úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Pořadí - Ecce Homo 2016 - TOP Speed

Nejvyšší dosažená rychlost v měřeném úseku u Lipinského oblouku


 1.  PARIDE Macario                9  Macario Paride                        D/E2-SS-3000    OSELLA FA 30                      210km/h
 2.  MERLI Christian              38  Team Vimotorsport                     D/E2-SS-3000    OSELLA FA30                       210km/h
 3.  KOMÁREK David                12  Liqui Moly Racing Team                E2-SC-3000      NORMA M20FC EVO                   207km/h
 4.  VOLLUZ Joel                  18  Joel Volluz                           D/E2-SS-3000    OSELLA FA 30                      207km/h
 5.  FAGGIOLI Simone               1  Best Lap SSD                          E2-SC-3000      NORMA M20 FC                      205km/h
 6.  BENEŠ Miloš                   2  GMS Czech National Team               D/E2-SS-3000    OSELLA FA 30                      205km/h
 7.  BORMOLINI Fausto              3  Best Lap SSD                          D/E2-SS-3000    REYNARD K02                       203km/h
 8.  NEVĚŘIL Dušan                 4  Speedmaster Racing Team s.r.o.        E2-SC-3000      NORMA M20FC                       200km/h
 9.  JANÍK Václav                  7  Nutrend Czech National Team           E2-SC-3000      NORMA M20FC                       199km/h
 10. WALDY Hermann                10  MSC Rottenegg                         D/E2-SS-3000    FORMEL 3000 LOLA B06/51           196km/h
 11. MICHL Dan                    41  Michl Czech National Team             E2-SH-3000      LOTUS ELISE                       196km/h
 12. SZÁSZ László                 17  AK Dubrovnik Racing                   D/E2-SS-3000    REYNARD - ZYTEK F3000             195km/h
 13. RYBNÍČEK Marek               44  Liqui Moly Racing Team                E2-SH+3000      FORD FIESTA WRC EVO               193km/h
 14. SCHAGERL Karl                119 Karl Schagerl                         E1              VW GOLF RALLYE TFSI-R             191km/h
 15. NAPIONE Renzo                16  Renzo Napione                         D/E2-SS-3000    REYNARD K02                       190km/h
 16. VITVER Vladimír              42  SVC Czech National Team               E2-SH+3000      AUDI WTTR- DTM                    189km/h
 17. STEC Robert                  13  Robert Stec                           D/E2-SS-3000    LOLA B02/50                       188km/h
 18. MADRIAN Ferdinand            11  MSC Rottenegg                         E2-SC-3000      NORMA M20 F                       187km/h
 19. FOLTA Sebastian              15  Sebastian Folta                       D/E2-SS-3000    LOLA T96/50                       187km/h
 20. CVRČEK Věroslav              65  L Racing s.r.o.                       E1              ŠKODA FABIA S2000                 187km/h
 21. VONDRÁK Petr                 24  Petr Vondrák                          E2-SC-2000      OSELLA PA21                       186km/h
 22. BONUCCI Uberto               251 Uberto Bonucci                        HA-C4-D8        OSELLA PA 9/90                    186km/h
 23. VÍTEK Petr                    6  ACR - Engiennering - Czech National TeE2-SC-3000      OSELLA PA 30                      185km/h
 24. PAILER Felix                 58  Felix Pailer                          E1              LANCIA INTEGRALE                  185km/h
 25. WERNER Karl                  59  Karl Werner                           E1              AUDI S2-R QUATTRO                 185km/h
 26. MILOŇ Jan                    66  Jantar Team s.r.o.                    E1              ŠKODA FABIA WRC                   185km/h
 27. LOS Jiří                     47  Los Czech National Team               E2-SH+3000      MITSUBISHI LANCER EVO IX          184km/h
 28. WEBER Christophe             27  Ecurie des Ordons                     D/E2-SS-2000    DALLARA F302-04                   183km/h
 29. DROTÁR Igor                  68  Drotar Autosport                      E1              ŠKODA FABIA R5                    183km/h
 30. FULVIO Giuliani              55  CST Sport SRL                         E2-SH+3000      LANCIA DELTA EVO                  181km/h
 31. SVOBODA Jiří                 31  Nutrend Czech National Team           E2-SC-2000      NORMA M20F                        179km/h
 32. BERTO Franco                 34  Franco Berto                          E2-SS-2000      FORMULA TATUUS RENAULT EVO        179km/h
 33. STOLLNBERGER Andreas         37  Team Terschl Austria                  D/E2-SS-2000    DALLARA FORMEL 3                  178km/h
 34. ULMAN Pavel                  46  Pavel Ulman                           E2-SH+3000      BMW M3 E36                        178km/h
 35. TRNKA Petr                   20  Nutrend Czech National Team           E2-SC-2000      NORMA M20FC                       177km/h
 36. SCHWEIGER Christian          87  Schweiger Christian                   A+3000          MITSUBISHI LANCER EVO VIII        177km/h
 37. BORMOLINI Andrea             21  Andrea Bormolini                      CN-2000         OSELLA PA21                       176km/h
 38. KRAMER Gottfried             25  Kramer Gottfried                      D/E2-SS-2000    TATUUS FORMULA S2000              176km/h
 39. GALLI JR Hubert              83  Team Terschl Austria                  D/E2-SS-3000    LOLA B99/50 FORMEL 3000           175km/h
 40. VONDRÁK Martin               28  Auto Vondrak Czech National Team      D/E2-SS-2000    TATUUS NT07                       174km/h
 41. CAPUCCI Marco                29  Marco Capucci                         CN-2000         OSELLA PA 21S                     174km/h
 42. TESSITORE 0                  100 Tessitore                             GT+3000         PORSCHE 997 GT3 CUP               174km/h
 43. KAVECZ Istvan                102 AK Dubrovnik Racing                   E2-SH+3000      BMW E90                           174km/h
 44. HUBÁČEK Karel                63  Autoklub JV Sport Racing v AČR        E2-SH+3000      BMW M3 E92 GTR                    173km/h
 45. JERMAN Martin                98  Jerman Czech National Team            GT+3000         LAMBORGHINI GALLARDO GT3          173km/h
 46. WALDY JR Hermann             22  MSC Rottenegg                         D/E2-SS-2000    FORMEL 3 DALLARA F306             172km/h
 47. ZEMAN Martin                 62  KRTZ                                  E2-SH+3000      MITSUBISHI LANCER EVO VIII        172km/h
 48. MALÝ Jaromír                 85  Czech National Team                   A+3000          MITSUBISHI LANCER EVO VIII        171km/h
 49. PRÁŠEK Jaroslav              246 Jaroslav Prášek                       HA-C5-E3        CHEVRON B42 F2                    170km/h
 50. TARMANN Josef                23  Tarmann Josef                         D/E2-SS-2000    DALLARA MERCEDES F302             169km/h
 51. KRAMPOTA Ivo                 49  Ivo Krampota                          E2-SH+3000      BMW M3                            169km/h
 52. VOJÁČEK Petr                 99  Ennoble Racing Klub                   GT+3000         FERRARI 430GT                     169km/h
 53. DVOŘÁK Pavel                 36  Pavel Dvořák                          D/E2-SS-2000    MARTINI F2                        168km/h
 54. SCHERF Martin                32  Martin Scherf                         D/E2-SS-2000    TATUUS RENAULT 2.0                167km/h
 55. MLEJNEK Aleš                 337 Aleš Mlejnek                          E2H-SS-1000     GLORIA C8F                        167km/h
 56. VOJÁČEK Lukáš                86  Ennoble Czech National Team           A+3000          MITSUBISHI LANCER EVO VIII        166km/h
 57. TROJEK Martin                35  Speedmaster Racing Team s.r.o.        E2-SC-2000      LIGIER JS 49                      165km/h
 58. VAVŘINEC Tomáš               103 Tomáš Vavřinec                        N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO IX          165km/h
 59. SVOBODA Milan                 8  Milan Svoboda                         E2-SC-1600      BRC CM05                          164km/h
 60. KLUS Adam                    239 Adam Klus                             HA-C4-D8        MARCH HSS CAN-AM                  164km/h
 61. KRAKOVIČ Radek               336 AMK Ecce Homo                         E2H-SS-1400     FIKS 09 RK                        164km/h
 62. ALMERAS Jean Marie           230 Jean Marie Almeras                    HA-C3-C5        PORSCHE 935 SILHOUETTE            163km/h
 63. CHARIATTE Alain              33  Ecurie des Ordons                     D/E2-SS-2000    TATUUS MASTER                     162km/h
 64. JUREŇA Peter                 104 Wine Time Racing                      N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO IX          162km/h
 65. SAJLER Filip                 105 Liqui Moly Racing Team                N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO X           162km/h
 66. MILJKOVIC Nikola             107 Realmotorsport                        N+3000          MITSUBISHI EVO IX                 162km/h
 67. ZMEŠKAL Miloš                249 Miloš Zmeškal                         HA-C5-E5        RALT RT32                         162km/h
 68. BOUVIER Christian            26  Bouvier Christian                     CN-2000         WOLF GB08                         161km/h
 69. GRUNDOVÁ Nela                67  KV Motor Team                         E2-SH+3000      MITSUBISHI EVO VIII               161km/h
 70. DUDA Grzegorz                97  Race National Team Poland             S20+3000        MITSUBISHI LANCER EVO X R4        161km/h
 71. HOLAN Ivo                    112 KV Motor Team s.r.o.                  N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO IX          161km/h
 72. TERSCHL Wolfgang             19  Team Terschl Austria                  E2-SC+2000      PROSPORT LM 3000                  160km/h
 73. STEC Irena                   40  Irena Stec                            D/E2-SS-1600    GLORIA C8                         160km/h
 74. SCHWAN Roman                 51  Schwan Roman                          E2-SH-2000      LOTUS EVORA WR 16                 160km/h
 75. AMBRUZ Peter                 77  Slovak National Hillclimb Team        E1              VAUXHALL VECTRA ST                160km/h
 76. WISNIOWSKI Bartlomiej        109 Race National Team Poland             N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO             160km/h
 77. JUHÁS Martin                 125 MRM Motosport                         E1              BMW M3                            160km/h
 78. SAJLEROVÁ Gabriela           106 Liqui Moly Racing Team                N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO X           158km/h
 79. MAIER Helmut                 124 H+R Spezial Federn                    E1/OSK-1600     VW SPIESS GOLF                    158km/h
 80. CHUDOBA Zdeněk               335 Zdeněk Chudoba                        E2H-SC-1400     DEMON CAR                         158km/h
 81. KOTEK Pavel                  45  AMK Ecce Homo                         E2-SH-3000      BMW M3                            157km/h
 82. GLINZNER Gerald              226 Historic Racing Team Austria          HA-C3-C3        PORSCHE 911 CARRERA               157km/h
 83. TAUS Kerstin                 108 Kerstin Taus                          N+3000          SUBARU IMPREZA WRX STI            155km/h
 84. ČEPIČKA Vlastimil            302 AMK Ecce Homo                         E1H+2000        MITSUBISHI LANCER EVO X           155km/h
 85. PICHLER Horst                207 Horst Pichler                         HA-C1-A9        ABARTH 2000 SE021                 154km/h
 86. PALMIERI Giuliano            209 Giuliano Palmieri                     HA-C2-B6        DE TOMASO PANTERA                 154km/h
 87. DOSEDĚL Dušan                312 AMK Ecce Homo                         E1H+2000        SUBARU IMPREZA WRX STI            154km/h
 88. HLAVINKA Josef               338 Josef Hlavinka                        E2H-SS-1000     KÖNIG 1000R                       154km/h
 89. THEIMER MLADŠÍ Jiří          53  AMK Ecce Homo                         E2-SH-2000      PEUGOT 205 MAXI                   153km/h
 90. DOHNÁLEK Josef               76  AMK Ecce Homo                         E1              CITROEN C2 VTS                    153km/h
 91. MIGLIUOLO Antonino           114 Antonino Migliuolo                    N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO IX          153km/h
 92. JANÁK Jaroslav               304 Jaroslav Janák                        E1H-1600        VW GOLF                           153km/h
 93. SATEK Jakub                  311 Jakub Satek                           E1H-2000        HONDA CIVIC TYPE R                153km/h
 94. BOHÁČ Milan                  399 Milan Boháč                           E1H-2000        RENAULT CLIO                      153km/h
 95. GORNI Roberto                252 Roberto Gorni                         HA-C4-D10       OSELLA PA N                       152km/h
 96. LOUBAL Lubomír               310 Ready For Race s.r.o.                 E1H+2000        VW GOLF 4TDI                      150km/h
 97. RITZBERGER Kurt              96  MSC Rottenegg                         A               PEUGEOT 306 GTI                   149km/h
 98. POLÁCEK Martin               126 Martin Polácek                        E1              BMW 3                             149km/h
 99. CZAPKA Marian                227 Katrex Karolina Autosport             HA-C3-C3        PORSCHE 928s                      148km/h
100. PATOČKA Karel                303 Liqui Moly Racing Team                E1H-1600        ŠKODA FELICIA PICK-UP 1,6         148km/h
101. MAYER Chris-Andre            117 Chris-Andre Mayer                     N-2000          HONDA CIVIC TYPE R                147km/h
102. LANDMANN Jochen              240 MSC Muehlbach am Hochkönig            HA-C5-E2        TECNO LOTUS FB/1                  147km/h
103. NIEMEC Lukasz                110 Race National Team Poland             N+3000          MITSUBISHI LANCER EVO X           146km/h
104. KOZAR Yevhen                 113 Yevhen KOZAR                          N+3000          RENAULT MEGANE RS                 146km/h
105. HARRER Helmut                118 Helmut Harrer                         N-2000          HONDA CIVIC TYPE-R                145km/h
106. KUBÍČEK Jiří                 222 SK Industrietechnik Czech National TeaHA-C3-C1        ŠKODA 130RS                       145km/h
107. SONNLEITNER Reinhard         238 Reinhard Sonnleitner                  HA-C4-D6        VW RALLYE GOLF G60                145km/h
108. TYKAL Petr                   243 SK Industrietechnik Czech National TeaHA-C5-E2        F-EASTER MTX 1-03                 145km/h
109. KLUKAN Radek                 343 Radek Klukan                          E1H+2000        BMW M3 E36                        145km/h
110. DĚDEK David                  300 Ready For Race s.r.o.                 E1H+2000        ALFA ROMEO 156 V6                 144km/h
111. MIKEŠ Jaroslav               317 AMK Ecce Homo                         E1H-1400        ŠKODA 130 RS                      144km/h
112. VAŠEK Jiří                   52  AMK Ecce Homo                         E2-SH-2000      ŠKODA OCTAVIA                     143km/h
113. HUTTER Gregor                71  Gregor Hutter                         E1              ALFA ROMEO 145                    143km/h
114. OBERMOSER Josef              228 Josef Obermoser                       HA-C3-C2        ALFA ROMEO SUD TI 1.5             142km/h
115. DOLEŽAL Lubomír              248 Doležal Lubomír                       HA-C5-E4        MTX 1-06                          142km/h
116. HRUBÝ Milan                  75  KV Motor Team                         E1              ŠKODA FABIA FR16                  141km/h
117. GALLI Hubert                 81  Team Terschl Austria                  E2-SC+2000      TORK-BRS                          141km/h
118. HONCU Petr                   301 Petr Honcu                            E1H-1400        ŠKODA FELICIA KIT CAR             141km/h
119. ŽÁK Josef                    315 AMK Ecce Homo                         E1H-1400        ŠKODA 100                         141km/h
120. DOBEŠ Václav                 326 Václav Dobeš                          E1H-1400        ŠKODA FAVORIT                     141km/h
121. KUČERA Zdeněk                333 AMK Ecce Homo                         E1H+2000        NISSAN 200SX                      141km/h
122. ŠUTLÁK Miroslav              89  Šutlák Miroslav                       A               ŠKODA FABIA S 2000                140km/h
123. ČAMBÁLIK Bohumír             90  Strong Racing Team                    A-2000          HONDA CIVIC TYPE-R EP3            140km/h
124. KUS Petr                     306 Petr Kus                              E1H-2000        VW GOLF I GTi                     140km/h
125. MICHALÍK Tomáš               370 Ready For Race s.r.o.                 E1H+2000        MITSUBISHI LANCER EVO IX          140km/h
126. PASADYN Piotr                64  Race National Team Poland             E2-SH+3000      SUBARU IMPREZA STI                139km/h
127. FILINGER Jiří                101 Ennoble Racing Klub                   GT+3000         NISSAN 350 Z GT                   139km/h
128. KRETZ Michal                 121 Michal Kretz                          E1              FORD FOCUS KIT CAR                139km/h
129. CHYTIL Ondřej                241 Ondřej Chytil                         HA-C5-E2        MTX 1-03                          139km/h
130. PLEVA Martin                 320 AMK Vrbno pod Pradědem                E1H-1400        ŠKODA 100                         139km/h
131. STUDENÝ Lukáš                332 Lukáš Studený                         E1H-1400        ŠKODA 110R                        139km/h
132. PODMAJERSKÝ Vladimír         91  Podmajerský Vladimír                  A               PEUGEOT 206 RC                    138km/h
133. KRÁL Oskar                   213 Oskar Král                            HA-C2-B3        FIAT 128 SC                       138km/h
134. GÄNSDORFER Aleš              244 Gänsdorfer Aleš                       HA-C5-E2        F-EASTER MTX 1-03                 138km/h
135. ČILIAK Miroslav              247 Slovak National Hillclimb Team        HA-C5-E4        FORMULA METALEX MTX 1-06          138km/h
136. OŠMERA Jiří                  314 Jiří Ošmera                           E1H-2000        OPEL ASTRA                        138km/h
137. MACEK Vojtěch                321 Macek Vojtěch                         E1H-1600        ŠKODA 110 R                       138km/h
138. PAVLU Dominik                92  MJ Autosport                          A-2000          RENAULT CLIO SPORT                137km/h
139. TOMCSANYI Tamas              123 Autoklub Dubrovnik Racing             E1              LADA                              137km/h
140. GRASSO Angela                208 Angela Grasso                         HA-C1-A8        LOTUS 23B                         137km/h
141. JANDA Martin                 313 Martin Janda                          E1H-2000        SEAT IBIZA CUPRA                  137km/h
142. ŠUSTR Miloslav               325 Šustr Miloslav                        E1H-1600        ŠKODA FAVORIT                     137km/h
143. MACH Jan                     327 Jan Mach                              E1H+2000        ŠKODA OCTAVIA                     137km/h
144. KOLENO Miloš                 120 Koleno Motorsport                     E1              ŠKODA 130 LR                      136km/h
145. NOWAKOWSKI Jerzy             217 Jerzy Nowakowski                      HA-C2-B5        BMW 2002Ti                        136km/h
146. DOKOUPIL Roman               309 Roman Dokoupil                        E1H-1400        ŠKODA 130 RS                      136km/h
147. SLOBODA Anton                127 Anton Sloboda                         E1              ŠKODA FABIA                       135km/h
148. MATUŠEK Lukáš                221 SK Industrietechnik Czech National TeaHA-C3-C1        ŠKODA 130 RS                      135km/h
149. WARMUTH Rene                 232 MSC Muehlbach am Hochkönig            HA-C4-D2        VW GOLF GTI                       135km/h
150. JEŽEK Radim                  57  Radim Ježek                           E2-SH-1600      ŠKODA FELICIA                     134km/h
151. SCHUTTING Wolfgang           115 Wolfgang Schutting                    N               RENAULT CLIO WILLIAMS             134km/h
152. STEJSKAL Bronislav           122 Drotar Autosport                      E1              ŠKODA FELICIA KIT-CAR             134km/h
153. ADÁMEK Miroslav              210 Auto Adamek Czech National Team       HA-C2-B3        NSU                               134km/h
154. INDRA Jindřich               212 Indra Czech National Team             HA-C2-B3        ŠKODA 120S                        134km/h
155. PIEBER Wolfgang              236 MSC Muehlbach                         HA-C4-D3        BMW 323i                          134km/h
156. MÜLLER Lukáš                 319 Müller Lukáš                          E1H-1400        ŠKODA 100                         133km/h
157. KACVINSKY Peter              78  Slovak National Hillclimb Team        E1              OPEL KADETT GSi                   132km/h
158. TRNKA Jan                    94  Jan Trnka                             A-1600          ŠKODA FELICIA                     131km/h
159. KONICAR Vladimír             206 Czech National Team                   HA-C1-A5        BMW 2002 Ti                       131km/h
160. SEDLÁČEK Michal              234 GMS Racing Team                       HA-C4-D3        FIAT RITMO 130 TC                 130km/h
161. OBERMOSER Oliver             215 Oliver Obermoser                      HA-C2-B8        ALFA ROMEO SPRINT VELOCE 1.5      129km/h
162. FURIŠ Pavel                  374 Pavel Furiš                           E1H-2000        PEUGEOT 205 Mi 16                 129km/h
163. KMÍNEK Zdeněk                93  MJ Autosport                          A-2000          REANAULT CLIO SPORT               128km/h
164. KMEŤ František               242 Autošport Kmeť                        HA-C5-E2        METALEX MTX 1-03                  128km/h
165. FELCMAN David                316 David Felcman                         E1H-2000        PEUGEOT 206 SRC                   127km/h
166. ONDREJKA Jan                 218 Jan Ondrejka                          HK1-2000        ŠKODA 200 RS                      126km/h
167. GRATZER August               229 MSC Muehlbach                         HA-C3-C5        LANCIA BETA MONTECARLO            126km/h
168. HOLZER Christian             200 Historic Racing Team Austria          HA-C1-A1        STEYR PUCH 650 TR                 122km/h
169. NEUMANN Dominik              219 MSC Muehlbach                         HA-C3-C1        BAC-MINI COOPER S                 122km/h
170. MACHOVÁ Tereza               128 Autoklub Junior Team                  E1              SUZUKI SWIFT                      121km/h
171. FISCHER Gerd                 211 Gerd Fischer                          HA-C2-B3        FORD ESCORT 1300 GT               121km/h
172. PAVLIK Denis                 95  L Racing s.r.o.                       A-2000          ŠKODA FABIA 1.4                   120km/h
173. WEIGL Peter                  245 MSC Muehlbach                         HA-C5-E2        VW FORMULA VAU                    120km/h
174. STIETKA Walther              216 Historic Racing Team Austria          HA-C2-B4        VW 1302                           119km/h
175. SVOBODA Libor                308 Libor Svoboda                         E1H-1600        HONDA CIVIC 1.6 VTI               117km/h
176. WINDSTEIG Werner             237 Werner Windsteig                      HA-C4-D4        CITROEN AX SPORT                  116km/h
177. ZEMSAUER Patrick             250 MSC Muehlbach am Hochkönig            HA-C5-E2        PORSCHE AUSTRO VAU                116km/h
178. MANDL Erwin                  214 Erwin Mandl                           HA-C2-B3        NSU TT                            115km/h
179. JENSEN Anders                20SWAnders Jensen                         HA-C1-A1        SAAB Sport                        114km/h
180. STEJSKAL Milan               225 GMS Racing Team                       HA-C3-C2        FIAT 131 RACING 2000              114km/h
181. ŠTĚRBA Josef                 202 Josef Štěrba                          HA-C1-A2        FIAT ABARTH 1000 TC               112km/h
182. CHALOUPKA František          61  Ennoble Racing Klub                   E1              MITSUBISHI LANCER EVO VI           85km/h
183. TOMEČEK Lukáš                307 AMK Ecce Homo                         E1H-1600        VW GOLF I GTi OETTINGER             0km/h



Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 6. 6. 2016
Přečteno: 1684 x
Stránka aktualizována: 12. 6. 2016

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2014


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist