úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Brezno - výsledky SO

Neoficiální výsledky závodu

 1.   1  Krajči Jaroslav         SK Lola F3000                    4:23,087  2:11,674  2:11,413  E-3000
 2.  21  Krámský Otakar          CZ Osella BMW-K03                4:31,442  2:15,943  2:15,499  CN-3000
 3.  25  Waldy Hermann           A  Reynard F3000                 4:35,274  2:18,668  2:16,606  E+3000
 4.  121 Beneš Miloš             CZ Lucchini P3 96M               4:37,554  2:18,714  2:18,840  CN-3000
 5.   5  Ruisl Peter             SK Lucchini P35-95               4:43,662  2:22,424  2:21,238  CN-3000
 6.  13  Svoboda Milan           CZ Reynard 032                   4:57,757  2:29,115  2:28,642  E-2000
 7.   3  Friedl Vlado            SK F3 Dallara                    5:00,655  2:31,318  2:29,337  E-2000
 8.   7  Fajkus Miroslav         CZ Dallara F393                  5:19,479  2:39,433  2:40,046  E-2000
 9.  31  Koiš Martin             SK Ford Escort RS Cosworth       5:25,169  2:42,728  2:42,441  A+2000
10.  100 Marko Andreas           A  VW Golf Gti 16V               5:29,999  2:44,903  2:45,096  H/F
11.  101 Konček Julo             SK BMW M3 Sport Evo DTM          5:30,493  2:44,655  2:45,838  F+2000
12.  51  Jureňa Peter            SK Mitsubishi Lancer Evo VII     5:30,659  2:45,192  2:45,467  N+2000
13.  73  Maliniak Peter          SK Ford Sierra Cosworth          5:33,032  2:47,002  2:46,030  F+2000
14.  66  Homola Jaroslav         SK Citroen Xsara                 5:35,038  2:48,139  2:46,899  F-2000
15.  53  Patera Eduard           CZ Ford Escort Kit Car           5:37,237  2:48,444  2:48,793  A-2000
16.  78  Hernádi Lázslo          H  BMW M3                        5:38,843  2:49,922  2:48,921  A+2000
17.  125 Rybníček Marek          CZ VW Golf IV                    5:42,296  2:52,455  2:49,841  M-2000
18.  30  Pastva Zdenko           SK Škoda Octavia Kit Car         5:42,810  2:51,225  2:51,585  A-2000
19.  311 Urban Bohuslav          CZ Škoda Octavia                 5:43,847  2:53,779  2:50,068  M-2000
20.  87  Fellner Roland          SK Peugeot 306                   5:44,645  2:52,123  2:52,522  F-2000
21.  15  Maier Helmut            A  VW Golf                       5:45,776  2:54,379  2:51,397  H/F
22.  28  Ševčík Eduard           SK BMW M3                        5:47,131  2:53,321  2:53,810  N+2000
23.   9  Hrbáč Jiří              CZ Delta III                     5:50,252  2:56,091  2:54,161  NF-1400
24.  46  Rolík Vladimír          SK Honda Civic TYPE-R            5:51,536  2:56,831  2:54,705  N-2000
25.  56  Janík Václav            CZ BMW M3                        5:52,130  2:56,411  2:55,719  A+2000
26.  10  Struckmann Walter       A  Honda Civic TYPE-R            5:52,286  2:56,177  2:56,109  N-2000
27.  137 Fischer Alfred          A  Peugeot 106 Kit Car           5:55,960  2:58,671  2:57,289  A-1600
28.  84  Schweiger Christian     A  Renault Megane Coupe          5:58,649  2:59,414  2:59,235  A-2000
29.  120 Podhájecký Augustin     SK Škoda Fábia TDI RS            5:59,289  3:00,063  2:59,226  A+2000
30.  94  Benedikt Petr           CZ Opel Astra                    5:59,358  3:01,402  2:57,884  SP
31.  52  Ďurovkin Marek          SK Ford Escort RS Cosworth       5:59,370  3:02,494  2:56,876  N+2000
32.  98  Zahradníček Milan       CZ Peugeot 306                   5:59,837  3:01,953  2:57,884  SP
33.  41  Jakeš Miroslav          CZ Škoda Felicia Kit Car         6:00,204  2:59,455  3:00,749  A-1400
34.  50  Bažant Michal           CZ Škoda Felicia Kit Car         6:00,655  3:03,624  2:57,831  A-1600
35.  36  Baránek Jaroslav        SK Seat Leon                     6:00,715  3:01,531  2:59,184  F+2000
36.  33  Liedl Viliam ml.        SK Seat Leon                     6:02,316  3:04,230  2:58,086  F+2000
37.  49  Gróf Marián             SK Peugeot 306 S16               6:02,345  3:01,627  3:00,718  N-2000
38.  96  Rybníček Martin         CZ Ford Escort RS 2000           6:02,864  3:02,565  3:00,299  SP
39.  296 Klus Adam               CZ AVIA AE-2                     6:04,320  3:04,174  3:00,146  HK II
40.  48  Kašpárek Milan          CZ Škoda Felicia Kit Car         6:05,405  3:04,512  3:00,893  A-1400
41.  43  Badik Peter             SK Nissan Sunny Gti              6:06,071  3:03,245  3:02,826  N-2000
42.  54  Strnad Anton            SK Opel Astra                    6:06,410  3:01,845  3:04,565  F-2000
43.  123 Patočka Karel           CZ Škoda Felicia Pick-up         6:06,549  3:03,031  3:03,518  M-1600
44.   2  Pilný Ondrej            SK Škoda Felicia                 6:07,694  3:03,883  3:03,811  A-1400
45.  189 Valko Lubomír           SK Škoda 130 RS                  6:10,822  3:04,325  3:06,497  HK I
46.  42  Cibulka Jaroslav        SK Honda Civic 1.6 Vti           6:10,890  3:05,827  3:05,063  N-2000
47.  32  Kiaba Peter             SK Seat Leon                     6:13,223  3:06,698  3:06,525  F+2000
48.  124 Martinek René           A  Renault Clio RS               6:15,267  3:08,159  3:07,108  A-2000
49.  99  Kusý Tomáš              CZ Peugeot 306                   6:16,880  3:09,892  3:06,988  SP
50.  143 Trnka Jan               CZ Škoda Felicia Kit Car         6:21,160  3:10,475  3:10,685  A-1400
51.  65  Spál Jozef              SK Honda Civic 1.6               6:21,519  3:11,999  3:09,520  F-1600
52.  57  Podhájecký David        SK Škoda 100 Evo                 6:21,966  3:12,272  3:09,694  F-1600
53.  63  Nagy Richard            SK VW Golf                       6:22,463  3:10,717  3:11,746  F-2000
54.  88  Ščibravý Miroslav       SK Škoda 130 RS                  6:26,063  3:12,193  3:13,870  HK I
55.  62  Sládečka Juraj          SK ETN 25                        6:26,214  3:13,118  3:13,096  E-1600
56.  23  Solár Miki              SK Škoda Felicia                 6:26,257  3:11,456  3:14,801  A-1400
57.  60  Bystrický Hubert        SK Lada 2105 VFTS                6:26,694  3:14,152  3:12,542  F-1600
58.  24  Myslivec Vladimír       CZ Škoda Felicia Pick-up         6:26,732  3:13,346  3:13,386  M-1600
59.  58  Nagy Tibor              SK Peugeot 206                   6:28,005  3:17,974  3:10,031  F-1600
60.  11  Szilágyi Peter          SK Fiat Cinquecento              6:28,718  3:14,487  3:14,231  F-1150
61.  86  Šorman Samuel           SK Škoda 120 LS                  6:31,665  3:17,132  3:14,533  F-1600
62.  85  Šorman Jozef st.        SK Škoda 130 RS                  6:34,032  3:15,232  3:18,800  HK I
63.  47  Pokorný Milan           SK Nissan Sunny Gti              6:40,728  3:19,261  3:21,467  A-2000
64.  136 Rigolet André           A  Peugeot 106                   6:41,328  3:20,135  3:21,193  A-1600
65.  81  Škultéty Peter          SK Peugeot 306                   6:41,825  3:23,016  3:18,809  A-2000
66.  12  Németh Milan            CZ Fiat Cinquecento              6:48,019  3:24,066  3:23,953  F-1150
67.  110 Szilágyi Ondrej         SK Fiat Seicento                 6:50,071  3:25,917  3:24,154  F-1150
68.  77  Szabo Štefan            SK Fiat Seicento                 6:52,885  3:37,095  3:15,790  F-1150
69.  69  Ludwig Branislav        CZ Fiat Seicento                 6:53,955  3:29,179  3:24,776  F-1150
70.  17  Kontra Martin           SK Škoda Fábia                   6:57,199  3:30,503  3:26,696  A-1400
71.  187 Šorman Jozef st.        SK Škoda 120 LS                  6:57,202  3:29,989  3:27,213  F-1600
72.  61  Ďurovkin Marian         SK Reynard 032                   6:59,228  3:29,521  3:29,707  E-2000
73.  22  Danajka Martin          SK Škoda Fábia                   7:01,046  3:31,203  3:29,843  A-1400
74.  141 Nikorjak Martin         CZ Škoda 130 LR                  7:03,614  3:50,636  3:12,978  M-1400
75.  16  Paško Martin            CZ Škoda Fábia                   7:04,075  3:32,951  3:31,124  A-1400
76.  89  Marton Pavol            SK Fiat Seicento                 7:11,252  3:37,328  3:33,924  F-1150
77.  90  Andrišeková Gabriela    SK Škoda 1000 MB                 7:13,830  3:37,946  3:35,884  HK I
78.  72  Ráczová Barbora         SK Peugeot 106                   7:19,544  3:41,586  3:37,958  F-1400
79.  14  Surový Slavomír         SK Škoda Fábia                   7:21,739  3:42,772  3:38,967  A-1400
80.  18  Lehotský Ján            SK Škoda Fábia                   7:25,261  3:43,875  3:41,386  A-1400
81.  91  Pabiš Ján               SK Škoda 100                     8:25,567  4:12,016  4:13,551  F-1400
     71  Čiliak Miro             SK Ford Escort RS Cosworth                 2:50,266            F+2000
      4  Nevěřil Dušan           CZ Lola F3000                            DNF                   E-3000
     76  Zauner Johann           A  Osella                                DNF                   CN-2000
     68  Kmeť František          SK VW Golf Gti 16V                                             F-2000
     70  Rajnoha Marián          SK Ford Escort RS Cosworth


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 31.8.2004
Přečteno: 2766 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist