úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo - sektor T3 4900 metrů po startu

Pořadí podle nejlepšího výsledku z celého víkendu




 pos.  Driver                      Car                               Class           T3 4900 metres
  1.   MERLI Christian             Osella FA30 Zytek LRM             D/E2-SS-3000               1:48,64
  2.   FAGGIOLI Simone             Norma M20FC                       E2-SC-3000                 1:51,00
  3.   BENEŠ Miloš                 Osella FA30                       D/E2-SS-3000               1:52,06
  4.   JANÍK Václav                Norma M20FC                       E2-SC-3000                 1:53,79
  5.   STEINER Marcel              LobArt LA01/Mugen                 E2-SC-3000                 1:55,00
  6.   LAMPERT Christoph           Osella FA30                       D/E2-SS-3000               1:55,58
  7.   NEVĚŘIL Dušan               Norma M20FC                       E2-SC-3000                 1:57,23
  8.   FRANTZ Cyrille              Osella PA30 Cosworth              E2-SC-3000                 1:57,44
  9.   DEGASPERI Diego             Osella FA30 Zytek                 D/E2-SS-3000               1:58,19
  10.  BORMOLINI Fausto            Reynard K02                       D/E2-SS-3000               2:00,33
  11.  VILLA Javier                BRC – BR53                        E2-SC-2000                 2:00,91
  12.  VÍTEK Petr                  Osella PA30                       E2-SC-3000                 2:02,13
  13.  TRNKA Petr                  Ligier JS53 Evo3                  E2-SC-2000                 2:02,71
  14.  SZÁSZ László                Zytek – Reynard                   D/E2-SS-3000               2:03,23
  15.  VONDRÁK Petr                Osella PA21 EVO                   E2-SC-2000                 2:03,59
  16.  NAPIONE Renzo               Reynard 01/L                      D/E2-SS-3000               2:03,68
  17.  SVOBODA Jiří                Lola B02/50                       D/E2-SS-3000               2:04,83
  18.  VONDRÁK Martin              Tatuus NT07 Formula Masters       D/E2-SS-2000               2:05,11
  19.  KOMÁREK David               Norma M20FC EVO                   E2-SH-3000                 2:05,29
  20.  SCHAGERL Karl               VW Golf Rallye TFSI-R             E1-AMF+2000                2:05,97
  21.  ŠPALEK Jiří                 Norma M20F EVO                    E2-SC-3000                 2:06,00
  22.  BOUDUBAN Fabien             Norma M20FC                       E2-SC-3000                 2:06,00
  23.  VITVER Vladimír             Audi TTR- DTM                     E2-SH+3000                 2:06,27
  24.  BONUCCI Uberto              Osell PA 9/90                     HA-C4-D8                   2:06,69
  25.  RYBNÍČEK Marek              Ford Fiesta WRC EVO               E2-SH+3000                 2:07,80
  26.  BORMOLINI Andrea            Osella PA20                       CN-3000                    2:08,11
  27.  CAPUCCI Marco               Osella PA 21S                     CN-2000                    2:08,29
  28.  COURROYE Pierre             McLaren ?                         GT+3000                    2:08,39
  29.  MADRIAN Ferdinand           Norma M20F                        E2-SC-3000                 2:11,12
  30.  MARELLI Walter              Osella PA 9/90                    HA-C4-D7                   2:11,14
  31.  MLEJNEK Aleš                Gloria C8F                        E2H-SS-1400                2:11,65
  32.  WALDY JR Hermann            Dallara F306                      D/E2-SS-2000               2:11,86
  33.  SVOBODA Milan               Norma M20F                        E2-SC-2000                 2:12,41
  34.  GIULIANI Fulvio             Lancia Delta Evo                  E2-SH+3000                 2:12,72
  35.  MEIXNER Richard             Mitsubishi EVO MAX                E1+3000                    2:12,81
  36.  PAILER Felix                Lancia Delta Integrale            E1-AMF+2000                2:12,88
  37.  NECKAR Libor                Ligier JS Evo2                    E2H-SC-2000                2:13,14
  38.  SUROWKA Jaroslav            Norma M20                         E2H-SC-2000                2:13,29
  39.  WEBER Christophe            Dallara F302-WF18                 D/E2-SS-2000               2:13,33
  40.  LOS Jiří                    Mitsubishi Lancer Evo IX          E2-SH+3000                 2:13,58
  41.  KLUS Adam                   March HSS Can-Am                  HA-C4-D9                   2:13,81
  42.  MILOŇ Jan                   McLaren 650S                      GT+3000                    2:13,90
  43.  NOVICKY Michal              Ligier JS49 Honda                 E2H-SC-2000                2:14,29
  44.  ŠUBERT Drahoslav            Mitsubishi Lancer WRC 05          E1+3000                    2:14,53
  45.  MALÝ Jaromír                Mitsubishi ?                      E2-SH+3000                 2:14,61
  46.  LISA Petr                   Norma M20FC                       E2-SC-2000                 2:15,11
  47.  KRAKOVIČ Radek              FIKS 09 RK                        E2H-SS-1400                2:15,68
  48.  JERMAN Martin               Lamborghini Gallardo GT3          GT+3000                    2:15,98
  49.  STERNAD Diethard            Alfa Romeo                        E1-AMF-2000                2:16,51
  50.  CHUDOBA Zdeněk              Norma M20 F                       E2H-SC-2000                2:17,79
  51.  DALL´OGLIO Alberto          Norma M20 FC                      CN-2000                    2:18,27
  52.  BERGER Karel                Formula Konig E2                  E2H-SS-1400                2:18,84
  53.  DVOŘÁK Pavel                Martini F2                        D/E2-SS-2000               2:19,23
  54.  HLAVINKA Josef              Opel Lotus                        E2H-SS-2000                2:19,90
  55.  PRÁŠEK Jaroslav             Chevron B42 F2                    HA-C5-E5                   2:20,38
  56.  BENEŠ Oskar                 Ford Fiesta WRC                   E2-SH+3000                 2:20,42
  57.  KRACMAR Zdenek              Demon Car CM 1000                 E2H-SC-1400                2:20,44
  58.  LOTTINI Piero               Osella PA9/90                     HA-C4-D8                   2:21,04
  59.  HLAVINKA JR Josef           Tomis 99-04                       E2H-SS-1400                2:21,17
  60.  VOJÁČEK Lukáš               Subaru Impreza WRX                A+3000                     2:21,41
  61.  HARTL Roland                Mitsubishi Lancer Evo VI          A+3000                     2:22,34
  62.  MIGLIUOLO Antonino          Mitsubishi Lancer Evo             N+3000                     2:22,53
  63.  TURRIZIANI Roberto          Osella PA9/90                     HA-C4-D7                   2:22,64
  64.  ROIDER Franz                Ford Mondeo STW                   E1-AMF-2000                2:23,15
  65.  SAJLER Filip                Mitsubishi Lancer EVO X           N+3000                     2:23,23
  66.  VAVŘINEC Tomáš              Mitsubishi EVO IX                 N+3000                     2:23,68
  67.  SCHULTE Manfred             Citroen Nemeth AX Kit Car         E1-AMF-1600                2:24,25
  68.  VOJÁČEK Petr                Mitsubishi Lancer EVO VIII        A+3000                     2:24,91
  69.  ALMERAS Jean-Marie          Porsche 935                       HA-C3-C5                   2:24,96
  70.  DAVID Petr                  VW Golf TDI                       E1H+2000                   2:25,62
  71.  TARMANN Josef               Dallara Mercedes F302             D/E2-SS-2000               2:25,66
  72.  MAIER Helmut                VW Spiess Golf                    E1-AMF-1600                2:25,76
  73.  DOHNÁLEK Josef              Citroen ?                         E2-SH-1600                 2:26,48
  74.  AMBRUZ Peter                Mitsubishi Lancer Evo IX          N+3000                     2:27,84
  75.  HUBÁČEK Karel               BMW M3 GTR                        E2-SH+3000                 2:28,11
  76.  MAYER Chris-Andre           Honda Civic Type R                A-2000                     2:29,44
  77.  TAUS Kerstin                Subaru Impreza WRX STI            A+3000                     2:29,70
  78.  KOTEK Pavel                 BMW M3                            E2-SH-3000                 2:29,79
  79.  GORNI Roberto               OsellaPA N                        HA-C4-D10                  2:29,97
  80.  CZAPKA Marian               Porsche 928s                      HA-C3-C3                   2:30,12
  81.  TOMEČEK Lukáš               VW Golf I Oettinger               E1H-1600                   2:30,13
  82.  GLINZNER Gerald             Porsche 911 Carreea               HA-C3-C3                   2:30,51
  83.  COSSU Tonino                Honda Civic Type-R                A-2000                     2:30,60
  84.  ZMEŠKAL Miloš               Ralt 032                          HA-C5-E9                   2:30,91
  85.  SVOZIL Michal               BMW M3                            E2-SH-3000                 2:31,63
  86.  ZUURBIER Luca               Honda Civic TypeR                 A-2000                     2:32,14
  87.  OŠMERA Jiří                 VW Scirocco                       E2-SH-2000                 2:32,79
  88.  GRUNDOVÁ Nela               Mitsubishi Lancer Evo             E1H+2000                   2:32,82
  89.  THEIMER Jiří                Peugeot 306 Maxi                  E2-SH-2000                 2:32,95
  90.  HORT Martin                 Peugeot 106                       E1H-1600                   2:32,96
  91.  VAŠEK Jiří                  Škoda Octavia                     E2-SH-2000                 2:33,10
  92.  ČEPIČKA Vlastimil           Mitsubishi Lancer EVO X           E1H+2000                   2:33,17
  93.  NOVÁK Marek                 Honda CBR RR 600                  Sprint Car-600             2:33,54
  94.  KREMENER Mario              BMW M3                            E1-AMF+2000                2:34,37
  95.  SAJLEROVÁ Gabriela          Mitsubishi Lancer EVO X           N+3000                     2:34,38
  96.  LOUBAL Lubomír              VW Golf 4TDI                      E2-SH-3000                 2:34,42
  97.  ŠVESTKA Petr                Kartcross Yamaha R6               Sprint Car-600             2:34,53
  98.  SONNLEITNER Reinhard        VW Rallye Golf G60                HA-C4-D6                   2:35,51
  99.  HUTTER Gregor               Alfa Romeo 145                    E1-AMF-1600                2:35,52
 100.  MACH Jan                    Škoda Octavia Cup                 E1-2000                    2:35,75
 101.  FILIPIN Jiří                Suzuki Swift GTi                  E1H-1400                   2:36,12
 102.  STILEC Roman                Honda Civic                       E1H-1600                   2:36,52
 103.  KRETZ Michal                Ford Focus ST                     E2-SH-2000                 2:36,67
 104.  HERNÁDI László              Mitsubishi Lancer EVO IX R4       S20+3000                   2:36,89
 105.  WINTER Jaroslav             Honda Civic Type R                E1H-2000                   2:36,91
 106.  TYKAL Petr                  MTX 1-03                          HA-C5-E2                   2:36,92
 107.  STANĚK Vojtěch              Citroen C2                        E1H-1600                   2:37,05
 108.  STUDENÝ Lukáš               Škoda 110R                        E1H Škoda ZAV              2:37,09
 109.  SAMEK Martin                Skoda Felicie pick-up             E1H-1600                   2:37,69
 110.  KUBÍČEK Jiří                Škoda 130 RS                      HA-C3-C1                   2:37,77
 111.  OSLADIL Jan                 Van Diemen                        E2H-SS-1400                2:37,82
 112.  PLEVA Martin                Skoda 100                         E1H Škoda ZAV              2:38,29
 113.  HRUBÝ Milan                 Skoda Fabia FR16                  E1-1600                    2:38,60
 114.  DOLEŽAL Lubomír             MTX 1-06                          HA-C5-E7                   2:38,79
 115.  PLUHAŘ Jindřich             Nissan Sunny 2.0 GTI              E1H-2000                   2:38,92
 116.  ŽÁK Josef                   Škoda 100                         E1H Škoda ZAV              2:38,96
 117.  MIKEŠ Jaroslav              Škoda130 RS                       HA-C2-B3                   2:39,36
 118.  AIGNER Franz                VW Golf 17                        HA-C3-C4                   2:39,42
 119.  DOBEŠ Václav                Škoda Favorit                     E1H-1400                   2:39,52
 120.  MALÍK Lukáš                 Opel Astra OPC                    E1H-2000                   2:39,55
 121.  KMÍNEK Zdeněk               Nissan 350 Z                      GT+3000                    2:39,98
 122.  VYMĚTAL Lubomír             BMW M3                            E1H+2000                   2:40,07
 123.  MÜLLER Lukáš                Skoda 100                         E1H Škoda ZAV              2:40,20
 124.  SALEK Jan                   Estonia 21                        E2H-SS-1600                2:40,40
 125.  MACEK Vojtěch               Škoda 110 R                       E1H-1600                   2:40,80
 126.  FURIŠ Pavel                 Peugeot 205 Mi 16                 E1H-2000                   2:42,37
 127.  STEJSKAL Bronislav          Skoda Felicia Kit-Car             E1-1400                    2:43,13
 128.  SCHUTTING Wolfgang          Renault Clio Williams             N-2000                     2:43,46
 129.  COLOTTO Gina                Fiat Abarth SE033                 HA-C5-E5                   2:45,39
 130.  MICHL Josef                 Skoda 130 RS                      HA-C2-B3                   2:45,45
 131.  CILIAK Miroslav             Metalex MTX 1-06                  HA-C5-E4                   2:45,48
 132.  JEŽEK Radim                 Škoda Felicia                     E2-SH-1600                 2:45,81
 133.  VAVROCH Petr                VW Polo Fox                       E1H-1400                   2:46,46
 134.  STRNAD Petr                 Škoda 130 LR                      E1H Škoda ZAV              2:46,53
 135.  SEDLÁČEK Michal             Fiat Ritmo 130 TC                 HA-C4-D2                   2:46,97
 136.  ŠUSTR Miloslav              Škoda Favorit                     E1H-1600                   2:46,99
 137.  OBERMOSER Josef             Alfa Romeo SUD TI 1.5             HA-C3-C2                   2:47,40
 138.  OBERMOSER Oliver            Alfa Romeo Sprint Veloce 1.5      HA-C3-C4                   2:48,06
 139.  STEJSKAL Milan              Lada VFTS                         HA-C4-D5                   2:48,18
 140.  VOZDECKÝ Dominik            MTX 1-03                          HA-C5-E3                   2:48,30
 141.  VONDRÁKOVÁ Michaela         Skoda 120S                        HA-C2-B3                   2:48,38
 142.  KMEŤ František              Metalex MTX 1-03                  HA-C5-E2                   2:48,71
 143.  NAVRÁTIL František          Honda Civic VTI                   E1H-1600                   2:49,31
 144.  DOSEDĚL Dušan               Subaru Impreza WRXW               E2-SH+3000                 2:49,58
 145.  KRIVKA Tomas                Renault Clio Sport                E1H-2000                   2:49,85
 146.  ADÁMEK Miroslav             NSU TT                            HA-C2-B3                   2:50,07
 147.  HEJL Vladimír               Citroen Saxo                      E1H-1600                   2:50,72
 148.  KUBÍN Adam                  Mitsubishi Lancer EVO IX          E1H+2000                   2:50,94
 149.  TRIMMEL Christian           Ford Escort RS 2000               HA-C2-B5                   2:51,16
 150.  DOKOUPIL Roman              Škoda 130 RS                      HA-C3-C1                   2:51,59
 151.  NEUBAUER Herbert            Lancia Delta Integrale 16V        HA-C4-D6                   2:51,76
 152.  TRNKA Jan                   Škoda Felicia                     A-1600                     2:51,98
 153.  KONICAR Vladimír            BMW 2002 TI                       HA-C1-A5                   2:52,23
 154.  STRANNER Karlheinz          FIAT 131 Abarth                   HA-C3-C2                   2:52,33
 155.  HRADIL Vladimír             Skoda 110R                        E1H Škoda ZAV              2:53,90
 156.  KOCIRIK David               Skoda Rapid 136                   E1H-1400                   2:53,93
 157.  KOPEČEK Jiří                Opel Astra F 2.0                  E1H-2000                   2:54,27
 158.  GRUNTORÁD František         Renault Clio RS                   A-2000                     2:54,35
 159.  GÄNSDORFER Aleš             Formule MTX 1-10                  HA-C5-E4                   2:54,46
 160.  GRASSO Angela               Lotus 23B                         HA-C1-A8                   2:54,64
 161.  INDRA Jindřich              Škoda 110L                        HA-C3-C1                   2:54,65
 162.  KOPECKÝ Luděk               MTX ?                             E2H-SS-1600                2:55,37
 163.  LABNER Reinhard             Austin MiniCooper S1275           HA-C1-A3                   2:56,31
 164.  OSLADIL JR Jan              MTX 1-06 Formule Mondial          E2H-SS-1600                2:56,95
 165.  HIMMER Petr                 Skoda 130 LR                      E1H-1400                   2:57,11
 166.  ZÁLESKÝ Radek               MTX 1-02 Easter                   E2H-SS-1400                2:57,22
 167.  BROUSEK Petr                Mini Cooper                       E1H-1400                   2:58,50
 168.  CHMELIK Martin              Peugeot 206 SRC                   E1H-2000                   2:59,46
 169.  KADLEČEK Jiří               Honda Civic 1.6 VTi               E1H-1600                   3:00,19
 170.  MANDL Erwin                 NSU TT                            HA-C2-B3                   3:00,28
 171.  FREUDENSCHUSS Willi         BMW E30                           HA-C4-D3                   3:00,48
 172.  SVOBODA Libor               Honda Civic 1.6 VTI               E1H-1600                   3:01,45
 173.  BENIK Tomas                 Lancia Beta Coupe                 HA-C3-C2                   3:01,72
 174.  STIETKA Walther             VW 1302                           HA-C2-B4                   3:03,31
 175.  ZOUFALÝ Karel               Skoda Pick up                     E1H-1600                   3:03,74
 176.  HOLZER Christian            Steyr Puch 650 TR                 HA-C1-A1                   3:05,93
 177.  SCHÜTZ Thomas               Renault 5 Alpine                  HA-C3-C2                   3:06,89
 178.  POPOVÁ Eliška               Škoda Felicie Pick-Up             E1H-1600                   3:08,80
 179.  FISCHER Gerd                FORD ESCORT 1300 GT               HA-C2-B3                   3:10,48
 180.  REJL Martin                 Škoda 130 RS                      E1H-1600                   3:13,87
 181.  MÁLKOVÁ Simona              Ford Fiesta XR 2i                 E1-1600                    3:15,25
 182.  VOJVODÍK Ivan               Lada Samara                       HA-C4-D4                   3:23,49
 183.  SEETHALER Alexander         Steyr Puch 650 TR                 HA-C1-A1                   3:24,02
 184.  PAGLIARELLO Giovanni        Abarth 1000 Bialbero              HA-C1-A2                   3:30,83






Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 04.06.2018
Přečteno: 244 x
Stránka aktualizována: 06.06.2018

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2017


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist