úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Dobšiná - výsledky SO závod

Neoficiální výsledky prvního závodu započítávaného i do MČR


  1     12  Milan Svoboda      CZ   Dalara F 302             E2-2000 2:54,888  3:05,650   6:00,538
  2     6   Miloš Beneš        CZ   Lucchini PS/B2           CN-3000 2:55,505  3:07,219   6:02,724
  3     7   Miroslav Fajkus    CZ   Lucchini P3-95M          CN-3000 2:56,735  3:25,979   6:22,714
  4     4   Jaroslav Krajči    SK   Ralt F 3000             D/E-3000 3:13,698  3:10,165   6:23,863
  5     3   Vladimír Friedl    SK   Dalara 393               E2-2000 2:54,644  3:32,373   6:27,017
  6     59  David Komárek      CZ   Mitsubishi Lancer Evo 6   A+2000 3:05,904  3:21,300   6:27,204
  7     85  Martin Koiš        SK   Ford Focus               E1+2000 3:07,709  3:21,213   6:28,922
  8     74  Marek Ďurovkin     SK   AUDI A4 ST               E1-2000 3:07,982  3:22,689   6:30,671
  9     81  Marek Rybníček     CZ   Škoda Octavia            E1-2000 3:08,765  3:29,583   6:38,348
  10    56  Václav Janík       CZ   BMW M3                    A+2000 3:13,187  3:29,133   6:42,320
  11    37  Josef Komárek      CZ   Mitsubishi Evo 550       E1+2000 3:11,996  3:30,645   6:42,641
  12    13  Milan Kašpárek     CZ   Škoda Fabia MM2          E1-2000 3:11,673  3:35,318   6:46,991
  13    89  Emil Janžo         SK   Ford Escort Cosworth 4x4 E1+2000 3:16,976  3:30,518   6:47,494
  14    32  Peter Jureňa       SK   Mitsubishi Lancer EVO VI  N+2000 3:16,104  3:31,479   6:47,583
  15    50  Jaro Homola        SK   Citroen C2 Super 1600     A-2000 3:14,998  3:32,860   6:47,858
  16    22  Miroslav Jakeš     CZ   Mitsubishi Lancer Evo IX  N+2000 3:18,823  3:30,893   6:49,716
  17   122  Martin Novotný     CZ   Opel Speedster           E1-2000 3:28,202  3:22,238   6:50,440
  18    1   Julo Konček        SK   Vauxhall Vectra STC      E1-2000 3:16,966  3:33,816   6:50,782
  19    58  Líbal Petr         CZ   BMW M3                    A+2000 3:13,923  3:36,877   6:50,800
  20    42  Eda Patera         CZ   Ford Escort Kit           A-2000 3:18,899  3:32,618   6:51,517
  21    31  Anton Strnad       SK   Mitsubishi EVO 7          N+2000 3:18,836  3:34,641   6:53,477
  22    48  Bohuslav Urban     CZ   Škoda Fabia              E1-2000 3:16,939  3:36,899   6:53,838
  23    49  Marián Gróf        SK   Škoda Octavia KIT         A-2000 3:20,875  3:36,178   6:57,053
  24    33  Richard Vodička    CZ   BMW M3                    N+2000 3:21,604  3:36,353   6:57,957
  25    10  Andrej Krajči      SK   Opel Lotus               E2-2000 3:15,833  3:43,574   6:59,407
  26    92  Lukáš Vojáček      CZ   Opel Astra OPC                SP 3:26,365  3:34,139   7:00,504
  27    53  Miroslav Ščibravý  SK   BMW M3                    A+2000 3:22,851  3:38,049   7:00,900
  28    71  Fero Kmeť          SK   VW Golf Gti 2,0 16 V     E1-2000 3:20,749  3:41,268   7:02,017
  29    44  Ivo Krampota       CZ   BMW M3                    A+2000 3:20,052  3:43,540   7:03,592
  30    98  Milan Záhradníček  CZ   Peugeot 306                   SP 3:23,732  3:40,644   7:04,376
  31    70  Matej Prokop       SK   Ford Puma                E1-2000 3:25,857  3:38,682   7:04,539
  32    99  Tomáš Kusý         CZ   Peugeot 306                   SP 3:27,202  3:41,563   7:08,765
  33    91  Martin Jerman      CZ   Alfa Romeo 147                SP 3:23,603  3:47,793   7:11,396
  34    52  Augustín PodhájeckýSK   Škoda Fabia RS TDI        A+2000 3:31,540  3:42,202   7:13,742
  35    76  Jozef Studenič     SK   VW Golf 3 GTI 16V         A-2000 3:40,108  3:42,154   7:22,262
  36    54  Jiří Theimer       CZ   Peugeot 306 Maxi Kit Car  A-2000 3:32,593  3:50,918   7:23,511
  37   150  Martin Samek       CZ   Ford Escort RS-2000       A-2000 3:38,873  3:45,896   7:24,769
  38   222  Jaroslav Cibulka   SK   Honda Civic               N-2000 3:37,411  3:52,634   7:30,045
  39    69  Bohumír Čambalík   SK   Opel Astra GSi           E1-2000 3:36,481  3:53,613   7:30,094
  40    60  Jozef Spál         SK   Honda Civic 1,6          E1-1600 3:36,410  3:55,173   7:31,583
  41    72  Jaroslav Purš      SK   Honda Civic              E1-2000 3:38,540  3:56,703   7:35,243
  42    87  Michal Novický     CZ   Ford Easter              E2-1600 3:32,657  4:03,236   7:35,893
  43    23  Ctirad Rozum       SK   Peugeot 306 S16           N-2000 3:43,387  3:54,988   7:38,375
  44   124  Karel Patočka      CZ   Škoda Felícia Free Style E1-1600 3:42,169  3:58,546   7:40,715
  45    39  Ivo Klestil        CZ   Subaru Imprezza WRX STi   N+2000 3:37,412  4:09,669   7:47,081
  46    64  Richard Nagy       SK   VW Golf 1.9                K3 C2 3:50,802  4:03,378   7:54,180
  47    15  Ľubomír Valko      SK   Škoda 130 RS               K3 C1 3:49,417  4:05,304   7:54,721
  48   120  Maroš Kysucký      SK   Seat Ibiza 1,9 TDi       E1+2000 3:53,882  4:06,494   8:00,376
  49    73  Radim JEŽEK        CZ   Škoda Favorit            E1-1600 3:48,873  4:16,723   8:05,596
  50    43  Filip Sládečka     SK   Škoda Fabia               A-1400 3:50,957  4:27,063   8:18,020
  51    79  Sergej Skarpíšek   SK   Opel Kadet GSI Turbo     E1+2000 4:05,179  4:19,161   8:24,340
  52    57  Martin Danajka     SK   Škoda Fabia               A-1400 4:00,141  4:28,303   8:28,444
  53    34  Rastislav Řeháček  SK   Škoda Fabia               N-1400 4:06,075  4:32,347   8:38,422
  54    46  Tomáš Fusko        SK   Peugeot 106 XSi           A-1400 4:11,896  4:37,487   8:49,383
  55   201  František Oravec   SK   Škoda 130 RS               K3 C1 4:11,378  4:39,728   8:51,106
  56    19  Július Kuzder      SK   Škoda Fabia               A-1400 4:07,098  4:46,217   8:53,315
  57    26  Mário Krajči       SK   Škoda 1000 MB              K1 A8 4:23,319  4:33,070   8:56,389
  58    20  Matúš Pavlík       SK   Škoda 1000 MB              K1 A8 4:22,676  4:49,786   9:12,462
  59    24  Michal Pavlík      SK   Trabant 601 EVO 4          K1 A7 5:00,618  5:17,250  10:17,868
        45  Jozef Tóth         CZ   BMW M3                    A+2000 3:28,397no finish    
        14  Gabriela AndrišekovSK   Škoda 130 RS               K3 C1 4:11,537no finish    
        77  Herbert Pregartner A    Porsche 911 Turbo        E1+2000 3:08,736             
        82  David Kostrum      CZ   Dallara F393             E2-2000 3:19,642             
        2   Juraj Sládečka     SK   Lola F 3000 ZYTEC       D/E-3000 3:29,861            
        55  Tomáš Kašpárek     CZ   Škoda Felícia Kit Car     A-1400 3:33,060             

        11  Otakar Krámský     CZ   Reynard E2              D/E-3000 no finish
        90  Marián Rajnoha     SK   Ford Escort Cosworth     E1+2000 no finish
        28  Jozef Béreš        SK   Opel                       K2 B6 no finish
        68  Koloman Mandák     SK   Opel Kadet GSI           E1-2000
       221  Milan Stejskal     CZ   Fiat 128 SC                K2 B3
       220  Michal Patera      CZ   Fiat 128 SC                K2 B3
       267  Kamila Stará       CZ   Formula Easter MTX 1-03    K4 D2
       209  Vladimír Konicar   CZ   BMW 2002 TDi               K2 B5
        5   Dušan Nevěřil      CZ   Lola Judd F3000         D/E-3000
        47  László Hernádi     H    BMW M3                    A+2000
        17  Ladislav Rišpán     SK  Renault - R8 Gordini      K1 A9




Literatura, odkazy, zdroje

Aktuální a kvalitní web závodu - http://www.dobsina.sk/dobsinskykopec/

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 18.6.2006
Přečteno: 4398 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist