úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo 2011 race results/výsledky

Neoficiální výsledky závodu

Rank   #  Driver               Team               ClasCar                     1-st RUN   2-nd RUN        RUN
 1.    1  FAGGIOLI Simone      Osella Engineering E2  OSELLA FA30              3:29.68    3:14.67    6:44.35
 2.   35  MICHL Dan            Michl Josef        E1  OPEL MICHL 2.8           3:12.39    3:34.99    6:47.38
 3.   28  ROKYTA Petr          Alfa Klub u AČR    CN  LIGIER JS 49             3:24.09    3:36.08    7:00.17
 4.   36  PAILER Felix         Pailer Felix       E1  LANCIA INTEGRALE         3:22.21    3:41.07    7:03.28
 5.    2  BENEŠ Miloš          Czech National TeamE2  RALT RT23 F3000          3:38.88    3:25.25    7:04.13
 6.   46  MARKO Andreas        Marko Andreas      E1  AUDI A4 STW QUATTRO      3:24.15    3:41.72    7:05.87
 7.   33  KAŠPÁREK Milan       AMK Ecce Homo      E1  AUDI TT-R DTM            3:16.71    3:51.01    7:07.72
 8.    4  SVOBODA Milan        JSC Racing PelhřimoE2  LOLA T96/50              3:43.75    3:25.30    7:09.05
 9.    3  KRÁMSKÝ Otakar       Czech National TeamE2  REYNARD K-11             3:43.41    3:26.40    7:09.81
 10.   5  JANÍK Václav         Czech National TeamE2  LOLA B02/50              3:40.34    3:30.08    7:10.42
 11.  14  ZERLA Adriano        Zerla Adriano      CN  OSELLA PA 30             3:44.12    3:33.33    7:17.45
 12.  79  PREK Aleš            Avto Moto Klub ATOMN   MITSUBISHI LANCER EVO    3:28.57    3:50.03    7:18.60
 13.  45  VITVER Vladimír      Czech National TeamE1  LOTUS WR                 3:25.76    3:52.99    7:18.75
 14.  15  ROASIO Maurizio      Roasio Maurizio    CN  OSELLA PA30              3:46.06    3:39.20    7:25.26
 15.  78  BORKOVIC Dušan       Borkovic Dušan     N   MITSUBISHI LANCER EVO    3:31.54    3:55.12    7:26.66
 16.  241 VONDRÁK Martin       Vondrák Martin     H   MARCH 712M F2            3:20.66    4:06.27    7:26.93
 17.  84  DYTKO Pawel          Dytko Pawel        N   MITSUBISHI LANCER EVO    3:34.97    3:52.54    7:27.51
 18.  41  BODSON Yanick        Ecurie Ardennes    E1  MITSUBISHI LANCER EVO    3:29.80    4:00.05    7:29.85
 19.  34  TRNKA Petr           AMK Ecce Homo      E2  FORMULE GLORIA C8        3:51.02    3:39.66    7:30.68
 20.  48  ČERMÁK Jan           SVC Náchod MotorspoE1  LOTUS WR                 3:32.29    3:58.59    7:30.88
 21.  60  VOJÁČEK Lukáš        Czech National TeamA   MITSUBISHI LANCER EVO    3:36.21    3:56.50    7:32.71
 22.  23  PRÁŠKOVÁ Edita       JSC Racing PelhřimoE2  DALLARA JSC 301          3:48.03    3:45.17    7:33.20
 23.  80  WANEK Roland         MSC Ruhr Blitz BochN   MITSUBISHI LANCER EVO    3:37.64    4:00.48    7:38.12
 24.  81  JERMAN Martin        Evolutionracing PraN   MITSUBISHI LANCER EVO    3:36.44    4:01.74    7:38.18
 25.   6  BORMOLINI Fausto     Bormolini Fausto   E2  REYNARD K02              3:52.37    3:45.83    7:38.20
 26.  54  MAIER Helmut         H+R Spezial Federn E1  VW SPIESS GOLF           3:39.99    3:59.99    7:39.98
 27.  27  NOVÝ Lubor           JSC Racing PelhřimoE2  DALLARA JSC 302          3:40.33    3:59.96    7:40.29
 28.  22  MANDL Anton          Ton Racing Team    E2  OPEL LOTUS               3:31.87    4:09.18    7:41.05
 29.  49  TOMÁŠEK Petr         Tomášek Petr       E1  SUBARU ENTERPRISE III    3:44.85    3:56.58    7:41.43
 30.  63  WIEDENHOFER Stefan   Wiedenhofer Stefan A   MITSUBISHI LANCER EVO    3:40.46    4:01.41    7:41.87
 31.  65  MIKULAŠTÍK Silvestr  Walašský Rally klubA   ŠKODA OCTAVIA WRC        3:42.37    3:59.68    7:42.05
 32.  38  KRAMPOTA Ivo         AK Vsetín          E1  BMW M3                   3:38.14    4:05.71    7:43.85
 33.  82  SAJLER Filip         Evolutionracing PraN   MITSUBISHI LANCER EVO    3:39.77    4:04.83    7:44.60
 34.  32  KRAKOVIČ Radek       Krakovič Radek     E2  FIKS 09 RK               3:37.17    4:12.02    7:49.19
 35.  86  BENEŠ Oskar          Ennoble Racing KlubN   MITSUBISHI LANCER EVO    3:39.54    4:10.55    7:50.09
 36.  55  STERNAD Diethard     Sternad Diethard   E1  ALFA ROMEO 156 STW       3:34.83    4:16.52    7:51.35
 37.  20  VÍTEK Petr           Czech National TeamCN  OSELLA PA 20S            4:05.23    3:48.68    7:53.91
 38.  72  MARTINEK Rene        MSC Rottenegg      A   HONDA CIVIC TYPE R       3:41.70    4:17.60    7:59.30
 39.  31  ULMANN Silvestr      Elsev s.r.o.       E2  ELUS 01K                 3:40.96    4:18.52    7:59.48
 40.  50  THEIMER Jiří         AMK Ecce Homo      E1  PEUGEOT 306 MAXI KIT C   3:49.98    4:09.61    7:59.59
 41.  66  STEFANICKI Pawel     Automobilklub OrskiA   HONDA CIVIC TYPE R       3:49.44    4:11.05    8:00.49
 42.  51  KAŠPÁREK Jan         AMK Ecce Homo      E1  RENAULT CLIO CUP         3:52.57    4:08.14    8:00.71
 43.  24  WALDY jun. Hermann   Waldy Hermann jun. E2  FORMEL 3 DALLARA 395     4:09.13    3:53.27    8:02.40
 44.  29  SAINTMARD Gilles     Marchin Auto Club  E2  DALLARA 393 F3 FIAT      3:29.75    4:34.46    8:04.21
 45.  68  SAMEK Martin         Racing Team 3L     A   FORD FOCUS KIT-CAR       3:51.30    4:13.32    8:04.62
 46.  44  NEUSCHNEGG Reinhold  Neuschnegg ReinholdE1  OPEL CALIBRA VMAX TURB   3:51.52    4:14.35    8:05.87
 47.  70  BENEŠOVÁ Dominika    Ennoble Racing KlubA   ALFA ROMEO 147           3:51.81    4:14.97    8:06.78
 48.  43  ADELBRECHT Otto      Adelbrecht Otto    E1  BMW COMPACT M3           3:39.34    4:30.15    8:09.49
 49.  83  LOS Jiří ml.         Czech National TeamN   SUBARU IMPREZA WRX STI   3:51.94    4:22.05    8:13.99
 50.  56  KREJSA Martin        Martin Krejsa      E1  ŠKODA FABIA RS           3:59.59    4:14.86    8:14.45
 51.  21  TARMANN Jozef        Tarmann Josef      E2  DALLARA MERCEDES F302    3:45.41    4:30.83    8:16.24
 52.  308 MADRIAN Ferdinand    Race Compact       XB  KTM X-BOW                3:57.85    4:19.94    8:17.79
 53.  220 KOLÁŘ jr. Petr       Alfa Klub u AČR    H   ŠKODA 130RS              3:57.83    4:24.27    8:22.10
 54.  75  RITZBERGER Kurt      MSC Rottenegg      A   PEUGEOT 306 GTI          3:51.13    4:31.03    8:22.16
 55.  89  GASSLER Bernhard     MSC Rottenegg      N   HONDA CIVIC TYPE R       3:57.68    4:24.62    8:22.30
 56.  209 KRÁL Oskar ml.       Czech National TeamH   SKODA 130RS              3:57.38    4:26.39    8:23.77
 57.  243 TYKAL Petr           SK IndustrietechnikH   F-EASTER MTX 1-03        3:56.23    4:28.37    8:24.60
 58.  64  PEDRONI Gabriella    Pedroni Gabriella  A   MITSUBISHI LANCER EVO    3:44.95    4:39.88    8:24.83
 59.  73  NEŠPOR Robert        Nešpor Marek       A   ŠKODA FABIA KIT CAR      3:56.23    4:30.36    8:26.59
 60.  217 KONEČNÝ Zdeněk       Alfa Klub Olomouc  H   BMW 2002 Ti              3:59.83    4:27.46    8:27.29
 61.  85  DREYFURST Ludger     Dreyfurst Ludger   N   MITSUBISCHI LANCER EVO   4:04.62    4:34.04    8:38.66
 62.  300 SCHWAN Roman         Valenta Roman      E1  RENAULT CLIO WILLIAMS    4:07.94    4:33.48    8:41.42
 63.  244 KLESNIL Dan          Klesnil Dan        H   METALEX MTX1-06          4:06.78    4:34.81    8:41.59
 64.  245 MIKOV Ondřej         Mikov Ondřej       H   MTX 1-03                 4:03.02    4:39.06    8:42.08
 65.  77  VOJÁČEK Petr         Ennoble Racing KlubGT  NISSAN 350 Z             4:10.71    4:38.82    8:49.53
 66.  202 ADÁMEK Miroslav      Adámek Miroslav    H   NSU TT                   4:12.52    4:45.04    8:57.56
 67.  92  BERTOZZI Lino        Racing Team Le FontH   FORD ESCORT RS           4:12.22    4:46.10    8:58.32
 68.  30  BEECKMAN Marc        Marchin Auto Club  CN  FUNYO BARQUETTE          4:18.97    4:40.42    8:59.39
 69.  201 MICHL Josef          Czech National TeamH   PORSCHE 911S             4:09.29    4:52.04    9:01.33
 70.  203 VACEK Lubomír        Czech National TeamH   BMW 2002 Ti              4:15.22    4:49.09    9:04.31
 71.  91  THEURETSBACHER Leo   Theuretsbacher Leo H   BMW 2002 Ti              4:13.37    4:52.19    9:05.56
 72.  211 DLOUHÝ Petr          Czech National TeamH   ŠKODA 130 RS             4:20.43    4:53.80    9:14.23
 73.  57  JEŽEK Radim          Nutrend Racing TeamE1  ŠKODA FELICIA            4:22.82    4:54.25    9:17.07
 74.  306 VALENTA Roman        Valenta Roman      E1  ŠKODA FABIA              4:31.07    4:48.84    9:19.91
 75.  208 INDROVÁ Michaela     Czech National TeamH   ŠKODA 110L               4:30.15    4:51.43    9:21.58
 76.  87  TOMKOVIČ Ondřej      AK Tišnov          N   OPEL ASTRA OPC           4:28.80    4:55.52    9:24.32
 77.  53  POVODEN Martin       Povoden Martin     E1  RENAULT MEGANE COASCH    4:32.91    4:55.12    9:28.03
 78.  230 KOLÁŘ Petr           Alfa Klub u AČR    H   ŠKODA 110R               4:28.66    5:02.51    9:31.17
 79.  302 CHYTIL Martin        Chytil Martin      E1  SKODA 120S               4:33.74    4:58.19    9:31.93
 80.  100 KOMORNIK Walter      Komornik Walter    H   LOLA T250 SUPER VAU      4:22.46    5:12.52    9:34.98
 81.  88  WINDSTEIG Werner     Windsteig Werner   N   CITROEN SAXO VTS         4:34.14    5:05.41    9:39.55
 82.  303 CHYTIL Jaroslav      Chytil Martin      E1  SKODA 110 R              4:37.50    5:04.83    9:42.33
 83.  205 INDRA Jindřich       Czech National TeamH   ŠKODA 110L               4:46.03    4:59.51    9:45.54
 84.  206 KONICAR Vladimír     Czech National TeamH   BMW 2002 Ti              4:33.75    5:21.38    9:55.13
 85.  97  PACHTEU Jürgen       Pachteu Jürgen     H   STEYR-PUCH 650 TR        4:50.27    5:07.29    9:57.56
 86.  96  VALA Wolfgang        Vala Wolfgang      H   STEYER PUCH 650 TR       4:54.84    5:21.65   10:16.49
 87.  98  BAIER Thomas         Baier Thomas       H   STEYR PUCH 650 TR        5:02.62    5:27.33   10:29.95
 88.  225 NEŠETŘIL Milan       Indra Jindřich     H   ŠKODA 110L               5:17.27    5:54.69   11:11.96




Literatura, odkazy, zdroje

www.eccehomo.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 12.6.2011
Přečteno: 2998 x
Stránka aktualizována: 15.6.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2011


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist