úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Pořadí - Ecce Homo Masters - sektor 100 metrů po startu

Nejlepší časy jezdců na 100 metrů po startu

Rank  #  Driver                     Class           Car                                100m
 1.   52 WILLIS Trevor              SS              OMS 28-RPE                           3,62 seconds
 2.   51 HALL Will                  SS              FORCE WH-XTEC-AER                    3,76
 3.   59 SCHAGERL Karl              E1-6500         VW GOLF RALLYE TFSI-R                3,81
 4.   55 UREN Dave                  SS              FORCE PC-SUZUKI                      3,83
 5.   7  PETIT Sebastien            E2-SC-3000      NORMA M20FC-Mugen                    3,84
 6.   62 SCHNELLMANN Roger          E1-6500         MITSUBISHI LANCER EVO8 J-Spec        3,84
 7.   1  FAGGIOLI Simone            E2-SC-3000      NORMA M20FC - Zytek                  3,96
 8.   2  MERLI Christian            D/E2-SS-3000    OSELLA FA30 Evo-Fortech              3,98
 9.   50 MORAN Scott                SS              GOULD GR61X-NME                      3,99
 10.  34 RYBNICEK Marek             E2-SH-6500      FORD FIESTA Evo 4WD                  4,00
 11.  35 GIULIANI Fulvio            E2-SH-6500      LANCIA DELTA Evo                     4,10
 12.  40 RADUT Lucian               E2-SH-6500      MITSUBISHI LANCER EVO VIII           4,13
 13.  6  KOMAREK David              E2-SC-3000      NORMA M20FC Evo-Mitsubishi           4,15
 14.  21 HUBERT Martine (FEM)       E2-SC-3000      NORMA M20F-BMW                       4,15
 15.  60 PAILER Felix               E1-6500         LANCIA DELTA INTEGRALE               4,15
 16.  5  JANIK Vaclav               E2-SC-3000      NORMA M20FC-Mitsubishi               4,17
 17.  63 KAMENOV Lyuben             E1-6500         MITSUBISHI LANCER EVO VIII           4,17
 18.  53 MENZIES Wallace            SS              GOULD GR55B-NME                      4,20
 19.  3  MACARIO Paride             D/E2-SS-3000    OSELLA FA30-Zytek                    4,20
 20.  54 FRANTZ Cyrille             SC              NORMA M20FC-BMW                      4,20
 21.  56 WARWICK Darren             SS              DALLARA F399-Opel                    4,21
 22.  17 NAPIONE Renzo              D/E2-SS-3000    REYNARD K02-Cosworth                 4,21
 23. 115 BELTRAMI Massimo           A               CITROEN C4 WRC                       4,23
 24.  4  BENES Milos                D/E2-SS-3000    OSELLA FA30-Zytek                    4,25
 25.  61 DROTAR Igor                E1-6500         SKODA FABIA                          4,29
 26.  9  BORMOLINI Fausto           D/E2-SS-3000    REYNARD K02-Mugen                    4,30
 27.  67 MILON Jan                  E1-6500         SKODA FABIA WRC                      4,35
 28. 110 MALY Jaromir               A               MITSUBISHI LANCER EVO VIII           4,35
 29.  23 BORMOLINI Andrea (U25)     CN+3000         OSELLA PA21 Evo-Honda                4,37
 30.  86 TELIYSKI Yulian            E1-6500         MITSUBISHI LANCER                    4,38
 31.  57 STARCK Correntin (U25)     SC              NORMA M20FC-Honda                    4,39
 32.  69 ZEMAN Martin               E1-6500         MITSUBISHI LANCER EVO VIII           4,39
 33.  66 NUSSLI Romeo               E1-6500         FORD ESCORT COSWORTH                 4,40
 34.  36 ANDRONIC Paul Mario        E2-SH-6500      MITSUBISHI LANCER Evo V              4,40
 35.  19 BOUDUBAN Fabien            E2-SC-3000      NORMA M20FC-Honda                    4,41
 36.  25 VONDRAK Martin             D/E2-SS-3000    TATUUS NT07-Honda                    4,43
 37.  29 BRAQUET Roland             D/E2-SS-3000    DALLARA F308/11-VW                   4,43
 38.  82 MANOLOV Hristo             E1-6500         MITSUBISHI LANCER EVO VIII           4,43
 39.  20 TRNKA Petr (U25)           E2-SC-3000      NORMA M20FC-Honda                    4,47
 40. 102 WERVER Nicolas             GT              PORSCHE 997 CUP S                    4,48
 41.  11 NEVERIL Dusan              E2-SC-3000      NORMA M20FC-Zytek                    4,50
 42. 112 VOJACEK Lukas              A               MITSUBISHI LANCER EVO VIII           4,50
 43. 122 JURENA Peter               N               MITSUBISHI LANCER EVO IX             4,50
 44.  14 SPALEK Jiri                E2-SC-3000      NORMA M20FC Evo-Mitsubishi           4,51
 45.  18 BERES Jozef Jun.           D/E2-SS-3000    TATUUS-RENAULT 2000                  4,51
 46.  33 MICHL Dan                  E2-SH-6500      LOTUS EVORA V8                       4,52
 47.  31 STEC Irena (FEM)           D/E2-SS-3000    GLORIA C8-Yamaha                     4,52
 48.  72 SCHILLING Nico             E1-6500         SUBARU IMPREZA WRX STi               4,52
 49.  32 VITVER Vladimir            E2-SH-6500      AUDI TT-R DTM V8                     4,53
 50. 111 SCHWEIGER Christian        A               MITSUBISHI LANCER EVO VIII           4,53
 51.  26 SVOBODA Jiri               E2-SC-3000      NORMA M20FC-Honda                    4,54
 52. 104 SCHMITTER FREY Philippe    GT              LAMBORGHINI GALLARDO FL2 GT3         4,54
 53. 113 ONDREJ Tomas               A               SKODA FABIA WRC                      4,54
 54.  74 FLOREK Peter               E1-6500         MITSUBISHI LANCER EVO IX             4,54
 55. 103 PERUGGINI Lucio            GT              FERRARI 458 Italia GT3               4,55
 56. 123 VAVRINEC Tomas             N               MITSUBISHI LANCER EVO IX             4,55
 57.  71 WARBURTON David (U25)      TC/GT           CATERHAM 7-Ford                      4,56
 58.  38 DONDI Manuel               E2-SH-6500      FIAT X1/9-Alfa                       4,57
 59.  16 MADRIAN Ferdinand          E2-SC-3000      NORMA M20F-NME                       4,58
 60.  30 BOEMER Didier              D/E2-SS-3000    DALLARA F394-Opel                    4,58
 61.  37 LOS Jiri                   E2-SH-6500      MITSUBISHI LANCER EVO IX             4,60
 62. 129 SAJLER Filip               N               MITSUBISHI LANCER EVO X              4,60
 63. 130 SAJLEROVA Gabriela (FEM)   N               MITSUBISHI LANCER EVO X              4,61
 64. 128 SZENE Raul                 N               MITSUBISHI LANCER EVO IX             4,62
 65.  12 STEC Robert                D/E2-SS-3000    LOLA B02/50-Zytek                    4,63
 66.  70 NEFF Frederic              GT              PORSCHE 996 Cup                      4,65
 67.  84 BOTEZ Vasile Sorin         E1-6500         MITSUBISHI LANCER EVO VI             4,65
 68. 105 TESSITORE -                GT              PORSCHE 997 GT3 CUP                  4,66
 69.  28 DVORAK Pavel               D/E2-SS-3000    MARTINI F2-BMW                       4,69
 70.  97 DE SAEDELEER Bart          TC/GT           FIAT 500 VRC-Suzuki                  4,71
 71.  27 BORYCKI Damian             E2-SC-3000      RADICAL SR3-Suzuki                   4,71
 72. 101 BODSON Yanick              GT              PORSCHE 997 GT3 Cup                  4,73
 73. 107 JERMAN Martin              GT              LAMBORGHINI GALLARDO FL2 GT3         4,75
 74.  68 LIORIS Panagiotis          E1-6500         FORD ESCORT WRC                      4,75
 75.  24 CAPUCCI Marco              CN+3000         OSELLA PA21 S-Honda                  4,79
 76.  15 VONDRAK Petr               E2-SC-3000      OSELLA PA21-Honda                    4,83
 77. 126 POVAZAN Peter              N               MITSUBISHI LANCER EVO IX             4,85
 78.  22 VITEK Petr                 E2-SC-3000      OSELLA PA30-Zytek                    4,86
 79.  76 DUBOIS Anthony             TC/GT           SCORA MAXI-Renault                   4,87
 80.  77 STEINER Christian          TC/GT           PORSCHE 911 Turbo                    4,90
 81.  80 SATCHELL Colin             TC/GT           PEUGEOT 205                          4,93
 82.  79 PISANO Egidio              E1-6500         VW GOLF 1 Minichberger               5,10
 83.  89 SCHULTE Manfred            TC/GT           CITROEN AX 1.6 16V                   5,10
 84.  78 MARCHIONE Canio            E1-6500         VW SCIROCCO                          5,11
 85. 109 DE SUTTER Jean             GT              LOTUS EXIGE GT3                      5,11
 86.  83 KEHAGIAS George            E1-6500         FORD SIERRA COSWORTH RS500           5,12
 87.  95 STOEV Stefan               TC/GT           HONDA CIVIC                          5,17
 88.  43 SCHWAN Roman               E2-SH-6500      LOTUS EVORA VW                       5,17
 89. 127 ARGIRIOU George            N               MITSUBISHI LANCER EVO IX             5,17
 90.  87 VORGIAS Spiros             E1-6500         PEUGEOT 106 S16 Rallye               5,35
 91.  73 VALENTINY Charles          E1-6500         SUBARU IMPREZA WRX STi               5,36
 92. 132 CAT Pascal                 N               RENAULT MEGANE RS                    5,45
 93. 133 MAYER Chris-Andre          N               HONDA CIVIC Type-R                   5,53
 94.  91 LJUBIJANCIK Salih          TC/GT           HONDA CIVIC R                        5,54
 95.  81 AMBRUZ Peter               E1-6500         VAUXHALL VECTRA ST                   5,55
 96.  75 DUPONT Sebastien           TC/GT           SEAT LEON SUPERCOPA Mk2              5,59
 97. 134 COSSU Tonino               N               HONDA CIVIC Type-R                   5,64
 98. 117 PAVLU Dominik (U25)        A               RENAULT CLIO 3 SPORT                 5,67
 99. 118 PLAGOS Ioannis             A               HONDA CIVIC Type-R                   5,72
100.  93 OSTERMANN Thomas           TC/GT           BMW E30 Hartge                       5,73
101. 136 WRONA Marcin (U25)         N               HONDA CIVIC Type-R                   5,78
102. 138 KACVINSKY Peter            N               RENAULT CLIO RS                      5,79
103.  88 ARAGONA Giuseppe           E1-6500         PEUGEOT 106 Rallye                   5,84
104.  42 KOTEK Pavel                E2-SH-6500      BMW M3                               5,84
105.  94 MCKINLEY Deirdre (FEM)     TC/GT           VAUXHALL NOVA-Suzuki                 5,87
106. 121 CAMBALIK Bohumir           A               HONDA CIVIC Type-R                   6,17
107. 139 MONTALTO Silvio            N               PEUGEOT 106 Rallye                   6,31
108. 120 KMINEK Zdenek              A               REANAULT CLIO 3 SPORT                6,50


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 11.10.2016
Přečteno: 1327 x
Stránka aktualizována: 11.10.2016

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2014


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist