úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Měření rychlosti na Rechbergu 2014

Pořadí podle rychlosti

Při závodě do vrchu v Rakouském Rechbergu se již několik let stalo tradicí, že se provádí měření rychlosti projíždějících závodních vozů. Nejinak tomu bylo letos. Měří se více úseků, ale v oficiálních výsledcích se uvádí pouze jeden údaj. Zatímco fotografie v úvodníku článku pochází z prvního tréninku, tak údaje v následující tabulce jsou z horní části trati. Podobnou studii jsme přinesli v roce 2012 ( v článku z Rechbergu), takže je možné i rychlosti porovnávat. V každém případě v roce 2014 potvrdil svou roli nejrychlejšího jezdce Simone Faggioli, jak jinak..

   1       30   FAGGIOLI Simone               I    NORMA M20 FC                        CN/E2 SC-3000    229,3km/h
   2       4    BENES Milos                   CZ   OSELLA FA 30                         D,E2 SS-3000    225,0km/h
   3       2    BORMOLINI Fausto              I    REYNARD K02                          D,E2 SS-3000    223,6km/h
   4       1    WALDY Hermann               A (K)  LOLA B06/51                          D,E2 SS-3000    210,5km/h
   5       34   NEVERIL Dusan                 CZ   NORMA M20 FC                        CN/E2 SC-3000    202,2km/h
   6       41   MAGLIONA Omar                 I    OSELLA PA 21Evo                     CN/E2 SC-2000    197,8km/h
   7       3    KRAMSKY Otokar                CZ   REYNARD K14                          D,E2 SS-3000    196,7km/h
   8       35   VITEK Petr                    CZ   OSELLA PA 20S                       CN/E2 SC-3000    195,7km/h
   9       50   EDLINGER Erich              A (St) BMW 320 IRL                            E2 SH+3000    195,7km/h
   10      42   CAPUCCI Marco                 I    OSELLA PA 21S                       CN/E2 SC-2000    194,6km/h
   11      5    JANIK Vaclav                  CZ   LOLA B02/50                          D,E2 SS-3000    193,5km/h
   12      20   MANDL Anton                 A (St) DALARA F301                          D,E2 SS-2000    193,5km/h
   13      14   SCHERF Martin               A (St) TATUUS Ledinegg FR2                  D,E2 SS-2000    191,5km/h
   14      86   PAILER Felix                A (St) LANCIA Integrale                      E1 OSK+2000    190,5km/h
   15     111   STERNAD Diethard            A (St) ALFA ROMEO 156 STW                    E1 OSK-2000    190,5km/h
   16      44   SVOBODA Jiri                  CZ   NORMA M20F                          CN/E2 SC-2000    189,5km/h
   17     102   SCHAGERL Karl               A (NÖ) VW Golf Rally TFSI-R                  E1 OSK+2000    189,5km/h
   18     106   MINICHBERGER Mario            D    VW Scirocco 16V                       E1 OSK-2000    188,5km/h
   19     109   MARKO Andreas               A (St) AUDI A4 STW Quattro                   E1 OSK-2000    188,5km/h
   20      18   STOLLNBERGER Andreas        A (NÖ) OPEL Lotus                           D,E2 SS-2000    187,5km/h
   21     177   ZENZ Hannes                 A (St) MITSUBISHI Lancer EVO IX                   N+3000    187,5km/h
   22      16   WEBER David                   CH   DALLARA F302-04                      D,E2 SS-2000    186,5km/h
   23      85   SCHWAIGER Rupert            A (St) PORSCHE 911 Bi-Turbo                  E1 OSK+2000    186,5km/h
   24      91   SEIDL Manuel                A (St) PORSCHE 996 GT3 Cup                   E1 OSK+2000    186,5km/h
   25     110   AUER Michael                A (St) VW Scirocco                           E1 OSK-2000    186,5km/h
   26      7    LIBER Federico                I    REYNARD K02                          D,E2 SS-3000    184,6km/h
   27      17   MAUHART Florian             A (OÖ) DALARA 393 Formel 3                  D,E2 SS-2000    184,6km/h
   28      37   MADRIAN Ferdinand           A (OÖ) NORMA M20 F                         CN/E2 SC-3000    184,6km/h
   29     113   FIAUSCH Heiko               A (St) OPEL Astra 16V                        E1 OSK-2000    183,7km/h
   30     184   LOS Jiri                      CZ   MITSUBISHI EVO IX                          N+3000    183,7km/h
   31      8    STEC Robert                   PL   LOLA T96/50 Zytek                    D,E2 SS-3000    181,8km/h
   32      67   ZLATKOV Nikolay               BG   AUDI Quattro S1                       E1 Int+2000    180,9km/h
   33     140   STRASSER Thomas Jun.        A (S)  VW Polo 16V                           E1 OSK-1600    180,9km/h
   34      12   NOVY Lubor                    CZ   DALLARA JSC 302                      D,E2 SS-2000    180,0km/h
   35      39   SIPEK Martin                  CZ   LUCCHINI PA-95                      CN/E2 SC-3000    180,0km/h
   36      27   TRNKA Petr                    CZ   GLORIA                               D,E2 SS-1600    179,1km/h
   37      38   WILHELM Philipp               A    OSELLA PA 20S                       CN/E2 SC-3000    179,1km/h
   38      54   RYBNICEK Marek                CZ   MITSUBISHI Lancer EVO 600              E2 SH+3000    179,1km/h
   39      98   HOLZMANN Thomas             A (St) MITSUBISHI Lancer Evo IV              E1 OSK+2000    179,1km/h
   40     101   PLATZER Manfred             A (St) BMW 320 M3                            E1 OSK+2000    179,1km/h
   41     208   DI FULVIO Stefano             I    OSSELA PA 9/90                            D5+2000    179,1km/h
   42      36   ÖPPINGER Erich                A    OSELLA PA 16                        CN/E2 SC-3000    178,2km/h
   43      88   HOFER Werner                A (St) FORD Cosworth                         E1 OSK+2000    178,2km/h
   44     105   WELS Michael                A (St) VW Scirocco 16V                       E1 OSK-2000    178,2km/h
   45     191   STEFANOVSKI Igor              MK   MITSUBISHI Lancer EVO IX                   N+3000    178,2km/h
   46      33   CERMAK Jan                    CZ   NORMA M20 FC                        CN/E2 SC-2000    177,3km/h
   47     129   REITER Nicolas              A (OÖ) FORD Escort MKI                       E1 OSK-2000    177,3km/h
   48     189   SCHLEGL Reinhard            A (St) SUBARU Impreza WRX Sti                     N+3000    177,3km/h
   49      58   MICHL Dan                     CZ   LOTUS Evora                            E2 SH-3000    176,5km/h
   50     158   KAVECZ Istvan                 H    BMW E90                               E1 Int+2000    176,5km/h
   51     163   MALY Jaromir                  CZ   MITSUBISHI EVO VIII                        A+3000    176,5km/h
   52     164   SCHWEIGER Christian         A (St) MITSUBISHI Lancer EVO VIII                 A+3000    176,5km/h
   53      31   ROASIO Maurizio               I    OSELLA PA30                         CN/E2 SC-3000    175,6km/h
   54      92   LENZ Bernhard               A (St) BMW E36 M3                            E1 OSK+2000    174,8km/h
   55     127   ROIDER Franz                A (S)  FORD Mondea STW                       E1 OSK-2000    174,8km/h
   56     134   MICHALKO Manuel             A (NÖ) CITROEN Saxo                          E1 OSK-1600    174,8km/h
   57      46   BORMOLINI Andrea              I    OSELLA PA 21J                       CN/E2 SC-1600    173,9km/h
   58      49   PREGARTNER Herbert          A (St) PORSCHE 911 GT2 RSR                    E2 SH+3000    173,9km/h
   59     161   JESCHEK Gerd                A (St) MITSUBISHI Evo VIII                        A+3000    173,9km/h
   60     124   SONDERBAUER Roman             D    OPEL Kadett                           E1 OSK-2000    173,1km/h
   61     125   REICH Markus                A (V)  VW Golf II                            E1 OSK-2000    173,1km/h
   62      52   VITVER Vladimir               CZ   AUDI WTTR DTM                          E2 SH+3000    172,2km/h
   63      64   DROTAR Igor                   SK   SKODA Fabia WRC                       E1 Int+2000    172,2km/h
   64      71   CERNIN Vaclav                 CZ   MITSUBISHI Colt RS                    E1 Int+2000    172,2km/h
   65      93   NAUSCHNEGG Reinhold         A (St) OPEL Calibra Turbo                    E1 OSK+2000    172,2km/h
   66      48   OTTUZZI Piergiorgio           I    RADICAL SR4                         CN/E2 SC-1600    171,4km/h
   67      94   HOCHREITER Markus           A (NÖ) SEAT Ibiza                            E1 OSK+2000    171,4km/h
   68     142   ZAMBERGER Martin            A (St) PEUGEOT 106 GTI 16V                   E1 OSK-1600    171,4km/h
   69     160   WIEDENHOFER Stefan          A (St) MITSUBISH Lancer Evo IX R4               S20+3000    171,4km/h
   70      63   SUCHOMEL Lukas                CZ   LOTUS Elise                           E1 Int+2000    170,6km/h
   71     165   FUCHS Manfred               A (St) MITSUBISHI Lancer EVO VIII                 A+3000    170,6km/h
   72     187   PROBHARDT Peter             A (St) MITSUBISHI Lancer EVO IX                   N+3000    170,6km/h
   73     131   KARLOVITS Daniel            A (B)  HONDA Civic V-Tec                     E1 OSK-1600    169,8km/h
   74     141   PAULITSCH Hans              A (V)  VW Scirocco 1                         E1 OSK-1600    169,8km/h
   75     181   HOLZER Dieter               A (St) MITSUBISHI EVO VIII                        N+3000    169,0km/h
   76     186   SAJLEROVA Gabriela            CZ   MITSUBISHI Lancer EVO X                    N+3000    169,0km/h
   77     212   NEUHERZ Harald              A (St) AUDI Quattro S1                           D3+2000    169,0km/h
   78      90   JELINEK Michael             A (St) SUBARU Impreza                        E1 OSK+2000    168,2km/h
   79     128   KAPELLER Stefan             A (S)  VW Golf STW                           E1 OSK-2000    168,2km/h
   80     157   PRÜGGER Gernot              A (St) KTM X-BOW                                   X-Bow    168,2km/h
   81     185   JERMAN Martin                 CZ   MITSUBISHI Lancer EVO IX                   N+3000    168,2km/h
   82      19   TARMANN Josef               A (W)  DALLARA - Mercedes F302              D,E2 SS-2000    167,4km/h
   83     108   NEUMAYR Christopher         A (S)  FORD Escort IRS 16V                   E1 OSK-2000    167,4km/h
   84     175   BURTSCHER Markus            A (V)  BMW M3                                     A+3000    167,4km/h
   85      15   WEBER Christophe              CH   DALLARA F302-04                      D,E2 SS-2000    166,7km/h
   86     114   MAYER Patrick               A (NÖ) VW Golf I 16V                         E1 OSK-2000    166,7km/h
   87     194   MAYER Chris-Andre           A (St) HONDA Civic Type R                         N-2000    166,7km/h
   88      56   STEHLIK Karel                 CZ   MITSUBISHI Eclipse                     E2 SH+3000    165,9km/h
   89      99   KARL Werner                 A (St) AUDI S2 R Quattro                     E1 OSK+2000    165,9km/h
   90     193   HINTERHOFER Heimo           A (St) HONDA Civic Type R                         N-2000    165,9km/h
   91     135   STRASSER Norbert Jun.       A (S)  TOYOTA Corolla AE86                   E1 OSK-1600    165,1km/h
   92     148   STROHMEIER Günter           A (St) ALFA ROMEO Sud                        E1 OSK-1400    165,1km/h
   93     180   BLAHO Dan                     CZ   MITSUBISHI EVO X                           N+3000    165,1km/h
   94      73   AMBRUZ Peter                  SK   VAUXHALL Vectra ST                    E1 Int-2000    164,4km/h
   95     112   HABELER Markus              A (NÖ) VW Scirocco RS1                       E1 OSK-2000    163,6km/h
   96     156   OLBERT Dominik              A (St) KTM X-BOW                                   X-Bow    163,6km/h
   97     166   GARTNER Armin               A (St) MITSUBISHI Lancer EVO VI                   A+3000    163,6km/h
   98     116   WOLF Alexander              A (St) PEUGEOT 306 MAXI                      E1 OSK-2000    162,2km/h
   99     162   VOJACEK Lukas                 CZ   MITSUBISHI Lancer EVO VIII                 A+3000    162,2km/h
  100     169   RITZBERGER Kurt             A (OÖ) PEUGEOT 306                                A-2000    162,2km/h
  101     227   FORSTINGER Werner           A (S)  FORD Escort                               C2-2000    162,2km/h
  102     176   BENES Oskar                   CZ   MITSUBISHI EVO X                           N+3000    161,4km/h
  103      22   KRAMER Gottfried            A (K)  TATUUS S2000                         D,E2 SS-2000    160,7km/h
  104      70   MEIXNER Richard               CZ   MITSUBISHI EVO VIII                   E1 Int+2000    160,7km/h
  105      82   HROBA OTO                     SK   CITROEN C2                            E1 Int-2000    160,7km/h
  106      89   MÜLLNER Andreas             A (NÖ) BMW M3 E36                            E1 OSK+2000    160,7km/h
  107      97   LIEBER Edi                  A (St) AUDI 90 Turbo Quattro                 E1 OSK+2000    160,7km/h
  108      10   GALLI Hubert                A (K)  LOLA B99/50                          D,E2 SS-3000    160,0km/h
  109      57   CICHA Veronika                CZ   MITSUBISHI WRC 05                      E2 SH+3000    160,0km/h
  110      77   SCHENA Damiano                I    RENAULT Clio Cup                      E1 Int-2000    160,0km/h
  111     188   SAJLER Fllip                  CZ   MITSUBISHI Lancer EVO X                    N+3000    160,0km/h
  112      26   KRAKOVIC Radek                CZ   FIKS 09RK                            D,E2 SS-1600    159,3km/h
  113     146   PUCHER Gerald               A (St) SUZUKI Swift GTI                      E1 OSK-1400    159,3km/h
  114      60   STEC Irena                    PL   LOTUS WR16                             E2 SH-2000    157,9km/h
  115     123   JUD Werner                  A (St) VW Golf II 16 V                       E1 OSK-2000    157,9km/h
  116     137   STRASSER Michael            A (S)  TOYOTA Corolla AE86                   E1 OSK-1600    157,9km/h
  117      84   STANEK Vojtech                CZ   CITROEN C2                            E1 Int-2000    157,2km/h
  118     236   KLEINER Thomas              A (T)  FORD Eskort                               C2-2000    157,2km/h
  119     237   WALLNER Johannes            A (T)  FORD                                      C2-2000    157,2km/h
  120      62   HROBA Martin                  SK   SKODA Fabia                           E1 Int-2000    156,5km/h
  121     143   HUTTER Gregor               A (St) ALFA ROMEO 145                        E1 OSK-1600    156,5km/h
  122      80   KOGLER Michael              A (NÖ) SEAT Super Copa                       E1 Int+2000    155,8km/h
  123      78   BOHAC Milan                   CZ   RENAULT Clio                          E1 Int-2000    155,2km/h
  124     155   BIRKNER Michael             A (St) KTM X-BOW                                   X-Bow    155,2km/h
  125     242   KUBICEK Jiri                  CZ   SKODA 130 RS                              C1-1300    155,2km/h
  126     250   LAMPELMAIER Max             A (S)  FORD ESCORT RS 1800                       B5-2000    155,2km/h
  127     115   ENDRESS Michael               A    AUDI 80 Coupe                         E1 OSK-2000    153,8km/h
  128     192   TONINO Cossu                  I    HONDA Civic Type R                         N-2000    153,8km/h
  129     238   BRUNNER Franz               A (OÖ) OPEL Kadett B                             C2-2000    153,8km/h
  130      74   PODMAJERSKY Vladimir          SK   PEUGEOT206RC                          E1 Int-2000    153,2km/h
  131     117   STEINER Jürgen              A (NÖ) VW Golf I                             E1 OSK-2000    153,2km/h
  132     121   PABST Johannes              A (St) OPEL Kadett D                         E1 OSK-2000    153,2km/h
  133     153   MEINHARD Manfred            A (St) RENAULT Clio S1400                    E1 OSK-1400    153,2km/h
  134     167   RITTNER Josef               A (NÖ) VW Scirocco TDI                            A+3000    153,2km/h
  135      72   HUBACEK Karek                 CZ   BMW M3                                E1 Int+2000    152,5km/h
  136     139   PAIN Niko                   A (St) KTM X-BOW                                   X-Bow    152,5km/h
  137     159   BODSON Yanick                 B    PORSCHE 997 CUP                           GT+3000    152,5km/h
  138     224   PRANTL Reinhold             A (St) PORSCHE Carrera 911RS                     C3+2000    152,5km/h
  139     239   KOFLER Markus               A (T)  FORD Eskort MK2 RS 2000                   C2-2000    152,5km/h
  140     246   MICHL Josef                   CZ   PORSCHE 911 RS                            B6+2000    152,5km/h
  141     248   MITTERER Michael            A (T)  MITSU-MAZDA RX3                           B6+2000    151,9km/h
  142     103   MIKLAUTZ Hermann            A (K)  VW Golf I                             E1 OSK-2000    151,3km/h
  143     221   GLINZNER Gerald             A (K)  PORSCHE 911 SC Carrera                    C3+2000    151,3km/h
  144     231   OBERMOSER Josef             A (T)  ALFA ROMEO Sprint Veloce 1,5              C2-2000    151,3km/h
  145      45   VENTURI Paolo                 I    ELIA AVRIO ST 09B                   CN/E2 SC-1600    150,6km/h
  146     149   BLECHA Johann               A (NÖ) SUZUKI Swift GTI                      E1 OSK-1400    150,6km/h
  147     222   TESSORE Giorgio               I    PORSCHE 911 SC 3.0                        C3+2000    150,6km/h
  148     235   GMEINDER Andreas              D    VW Passat Typ32                           C2-2000    150,6km/h
  149      51   HECHE Jann                    CH   MAZDA 3 MPS Rotary                     E2 SH+3000    150,0km/h
  150     152   SCHERMANN Gerhard           A (B)  SUZUKI Swift                          E1 OSK-1400    150,0km/h
  151     232   WOLF Nikolaus               A (St) FIAT-ABARTH 131                           C2-2000    150,0km/h
  152     226   GRATZER August              A (St) LANCIA Beta Coupe 2000                    C2-2000    149,4km/h
  153      55   DANIEL Antonin                CZ   MITSUBISHI Lancer EVO IX              E1 Int+2000    148,8km/h
  154      66   KLUKAN Radek                  CZ   BMW E36 M3                            E1 Int+2000    148,8km/h
  155     171   LICKEL Thomas               A (St) OPEL Kadett GSI 16V                        A-2000    148,8km/h
  156      75   MADY Tomas                    SK   KIA Ceed                              E1 Int-2000    148,1km/h
  157     104   KLOCKER Manfred             A (K)  RENAULT Megane                        E1 OSK-2000    148,1km/h
  158     241   SCHÜTZ Thomas               A (NÖ) RENAULT 5 Alpine                          C2-2000    147,5km/h
  159     100   WEBERHOFER Thomas           A (St) OPEL Lotus Omega                      E1 OSK+2000    146,9km/h
  160     196   PFEIFER Herbert             A (St) HONDA Integra                              N-2000    146,9km/h
  161     211   ZMESKAL Milos                 CZ   RALT RT32                                 D4-2000    146,9km/h
  162     219   CZAPKA Marian                 PL   PORSCHE 928                               C3+2000    146,9km/h
  163     229   HOCHECKER Adi               A (NÖ) OPEL Kadett C Coupe                       C2-2000    146,9km/h
  164      95   SCHAUPERL Karl Heinz        A (St) VW Käfer                              E1 OSK+2000    146,3km/h
  165     260   KRAL Oskar                    CZ   FIAT 128SC                                B3-1300    146,3km/h
  166     266   KONICAR Vladimir              CZ   BMW 2002 Ti                               A5-2000    146,3km/h
  167      28   BERTO Franco                  I    TATTUS Formula Renault               D,E2 SS-1600    145,7km/h
  168     145   TILZER Christoph            A (St) SUZUKI GTR                            E1 OSK-1400    145,7km/h
  169     201   GUISTARINI Edmont             F    CHEVRON B48                               E3-2000    145,7km/h
  170      23   KLAMMER Wolfgang            A (K)  Formel Renault LRM                   D,E2 SS-2000    145,2km/h
  171      69   PIANTONI Bruno                I    MASERATI GHIBLI                       E1 Int+2000    145,2km/h
  172     190   TAUS Kerstin                A (St) SUBARU Impreza WRX Sti                     N+3000    145,2km/h
  173     195   SCHUTTING Wolfgang          A (St) RENAULT ClioWilliams                       N-2000    144,6km/h
  174     218   ULZ Patrick                 A (St) ALFA ROMEO Sud TI                         C4-2000    144,6km/h
  175     265   MÖSSLER Harald              A (K)  STEYR Puch Bergspider                     A7-1300    144,0km/h
  176      61   SCHWAN Roman                  CZ   RENAULT Megane Coupe                   E2 SH-2000    143,4km/h
  177      96   SAILER Daniel               A (St) BMW E30                               E1 OSK+2000    143,4km/h
  178     220   RENNER Christian            A (T)  PORSCHE 924 Turbo                         C3+2000    143,4km/h
  179      65   KOVALCIK Michael              SK   SKODA Fabia WRC                       E1 Int+2000    142,9km/h
  180     234   PENZ Michael                A (K)  VW Golf I GTI                             C2-2000    141,7km/h
  181     264   GLEISSNER Andreas           A (K)  NSU Bergspider                            A7-1300    140,6km/h
  182     118   HAIDER Franz                A (W)  VW Golf 17                            E1 OSK-2000    140,1km/h
  183     168   PAULLI Dominik                CZ   RENAULT Clio RS                            A-2000    140,1km/h
  184     119   POVODEN Martin              A (St) RENAULT Megane Elise                  E1 OSK-2000    139,5km/h
  185     205   TYKAL Petr                    CZ   FE MTX 1-03                               E2-1600    139,5km/h
  186     251   THEURETSBACHER Leo          A (NÖ) BMW 2002ti                                B5-2000    139,5km/h
  187      81   JURISIC Mario                 HR   CITROEN AX 1600                       E1 Int-2000    139,0km/h
  188     122   HOBACHER Raimund            A (St) SKODA Fabia                           E1 OSK-2000    139,0km/h
  189     174   LEARDINI Alex                 I    HONDA Civic EG6 VTEC                       A-1600    138,5km/h
  190     215   KREMENER Mario              A (St) VW Golf II 8V                             D2-2000    138,5km/h
  191     199   VONDRAK Martin                CZ   MARCH 712 M F2                            E3-2000    137,4km/h
  192     228   TKALETZ Thomas              A (St) VW Golf GTI                               C2-2000    137,4km/h
  193     233   ESCHER Joachim                D    VW Golf I                                 C2-2000    136,9km/h
  194     249   BAUDIN Jean-Luc               F    PORSCHE 911 S                             B6+2000    136,9km/h
  195     256   LENA Enrico                   I    LANCIA Fulvia Coupe Rallye                B4-1600    136,9km/h
  196     259   VONDRAKOVA Michaela           CZ   SKODA 120S                                B3-1300    135,8km/h
  197     210   FRANK Alexander             A (OÖ) PRC 92000                                 D4-2000    134,8km/h
  198     254   STIETKA Walther             A (K)  VW 1302                                   B4-1600    134,8km/h
  199     213   FREUDENSCHUSS Willi         A (NÖ) BMW E30 323i                              D3+2000    134,3km/h
  200     244   INDRA Jindrich                CZ   SKODA 110L                                C1-1300    134,3km/h
  201     198   HAAS Johann                 A (OÖ) VAN DIEMEN Formel Ford                    E4-1600    133,3km/h
  202     200   REITER Mark                 A (T)  DULON MP20                                E3-2000    132,8km/h
  203     197   WINDSTEIG Werner            A (NÖ) CITROEN AX Sport                          Hist-J2    132,4km/h
  204     173   TONINI Marco                  I    HONDA Civic EG6 VTEC                       A-1600    131,9km/h
  205     243   ORAVEC Frantisek              SK   SKODA 130 RS                              C1-1300    131,9km/h
  206     274   PACHTEU Jürgen              A (St) Steyr Puch 650 TR                          A1-850    131,9km/h
  207     223   BARANEK Jaroslav              SK   FERRARI 308 GT4                           C3+2000    131,4km/h
  208     263   BRAGAGNI Ennio                I    FIAT Giannini 650NP1000TC                  B1-850    131,4km/h
  209     261   FISCHER Gerd                A (NÖ) FORD Escort 1300 GT                       B3-1300    130,4km/h
  210     268   UNTERWEGER Rene             A (K)  NSU TT1200                                A3-1300    128,6km/h
  211     207   TURRIZIANI Roberto            I    OSELLA PA N Sport Nationale               D7-3000    128,1km/h
  212     247   VIEL Antonio                  I    PORSCHE 911 SC                            B6+2000    127,7km/h
  213     270   STERBA Josef                  CZ   FIAT Abarth 1000TC                        A2-1150    126,8km/h
  214     272   BAIER Thomas                A (OÖ) Steyr Puch 650 TR                          A1-850    126,8km/h
  215     273   HOLZER Christian            A (St) Steyr Puch 650 TR                          A1-850    126,8km/h
  216     225   GRESSL Engelbert            A (St) PORSCHE Carrera 911RS                     C3+2000    125,9km/h
  217     245   RALSER Bernhard             A (T)  AUSTIN MORRIS Mini 1300                   C1-1300    125,9km/h
  218      76   KACVINSKY Peter               SK   RENAULT Clio RS                       E1 Int-2000    125,0km/h
  219     206   LANDMANN Jochen             A (OÖ) VOLKSWAGEN Formel Vec                     E2-1600    124,1km/h
  220     203   KMET Frantisek                SK   EASTER MTX 1-03                           E2-1600    122,4km/h
  221     267   GRÜNKRANZ Werner            A (NÖ) TVR Grantura MK II                        A4-1600    122,0km/h
  222     269   LABNER Reinhard             A (St) AUSTIN Mini Cooper 1275                   A3-1300    120,4km/h
  223     255   DE REGE Guido                 I    ALFA ROMEO Gulia Sprint GTV               B4-1600    119,6km/h
  224     275   ESTERBAUER Johannes         A (OÖ) Steyr Puch 650 TR                          A1-850    115,4km/h
  225      13   VIALI Otello                  I    NEMESIS.VIALI Prototipo              D,E2 SS-2000    111,8km/h
  226     204   PRATLONG Michael              F    TIGA SC 81                                C4-2000    111,8km/h
  227     262   MANDL Erwin                 A (St) NSU 1200TT                                B2-1150    104,3km/h
  228      9    GLADISCHNIG Bernhard        A (K)  LOLA T96/50                          D,E2 SS-3000
  229      29   TERSCHL Wolfgang            A (OÖ) TORK BRS                            CN/E2 SC+3000
  230      87   GABAT Andreas               A (St) FORD Cosworth                         E1 OSK+2000
  231     120   BLASL Hermann               A (OÖ) OPEL Kadett C16V                      E1 OSK-2000


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 28.4.2014
Přečteno: 2680 x
Stránka aktualizována: 3.2.2015

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2014


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist