úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo - dosažená rychlost v sektoru T3

Pořadí podle nejlepšího výsledku z celého víkendu


 pos.  Driver                      Car                               Class            T3 speed km/h
  1.   MERLI Christian             Osella FA30 Zytek LRM             D/E2-SS-3000                220
  2.   FAGGIOLI Simone             Norma M20FC                       E2-SC-3000                  219
  3.   BENEŠ Miloš                 Osella FA30                       D/E2-SS-3000                218
  4.   NEVĚŘIL Dušan               Norma M20FC                       E2-SC-3000                  214
  5.   FRANTZ Cyrille              Osella PA30 Cosworth              E2-SC-3000                  210
  6.   LAMPERT Christoph           Osella FA30                       D/E2-SS-3000                209
  7.   JANÍK Václav                Norma M20FC                       E2-SC-3000                  207
  8.   DEGASPERI Diego             Osella FA30 Zytek                 D/E2-SS-3000                206
  9.   STEINER Marcel              LobArt LA01/Mugen                 E2-SC-3000                  204
  10.  SCHAGERL Karl               VW Golf Rallye TFSI-R             E1-AMF+2000                 204
  11.  BORMOLINI Fausto            Reynard K02                       D/E2-SS-3000                201
  12.  RYBNÍČEK Marek              Ford Fiesta WRC EVO               E2-SH+3000                  198
  13.  VITVER Vladimír             Audi TTR- DTM                     E2-SH+3000                  197
  14.  VÍTEK Petr                  Osella PA30                       E2-SC-3000                  196
  15.  VILLA Javier                BRC – BR53                        E2-SC-2000                  195
  16.  NAPIONE Renzo               Reynard 01/L                      D/E2-SS-3000                195
  17.  ŠPALEK Jiří                 Norma M20F EVO                    E2-SC-3000                  194
  18.  SZÁSZ László                Zytek – Reynard                   D/E2-SS-3000                193
  19.  SVOBODA Jiří                Lola B02/50                       D/E2-SS-3000                192
  20.  PAILER Felix                Lancia Delta Integrale            E1-AMF+2000                 192
  21.  TRNKA Petr                  Ligier JS53 Evo3                  E2-SC-2000                  191
  22.  COURROYE Pierre             McLaren ?                         GT+3000                     191
  23.  LOS Jiří                    Mitsubishi Lancer Evo IX          E2-SH+3000                  190
  24.  BONUCCI Uberto              Osell PA 9/90                     HA-C4-D8                    189
  25.  VONDRÁK Petr                Osella PA21 EVO                   E2-SC-2000                  188
  26.  BOUDUBAN Fabien             Norma M20FC                       E2-SC-3000                  188
  27.  MILOŇ Jan                   McLaren 650S                      GT+3000                     188
  28.  CAPUCCI Marco               Osella PA 21S                     CN-2000                     186
  29.  GIULIANI Fulvio             Lancia Delta Evo                  E2-SH+3000                  186
  30.  VONDRÁK Martin              Tatuus NT07 Formula Masters       D/E2-SS-2000                183
  31.  BORMOLINI Andrea            Osella PA20                       CN-3000                     182
  32.  NECKAR Libor                Ligier JS Evo2                    E2H-SC-2000                 180
  33.  JERMAN Martin               Lamborghini Gallardo GT3          GT+3000                     180
  34.  KLUS Adam                   March HSS Can-Am                  HA-C4-D9                    179
  35.  SVOBODA Milan               Norma M20F                        E2-SC-2000                  178
  36.  MARELLI Walter              Osella PA 9/90                    HA-C4-D7                    178
  37.  MALÝ Jaromír                Mitsubishi ?                      E2-SH+3000                  178
  38.  WEBER Christophe            Dallara F302-WF18                 D/E2-SS-2000                177
  39.  MEIXNER Richard             Mitsubishi EVO MAX                E1+3000                     177
  40.  WALDY JR Hermann            Dallara F306                      D/E2-SS-2000                176
  41.  ŠUBERT Drahoslav            Mitsubishi Lancer WRC 05          E1+3000                     176
  42.  BENEŠ Oskar                 Ford Fiesta WRC                   E2-SH+3000                  176
  43.  LISA Petr                   Norma M20FC                       E2-SC-2000                  175
  44.  MADRIAN Ferdinand           Norma M20F                        E2-SC-3000                  174
  45.  SUROWKA Jaroslav            Norma M20                         E2H-SC-2000                 174
  46.  LOTTINI Piero               Osella PA9/90                     HA-C4-D8                    174
  47.  MLEJNEK Aleš                Gloria C8F                        E2H-SS-1400                 173
  48.  NOVICKY Michal              Ligier JS49 Honda                 E2H-SC-2000                 173
  49.  STERNAD Diethard            Alfa Romeo                        E1-AMF-2000                 173
  50.  CHUDOBA Zdeněk              Norma M20 F                       E2H-SC-2000                 172
  51.  KRAKOVIČ Radek              FIKS 09 RK                        E2H-SS-1400                 171
  52.  PRÁŠEK Jaroslav             Chevron B42 F2                    HA-C5-E5                    171
  53.  HLAVINKA Josef              Opel Lotus                        E2H-SS-2000                 171
  54.  HARTL Roland                Mitsubishi Lancer Evo VI          A+3000                      171
  55.  DALL´OGLIO Alberto          Norma M20 FC                      CN-2000                     168
  56.  HUBÁČEK Karel               BMW M3 GTR                        E2-SH+3000                  167
  57.  KRACMAR Zdenek              Demon Car CM 1000                 E2H-SC-1400                 166
  58.  BERGER Karel                Formula Konig E2                  E2H-SS-1400                 165
  59.  HLAVINKA JR Josef           Tomis 99-04                       E2H-SS-1400                 165
  60.  ROIDER Franz                Ford Mondeo STW                   E1-AMF-2000                 165
  61.  TARMANN Josef               Dallara Mercedes F302             D/E2-SS-2000                164
  62.  ALMERAS Jean-Marie          Porsche 935                       HA-C3-C5                    163
  63.  DAVID Petr                  VW Golf TDI                       E1H+2000                    163
  64.  TAUS Kerstin                Subaru Impreza WRX STI            A+3000                      163
  65.  VOJÁČEK Lukáš               Subaru Impreza WRX                A+3000                      162
  66.  VAVŘINEC Tomáš              Mitsubishi EVO IX                 N+3000                      161
  67.  SCHULTE Manfred             Citroen Nemeth AX Kit Car         E1-AMF-1600                 161
  68.  DVOŘÁK Pavel                Martini F2                        D/E2-SS-2000                160
  69.  SAJLER Filip                Mitsubishi Lancer EVO X           N+3000                      160
  70.  VOJÁČEK Petr                Mitsubishi Lancer EVO VIII        A+3000                      160
  71.  GORNI Roberto               OsellaPA N                        HA-C4-D10                   160
  72.  TURRIZIANI Roberto          Osella PA9/90                     HA-C4-D7                    159
  73.  MAIER Helmut                VW Spiess Golf                    E1-AMF-1600                 159
  74.  KOMÁREK David               Norma M20FC EVO                   E2-SH-3000                  158
  75.  MIGLIUOLO Antonino          Mitsubishi Lancer Evo             N+3000                      158
  76.  SVOZIL Michal               BMW M3                            E2-SH-3000                  158
  77.  KOTEK Pavel                 BMW M3                            E2-SH-3000                  157
  78.  ZMEŠKAL Miloš               Ralt 032                          HA-C5-E9                    157
  79.  GLINZNER Gerald             Porsche 911 Carreea               HA-C3-C3                    157
  80.  DOHNÁLEK Josef              Citroen ?                         E2-SH-1600                  156
  81.  MAYER Chris-Andre           Honda Civic Type R                A-2000                      155
  82.  TOMEČEK Lukáš               VW Golf I Oettinger               E1H-1600                    155
  83.  GRUNDOVÁ Nela               Mitsubishi Lancer Evo             E1H+2000                    155
  84.  KRETZ Michal                Ford Focus ST                     E2-SH-2000                  155
  85.  CZAPKA Marian               Porsche 928s                      HA-C3-C3                    154
  86.  COSSU Tonino                Honda Civic Type-R                A-2000                      153
  87.  THEIMER Jiří                Peugeot 306 Maxi                  E2-SH-2000                  153
  88.  HUTTER Gregor               Alfa Romeo 145                    E1-AMF-1600                 153
  89.  ZUURBIER Luca               Honda Civic TypeR                 A-2000                      151
  90.  OŠMERA Jiří                 VW Scirocco                       E2-SH-2000                  151
  91.  FILIPIN Jiří                Suzuki Swift GTi                  E1H-1400                    151
  92.  WINTER Jaroslav             Honda Civic Type R                E1H-2000                    151
  93.  AMBRUZ Peter                Mitsubishi Lancer Evo IX          N+3000                      150
  94.  SAJLEROVÁ Gabriela          Mitsubishi Lancer EVO X           N+3000                      149
  95.  NOVÁK Marek                 Honda CBR RR 600                  Sprint Car-600              149
  96.  VAŠEK Jiří                  Škoda Octavia                     E2-SH-2000                  147
  97.  MACH Jan                    Škoda Octavia Cup                 E1-2000                     147
  98.  SONNLEITNER Reinhard        VW Rallye Golf G60                HA-C4-D6                    147
  99.  KMÍNEK Zdeněk               Nissan 350 Z                      GT+3000                     147
 100.  SAMEK Martin                Skoda Felicie pick-up             E1H-1600                    146
 101.  TYKAL Petr                  MTX 1-03                          HA-C5-E2                    145
 102.  KUBÍČEK Jiří                Škoda 130 RS                      HA-C3-C1                    145
 103.  STUDENÝ Lukáš               Škoda 110R                        E1H Škoda ZAV               144
 104.  OSLADIL Jan                 Van Diemen                        E2H-SS-1400                 144
 105.  DOBEŠ Václav                Škoda Favorit                     E1H-1400                    144
 106.  ČEPIČKA Vlastimil           Mitsubishi Lancer EVO X           E1H+2000                    143
 107.  ŠVESTKA Petr                Kartcross Yamaha R6               Sprint Car-600              143
 108.  HRUBÝ Milan                 Skoda Fabia FR16                  E1-1600                     143
 109.  DOLEŽAL Lubomír             MTX 1-06                          HA-C5-E7                    143
 110.  PLEVA Martin                Skoda 100                         E1H Škoda ZAV               143
 111.  ŽÁK Josef                   Škoda 100                         E1H Škoda ZAV               143
 112.  MÜLLER Lukáš                Skoda 100                         E1H Škoda ZAV               143
 113.  SALEK Jan                   Estonia 21                        E2H-SS-1600                 143
 114.  PLUHAŘ Jindřich             Nissan Sunny 2.0 GTI              E1H-2000                    142
 115.  VYMĚTAL Lubomír             BMW M3                            E1H+2000                    142
 116.  MACEK Vojtěch               Škoda 110 R                       E1H-1600                    142
 117.  MICHL Josef                 Skoda 130 RS                      HA-C2-B3                    142
 118.  STILEC Roman                Honda Civic                       E1H-1600                    141
 119.  MALÍK Lukáš                 Opel Astra OPC                    E1H-2000                    141
 120.  MIKEŠ Jaroslav              Škoda130 RS                       HA-C2-B3                    141
 121.  STANĚK Vojtěch              Citroen C2                        E1H-1600                    141
 122.  KREMENER Mario              BMW M3                            E1-AMF+2000                 140
 123.  STEJSKAL Bronislav          Skoda Felicia Kit-Car             E1-1400                     140
 124.  SCHUTTING Wolfgang          Renault Clio Williams             N-2000                      140
 125.  ŠUSTR Miloslav              Škoda Favorit                     E1H-1600                    139
 126.  JEŽEK Radim                 Škoda Felicia                     E2-SH-1600                  139
 127.  OBERMOSER Josef             Alfa Romeo SUD TI 1.5             HA-C3-C2                    139
 128.  STEJSKAL Milan              Lada VFTS                         HA-C4-D5                    139
 129.  CILIAK Miroslav             Metalex MTX 1-06                  HA-C5-E4                    139
 130.  NAVRÁTIL František          Honda Civic VTI                   E1H-1600                    139
 131.  FURIŠ Pavel                 Peugeot 205 Mi 16                 E1H-2000                    138
 132.  STRNAD Petr                 Škoda 130 LR                      E1H Škoda ZAV               138
 133.  VAVROCH Petr                VW Polo Fox                       E1H-1400                    138
 134.  COLOTTO Gina                Fiat Abarth SE033                 HA-C5-E5                    137
 135.  KONICAR Vladimír            BMW 2002 TI                       HA-C1-A5                    137
 136.  SEDLÁČEK Michal             Fiat Ritmo 130 TC                 HA-C4-D2                    136
 137.  DOSEDĚL Dušan               Subaru Impreza WRXW               E2-SH+3000                  135
 138.  HEJL Vladimír               Citroen Saxo                      E1H-1600                    135
 139.  ADÁMEK Miroslav             NSU TT                            HA-C2-B3                    134
 140.  STRANNER Karlheinz          FIAT 131 Abarth                   HA-C3-C2                    134
 141.  VONDRÁKOVÁ Michaela         Skoda 120S                        HA-C2-B3                    133
 142.  VOZDECKÝ Dominik            MTX 1-03                          HA-C5-E3                    133
 143.  AIGNER Franz                VW Golf 17                        HA-C3-C4                    132
 144.  OBERMOSER Oliver            Alfa Romeo Sprint Veloce 1.5      HA-C3-C4                    132
 145.  KRIVKA Tomas                Renault Clio Sport                E1H-2000                    132
 146.  TRIMMEL Christian           Ford Escort RS 2000               HA-C2-B5                    131
 147.  TRNKA Jan                   Škoda Felicia                     A-1600                      130
 148.  GRASSO Angela               Lotus 23B                         HA-C1-A8                    130
 149.  KOPEČEK Jiří                Opel Astra F 2.0                  E1H-2000                    130
 150.  BROUSEK Petr                Mini Cooper                       E1H-1400                    129
 151.  BENIK Tomas                 Lancia Beta Coupe                 HA-C3-C2                    129
 152.  KMEŤ František              Metalex MTX 1-03                  HA-C5-E2                    128
 153.  GÄNSDORFER Aleš             Formule MTX 1-10                  HA-C5-E4                    128
 154.  HERNÁDI László              Mitsubishi Lancer EVO IX R4       S20+3000                    127
 155.  GRUNTORÁD František         Renault Clio RS                   A-2000                      127
 156.  KOCIRIK David               Skoda Rapid 136                   E1H-1400                    127
 157.  LABNER Reinhard             Austin MiniCooper S1275           HA-C1-A3                    127
 158.  CHMELIK Martin              Peugeot 206 SRC                   E1H-2000                    127
 159.  FREUDENSCHUSS Willi         BMW E30                           HA-C4-D3                    127
 160.  INDRA Jindřich              Škoda 110L                        HA-C3-C1                    126
 161.  KOPECKÝ Luděk               MTX ?                             E2H-SS-1600                 126
 162.  NEUBAUER Herbert            Lancia Delta Integrale 16V        HA-C4-D6                    126
 163.  SVOBODA Libor               Honda Civic 1.6 VTI               E1H-1600                    126
 164.  ZÁLESKÝ Radek               MTX 1-02 Easter                   E2H-SS-1400                 125
 165.  HIMMER Petr                 Skoda 130 LR                      E1H-1400                    124
 166.  STIETKA Walther             VW 1302                           HA-C2-B4                    124
 167.  POPOVÁ Eliška               Škoda Felicie Pick-Up             E1H-1600                    124
 168.  DOKOUPIL Roman              Škoda 130 RS                      HA-C3-C1                    123
 169.  KADLEČEK Jiří               Honda Civic 1.6 VTi               E1H-1600                    123
 170.  MANDL Erwin                 NSU TT                            HA-C2-B3                    123
 171.  ZOUFALÝ Karel               Skoda Pick up                     E1H-1600                    123
 172.  HRADIL Vladimír             Skoda 110R                        E1H Škoda ZAV               122
 173.  HOLZER Christian            Steyr Puch 650 TR                 HA-C1-A1                    122
 174.  FISCHER Gerd                FORD ESCORT 1300 GT               HA-C2-B3                    122
 175.  SCHÜTZ Thomas               Renault 5 Alpine                  HA-C3-C2                    118
 176.  MÁLKOVÁ Simona              Ford Fiesta XR 2i                 E1-1600                     118
 177.  LOUBAL Lubomír              VW Golf 4TDI                      E2-SH-3000                  113
 178.  SEETHALER Alexander         Steyr Puch 650 TR                 HA-C1-A1                    109
 179.  PAGLIARELLO Giovanni        Abarth 1000 Bialbero              HA-C1-A2                    105
 180.  KUBÍN Adam                  Mitsubishi Lancer EVO IX          E1H+2000               no data
 181.  HORT Martin                 Peugeot 106                       E1H-1600               no data
 182.  OSLADIL JR Jan              MTX 1-06 Formule Mondial          E2H-SS-1600            no data
 183.  REJL Martin                 Škoda 130 RS                      E1H-1600               no data
 184.  VOJVODÍK Ivan               Lada Samara                       HA-C4-D4               no data








Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /disk_1/www/com/vrchy/www/counter2.php:6 Stack trace: #0 /disk_1/www/com/vrchy/www/2018_eccehomo_kmh.php(326): include() #1 {main} thrown in /disk_1/www/com/vrchy/www/counter2.php on line 6