENZBERGER Erich             Historic Racing team AuH     FORD ESCORT 1300 GT      5:02.04 4:55.23 4:55.23
107.  98   BAIER Thomas                Baier Thomas           H     STEYR PUCH 650 TR        5:05.85 5:14.85 5:05.85
108.  52   KAŠPÁREK Tomáš              AMK Ecce Homo          E1    ŠKODA FABIA MK I.        5:14.02 - DNS - 5:14.02
109.  204  KLÍCHA Ivan                 Klícha Ivan            H     VOLVO 544 SPORT          5:15.73 - DNS - 5:15.73
110.  225  NEŠETŘIL Milan              Indra Jindřich         H     ŠKODA 110L               5:30.40 5:22.83 5:22.83
      99   ŠTĚRBA Josef                SAS Zlín               H     FIAT ABARTH 1000TC       - DNS - - DNS - - DNF -
      69   POHNER Karel                Marius Pedersen Team   A     HONDA CIVIC TYPE R       - DNS - - DNS - - DNF -
      307  BUCHEGGER Siegfried         Race Compact           XB    KTM X-BOW                - DNS - - DNS - - DNF -
      304  HEIER Ondřej                Chytil Martin          E1    ŠKODA 130L               - DNS - - DNS - - DNF -
      95   FISCHER Gerd                Fischer Gerd           H     FORD ESCORT 1300GT       - DNS - - DNS - - DNF -
      90   MITTERER Michael            Mitterer Michael       H     MITU-MAZDA RX3           - DNS - - DNS - - DNF -
      226  MIKULENKA Jaroslav          Alfa Klub Olomouc      H     BMW 2002Ti               - DNS - - DNS - - DNF -
      93   LAMPELMAIER Max             Ford Racing Club       H     FORD ESCORT RS 1800      - DNS - - DNS - - DNF -
      213  STEJSKAL Milan              Stejskal Milan         H     FIAT 128 SC              - DNS - - DNS - - DNF -
      18   GALLI Hubert                MSC Rottenegg          E2    DALLARA INDYCAR IR9      - DNS - - DNS - - DNF -
      76   URBAN Bohuslav              Kammura s.r.o.         E1    ŠKODA FABIA              - DNS - - DNS - - DNF -
      67   KOZAR Yevhen                Racing Team 3L         A     OPEL ASTRA OPC           - DNS - - DNS - - DNF -
      62   SCHWEIGER Christian         Schweiger Christian    A     MITSUBISHI LANCER EVO VI - DNS - - DNS - - DNF -
      28   ROKYTA Petr                 Alfa Klub u AČR        CN    LIGIER JS 49             - DNS - - DNS - - DNF -
      25   BENESCH Mario               Polizeisportverein WelsE2    FORMEL 3 DALLARA         - DNS - - DNS - - DNF -
      17   BREBSOM Nicolas             Brebsom Nicolas        E2    LOLA T96/50              - DNS - - DNS - - DNF -
      47   PROCHÁZKA Jan               Procházka Jan          E1    BMW 320is                - DNS - - DNS - - DNF -
      39   HUBÁČEK Karel               Nutrend Racing Team    E1    BMW M3 E92 GTR           - DNS - - DNS - - DNF -
      58   CHLUM Pavel                 Nutrend Racing Team    E1    ŠKODA FELICIA PICK-UP    - DNS - - DNS - - DNF -
      61   MALÝ Jaromír                Czech National Team    A     SUBARU IMPREZA STI       - DNS - - DNS -   - DNF




Literatura, odkazy, zdroje

www.eccehomo.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 11.6.2011
Přečteno: 2532 x
Stránka aktualizována: 15.6.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2011


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist