úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Slovakia Matador - Entrylist

Předběžná startovní listina

   1    GAZZIERO Stefano               ITA   Scuderia Villorba Corse             Osella PA 20/ S                   CN - 3000
   2    OPPINGER Erich                  D    Oppinger Erich                      Osella PA 16                      CN - 3000
   3    FAJKUS Miroslav                 CZ   Miroslav Fajkus - Racing            Lucchini P3-95M                   CN - 3000
   4    BENEŠ Miloš                     CZ   GMS Racing Team                     Lucchini P3/B2                    CN - 3000
   5    BORMOLINI Luigi                ITA   Bormolini Luigi                     Osella PA 9                       CN - 3000
   6    HOFFMANN Roman                 AUT   Hoffmann Roman                      PRC C3                            CN - 2000
   7    CHAMPELOVIER Lionel             FR   Champelovier Lionel                 Norma M20 2B                      CN - 2000
   8    SILBERBERGER Stefan            AUT   Silberberger Stefan                 PRC C3                            CN - 2000
   9    CAMARLINGHI Michele            ITA   Scuderia Villorba Corse             Osella PA 21/S                    CN - 2000
   10   ZAUNER Johann                  AUT   MSC Rottenegg                       Osella PA 21/P Honda              CN - 2000
   12   TYKAL Petr                      CZ   SK Industrietechnik Modrice         Formula Easter MTX 1-03            HISTORIC
   13   STARÁ Kamila                    CZ   SK Industrietechnik Modrice         Formula Easter MTX 1-03            HISTORIC
   14   MITTERER Michael               AUT   Mitterer Michael                    Mitu - MAZDA RX 3                  HISTORIC
   15   GRATZER August                 AUT   Gratzer August                      Lancia Beta Coupe                  HISTORIC
   16   HOCHECKER Adolf                AUT   Historic Racing Team                Opel Kadett Coupe                  HISTORIC
   17   VALKO Ľubomír                   SK   Valko Racing Team                   Š - 130 RS                         HISTORIC
   18   ČEČIL František                 CZ   Czech National Team                 Hakar                              HISTORIC
   19   STOESSEL Michael                D    Stoessel Michael                    Steyr Puch 650 TR                  HISTORIC
   20   PATERA Michal                   CZ   GMS Racing                          Fiat 128 SC                        HISTORIC
   21   STEJSKAL Milan                  CZ   GMS Racing                          Fiat 128 SC                        HISTORIC
   22   NĚMEC Zdeněk                    CZ   Michl Josef                         Š - 120 S                          HISTORIC
   23   FORAL Lubomír                   CZ   Czech National Team                 MTX 1-02                           HISTORIC
   24   MICHL Josef                     CZ   Czech National Team                 Š - 130 RS                         HISTORIC
   26   SZÁSZ László                   HUN   Szász Motorsport                    Reynard Zytec F 3000               E - 3000
   27   KRÁMSKÝ Otakar                  CZ   Czech National Team                 Reynard E2                         E - 3000
   30   RENNER Karin                   AUT   Historic Racing Team Austria        Formel Ford Hawke DL2B             HISTORIC
   31   RENNER Franz                   AUT   Historic Racing Team Austria        Formel Ford Van Diemer RF77        HISTORIC
   32   INDROVÁ Michaela                CZ   Indra Jindřich                      Š - 120 S                          HISTORIC
   33   SPORK Franz                    AUT   Spork Franz                         Fiat 124                           HISTORIC
   34   DRAGÚŇ Alexander Ing.           SK   Dragúň Alexander                    Formula MTX 1-02                   HISTORIC
   35   LOSMAN David                    CZ   CARDO Racing s.r.o.                 Peugeot 306 S16                          SP
   36   PRÁŠEK Jaroslav                 CZ   Autorsport Prášek                   Chevron B 42                       HISTORIC
   37   KONICAR Vladimír                CZ   Konicar Vladimír                    BMW 2002TI                         HISTORIC
   38   ŽIŽKOVSKÝ Petr                  CZ   Žižkovský Petr                      Ford Escort RS 2000                      SP
   39   PIERGIORGIO Bedini             ITA   Piergiorgio Bedini                  Alfa Romeo                               SP
   40   BYSTRICKÝ Hubert                SK   Hubert Racing Team                  Lada 2105 VFTS                     H - 1600
   41   ZAHRADNÍČEK Milan               CZ   Kusý Tomáš                          Peugeot 306                              SP
   42   KUSÝ Tomáš                      CZ   Kusý Tomáš                          Peugeot 306                              SP
   43   NOVOTNÝ Martin                  CZ   Novotný Martin                      Opel Speedster                    E1 - 2000
   44   URMAN Bohuslav                  CZ   Camurra Racing Team                 Š - Fabia                         E1 - 2000
   45   VOJÁČEK Petr                    CZ   Czech National Team                 Alfa Romeo 147                           SP
   46   JERMAN Martin                   CZ   Czech National Team                 Alfa Romeo 147                           SP
   47   VOJÁČEK Lukáš                   CZ   Auto Kelly Racing Team              Opel Astra OPC                           SP
   48   JERMANOVÁ Gábina                CZ   Auto Kelly Racing Team              Opel Astra OPC                           SP
   49   LOS Jiří jun.                   CZ   Auto Kelly Racing Team              Ford Escort RS 2000                      SP
   50   ROSENMAYR Tibor                AUT   Rosenmayr Tibor                     Mazda Mitu RX 7                   E1 - 1400
   51   MAIER Helmut                   AUT   MSC Rottenegg                       VW Golf                           E1 - 1600
   52   STUDENIČ Jozef Dpt.             SK   Motorsport Racing team STUAD        VW Golf GTI 16V                    A - 2000
   53   PURŠ Jaroslav                   SK   Purš Jaroslav                       Honda Civic                       E1 - 2000
   54   KONČEK Julo                     SK   Juko & Comany Racing Scuderia       Vauxhall Vectra STC               E1 - 2000
   55   MANDÁK Koloman                  SK   Mandák Koloman                      Opel Kadett GSi                   E1 - 2000
   56   SVOBODA Milan                   CZ   Czech National Team                 Dallara F302                      E2 - 2000
   57   ĎUROVKIN Marek                  SK   Incar Motorsport                    Audi ST                           E1 - 2000
   58   ENDRESS Michael                 D    Endress Michael                     Audi 80 Coupe                     E1 - 2000
   59   KRAJČI Andrej                   SK   Incar Motorsport                    Opel Lotus                        E2 - 2000
   60   STOLLNBERGER Andreas           AUT   Stollnberger Andreas                Renault Swift SC 95               E2 - 2000
   61   KMEŤ František                  SK   Autošport Kmeť                      VW Golf                           E1 - 2000
   62   FIAUSC  Heiko                  AUT   Fiausch Heiko                       Opel Kadett GSi 16V               E1 - 2000
   63   PROKOP Matej                    SK   Matador Motorsport                  Ford Puma                         E1 - 2000
   64   BLASL Hermann                  AUT   Blasl Hermann                       Opel C Kadett 16V                 E1 - 2000
   65   BIBERHOFER Reinhard            AUT   Biberhofer Reinhard                 Peugeot 308                       E1 - 2000
   66   LIEDL Viliam jun.               SK   AST Presskam                        Seat Leon 1,1 Turbo               E1 - 2000
   67   MARKO Andreas                  AUT   Marko Andreas                       Ledinegg Golf Gti 16V             E1 - 1600
   68   EDER Roland                    AUT   Eder Roland                         VW Golf GTi 16V                   E1 - 2000
   69   KOSTRUH David                   CZ   Miroslav Fajkus - Racing            Dallara F393                      E2 - 2000
   70   LANDL                          AUT   Landl                               BMW 318 iS                        E1 - 2000
   71   GROSAUER Jurgen                AUT   Grosauer Jurgen                     Honda Civic                       E1 - 2000
   72   PRÁŠKOVA Edita                  CZ   Autosport Prášek                    Dallara 301                       E2 - 2000
   73   SAMEK Martin                    CZ   Auto Kelly Racing Team              Ford Escort                        A - 2000
   74   LIŠKA Vladimír                  CZ   Klub Fox Racing                     BMW M3                             A + 3000
   75   TÓTH Jozef                      SK   BMW Krámský Team                    BMW M3                             A + 3000
   76   HILGER Alfred                   D    Hilger Alfred                       BMW E36 M3                         A + 3000
   77   HOMOLA Jaro                     SK   Team Citroen Slovakia               Citroen C2                         A - 2000
   78   JANÍK Václav                    CZ   Czech National Team                 BMW M3                             A + 3000
   79   WEIDINGER Jorg                  D    ADAC Team Nordbayern                BMW M3                             N + 3000
   80   DOUBEK Vladimír                 CZ   Czech National Team                 BMW M3                             N + 3000
   81   VODIČKA Richard                 CZ   AMK ECCE HOMO                       BMW M3                             N + 3000
   82   JAKEŠ Miroslav                  CZ   ÚAMK Racing                         Mitsubishi Lancer Evo              N + 3000
   83   STRNAD Anton                    SK   AUTOPARK s.r.o.                     Mitsubishi Lancer Evo 7            N + 3000
   84   VARDANEGA Lino                 ITA   Scuderia Rubicone Corse             BMW M3 E36                         N + 3000
   85   MICHL Dan                       CZ   Czech National Team                 Š - Octavia KitCar                 A - 2000
   86   GRÓF Marián                     SK   Tyché Žilina                        Š - Octavia Kit                    A - 2000
   87   MALÝ Jaromír                    CZ   Czech National Team                 Ford Escort Kit Car                A - 2000
   88   MARTINEK René                  AUT   MSC Rottenegg                       Honda Civic Type R                 A - 2000
   89   SCHWEIGER Christian            AUT   Schweiger Christian                 VW Golf IV Kit Car                 A - 2000
   90   KREMAIER Rainer                AUT   MSC Rottenegg                       Peugeot 306                        A - 2000
   91   SKARPÍŠEK Sergej                SK   Motorsport Racing team STUAD        Opel Kadett GSi turbo             E1 + 2000
   92   KOMÁREK Josef                   CZ   Komvet Racing                       Mitsubishi Evo 550                E1 + 2000
   93   TOMAŠEK Petr                    CZ   Tomašek Petr                        Subaru Impreza                    E1 + 2000
   94   RAJNOHA Marián                  SK   Rajnoha Marián                      Ford Escort Cosworth              E1 + 2000
   95   BARÁNEK Jaroslav                SK   AST Presskam                        Seat Leon 1,9 Turbo Diesel        E1 + 2000
   96   VETEŠKA Viliam                  SK   AST Presskam                        Seat Leon 1,9 Turbo Diesel        E1 + 2000
   97   PALKO Vladimír                  SK   AST Presskam                        Seat Leon 1,9 Turbo Diesel        E1 + 2000
   98   RITZBERGER Kurt                AUT   MSC Rottenegg                       Peugeot 306                        A - 2000
   99   GAŠPAROVIČ Ivan                 SK   AST Presskam                        Seat Leon 1,9 Turbo Diesel        E1 - 2000
  100   VOVES Jiří                      CZ   Czech National Team                 Subaru Impreza                     N + 3000
  101   JUREŇA Peter                    SK   Matador Pneusport                   Mitsubishj Lancer Evo VII          N + 3000
  102   KRAJČI Jaroslav                 SK   Incar Motorsport                    Ralt F3000                         E - 3000
  103   NAPIONE Renzo                  ITA   Tschager Motorsport                 Reynard Cosworth                   E - 3000
  104   BORMOLINI Fausto               ITA   Tschager Motorsport                 Lola Cosworth                      E - 3000
  105   ROASIO Maurizio                ITA   Tschager Motorsport                 Lola Cosworth                      E - 3000
  106   REGOSA Giulio                  ITA   Tschager Motorsport                 Lola Cosworth                      E - 3000
  107   VILARIŇO Angela                ESP   Vilariňo Motorsport                 Coloni F 2000                     E2 - 2000
  108   SLÁDEČKA Juraj                  SK   Incar Motorsport                    Lola F3000                         E - 3000
  109   WALDY Hermann                  AUT   MSC Rottenegg                       Formel 3000 Reynard 94D            E - 3000
  110   STANKOVIČ Vladimír             SLO   IN ŠPORT                            Lola F 3000                        E - 3000
  111   KOMÁREK David                   CZ   Komvet Racing                       Mitsubishi Lancer E6               A + 2000
  112   LIEDL Marcel                    SK   AST Presskam                        Seat Leon 1,9 Turbo Diesel        E1 + 2000
  113   HARSÁNYI Zoltán                 SK   AST Presskam                        Seat Leon 1,9 Turbo Diesel        E1 + 2000
  114   FELLNER Roland                  SK   Auto Fellner Racing                 Peugeot 306 V6                    E1 + 2000
  115   KYSUCKÝ Maroš                   SK   Seat Sport                          Seta Ibiza TDi                    E1 + 2000
  116   CIBULKA Jaroslav                SK   Cibulka Jaroslav                    Honda Civic 1,6 Vti 3D             N - 2000
  117   BLAHOUT Filip                   CZ   Blahout Filip                       Honda Civic                        N - 2000
  118   GASSLER Bernhard               AUT   MSC Rottenegg                       Peugeot 306 S16                    N - 2000
  119   ROZUM Ctirad                    SK   Rozum Ctirad                        Peugeot 306                        N - 2000
  120   JANŽO Emil                      SK   Janžo Emil                          Ford Escort Cosworth              E1 + 2000
  121   KOIŠ Martin                     SK   Ford Team RS Slovakia               Ford Focus                        E1 + 2000
  122   GALLI Hubert                   AUT   Galii Hubert                        Reynard BMW                       E2 + 2000
  123   BOHÁČ Milan                     CZ   Boháč Milan                         Renault Clio                       N - 2000
  124   NEVEŘIL Dušan                   CZ   Czech National Team                 Lola Judd                          E - 3000
  127   BICCIATO Rudi                  ITA   Bicciato Rudi                       Mitsubishi Lancer Evo              A + 3000
  128   PATERA Eduard                   CZ   ÚAMK Racing                         Subaru Impreza                     A + 3000
  129   LÍBAL Petr                      CZ   Šenkýř Motorsport                   BMW M3                             A + 3000
  133   ŠČIBRAVÝ  Miroslav              SK   Ščibravý Miroslav                   BMW M3                             A + 2000
  134   KRAMPOTA Ivo                    CZ   AK Vsetín                           BMW M3                             A + 2000
  136   FISCHER Martin                 AUT   MSC Rottenegg                       Peugeot 106 Kitcar                 A - 1600
  137   FISCHER Alfred                 AUT   MSC Rottenegg                       Peugeot 106 Kitcar                 A - 1600
  138   RIGOLET Andre                  AUT   MSC Rottenegg                       Citroen Saxo                       A - 1600
  139   BÉREŠ Jozef jun.                SK   Suzuki Motoršport                   Suzuki Ignis Super 1600            A - 1600
  140   NOMAYR Erich                   AUT   Nomayr Erich                        Opel Kadett C Coupe               E1 - 1600
  141   NOVICKÝ Michal                  CZ   Novitech Auto Transport Ondruš      Ford Faster                       E1 - 1600
  142   KOUT Adam                       CZ   Křenek Motorsport                   Renault Clio                      E1 - 1400
  143   RYBNÍČEK Marek                  CZ   Křenek Motorsport                   Š - Octavia                       E1 - 2000
  144   HORÁK Jakub                     CZ   Křenek Motorsport                   Fiks 03                           E1 - 1400
  145   PATOČKA Karel                   CZ   Automotoklub v AČR                  Š - Felicia Pick-up               E1 - 1600
  146   KAŠPÁREK Mila                   CZ   AMK ECCE HOMO TEAM                  Š - Fabia MM2                     E1 - 2000
  147   ČAMBÁLIK Bohumír                SK   AC Racing Team Bratislava           Opel Astra GSi                    E1 - 2000
  148   THEIMER Jiří                    CZ   Theimer Jiří                        Peugeot 306 Maxi Kit Car           A - 2000
  150   VONDRÁK Martin                  CZ   Vondrák Zdeněk                      Š - 130 RS                         HISTORIC
  151   SEKYRKA Zdeněk                  CZ   Šenkýř Motorsport                   Š - 130 RS                         HISTORIC
  153   ANDRIŠEKOVÁ Gabriela            SK   AFZ Sport Team Valaská              Š - 130 RS                         HISTORIC
  160   WINDSTEIG Werner               AUT   Windsteig Werner                    Citroen Saxo VTS                   N - 1600
  161   LUDVIG Branislav                SK   Lugas Team                          Fiat Seicento Sporting             F - 1400
  180   ROSINA Štefan jun.              CZ   Matador Pneusport                   BMW M3 GTR                        E1 + 3000
  181   ROSINA Štefan                   SK   Matador Pneusport                   BMW M3                            E1 + 3000
  182   PAILER Felix                   AUT   Pailer Felix                        Lancia Integrale                  E1 + 3000
  183   HAHNEL Helmut                  AUT   Hanhnel Helmut                      Lancia Delta Int.                 E1 + 3000
  200   BRANDI Silvano                 ITA   Brandi Silvano                      Chevrolet Corvette C5                    GT
  201   LEDNÁR Vladimír                 SK   Maiko Motorsport                    Š - Fabia 1,4                      A - 1400
  202   SLÁDEČKA Filip                  SK   Incar Motorsport                    Š - Fábia                          A - 1400
  204   VRÁTNÍČEK Zdenek                CZ   Vrátníček Zdenek                    Š - Felícia                        A - 1400
  205   HARUŠTIAK Marek                 SK   AST Presskam                        Š - Fabia                          A - 1400
  206   ČUVAJ Igor                      SK   AST Presskam                        Š - Fabia                          A - 1400
  207   GAŠPARÍK Dušan                  SK   AST Presskam                        Š - Fabia                          A - 1400
  208   MAJSKÝ Jozef jun.               SK   AST Presskam                        Š - Fabia                          A - 1400
  209   KUBALA Milan                    SK   AST Presskam                        Š - Fabia                          A - 1400
  210   LEHOTSKÝ Ján                    SK   AST Presskam                        Š - Fabia                          A - 1400
  211   PAŠKO Martin                    SK   AST Presskam                        Š - Fabia                          A - 1400
  212   FORAL Martin                    CZ   Michl Josef                         Š - Felícia                        A - 1400
  213   DANAJKA Martin                  SK   AUTOPARK s.r.o.                     Š - Fabia                          A - 1400
  214   KAŠPÁREK Tomáš                  CZ   AMK ECCE HOMO TEAM                  Š - Felicia Kit Car                A - 1400
  215   JEZERČÁK Martin                 SK   AST Presskam                        Š - Fabia                          A - 1400
  217   DANIŠ Jozef                     SK   AST Presskam                        Seat Leon 1,9 Turbo Diesel        E1 + 2000




Literatura, odkazy, zdroje

www.slovakiamatador.sk

Autor: www.vrchy.com  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 23.7.2006
Přečteno: 5386 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist